Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Son Transfer Haberleri
Alt 27.12.2009, 23:42   #1
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Ausrufezeichen Son Transfer Haberleri

Slm arkadaşlar bildiğimiz gibi Sivassporumuzun şu ara transfer gündemi yoğun biz de bu yoğunluk içinde sağlam ve güvenilir kaynaklardan aldığımız son transfer haberlerini paylaşmaya devam ediyoruz.Daha önce söylediğimiz gibi Suleimane Keita transferi tamamlandı ve Ersen Martin gönderildi.Şimdi sizlere aldığım son haberleri aktarıyorum:

1)Perulu defans ORLADNO CONTRERAS trafnsferi %90 bitti ve bu oyuncu devre arası kampına katılacak

2)10 numara pozisyonunda oynayan Brezilyalı oyuncu için girişimler sürüyor ve onun gelme ihtimali de yüksek (Bu Brezilyalı denenmek için getirilen Da Silva değil , zaten o sakatlığı sebebiyle geri yollanmış)

3)Fikru Tefura transferi şimdilik askıya alınmış

4)Şu an gündemde olan yerli futbolcular: Ceyhun ERİŞ, Tümer METİN, Emre GÜNGÖR

5)Afrika milli takımındaki SHABALABA için girişimler var hoca ısrarla onu istiyormuş ve onunla bizzat görüşüyormuş

6)Gönderilecek isimler belli oldu ama tekrar onları açıklayayım: ERSEN MARTİN, BRUNO ZİTA,MBEMBA, ONUR TUNCER VE SEZER BADUR

7)2.ligden yerli bir forvet transferi yapılabilir

8)İstenilen para verilirse KAMANAN ın Bursaspora gitme ihtimali var
Cevap: Son Transfer Haberleri
Alt 27.12.2009, 23:46   #2
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Son Transfer Haberleri

gelecekleri bekleyecegiz ve imza attikca sevinecegiz. ama su ligin eskileri varya onlardan kimsenin gelmesini ben sahsen istemem ceyhun cok kaliteli bir oyuncu ama adamda ahlak sifir her gittigi yerde problemli ayriliyor tümer bu yastan sonra bizde is yapamaz hele emre güngör onun ömrünün yarisi sakat geciyor.
ben encok gidecekler kisminda sezer olmasina sasirdim cünkü sira ona gelene cok adam var sezer gönderilirse ben sahsen üzülürüm.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido yakup'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2009, 00:01   #3
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ceyhun ve Tümer bir zamanlar kartaldılar;2 side iyi oyuncu ama ben olsam almam..Tek avantajları Türkiye'yi tanımaları...Ceyhun ve Tümer 35 yaşına merdiven dayamış hatta geçmiş oyuncular...Shabalala alınırsa süper olur;ama dünya kupası ve Afrika kupası öncesi takımı yanlız bırakabilir diye ndüşünüyorum;hem de çok uzun zaman....Fikru'nun iyi oyuncu olduğu konusunda ısrar ediyorum...Ben olsam Kamanan'ı kesinlikle bırakmam...Eğer giderse sivasspor yerine mutlaka en az onun kadar iyi bir oyuncu alamak zorunda...M. YILDIZ'ın 2. yarı neler yapacağını,nasıl verimli olacağını kimse tahmin edemez...Emre Güngör müzmin sakat;eğer gelirse onun da duruma Ersan'dan farklı olmaz...Sivasspor umarım bonservisi elinde olan bedava oyuncu peşine düşmemiştir;niye dersiniz çünkü Hayal Kafe'nin bahsettiği yerli oyncuların hepsi bonservisi elinde olan oyuncular...Biraz paraya kıyıp oyuncu alamazsak vay halimize;baksana rakiplerimizin hepsi yeni yeni transferler yapmaya başladılar...Umarım Bu haberlerin yerli oyuncularla ilgili bölümü doğru değildir...Sivasspordan Keita gibi iyi oyuncuların transferini bekliyoruz...Umarım Denize Düşen Yılana Sarılmaz....Yoksa olacakların hesabını kimse veremez.......
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.12.2009, 00:06   #4
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ceyhun ve tümer dışında kim gelirse gelsin onlara kaldıysak yandık
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.2009, 00:06   #5
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ceyhun ve Tümer bir zamanlar kartaldılar;2 side iyi oyuncu ama ben olsam almam..Tek avantajları Türkiye'yi tanımaları...Ceyhun ve Tümer 35 yaşına merdiven dayamış hatta geçmiş oyuncular...Shabalala alınırsa süper olur;ama dünya kupası ve Afrika kupası öncesi takımı yanlız bırakabilir diye ndüşünüyorum;hem de çok uzun zaman....Fikru'nun iyi oyuncu olduğu konusunda ısrar ediyorum...Ben olsam Kamanan'ı kesinlikle bırakmam...Eğer giderse sivasspor yerine mutlaka en az onun kadar iyi bir oyuncu alamak zorunda...M. YILDIZ'ın 2. yarı neler yapacağını,nasıl verimli olacağını kimse tahmin edemez...Emre Güngör müzmin sakat;eğer gelirse onun da duruma Ersan'dan farklı olmaz...Sivasspor umarım bonservisi elinde olan bedava oyuncu peşine düşmemiştir;niye dersiniz çünkü Hayal Kafe'nin bahsettiği yerli oyncuların hepsi bonservisi elinde olan oyuncular...Biraz paraya kıyıp oyuncu alamazsak vay halimize;baksana rakiplerimizin hepsi yeni yeni transferler yapmaya başladılar...Umarım Bu haberlerin yerli oyuncularla ilgili bölümü doğru değildir...Sivasspordan Keita gibi iyi oyuncuların transferini bekliyoruz...Umarım Denize Düşen Yılana Sarılmaz....Yoksa olacakların hesabını kimse veremez.......
söylediklerine aynen katılıyorum kardeş ben olsam ben de ceyhun veya tümer gibi adamları ya da sakat emre güngörü almam ancak bunlardan biri gelir tahminimce zaten ve o da tecrübe anlamında yani takıma liderlik abilik anlamında gelir bu transferlerden orlando ve olursa shabalaba mükemmel olur orlando da çok sağlam bir defans o da bilica gibi yılın oyuncusu seçilmiş shabalaba zaten kalite başka isimler de var yabancı olarak onları da öğrendikçe açıklarım kamanana gelince bence istenilen para verilirse gönderilebilir çünkü giderse yerine mutlaka bir yabancı forvet alınacaktır belki de fikru tekrar gündeme gelir
Alt 28.12.2009, 00:25   #6
oquzh4n58
Tecrübeli Yiğido

oquzh4n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 214 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 oquzh4n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ceyhun ıyı futbolcu yaw tumerde ıyı top dagıtım yapar ole demeyın 1 donem oynsalar yeter saten seneye gonderrız
oquzh4n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda oquzh4n58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2009, 00:27   #7
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

Sezer Badur NEREYE gidiyor?

gitmez, gidemez.. Onun Gibi Oyuncu Binde Bir Bulunur. Uzun Zaman Sakat Kaldigi Icin Suan Verimsiz. Mehmet Y.da, ilk basta Böyle OLucaktir. 2-3 Aydan SOnra Kaldigi Yerden devam..
Alt 28.12.2009, 00:44   #8
hırçın yiĞido
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 hırçın yiĞido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ibrahim bangura haberı var canlı agızdan duydum acıklamak ıstemıyorlar galıba ıyı topcu
hırçın yiĞido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.2009, 03:46   #9
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben forumlarda gezerken bir oyuncu bilgisine ulastim adam 2 metrelik vede yasi genc tahmin ediyorum maliyetide cok ucuz olabilir.
su aralar ligde konusulan hedef santraforun krali birde cok hantal görünmesine ragmen baya süratli duruyor.

Felipe - Felix Almeida Felipe
FK Baku

dogum tarihi: 20.04.1985
yas: 24
boy: 1,97
Nationalität: Brasilien
Pozisiyon:santrafor
ayak: rechts
piyasa degeri: 300.000 euro

http://www.youtube.com/watch?v=y1pJls7m7Vg
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido yakup'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2009, 04:53   #10
yigidokentli58
Acemi Yiğido

38 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 yigidokentli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sezer badur gitmesini isticeni sanman kardeş sezer badur bizde daha cok işler yapar ceyhun erişin gelmesi güzel olur bizde cok iş yapar tümer metin gelmez bize gelmesi zor bence sezer sakatliktan yeni kurtuldu ikinci yari sezeri görecekler ligde patlama yapacak yaziyorum sezer badurun gideceni sanmiyorum
yigidokentli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yigidokentli58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
haberleri, sivasspor transferler, transfer

Seçenekler Arama
Stil