Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yine Yeni Yeniden YENİÇERİLER.
Alt 24.04.2015, 09:27   #31
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yine Yeni Yeniden YENİÇERİLER.

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bira içip maça gitmeyi, küfürlü tezahüratı maarifet saymayı bıraksınlar, başımızın üstünde yerleri var.

müslüman şehrin müslüman çocukları olsunlar yeter.
Ağzına sağlık kardeşim. görünenleri yazmışın, birde görünmeyen tarafı var.
Bursa maçında yan tarafımızda (Maraton B) bir aile oturuyordu.
Maraton A'da grubun içinden gençler bir küfür etti, bayan yanındakine hadi gidelim bir dahada buraya gelmiyelim diyerek çıkıp gittiler. Sonrada maça bayan niye gelmiyor, yok küfür edilmiyor. Bal gibi ediliyor. Küfürü eden kişiyi gruptan veya içimizden atmadığımız müddetçe herkes aynı düşünceye sahip olup fikri değişmez. Önceki seneydi galiba deplasmana giderken neler yaşandığı kimler neler ettiği burda açık açık yazılmıştı.
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.04.2015, 09:54   #32
Rallim58
Gast

Taraftar gruplarına ait her konu açılmasında konuşulan tartışılan ve öneriler hemen hemen hep aynı sözlerdir. Her toplumda olduğu gibi, grup içerisinde de her türden ve her karakterden insan profili mevcut. Eğitim durumu, kültür seviyesi, bazılarının elde edindiği maalesef tasvip edilmeyen kötü alışkanlıklar vs. vs. çoğlatabiliriz...

Hal böyle olunca, bu tür faaliyet içerisinde bulunan gençlere de; çok sıcak, olumlu yaklaşım ve sempatik bakıldığı söylenemez... Oysa bu çocukların bizim, (benim-senin-onun) olduğu da bir gerçek...

Tek düşüncelerinin "sevdalısı olduğu takıma destek vermek" iken, ağzından çıkan çirkin sözler, yaptığı bazı nahoş tavırlar hep ön plana çıkarılmaktadır... Halbuki, "bizlere ne düşüyor, nasıl kontrol altına alabiliriz"i düşünsek, belki de hedeflenen, özlenen tabloya sahip olacağız ama maalesef yok, yok, yok...

Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.04.2015, 14:27   #33
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1482 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Dün akşam maratonda maçı takip ettim hangi grup olduğundan emin değilim maraton b ve c blok arasındaki girişin altında bulunan grup maç başında polisle diyaloğa girdi neden olduğunu anlayamadık ama öyle birşey varki maç sonu yan hakeme çakmak vb. maddeler atıldı belki bu yüzden tribün kapatma cezası alınacak hakem hatalı maç yönetmiş olabilir ama bu yaptığınız hareket bizi suçlu duruma düşürüyor stad yada tribün fenerbahçe maçında kapatılırsa bunun hesabını kim verecek

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.04.2015, 16:58   #34
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Abdullah DuMaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün akşam maratonda maçı takip ettim hangi grup olduğundan emin değilim maraton b ve c blok arasındaki girişin altında bulunan grup maç başında polisle diyaloğa girdi neden olduğunu anlayamadık ama öyle birşey varki maç sonu yan hakeme çakmak vb. maddeler atıldı belki bu yüzden tribün kapatma cezası alınacak hakem hatalı maç yönetmiş olabilir ama bu yaptığınız hareket bizi suçlu duruma düşürüyor stad yada tribün fenerbahçe maçında kapatılırsa bunun hesabını kim verecek
Dün başka bir Konu başlığına da yazmıştım. Maçta en Heyecanlı tezahürat yapan tribün bölümlerinden biriydi orası. Benim maraton Bde kombinem, oraya yakınım. Maçta gidişatı görünce devre arası o gruba giderek konuştum ve toplu tezahürata dikkat edilmesini ve ceza alabileceğimizi söyledim. Doğal olarak önce 'sen kimsin?' Sorusuna cevap vermek zorundaydım O gruptakiler, yağmur çamur demeden her maça gelen ve deplasmana da giden yiğidolardır. Düzgünce konuşunca hak verdiler, son dakikalara dek birşey de yapmadılar ama son anlarda hakemlerin yanlış faul ve taç kararları oldu. Bunların Peşine de goller geldi zaten. Bu dakikalarda ben de bir yandan etrafı Uyarıyor bir yandan maçabakıyorum. Atılan birkaç küçük şey oradan değil daha üst taraflardan geldi onlar da sahaya ulaşmadı zaten. Hakem iyi ki golle maçı bitirdi, yoksa asıl o noktadan sonra tribünleri tutmak zor olurdu. Maçtan evetelince ligtvyi açtım.İstatistikler konuşuluyordu. Maçta 14 Sivasspor, 7 mersin faulü var. Mersin'e fauller ilk 25 dakika, 26-85 arası tamamen Sivasspor'a faul çalınıyor. Üst üste aynı takım aleyhine 12-13 faul çalıp rakibe 1 tane çalarsan istatistikçilerin bile dikkatini çekersin.

Tabii ki hiçbirşey küfürde mazeret olamaz. Ama suçu tek bir yerde aramak ve oraya yüklemek de meseleyi çözmüyor.
Ceza alırsak o kadar küfürü Önleme çabası ve emeğimiz Boşa gider,bu karar haksız ve ağır olur ayrıca.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.08.2016, 15:35   #35
midfielder7
Acemi Yiğido

46 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 midfielder7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerli arkadaşlar;

Birkaç sorum ve önerim olacak öncelikle bizim takımın faal kaç taraftar grubu var benim bildiğim ultrassivas,yeniçerilerve istanbul taraftarlar derneği var özellikle sivasta faaliyet gösterenler neden birleşmiyor mesala her maçta bir kale arkasını taraftar grubu kapatsa ne kadar muhteşem olur,bunun en güzel örneği bursa texas bursa'da başka duyduğunuz taraftar grubu var mı?Bizden çok daha büyük bir il olmasına rağmen.Benim bildiğim yok takıma ayrı ayrı taraftar grubu oluşturarak sahip çıkamayız,bir taraf a derken bir taraf b diyor.Yoksa bir grup kurulur 2-3 sene devam eder sonra bozulur.Gelecek adına bir yerden başlanıp tek sadece takımına sahip çıkacak lider birkaç kişinin öncülüğünde bir taraftar grubunun kurulması gerekiyor.Sivas'ımızında takımını sürekli destekleyecek ligde söz sahibi olacak bir taraftara ihtiyacı var

saygılarımla
midfielder7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.08.2016, 15:57   #36
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

HooLigAnSsS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 HooLigAnSsS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
midfielder7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Değerli arkadaşlar;

Birkaç sorum ve önerim olacak öncelikle bizim takımın faal kaç taraftar grubu var benim bildiğim ultrassivas,yeniçerilerve istanbul taraftarlar derneği var özellikle sivasta faaliyet gösterenler neden birleşmiyor mesala her maçta bir kale arkasını taraftar grubu kapatsa ne kadar muhteşem olur,bunun en güzel örneği bursa texas bursa'da başka duyduğunuz taraftar grubu var mı?Bizden çok daha büyük bir il olmasına rağmen.Benim bildiğim yok takıma ayrı ayrı taraftar grubu oluşturarak sahip çıkamayız,bir taraf a derken bir taraf b diyor.Yoksa bir grup kurulur 2-3 sene devam eder sonra bozulur.Gelecek adına bir yerden başlanıp tek sadece takımına sahip çıkacak lider birkaç kişinin öncülüğünde bir taraftar grubunun kurulması gerekiyor.Sivas'ımızında takımını sürekli destekleyecek ligde söz sahibi olacak bir taraftara ihtiyacı var

saygılarımla
Yeniçeriler grubu olarak kendimizi fesh etmiş bulunmaktayız her hangi bir şekildede geri dönüşümüz söz konusu deildir. Efsane olarak kalmayı tercih ediyoruz. güzel düşünceleriniz için teşekkürler.Diğer gruplara diğer arkadaşlara başarılar dileriz.
Alt 15.08.2016, 16:00   #37
menesakin
Acemi Yiğido

45 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 329 menesakin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allah aşkına ya adam gibi gruplar oluşturalım ya da guruplar yerlerini belirledikten sonra biz onlara en uzak noktadan kombinemizi alalım. Son tokat maçına bir sürü şehir dışından adam gelmişti ultrasivas adlı terör örgütü yüzünden rezil olduk millete. Selçuk gardaşımı iyi tanırım onun liderliğinde iyi bir şeyler olabilir
menesakin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.08.2016, 16:21   #38
midfielder7
Acemi Yiğido

46 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 midfielder7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
HooLigAnSsS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yeniçeriler grubu olarak kendimizi fesh etmiş bulunmaktayız her hangi bir şekildede geri dönüşümüz söz konusu deildir. Efsane olarak kalmayı tercih ediyoruz. güzel düşünceleriniz için teşekkürler.Diğer gruplara diğer arkadaşlara başarılar dileriz.
pardon ben yiğidogençlik ile karıştırdım faal olarak kusura bakmayın
midfielder7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.08.2016, 16:34   #39
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Ultrasivas nedir Allah aşkına! İstanbul takımlarına nefret beslenir sonra onlardan birinin taraftar gurubunun adına özenilir. 3 kişi yanyana gelen gurup kuruyor...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.08.2016, 17:05   #40
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

HooLigAnSsS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 HooLigAnSsS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
antik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ultrasivas nedir Allah aşkına! İstanbul takımlarına nefret beslenir sonra onlardan birinin taraftar gurubunun adına özenilir. 3 kişi yanyana gelen gurup kuruyor...
Bizim için farketmez biz tribünsel anlamda sivasspor için birşeyler yapmaya çalışan herkezin destekçisiyiz. Allah hepsinin yolunu açık etsin.
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
yeni, yeniden, yenİÇerİler

Seçenekler Arama
Stil