Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Djakarıdja Kone Medicana Sivasspor´da
Alt 08.02.2016, 19:07   #61
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Djakarıdja Kone Medicana Sivasspor´da

Yiğit bu adamdan iyidir, daha topa vurmayı bilmiyor. Bir gol attı şans eseri bir de ilk hafta iyi maç çıkardı, sakatlığı Yiğite yaradı, umarım bu fırsatı tepmez ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2016, 20:27   #62
burhann58
Acemi Yiğido

48 Mesajına 86 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 382 burhann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

topa cesurca saldırmaktan baska fazla bi özelligi yok ara transferde dedim bu adam iyi yedek olur as futbolcu degil diye ama diger futbolcularda hic is olmayınca bu adama kaldık yinede elinden geleni yaptıgı icin takdir edilecek bi futbolcu emege saygı...
burhann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2016, 02:31   #63
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kone dış menüsküs ameliyatı olacakmış...Tedavisi sürmesine rağmen sonuç vermediği için mecburen ameliyat kararı alınmış..Ameliyatın yurt dışında yapılacağı söyleniyor..Ameliyat bir kaç gün içinde olacakmış...Kone nin 3-4 hafta sonra takıma döneceği söyleniyor..Yukarda Kone konusunda enteresan mesajlar var...Kone ile Yiğit i aynı kefeye koyan hatta doğru dürüst pas veremeyen Yiğit kardeşimin Kone den daha iyi olduğunu bile söyleyenler var..Bu arkadaşlar Kone nin bir kaç yıl önce nerede oynadığını neler yaptığını biliyorlar mı bilmiyorum..Ben söyleyeyim Kone Romanya da Dinamo Bükreş takımında sayısız maç oynamış bir oyuncu..Avrupa Kupalarında da maçlar oynamış...Kone nin milli takımı Burkina Faso ile 2013 de Afrika Uluslar Kupasında Nijerya ile final oynamışlar..Kone burada dikkati çekmiş;turnuvanın en iyi oyuncularından biri olarak gösterilmiş...Kone nin oynadığı maçlardaki sivassporun orta sahasının mücadele gücüyle oynamadığı maçlardaki sivassporun orta sahasına bir bakmak lazım..Kone nin son aldığımız G.antep ve G.Birliği maçlarındaki galibiyetlerimizde payının olduğunu düşünüyorum..Kone nin oynamağı maçlarda ve bilhassa Osmanlı maçında sivassporun orta sahasının neler yaptığını nasıl ezildiğini de lütfen unutmayalım..Yiğidin hakkını yiğide verelim...İnşallah Kone nin ameliyatı iyi geçerde sivaspora son 8-9 maçta tekrar katkı yapar...Kone ye buradan geçmiş olsun diyorum..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.02.2016, 14:48   #64
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kone dış menüsküs ameliyatı olacakmış...Tedavisi sürmesine rağmen sonuç vermediği için mecburen ameliyat kararı alınmış..Ameliyatın yurt dışında yapılacağı söyleniyor..Ameliyat bir kaç gün içinde olacakmış...Kone nin 3-4 hafta sonra takıma döneceği söyleniyor..Yukarda Kone konusunda enteresan mesajlar var...Kone ile Yiğit i aynı kefeye koyan hatta doğru dürüst pas veremeyen Yiğit kardeşimin Kone den daha iyi olduğunu bile söyleyenler var..Bu arkadaşlar Kone nin bir kaç yıl önce nerede oynadığını neler yaptığını biliyorlar mı bilmiyorum..Ben söyleyeyim Kone Romanya da Dinamo Bükreş takımında sayısız maç oynamış bir oyuncu..Avrupa Kupalarında da maçlar oynamış...Kone nin milli takımı Burkina Faso ile 2013 de Afrika Uluslar Kupasında Nijerya ile final oynamışlar..Kone burada dikkati çekmiş;turnuvanın en iyi oyuncularından biri olarak gösterilmiş...Kone nin oynadığı maçlardaki sivassporun orta sahasının mücadele gücüyle oynamadığı maçlardaki sivassporun orta sahasına bir bakmak lazım..Kone nin son aldığımız G.antep ve G.Birliği maçlarındaki galibiyetlerimizde payının olduğunu düşünüyorum..Kone nin oynamağı maçlarda ve bilhassa Osmanlı maçında sivassporun orta sahasının neler yaptığını nasıl ezildiğini de lütfen unutmayalım..Yiğidin hakkını yiğide verelim...İnşallah Kone nin ameliyatı iyi geçerde sivaspora son 8-9 maçta tekrar katkı yapar...Kone ye buradan geçmiş olsun diyorum..
valla yigit ne kadar beceriksiz ve saçma bir oyun oynuyorsa , kone de o kadar uyuşuk ve düz. İkiside super lig oyuncu degil kesinlikle. Kadirden gram farkları yok. Dün kasımpaşa macını izledim yenildiler falan ama bireysel olarak o kadar kaliteliydiler ki, kone pozisyonunda andre castro vardı ligin belkide su an en iyi defansif ortasahası adam izlerken gozum gonlum acıldı
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2016, 15:23   #65
rapge
Yiğido

76 Mesajına 137 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 rapge Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Herşey bitti de şimdide Yiğit şöyleydi, Kone böyleydi olayımı başladı. Bütün sıkıntılar bitti bir oyuncu mu uyumsuz. Saçma...

Etiketler
djakarıdja, kone, medicana, sivasspor´da

Seçenekler Arama
Stil