Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

ÖNce TARAFTAR OLABİLMEK
Alt 14.01.2010, 11:27   #1
Ali Selim
Yiğido

Ali Selim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

87 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Ali Selim ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Ausrufezeichen ÖNce TARAFTAR OLABİLMEK

Arkadaşlar son günlerde Stad çalışması ile ilgili haberler dolaşıyor.20 bin kişilik diye doğruluk derecesini bilemem ama benim değinmek istediğim olay farklı.Bizler taraftar olarak 17-18 bin kişilik stadı dolduramıyor iken el oğlu yaparmı bize 30 bin kişilik stad bunun için her zaman küçük maç büyük maç diye ayrım yapmadan stadımıza gidelim dolduralım ağzına kadar çakılı olsun mesela hafta sonu oynanacak giresunspor maçından başlayabiliriz imkanı olan arkadaşlarımız maç saatinden 2 saat önce sivasspor tesisilerine gelsinler desteğimizi oradan başlatıp maç sonuna kadar sürdürelim hiç susmadan yorulmadan bıkmadan destek olalım bütün ulaşabildiklerimizi bu konuda teşvik edelim kanlarına SİVASSPOR aşkını aşılayalım bu aşk çünki çok başka ne aslanın aşkı ne kanaryanın nede kartalın bu aşk YİĞİDİN yiğidonun menfaatsizliğin sivaslı olmanın aşkı hadi arkadaşlar takımımızı bulunduğu konumdan kurtarmak bizimde elimizde hafta sonu buluşmak ümidi ile selam ve saygılarımla tam destek HEP DESTEK....

Ali Selim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Ali Selim'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: ÖNce TARAFTAR OLABİLMEK
Alt 14.01.2010, 12:37   #2
mysuskunx
Tecrübeli Yiğido

mysuskunx - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 693 mysuskunx FAZLA SÖZE GEREK YOKmysuskunx FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: ÖNce TARAFTAR OLABİLMEK

GARDAŞIM; biz bu 20 bin kişilik stadı zaten doluluk oranına bakarsan dolduruyoruz tabiki, eğerki yeni stad yapılırsa ilgi çeker yine doldururuz için rahat olsun önce taraftar olmak gerekse benim cebimde kombinem, elimde bağış makbuzlarım kulüpten alınan teşekkür plaketlerim var vicdanım rahat ben taraftarım soğuk sıcak ben trübündeyim gelsinler yapsınlar sivasımız hep bu nüfusta sivassporumuz hep bu halde kalmaz allahın izni ile...

Seni Sebepsiz SEVDİK, SEVECEĞİZ...

mysuskunx isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda mysuskunx'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.01.2010, 12:57   #3
Ali Selim
Yiğido

Ali Selim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

87 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Ali Selim ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

arkadaşım ben senin maddi durumunu sormadım veya kombinen varmı diyede sormadım ben sadece takımımızı destekleyelim dedim kombine bizdede var ben bunu istemiyorum çekirdek yemek için kombine alan birçok insan var anlayabildinmi bunu söylüyorum sen hala ben şöyleyim diyosun farklı yerlere taşıma konuyu senle şimdi sivasspor için şunları yaptım tartışması yapamam daha önemli olan sivasspor için bu durumu için ne yapılmalı diye düşünüyorum yinede düşüncelerin için teşekkür ederim

Ali Selim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ali Selim'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.01.2010, 13:09   #4
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fikir çok düşünce çok konu çok icraat yok ortaya attığımız fikirlerin % 10 gerçeklesse metropol şehiriz ama hadi deyince ayağa kalkacak kimse yok
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda üçyıldız58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.01.2010, 13:24   #5
rsimsek
Tecrübeli Yiğido

rsimsek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 rsimsek isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaşlar bu site kuruldu kurulalı hep aynı sözler büyük taraftar olalım destekleyeleim bir sonuç varmı yok.stadın belli noktalarında bir iki grup çırpınıp duruyor.herkes hadi diyor ama icraat yok.ama herşeye rağmen SİVASSPOR
rsimsek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda rsimsek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.01.2010, 13:24   #6
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mysuskunx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
GARDAŞIM; biz bu 20 bin kişilik stadı zaten doluluk oranına bakarsan dolduruyoruz tabiki, eğerki yeni stad yapılırsa ilgi çeker yine doldururuz için rahat olsun önce taraftar olmak gerekse benim cebimde kombinem, elimde bağış makbuzlarım kulüpten alınan teşekkür plaketlerim var vicdanım rahat ben taraftarım soğuk sıcak ben trübündeyim gelsinler yapsınlar sivasımız hep bu nüfusta sivassporumuz hep bu halde kalmaz allahın izni ile...
Stadda kombinesi olan kaç tane taraftar omuz omuza bir grupla takımını destekliyor?Taraftar olmak kombine almak yada teşekkür plaketi almak değildir.Ama taraftar olmak bir yerde değindiğiniz gibi yaz kış soğuk sıcak deplasman iç saha demeden takımın peşinde olmakdır.

Çok adamlar gördük kombinesini sallayıp bunun parasını kim verecek deyip başkana küfreden.Takım yenildikden sonra kombineyle fantazi küfürler kurgulayan.Artık kurtulmamız lazım ben kombine aldım her şeyiyle tam bir taraftarım psikolojisinden...

Murat abiyi (üçyıldız58) yıllardır tanırım elinde 10 dan fazla kapalı kombinesi var.Tutup başkana bu kombineler nedir diye sallamıyor,hayatında ilk defa kombine alan abilerimiz tribüne küfür etmek için geliyorlar.Daha çook yol almamız lazım çok..
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.01.2010, 13:25   #7
yiğidoyiğit
Acemi Yiğido

yiğidoyiğit - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 529 yiğidoyiğit FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ali Selim arkadaşımız bahsettiği hususta oldukça haklı takım bizim hep beraber orada olmalı hep destek tam destek vermeliyiz.
Ancak, bize stad yapmazlar fikrine karşıyım, biz isteyelim 100,000 kişilik stad yaptırabiliriz. Örneğin Kayseri, Atatürk stadı bom boş maçlarını oynadı yine de yenisini yaptılar. Önemli olan onlar gibi arsızlık yapmak değil ama istemeyi de bilmek lazım. Onlar kadınından erkeğine yaşlısında gencine işlerine yarasın yaramasın sadece istiyorlar ve yaptırıyorlar bizim hemşehriler ise canım ne gerek var diyip duruyorlar . Şahsi imkanlarının yanında devlet imkanlarını da sonuna kadar... Ancak kayserinin ciddi bir başarısı da yok ne yazıkki.
İçimizdeki Sivas düşmanı Sivaslıları bir uzaklaştırabilirsek. Sivas ihya olur.
yiğidoyiğit isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yiğidoyiğit'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.01.2010, 13:34   #8
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadir has yapılmadan önce adamlar sanki yapılmış da full çekecekmiş gibi bir izlenim verdiler.Sonradan açıklama yapıp bütün şehri yalvararak maça davet ettiler.Bursaspor karşılaşmasında metro seferleri ücretsiz oldu,maçda kuru pasta dağıtıp maç biletlerini 1 ytl yaptılar.Kimse tutup bu kayseriye bu stad çok demiyor bize gelince herkes bunu fazla görüyor.7000 kemik seyircimiz her maça gelir 35.000 kişilik stad da sivasa yapılır inşallah.İster dolar ister dolmaz bu yönetimin sorunudur.rize ye yapılıyorda benim ne eksiğim var...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yener_sahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.01.2010, 13:34   #9
karakocyakup58
Yiğido

karakocyakup58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 karakocyakup58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AMA 50 YILLIK Bİ PROJE SİVASI 25 YIL SONRA Bİ DÜŞÜNÜN SİZCE 25.000 KİŞİLİK STAD YETERLİMİ...
biz hazırız senden gelsin
bu sevdadan vazgeçersek
ALLAH BELAMIZI VERSİN....
karakocyakup58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.01.2010, 13:35   #10
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Ali Selim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar son günlerde Stad çalışması ile ilgili haberler dolaşıyor.20 bin kişilik diye doğruluk derecesini bilemem ama benim değinmek istediğim olay farklı.Bizler taraftar olarak 17-18 bin kişilik stadı dolduramıyor iken el oğlu yaparmı bize 30 bin kişilik stad bunun için her zaman küçük maç büyük maç diye ayrım yapmadan stadımıza gidelim dolduralım ağzına kadar çakılı olsun mesela hafta sonu oynanacak giresunspor maçından başlayabiliriz imkanı olan arkadaşlarımız maç saatinden 2 saat önce sivasspor tesisilerine gelsinler desteğimizi oradan başlatıp maç sonuna kadar sürdürelim hiç susmadan yorulmadan bıkmadan destek olalım bütün ulaşabildiklerimizi bu konuda teşvik edelim kanlarına SİVASSPOR aşkını aşılayalım bu aşk çünki çok başka ne aslanın aşkı ne kanaryanın nede kartalın bu aşk YİĞİDİN yiğidonun menfaatsizliğin sivaslı olmanın aşkı hadi arkadaşlar takımımızı bulunduğu konumdan kurtarmak bizimde elimizde hafta sonu buluşmak ümidi ile selam ve saygılarımla tam destek HEP DESTEK....

size katılmamak mümkün değil paylaşımlarınız için teşekkürler
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
olabİlmek, taraftar, önce

Seçenekler Arama
Stil