Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kabus Devam Ediyor
Alt 06.08.2011, 04:08   #181
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 834 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Kabus Devam Ediyor

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
beyler, rahat olun hiç bir takım düşürülmeyecek, kişisel bazda ağır cezalar olabilir ama küme düşme olmayacak...(duyumlar sağlam)
yaa bende site site haber ariyorum yorumcularin azindan takim dusmeyecek laflari bekliyorum haberin krali burdaymis icim rahatladi azcik daha
acikcasi sivasimdan suphem bile yok ama ya bir gumburtuye giderse die cok korkuyorum sivasin kurtulmasi icin bu berbat olaydan ben istiyom ki hicbir takim dusmesin cunki fb duserse sayet ucu bize dokunabilir o zaman bizde dusebiliriz kurunun yaninda yasda yandigi gibi ne fb dussun nede biz zaten bu kadar olayin icine girdigimizde cok fazla
Alt 06.08.2011, 11:38   #182
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
beyler, rahat olun hiç bir takım düşürülmeyecek, kişisel bazda ağır cezalar olabilir ama küme düşme olmayacak...(duyumlar sağlam)
eger haber dogruysa ki buda benim inandigim seydi benim yorumlarimi takip edenler bilir bende aynisini demistim burasi turkiye hic bir takim dusmez isterse barack obama bile isin icine girsin fb besiktas gs trabzon es es sivas ibb miy... hic biri dusmez

yani bu haber dogruysa son 1 ayda aldigim en iyi haber
Alt 08.08.2011, 16:00   #183
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım avukatları aracılığı ile ilettiği mesajda 05.08.2011 tarihli Takvim Gazetesi'nde yayınlanan bir haberde Mecnun Odyakmaz ile buluştuğu iddiasının yalan olduğunu açıkladı. Başkanımız haberin uydurma ve yalan olduğunu Sayın Odyakmaz ile haberde iddia edildiği gibi kendi evinde bir buluşmasının kesinlikle olmadığını belirtti.

FENEhttp://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=25467RBAHÇ E SPOR KULÜBÜ
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Odyakmaz açıklaması
Alt 08.08.2011, 16:37   #184
rivaldo58
Yiğido

rivaldo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 rivaldo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Pfeil Odyakmaz açıklaması

Aziz Yıldırım'dan Odyakmaz açıklaması
Bugün 15:45 Pazartesi
Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'dan açıklama..

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, avukatları aracılığıyla yaptığı açıklamada, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz ile kendi evinde buluştuğuna dair haberin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Fenerbahçe Kulübünün internet sitesinden ''Odyakmaz ile buluşmadım'' başlığıyla yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, avukatları aracılığı ile ilettiği mesajda, 05.08.2011 tarihli Takvim Gazetesi'nde yayınlanan bir haberde, Mecnun Odyakmaz ile buluştuğu iddiasının yalan olduğunu açıkladı. Başkanımız haberin uydurma ve yalan olduğunu, Sayın Odyakmaz ile haberde iddia edildiği gibi kendi evinde bir buluşmasının kesinlikle olmadığını belirtti.''

http://www.internetspor.com/spor/sup...l?v=1312810202
rivaldo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Odyakmaz açıklaması
Alt 08.08.2011, 16:42   #185
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Odyakmaz açıklaması

İçerden hainler,dışarıdan basın Sivasspor'u yıkmaya çalışıyor ama başarılyı olamayacak.
reklamını yapmak bile istemiyorum ama herkesin gerçek yüzünü görmesi içinde bugünkü Anadolu gazetesinde fikret ünsalın yaptığı alçakca haberi okuyun. Bu haberi okuduktan sonra Takvim gazetesine kimse kızmasın. Bu kadar alçaklık,bu kadar kahbelik,bu kadar şerefsizlik olmaz,.olursada onu ancak sen yaparsın fikret ...
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Odyakmaz açıklaması
Alt 08.08.2011, 16:48   #186
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Odyakmaz açıklaması

Amerikalıların bir sözü vardır.
“Bir kişinin veya grubun gerçek karakterini mi öğrenmek istiyorsun? Eline güç ver, hemen anlarsın..bu zor günümüzde anladık kim dost kim düşman..zaten başından beridir boşuna demiyoruz sivasın sivastan başka dostu yok..
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ZiDaNe58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.08.2011, 21:25   #187
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasın Sivas'tan başka dostu yoktur sözünü malesef sadece biz saf ve masum taraftarı ezelden beri söylüyor renkdaş.Bunu geçen seneki son maçta belgeleriyle ıspatladılar sağolsunlar.
Bu işten hala kolay kolay yırtabileceğimizi sanmıyorum,hayırlısı neyse o olsun.
Alt 08.08.2011, 21:30   #188
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

düşmeyiz heralde. düşme lafını kullanmasın artık kimsee
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda astaravisa'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.08.2011, 21:37   #189
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kaç kişi takip ediyor bilmiyorum.CNN Türk'ü açın.

Şu fenerli spiker Lube Ayar konuşuyor.Ona kalsa bizim takım dahil bahsi geçen takımlara plaket verseler anca.Bir tek bu kız içimdeki ümidi arttırıyor.
Alt 12.08.2011, 02:11   #190
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 834 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın şike dosyası konusunda yaptığı son açıklama bir hayli ilginç ve dikkat çekici...

Şayet başkanın dili sürçmediyse tabii!

Çünkü sayın başkanın bu açıklamalarının ardından önümüzdeki hafta şike konusunda verilecek kararı kestirmek mümkün...

Dediğim gibi, şayet başkan Aydınlar'ın bu açıklamalarında herhangi bir dil sürçmesi veya istem dışı yanlış ifade yoksa ; TFF'nin şike konusunda önümüzdeki hafta vereceği kararın içinde "küme düşürülme" gibi tarafların mutlak itirazını gerektirecek bir şey söz konusu olmayacak.

Nedeni çok açık ve net...

Muhabir soruyor ; "Sayın başkanım ligin başlama tarihi yaklaşıyor. Şike dosyası konusunda kararınızı ne zaman açıklayacaksınız?"

Başkan Aydınlar, topu çevirmeden net bir şekilde cevap veriyor: "Arkadaşlar kararın açıklanmasıyla ilgili net bir tarih yok, ama önümüzdeki hafta bu işi sonuçlandırmış olacağız. Planımız bu" diyor...

Bu ifadenin altını tekrar tekrar çizmek istiyorum. Aydınlar, "TFF kararını ne zaman açıklayacak?" sorusuna, "Kararımızı haftaya açıklamış oluruz" diyerek cevap vermek yerine, ilginç bir şekilde, "Büyük bir ihtimalle önümüzdeki hafta bu işi sonuçlandırmış olacağız" cevabını veriyor. Ona göre bu iş sonuçlanmış, yani bitirilmiş, kapatılmış olacak.

Peki, bir dosyanın yargı açısından TFF nezdinde "sonuçlanması" ne demek?

O dosyanın son karar mercii olan ve kararları kesin ve nihai olan Tahkim Kurulu tarafından "sonuca bağlanmış olması" demektir. Kaldı ki, Futbol Federasyonu bu konuda gerekli olan yönetim kurulu kararını henüz açıklamadı. Önce o karar açıklanacak -muhtemelen bu önümüzdeki hafta olacak- ardından taraflar 7 gün içinde (gerek duydukları takdirde) (!) Tahkim Kurulu'na müracaat edecek... Sonra... Taraflara başvurularının ardından minimum 48 saatlik savunma süresi tanınacak... Sonra... Dosyanın bir defa daha Tahkim Kurulu tarafından incelenmesi başlanacak... İtirazlar görüşülecek... Bunlar mutlak uygulanması gereken prosedür.

Peki... Bu prosedüre göre, böyle bir dosyayı önümüzdeki hafta sayın Aydınlar'ın dediği gibi "sonuçlandırmak" mümkün mü?

Elbette hayır. Çünkü TFF veya PFDK'nın kararıyla dosya sonuçlanmış olmaz.

Tek bir şekilde olur... O da "tarafların itirazlarına gerek duymayacakları" bir karar çıkarsa...

Örneğin bu şike dosyası konusunda tarafları acıtmayacak, itiraz etmelerini gerektirecek bir durum olmazsa. Yani, küme düşürme olmadan ligin aynı takımlarla başlatılması gibi...

Sayın Aydınlar'ın federasyon binasından çıkarken yaptığı ayaküstü o açıklamaları önceki akşam önce evde TV'den izledim. İlginç geldiği için sabah ofiste tekrar tekrar internetten izledim. Aydınlar'ın açıklaması çok net: "Bu iş önümüzdeki hafta sonuçlandırılmış olacak"

Bundan çıkan anlamda çok net: Tarafların itiraz etmelerini, yani Tahkim Kurulu'na gitmelerini gerektirecek bir karar olmayacak. TFF'den önümüzdeki hafta bir küme düşürme cezası çıkmayacak!

Belki de "şimdilik" denerek yani mahkemenin nihai kararını verene kadar takımlara bu sezon için bir yaptırım uygulanmayacak. Veya uygulanırsa bu sadece eksi puanla başlama cezası olacak.

Sayın başkanın "bu iş haftaya sonuçlanacak" demesinden çıkan sonuç, mana bu.

Tekrar söylüyorum, şayet başkanın dili sürçmediyse!

Sonuçta ya benim bugünden kestirdiğim gibi bir sonuç ortaya çıkacak...

Ya da sayın Aydınlar, tıpkı Kulüpler Birliği toplantısının ardından yaptığı ve kamuoyunda krize neden olan "Başka bir aday çıkması Türk futboluna zarar verir" açıklaması gibi "ikinci bir yanlış anlatıma" imza atmış olacak
sporx

Etiketler
açıklaması, bedelİnİ, devam, ediyor, haftanin, kabus, kİmse, odyakmaz, sİvasspora, Ödetmesİn

Seçenekler Arama
Stil