Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: süper lig haberleri
Alt 12.01.2009, 16:21   #21
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 950 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: süper lig haberleri

Beşiktaş'ın acı günü!
Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Gordon Milne döneminde tercümanlık yapan, siyah beyazlı kulübün divan ve kongre üyesi Ali Emeç bugün vefat etti.

Emeç'in cenazesi, yarın Levent Camii'ne öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından, Feriköy Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
mustafa_kavak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.01.2009, 16:21   #22
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

Leonardo zora girdi
Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Trabzonspor, transfer araştırmalarını tüm hızıyla sürdürürken bir süre önce listesine aldığı Ajax'ın sol kanat oyuncusu Leonardo Vitor Santiago'nun transferini maddi nedenlerden ötürü beklemeye aldığı öğrenildi.

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Trabzonspor, Yusuf Şimşek'i Beşiktaş'a kaptırmasının ardından transfer araştırmalarına hız verdi. Futbol Koordinatörü Özkan Sümer'in başında olduğu futbolcu izleme komitesi bir çok ülkede oyuncu araştırmalarını sürdürürken, ara transfer dönemi olması nedeniyle izlenilen oyuncuların bağlı bulundukları kulüplerinin liglerinde ya zirve, ya da kümede kalma mücadelesi vermesi transferde Bordo-mavili kulübün işini zorlaştırıyor. Trabzonspor'un talip olduğu oyuncuları, kulüplerinin hedefleri doğrultusunda oyuncularını bırakmak istememesi, bırakmak istese dahi yüksek bonservis bedelleri sunması Karadeniz temsilcisinin elini kolunu bağlıyor.

Sezon ilk yarısında oluşturduğu futbolcu izleme komitesi ile bir çok ülkede oyuncu taraması yapan Trabzonspor, transferde hata yapmamak için ince eleyip sık dokurken ara transfer döneminde takıma oyuncu katmanın sıkıntısını yaşıyor. Kulübü maddi bir çıkmazın içine sokmamanın yanında sorunlu oyuncu transferine imza atmamak istemeyen yönetim ince eleyip sık dokurken , Özkan Sümer ve Ersun Yanal'ın raporları doğrultusunda hareket ediyor.

Bordo-mavili kulüp, eski oyuncusu Şota'nın önerisi üzerine listeye aldığı, 25 yaşındaki Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo Vitor Santiago'yu transfer etmek için girişimde bulunsa da , ara dönem olması sebebiyle takıma oyuncu katmanın zorluğunu bu transferde de yaşıyor. Hollanda'nın Ajax kulübü oyuncuya ihtiyaç duyması ve düşük bedelde bırakmak istememesi üzerine Trabzonspor'un bu oyuncunun transferini maddi nedenlerden ötürü beklemeye aldığı öğrenildi.
Alt 12.01.2009, 16:22   #23
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

Tuna ve Ali Bursa idmanında
Bursaspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde gerçekleşen antrenmanda futbolcular ormanlık alanda kros yaptı. Bursapor'un Yusuf Şimşek'e karşılık Beşiktaş'tan aldığı Tuna Üzümcü ile yine aynı takımdan transfer edilen Ali Tandoğan, takımla birlikte antrenmana çıktı.

Bursaspor tarafından Kasımpaşaspor'a kiralık olarak verilen İsmail Özgür Göktaş da takımdan ayrıldı.
Alt 12.01.2009, 16:22   #24
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

Kayseri Yönetimi'nden ilginç tavır!
Kayseri'de yayın yapan yerel bir spor gazetesinin düzenlediği "Yılın Starlarını Siz Belirleyin" isimli anket, Kayserispor camiasını huzursuz etti. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, gazetenin bazı isimleri izinsiz olarak yarışmaya dahil ettiği ve bu gazete hakkında yasal işlem yapılacağı duyuruldu.

Kayserispor'un resmi sitesinde yapılan duruyu şöyle: "Kayseri Tempo Gazetesi, düzenlediği "Yılın Starlarını Siz Belirleyin" adlı yarışmaya Kulübümüz II. Başkanı Sayın Türker Horoz ve bazı sporcularımızı izinsiz olarak dâhil edilmiştir. Adı geçen gazetenin hiçbir gazetecilik etiğine uymayan yanlı, yalan, yanlış yorum ve haberlerinden dolayı kulübümüz mensuplarının bu yarışmada adının geçmesini reddetmekteyiz. İznimiz alınmaksızın yönetici ve sporcularımızın böyle bir gazetede yarışmaya dâhil edilmesinden dolayı yasal işlem başlatacağımızı kamuoyuna saygıyla bildiririz."
Alt 12.01.2009, 16:25   #25
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

Konyaspor De Nigris'i istemiyor
Konyaspor'un Ankaraspor'dan ayrılmak isteyen Meksikalı forvet oyuncusu De Nigris ile ilgilenmediğini belirtildi.

Geçmiş yıllarda büyük paralar verilerek yapılan transferlerden dolayı gerek futbolcu ödemeleri, gerekse transfer edilen kulübe verilen yüksek bonservis bedeli nedeniyle ekonomik anlamda sıkıntı yaşayan Konyaspor aynı hataları tekrarlamak istemiyor.

Ankaraspor'dan ayrılmak isteyen Meksikalı golcü oyuncu De Nigris'in yüksek maliyeti nedeniyle Yeşil-beyazlılar bu transferle ilgilenmiyor.

Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Düzkaya, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, "De Nigris'in maliyetinin çok yüksek olduğunu biliyoruz. Öte yandan bu oyuncu bize bonservisiyle değil kiralık olarak gelecek. Biz de böyle bir şey istemiyoruz. Bunun dışında bu transferi gerçekleştirdiğimiz takdirde geçmişte yapılan transferlerdeki hataları tekrarlamış olacağız. Biz öncelikle ekonomik sorunlarımızı hallederek mevcut oyuncularımızın alacaklarını vermek istiyoruz. Bu da birkaç gün içinde netlik kazanacak. Konyaspor çok büyük borçları bulunmuyor. Onun için şehrin ileri gelenleri bize yardım etmesi gerekiyor" dedi.

Öte yandan, takımın Antalya kampına katılmayan Ferdi Başoda'yı kiralık olarak vermek isteyen Konyaspor yönetimi duruma göre hareket etmek istiyor.
Alt 12.01.2009, 16:26   #26
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

Abdülkadir'in Carlos aşkı!
Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Abdülkadir Kayalı, hayranı olduğu Roberto Carlos ile aynı takımda yer almanın kendisine farklı duygular yaşatığını belirtti.
Kulübün internet sitesinde, Brezilyalı yıldız ile çektirdiği fotoğraflara ve açıklamalarına yer verilen 18 yaşındaki futbolcu, ''Daha düne kadar posteri duvarımda asılı olan Roberto Carlos ile antrenmana çıkıyorum. O bana pas veriyor, ben ona pas veriyorum, onunla şakalaşıyorum. Bu bile benim için inanılmaz bir şey'' şeklinde ifadelerle duygularını dile getirdi.

Roberto Carlos ile iyi anlaştığı belirtilen Abdülkadir, yeni takımındaki tecrübeli isimlerden öğreneceği çok şey olduğunu anlatarak, şunları kaydetti:

''Çok kaliteli bir takıma geldiğimin farkındayım. Buradaki oyuncular, gerçekten de bireysel anlamda özellikleri olan, özel oyuncular. Antrenmanlarda, oyun içinde takımdaki oyuncuların neler yapmak istediğini çok iyi anlıyorum. Buradaki her bir oyuncu gerçek birer yıldız. Futbolumu geliştirmek adına onlardan çok şey öğreneceğim. Daha düne kadar posteri duvarımda asılı olan Roberto Carlos'la birlikte antrenmana çıkıyorum. O bana pas veriyor, ben ona pas veriyorum, onunla şakalaşıyorum. Bu bile benim için inanılmaz bir şey. Çok farklı duygular yaşıyorum. Fenerbahçe'nin niçin büyük bir takım olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum.''
Alt 12.01.2009, 16:26   #27
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

Ali ve Tuna üzgün değil!
Beşiktaş'tan ayrılarak Bursaspor'a transfer olan savunma oyuncuları Ali Tandoğan ve Tuna Üzümcü, üzgün olmadıklarını söylediler.

Bursaspor'un Beşiktaş'tan renklerine bağladığı Ali Tandoğan ve Tuna Üzümcü, İHA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'tan ayrılışını kadere bağlayan tecrübeli futbolcu Ali Tandoğan, "Her şey kader-kısmet meselesi. Demek ki Beşiktaş'ta oynayacağımız süre bu kadarmış. Bursaspor'a geldiğim için mutluyum. Birçok kulüp beni istedi ancak Bursaspor'a daha önce söz verdiğim için buradayım. Bursaspor camiasını iyi yerlere taşımak istiyoruz" diye konuştu.

Beşiktaş'ta 3.5 sene geçirdikten sonra yollarının ayrıldığını ve bu konuda daha fazla konuşmanın fayda getirmeyeceğini ifade eden Ali Tandoğan, "İnsanlar neyin ne olduğunu görecek. Beşiktaş'tan ilk ayrıldığımda üzülmüşüm ama Bursaspor'a gelince bu üzüntüm geride kaldı" dedi.

Tuna Üzümcü de, Beşiktaş'ta şanssız bir dönem geçirdikten sonra yeni takımına geldiği için mutlu olduğunu ifade ederek, "Beşiktaş'ta iyi bir sezon başı dönemi geçirdikten sonra, sakatlıklar ve fazla forma şansı verilmemesinden dolayı şanssız bir dönem geçirdim. Artık Beşiktaş dönemi geride kaldı. Ertuğrul Sağlam, Bursaspor'un başına geçtikten sonra beni çağırdı ve bende seve seve gelebileceğimi söyledim. Geçmiş geçmişte kaldı. Beşiktaş'ta çalışmaktan keyif aldım. Artık çalışmak istediğim hoca ve oynamak istediğim kulüpteyim. Ayrıldıktan sonra sadece, 'Gitti oynayamadı' şeklindeki görüşlere üzüldüm. Bunun dışında bir üzüntüm yok" diye konuştu.
Alt 12.01.2009, 16:27   #28
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

Geremi için son adım!
Beşiktaş, devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Yusuf Şimsek'in transfer edilmesinin ardından, bir yabancı orta saha oyuncusu için temaslarını sürdüren Siyah Beyazlı kulüpte öne çıkan ilk isim Geremi Njitap oldu.

Newcastle United forması giyen Geremi Njitap ile bir süredir ilgilenen Siyah Beyazlı kulübün, bu futbulcunun bonservis bedelinde İngiliz Kulübü ile büyük oranda anlaşma sağladığı ve Kamerunlu futbolcunun önümüzdeki günlerde Beşiktaş'ın Antalya kampına katılabileceği öğrenildi.

Geremi Njitap'ın Siyah Beyazlı takıma transferi için Seric ve Cisse'yi takımdan gönderme çalışmaları yapılırken, bu konuda da yeni bir gelişme olmadığı ifade edildi. Bu iki futbolcunun da Beşiktaş'tan tüm alacaklarını almadan ayrılmak istemediği ve takımdan gönderilmelerinin tek koşulunun bu olduğunu öne sürdüğü belirtildi. Seric'in bu sezon için anlaştığı 700 bin Euro'yu, Cisse'nin ise Beşiktaş'tan aldığı 1.5 milyon Euro'nun tamamını talep ettiği kaydedildi.

Siyah Beyazlı yönetimin, bu iki oyuncudan birini takımdan göndermesinin ardından Geremi ile yapılacak anlaşmanın son ayrıntılarını görüşmek için Kamerunlu futbolcu ile masaya oturması bekleniyor.

BEŞİKTAŞ'IN DEVRE ARASINDA KADROSUNA KATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜ BORISLAV JOVANOVIC, KIZILYILDIZ'A TRANSFER OLDU

Öte yandan devre arası kampında denenmesi ve beğenilmesi halinde transfer edilmesi düşünülen Sırp orta saha oyuncusu Borislav Jovanovic'ten vazgeçildi.

Sırbistan İkinci Ligi takımlarından Srem Sremka Mitrovaca'da forma giyen 23 yaşındaki oyuncunun, Beşiktaş'ın kendisi ile temasa geçmemesi üzerine Sırbistan Birinci Ligi takımlarından ve 1991 Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası sahibi Kızılyıldız'a transfer olduğu öğrenildi.
Alt 12.01.2009, 16:28   #29
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

"Performansımdan memnun değilim"
Galatasaraylı futbolcu Ümit Karan, transferiyle ilgili medyada sık sık yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, ''Galatasaray'da mutluyum ve başka bir takıma transferimi düşünmüyorum'' dedi. Sarı-kırmızılı futbolcunun, Antalya'da kamp yaptıkları Concorde De Luxe Resort Otel'de GS Tv'ye yaptığı açıklamalara, kulübün internet sitesinde de yer verildi.

Galatasaray'dan ayrılmak istediği yönünde medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayan Ümit, Dubai'den ve Marsilya'dan transfer edilmek istendiği şeklindeki haberlerle ilgili soruya verdiği yanıtta, özetle şunları söyledi: ''Bana hiç bir şey sormadı. Herkes beni oraya ya da buraya transfer ediyor. Bana soran gazetecilere diyorum ki; ben Galatasaray'da mutluyum ve başka bir takıma transferimi düşünmüyorum. Türkiye'de başka hiçbir takımda oynamak istemediğimi defalarca dile getirdim ama dinletemedim çünkü insanlar bu tarz konuşmalardan haber çıkartmaya çalışıyor. Dubai olayına değinecek olursak, Ankaraspor maçında iki tane sahtekar menajer gelmiş maçı izlemeye. Sonuçta ben tanımıyorum ki bu insanları. Geldikleri gibi gitmek zorunda kaldılar hiçbir şey olmadan. Konuyla hiçbir alakası olmayan bir insan arıyor, 'Ben Ümit Karan için geliyorum' diyor. Gelip kendi şirketlerinin reklamını yapıp gidiyorlar. Ben insanlara işin gerçeğini anlatıyorum ama anlamak istemiyorlar. Sonuçta ortada kalan ben oluyorum.''

-''PERFORMANSIMDAN MEMNUN DEĞİLİM''-

Ümit Karan, sezonun geride kalan ilk bölümünde performansından memnun olmadığını ifade etti. Sakatlıklardan dolayı az sayıda maçta forma giyebildiğini belirten Galatasaraylı futbolcu, forma giyemediği dönemlerde oynayamamasından şikayet etmediğini, Galatasaray'ın kaptanına yakışır şekilde davrandığını anlatarak, şunları kaydetti:

''Ben kendi performansımdan nasıl memnun kalabilirim ki? Elbette memnun değilim. Sonuçta sakatlıklardan dolayı ancak üç dört resmi maçta oynayabildim. Onlarda da takımıma faydalı olmaya çalıştım. Sakatlığım beni gerçekten çok olumsuz etkiledi ve üzdü. Sezon öncesi son hazırlık maçı olan Bursaspor müsabakasında bir sakatlık geçirdim. Çabuk toparlandım. İki hafta sonra sahalara dönmek istedim. Sonra sakatlığım nüksetti. Adalemde yırtık çıktıktan sonra moral olarak da biraz yıkıldım ama nihayetinde buraya gelen futbolcular da yerimi doldurdular. Ben hiçbir zaman şikayetçi olmadım. Özellikle de oynamama konusunda. Zaten hiç kimseyle bir sıkıntım olmadı. Ben bu takımın kaptanıyım ve Galatasaray'ın kaptanına yakışır şekilde davrandım. Basında 'Ümit gitmek istiyor, ayrılmak istiyor' şeklinde haberler yer alıyor. Bunların hiçbirisi gerçeği yansıtmıyor. Basında çıkan transfer haberlerine anlam veremiyorum. Bu beni ve ailemi gerçekten çok üzüyor.''

Devre arası kamp döneminin kendisi için çok önemli olduğunu anlatan Ümit, hırsını göstermeye çalıştığını vurgulayarak, ''Ben de bu formanın hakkını vermek istiyorum. Formayı kapmak istiyorsan önce çalışman gerekiyor. Kendimi hocama yeniden ispatlayabilirsem bana formayı vereceğini düşünüyorum. İnşallah en kısa zamanda formama ulaşmak istiyorum'' şeklinde sözler kullandı.

-''SAKATLIKLARA RAĞMEN ÖNEMLİ BAŞARILARA İMZA ATTIK''-

Sezonun ilk bölümünde takım olarak yaşadıkları çok sayıda sakatlığa rağmen önemli başarılara imza attıklarını bildiren Ümit, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Yeni kurulmuş bir takımın burada gösterdiği başarı çok önemli. Biz uyum sürecini atlattıktan sonra iyi oynamaya başladık ve güzel bir seri yakaladığımızı düşünüyorum. Avrupa kupası maçlarında da çok başarılı oynadık. Bir üst tura çıktık. İnşallah bundan sonra finale kadar devam ederiz. Takım arkadaşlarımı birinci yarıda gösterdiği performanstan dolayı teker teker kutluyorum. Sakatlıklara rağmen önemli başarılara imza attık. Bir sezonda bir takımda bu kadar sakatlanan futbolcu görmedim. Bu böyle denk geldi. Ona rağmen bu takım bu başarıyı gösterdi. Şu an takımda sakat oyuncuların dönüşüyle beraber çok daha iyi bir ortam ve ivme yakalayacağımıza inanıyorum.''

Takımda son dönemde sıkça tartışılan kaptanlık konusunda da sarı-kırmızılı futbolcu, ''Bu tarz kararları yönetim veya teknik heyet verir. Bazı maçlarda farklı kaptanlar sahaya çıktı. Bu tarz kararlar verildiği zaman herkesin saygı göstermesi gerekir. Biz futbolcular olarak yönetim ve teknik heyetin kararına saygı göstermeliyiz. Bu konuda daha fazla spekülasyon yapmaya gerek yok'' dedi.
Alt 12.01.2009, 16:28   #30
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

"G.Saray'ın askeriyim"
Galatasaraylı futbolculardan Fernando Meira, Sabri Sarıoğlu, Mehmet Topal ve Emre Güngör gazetecilerin sorularını yanıtladı. Devre arası ikinci etap hazırlık çalışması ve TRT Radyospor Turnuvası'na katılmak üzere Antalya'nın Kundu Bölgesine gelen Sarı-kırmızılı Futbolcular, konakladıkları De Luxe Concorde Otel'de basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İlk olarak soruları yanıtlayan Fernando Meira, Galatasaray'ın katıldığı her kupayı kazanabilmek için mücadele ettiğini söyledi. Galatasaray'ın mücadele ettiği UEFA kupasını da kazanabilecek güçte olduğunu belirten Meira, bu kupada finale yükselecek iki takımdan biri olmak için mücadele ettiklerini kaydetti. Ligin ilk yarısında iyi bir performans yakaladıklarını dile getiren Meira, bu performansı ikinci yarıya aktarmak için elinden geleni yapacağını bildirdi. Meira, Portekiz Ligi'ni Türkiye Ligi'ne benzediğini ifade ederek, orada da 4-5 takımın şampiyonluk mücadelesi verdiğini sözlerine ekledi.

Galatasaray'ın sağ kanat oyuncusu Sabri Sarıoğlu da, kendisi açısından iyi bir sezon geçirdiğini dile getirdi. Sezon başında geçirdiği sakatlığı, iyi çalışarak atlattığını kaydeden Sarıoğlu, "Ligin İkinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bazılarına komik gelebiliyor ama boyumun verdiği dezavantajla bazen hava toplarında etkili olamıyorum. Ama gücüm, kuvvetimle olsun, performansımla olsun, bu açığı kapatmaya çalışıyorum. Kendime hem defansta hem de hücumda güveniyorum" dedi.

Transferlerin rekabet yarattığını ifade eden Sarıoğlu, bu rekabetten de Galatasaray'ın yararlanacağını söyledi. Sarıoğlu, "Ligin ilk yarısında istediğimiz oyunu bazen sergileyemedik. Kendi sahamızda ortaya koyduğuz etkili oyunu deplasmanda bazen gösteremedik. Ama ilk yarıda bunun dersini çıkardık. İlk yarıda yaptığımız hataları iyi analiz edip, ikinci yarı bu hataları yapmak istemiyoruz. İkinci yarı, deplasmanda da etkili oynadığımız takdirde mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

Eleştirilerin dozunun kaçmadığı zaman sorun olmayacağını da belirten Sarığolu, eleştirilerden pay almanın kendisini mutlu ettiğini söyledi. Teknik Direktörleri Michael Skibbe'nin kendilerine ağabey ve arkadaş gibi davrandığını belirten Sarıoğlu, Skibbe'nin samimi, dürüst ve açık sözlülükle kendilerine yaklaştığını vurguladı. Skibbe ile konuşmalarının kendilerine keyif verdiğini anlatan Sarıoğlu, istedikleri zaman hocalarıyla her şeyi paylaştıklarını sözlerine ekledi.

Mehmet Topal ise, "Kulüp başkanı, bu sene farklı kulvarlarda mücadele edeceğimizi ve bu yüzden benim takımda kalmamı söyledi. Bende her zaman Galatasaray'ın askeri olduğumu söyledim. Başkan git dediği takdirde giderim. Çünkü Mehmet Topal'ı Mehmet Topal yapan Galatasaray kulübüdür" dedi.

Takımda arkadaşlarıyla diyaloglarının çok iyi olduğunu da belirten Topal, ilk 11'de yer alıp almamanın arkadaşlıklarını etkilemediğini belirterek, "Çok beğendiğim bir futbolcu olan Zidane'ın 'Yedek kalmayan oyuncu, büyük oyuncu olamaz' sözünü hatırlarım. Zidane, benim örnek aldığım bir oyuncudur. Bir gün fırsatın bana da geleceğini biliyordum. Forma aldığım zamanlarda iyi mücadele ettiğimi düşünüyorum. Genç arkadaşlarımız bana danışırlarsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım" şeklinde konuştu.

Sarı-kırmızılı futbolcu Emre Güngör ise, sezon başında şanssız bir şekilde sakatlandığını söyledi. İyileşmeye başladığı sırada Steaua Bükreş maçında arka adale tendonunda bir sorun başladığını ifade eden Gungör, "O bölge çok zor iyileşen bir yer. Daha sonra tam iyileşirken yine nüksetti. Fakat şu anda iyiyim. Umarım bundan sonra sakatlanmam. Kaldığım yerden devam etmek istiyorum" diye konuştu.
Güngör, ligin ikinci yarısında oynayacakları Sivas maçında görev aldığı takdirde en iyisini yapmaya çalışacağını dile getirerek "Ben geçen sene devre arasında takıma geldikten sonra bütün maçlarda oynadım. Eğer iyi oynarsam, daha sonraki maçlarda da iyi oynayarak performansımı yükseltmeye çalışacağım" dedi.

Bu arada Antalya'daki özel İlgi Rehabilitasyon Merkezi çocukları Galatasaray'ın konakladığı otelde futbolcuları ziyaret etti. Sarı-kırmızılı futbolcular, öğrencilerin yanlarında

Etiketler
ara, eriyor, günlük, haberleri, lig, ligde, seferberlİĞİ, servet, sona, süper, süperlig

Seçenekler Arama
Stil