Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Mecnun ODYAKMAZ İle Devam
Alt 29.05.2016, 23:40   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Mecnun ODYAKMAZ İle Devam

Olağan genel kurulumuz, Sivas İl Özel İdaresi meclis salonunda gerçekleştirildi.

Genel kurulda, yönetim ve denetim kurulu raporları okundu ve bilanço ibra edildi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz'ın başkanlığında tek listeyle gidilen olağanüstü genel kurulda, konuşmaların ardından oylamaya geçildi ve Otyakmaz yeniden başkanlığa seçildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan genel kurulun açılış konuşmasını yapan Vali Alim Barut Medicana Sivasspor’umuzun yeniden hak ettiği yere geleceği söyleyerek, "Sivas’ın gerçekten güzel bir markası iyi bir markası Sivasspor’un olağanüstü genel kurulunda bir aradayız. Sivasspor kurulalı yarım asır oldu. Bir günle, bir yılla değerlendirmemek lazım. 11 yıldır Sivasspor Süper Ligde ve Sivas’ı çok güzel temsil etti. Şurası bir gerçek, Türkiye genelinde 3 büyük takımın ötesinde şampiyonluğa oynayan nadir takımlardan bir tanesidir. 11 yıllık süreç içerisinde büyük başarılar elde etmiştir. Takımı bir yıl gibi kısıtlı bir süreyle değerlendirmemek gerekiyor. Ben inanıyorum ki Sivasspor, bu yıl tekrar Süper Ligde yerini alacak. Altın yere düşmekle değer kaybetmez. Ben inanıyorum ki Sivasspor yine Süper Lige çıkacak. Sivasspor ve Sivas Valiliği arasındaki ortaklığı ömrüm yettiğince devam ettireceğim. Vali olarak yapabileceğim desteği yaptığımda kendi sorumluluğumun gereğini yerine getirmiş oluyorum. Tabi ki başarıyı ölçmek için bir güne ya da bir yıla bakmamak lazım. 12 yıllık sürece baktığımız zaman yönetime başarısız diyemeyiz. Süper Lig’de ciddi başarılara imza attı, şampiyonluğa oynadı, Avrupa’ya gitti. Bunlar çok ciddi başarılar. Evet, bu dönem başarısız geçti ama Sivasspor yine hak ettiği yerde yani Süper Lig’de yerini alacak. Yönetim 12 yılda tecrübe kazanmış, profesyonel olmuş ama amatör ruhla yönetiyorlar. Bu da Sivasspor için bir artı. Geçmişe artık hiçbir şey yapamayız. Ama geleceğe dönük tedbir almalıyız. Geçmişe takılmadan önümüze bakacağız. Baktığımız zamanda ben yine Sivasspor’un hak ettiği yere geleceğine inanıyorum” dedi.

Vali Barut’un ardından konuşan Başkanımız Mecnun Otyakmaz 11 yıllık macerada 3 kere küme düşme mücadelesi, 3 kez Avrupa kupalarına mücadele hakkı 4 sezonda ise orta sıralarda bitirdiklerini ifade ederek bu sezon da dramatik bir şekilde küme düştüğümüzü söyledi. Bu sezon kötü gidişe dur diyemediğimizi ve 3 hoca değiştirdiklerini ifade eden Otyakmaz, son haftalarda elimizden gelen mücadeleyi göstersek de takımımızı küme düşmekten kurtaramadığımızı kaydetti.

12 yıllık başkanlığı süresince 4 Eylül Stadyumu’nda taraftarlık bilincini bir türlü oluşturamadığımızı ifade eden Başkan Otyakmaz “12 yıllık başkanlık süremde en üzüldüğüm konulardan biri 4 Eylül stadyumunda gerçek bir taraftarlık bilinci oluşturamamış olmamızdır. Özellikle Passolig’den sonra taraftar sayımızda önemli düşüşler oldu, bazı maçlarımızı üç bin taraftarla oynamak zorunda kaldık. En önemli maçlarımızda stadımız dolmadı, özellikle Akhisar maçında nerdeyse boş tribünlere oynamak zorunda kaldık ve o travmatik son dakika golünden sonra yapılan olumsuz tezahüratlar yönetim kurulumuzda güven bunalımına, bıkkınlık ve yılgınlığa yol açtı” diye konuştu.

Olağan üstü genel kurula gidilmeden tüzükte değişiklik yapıldığını ifade eden Otyakmaz “Değerli delegeler önümüzdeki dönemde güçlü bir Sivasspor için tüzüğümüzde ufak bir değişiklik yapmak zorunluluğu hasıl olmuştur. Dernek tüzüğümüzün 39. madde 1. paragrafı “Genel kurulun asil üyeleri arasında gizli oy ve üç yıllık süre için 1 başkan 20 asil ve 10 yedek üyeden oluşur” şeklinde değiştirilerek yönetim kurulu sayımız arttırılmıştır. Daha önceki yönetim kurulu üyelerimizden bir kaçı hariç yolumuza devam etmekteyiz. Hayrettin Yıldırım işlerinin yoğunluğu nedeni ile Murat Şahin ise Anadolu Üsküdarspor Kulübü başkanı olması nedeni ile bu dönem yönetim kurulumuzda yer alamayacaklardır. Kendilerine huzurunuzda yapmış oldukları hizmetlerden dolayı şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Otyakmaz, yeni yönetim kurulunda yer alan isimleri şöyle açıkladı, “Yeni dönemde yönetim kurulumuzda Erdal Sarılar, Erdoğan Bozatlı, Mehmet Oflaz, Elahattin Akyüz, Ekrem Munar, Halit Yazıcı, Ömer Sepet, Uğur Akkuş, Erdal Yılmaz, Mehmet Poyraz, Mehmet Ali Topal ve Faruk Taşseten ile yolumuza devam edeceğiz. “Bunun yanı sıra Volkan Uygunuçarlar, Şefik Yalvaç, Alper Kılınç, Bahattin Eken, Sabri Çevik, Muhammet Şeker, Turan Ünal, Yusuf Ziya Kurt ise Yönetim Kurulumuza yeni katılarak maddi ve manevi destekleri ile Sivasspor’umuzun daha güçlü ve dinamik olması için yardımcı olacaklardır” dedi.

Spor Toto Süper Lig’in son maçında taraftarımızın tüm dünyaya örnek olduğunu söyleyen Otyakmaz, “Ayrıca, taraftarımızın son maçımızda küme düşmemize rağmen dünyada spor camiasında nadir görülen bir olgunlukla takımımıza ve yönetim kurulumuza yapmış oldukları tezahürat ve ritüel nedeni ile teşekkür etmek istiyorum. Taraftarımızın bu olgun davranışı tüm dünyaya ve ülkemize örnek olmuş ve Sivas halkının ne kadar anlayışlı ve delikanlı olduğunu dünyaya bir kez daha göstermiştir. Daha başarılı bir Sivasspor için şahsıma ve yönetim kuruluma verdiğiniz güvenden dolayı tüm delegelerimize şükranlarımızı sunuyor saygıyla selamlıyorum” şeklinde konuştu.[/CENTER][/B]

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Mecnun ODYAKMAZ İle Devam
Alt 29.05.2016, 23:51   #2
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Mecnun ODYAKMAZ İle Devam

Medicana Sivasspor Başkanı Otyakmaz güven tazeledi

Destek olmadan bu sürecin altından kalkamayız

Önemli futbolcuları satmak zorundayız

Medicana Sivasspor olağanüstü genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Mecnun Otyakmaz, Yönetim kurulumuz, kulübümüzü bu süreçte yönetimsiz bırakıp çok daha kötü durumlara düşmesine fırsat vermemek için Sivasspor'umuza tekrar hizmet etme sorumluluğunu almak zorunda kalmıştır. Ancak önümüzde çok zorlu bir süreç var. Destek olmadan kesinlikle bu sürecin altından kalkamayız dedi.

Geçtiğimiz sezon Spor Toto Süper Lig'den PTT 1'inci lige düşen Medicana Sivasspor'un olağanüstü genel kurulu İl Özel İdaresi toplantı salonunda yapıldı. Kongreye Sivas Valisi Alim Barut, Belediye Başkan Vekili Erdal Karaca, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, İl Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan ve çok sayıda delege üyesi ile bir grup taraftar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından denetim raporları, bilanço ve yeni sezon bütçesi oy birliği ile ibra edilerek kabul edildi.

YÖNETİME OLAN GÜVEN, ŞEHRİ REHAVETE İTTİ

Kongrede konuşan Başkan Otyakmaz, dramatik bir şekilde küme düştüklerini belirterek, 11 yıllık Süper Lig maceramızın 3 yılında kümede kalma mücadelesi, 3 yılda ülkemizi Avrupa kupalarında temsil etme mücadelesi verdik. 4 sezon ise ligi orta sıralarda tamamladık. Bu sezon dramatik bir şekilde küme düştük. Elimizden gelen bütün mücadelemizi vermemize rağmen bu gidişatı engelleyemedik. İhtiyaç olduğunu düşündüğümüz anlarda hoca değişiklikleri hamlelerimizi gerçekleştirdik. Fakat ihtiyacımız olan galibiyet serisini hiç yakalayamadık. Her maçta en az bir futbolcumuz sonuca etki edecek hatalarda bulundu. Bazı maçlarımızda da sonuca hakemler etki etti. Her şey bir tarafa sadece Akhisar karşılaşmasında, kalecimizin 90'ıncı dakikadaki hatasından yediğimiz gol olmasa Fenerbahçe maçını kazanıp ligde kalabilecektik. Neticede son hafta elimizden gelen mücadeleyi göstermemize rağmen kaderin önüne geçemedik ve takımımız küme düştü. Bizler yönetim kurulu olarak takımızın kötü gidişine dur diyemedik, transferlerimizden istediğimiz karşılığı alamadık. Hoca ve futbolcu tercihinde hata yapmış olabiliriz. Ancak devre arası transfer döneminde şehrimizin dinamiklerine vermiş olduğumuz mesajlarda desteğe ihtiyacımız olduğunu deklare etmiştik. Maalesef karşılık alamadık. Buna da 'Nasılsa yönetim halleder' anlayışının neden olduğunun farkındayım. Çünkü yönetim daha önce bu durumdan kurtulmayı başarabilmişti. Ancak yönetime olan bu güven şehri rehavete itti. Kötü süreçten sonra verilen destekte bu süreci düzeltmeye yetmedi. dedi.

DESTEK OLMADAN BU SÜRECİN ALTINDAN KALKAMAYIZ

Başkan Otyakmaz, Akhisar Belediyespor maçında yapılan olumsuz tezahüratların yönetimim kurulunda güven bunalımına yol açtığını ifade ederek, 12 yıllık başkanlık süremde en üzüldüğüm konulardan biri 4 Eylül Stadyumu'nda gerçek bir taraftarlık bilinci oluşturamamış olmamızdı. Özellikle Passolig'den sonra taraftar sayımızda önemli düşüşler oldu, bazı maçlarımızı 3 bin taraftarımızla oynamak zorunda kaldık. En önemli maçlarımız stadımız dolmadı. Özellikle Akhisar maçında neredeyse boş tribünlere oynamak zorunda kaldık. ve o travmatik son dakika golünden sonra yapılan olumsuz tezahüratlar yönetim kurulumuzda güven bunalımına, bıkkınlık ve yılgınlığa yol açtı. Bizler başarıda nasıl alkışlanıyorsak, başarısızlıkta da bir takım eleştiri ve protestoları doğal karşılayacak olgunluğa sahip bir yönetimiz. Ancak Sivasspor üzerinde bir takım emellerini hiçbir zaman gerçekleştirememiş bir grup, içlerindeki kötü duyguları, iftiralarıyla tezahüratlara dönüştürünce yönetim kurulumuz olağanüstü genel kurul kararı aldı. Bu kararı alırken amacımız daha iyi hizmet yapabilecek dostlarımızın önünü açmak, Sivasspor'a varsa bir zararımız onu sonlandırmak ve yeni bir heyecan, yeni bir yapılanmaya fırsat tanımaktı. Fakat gelin görün ki bırakın delegeliği, Passolig'i bile olmayan bu kifayetsiz muhterislerin amaçlarını yapıcılıktan uzak sadece yıkıma odaklı olduğunu bir kez daha anlamış olduk. Uzun yıllarını Sivasspor'a adamış bir yönetim kurulumuz, kulübümüzü bu süreçte yönetimsiz bırakıp çok daha kötü durumlara düşmesine fırsat vermemek için Sivasspor'umuza tekrar hizmet etme sorumluluğunu almak zorunda kalmıştır. Ancak önümüzde çok zorlu bir süreç var. Kesinlikle destek olmadan bu sürecin altından kalkamayız. diye konuştu.

ÖNEMLİ FUTBOLCULARI SATMAK ZORUNDAYIZ

Geçen yılı borçsuz bir şekilde kapattıklarını ancak devam eden sözleşmeler nedeniyle önemli miktarda paraya ihtiyaç duyduklarını belirten Otyakmaz, Bu sebeple bazı önemli futbolcularımızı satmak zorundayız. Ayrıca bu yönetimin devam etmesi yönünde telkinlerde bulunan maddi ve manevi yanınızdayız diye devam etmemizi isteyen sivil toplum örgütleri, kamu kuruluşlar ve iş adamlarımıza sözlerini tekrar hatırlatmak istiyorum. Ayrıca, taraftarımızın son maçımızda küme düşmemize rağmen dünyada spor camiasında nadir görülen bir olgunlukla takımımıza ve yönetim kurulumuza yapmış oldukları tezahürat ve ritüel nedeniyle teşekkür etmek istiyorum. Taraftarımızın bu olgun davranışı tüm dünyaya ve ülkemize örnek olmuş ve Sivas halkının ne kadar anlayışlı delikanlı olduğunu dünyaya bir kez daha göstermiştir. dedi.

YÖNETİMDE 8 YENİ İSİM

Otyakmaz, daha sonra tek listeyle gidilen seçimde 138 delegenin tamamının oyunu alarak başkanlığa yeniden seçildi. Mecnun Otyakmaz'ın başkanlığında oluşan yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Erdoğan Bozatlı, Mehmet Oflaz, Volkan Uygunuçarlar, Şefik Yalvaç, Alper Kılınç, Bahattin Eken, Sabri Çevik, Elaattin Akyüz, Ekrem Munar, Halit Yazıcı, Ömer Sepet, Uğur Akkuş, Erdal Yılmaz, Muhammet Şeker, Turan Ünal, Yusuf Ziya Kurt, Mehmet Poyraz, Mehmet Ali Topal, Faruk Taşseten. Bu listeyle birlikte 2 isim yönetimden ayrılırken, 8 yeni isim ise yeni yönetimde yer aldı.
Cevap: Mecnun OTYAKMAZ İle Devam
Alt 29.05.2016, 23:55   #3
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Mecnun OTYAKMAZ İle Devam

Iki sey dikkatimi cekti.
1- Menejer ücreti olarak 800 bin gösterimesi
2- Futbolcu transfer gelirleri olarak 11,5 milyon gösterilmesi.

Menejer ücreti niye bu kadar yüksek ?????????
Aatif + diger satilacak futbolcular icin demek ki 11,5 milyon gelir hesaplandi.
Cevap: Mecnun OTYAKMAZ İle Devam
Alt 30.05.2016, 00:13   #4
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Mecnun OTYAKMAZ İle Devam

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Iki sey dikkatimi cekti.
1- Menejer ücreti olarak 800 bin gösterimesi
2- Futbolcu transfer gelirleri olarak 11,5 milyon gösterilmesi.

Menejer ücreti niye bu kadar yüksek ?????????
Aatif + diger satilacak futbolcular icin demek ki 11,5 milyon gelir hesaplandi.
800 kaat gösterdilerse yine iyi.. 8 M euro gösterselerdi daha kötüydü

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 00:13   #5
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Süper Lig'de iken futbolcu bonservis gelirlerine miniminnacık rakamlarla tahmini bütçe yapılırken, evdeki pirinçten olduklarının farkındalığına yeni yeni varan yeni yönetim kuruluna sonsuz başarılar..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 00:23   #6
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hayırlı Uğurlu Olsun!....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 00:23   #7
Mehmet ATEŞ
Yiğido

Mehmet ATEŞ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 Mehmet ATEŞ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

hayırlısı oldu Mecnun Başkandan Başka bu işi yapabilecek biri olmadığı belliydi. işi çok ama çok sıkı tutmalıyız ve ilk senemizde tekrar süper lige geri dönmeliyiz.
Mehmet ATEŞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Mehmet ATEŞ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 00:34   #8
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

İbraz edilen bilançoyu görmek isterdim.50 trilyon gelirle neler yapılmış geçen sene.Bu genel kurulda bu bilançoyu gerçekten görmeden el kaldıran üyelerin hepsi eminim Ramazanda oruç tutacaklar,hatta genel kurulda mescit de namaz da kılmışlardır .Öbür dünyadaki hesaptan çekindikleri için mi bu kadar dindar oluyor insan diye düşünüyor insan.Bu dünyadaki hesaplar sanki umurlarında değil.Dinleri vicdanlarının da önüne geçmiş yani.
Takımı göz göre düşüren yönetim aynen yeniden seçilmiş.O zaman neden olağanüstü kurul yapılmış olur.Bilançoyu alelacele ibra etmek miydi amaç o zaman.
Erdal Sarılar yine transferde tek yetkili olacaksa bittik zaten.Bari yalandan da olsa Hayrettin i yönetime alaydınız.Yönetimde futboldan anlayan birileri de var densin diye.
Bu kongre ne gösterdi biliyor musunuz.Yönetim resmen Sivasspor taraftarı ile hatta şehirle resmen dalga geçiyor.
Sivas da hiç adam kalmadığını da görüyoruz ki,takım göz göre küme düşürülmüşken ,anladığımız kadarıyla herkes klubün gidişadından memnunmuş
Tıpkı Türkiye nin gidişadından memnun olan yalnız ve güzel ülkem gibi.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı cengo64'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 00:37   #9
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mecnun başkan sahipsiz takıma yine sahip çıktı helal olsun başkanım hayırlı uğurlu olsun allah utandırmasın
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Dark Force'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 00:40   #10
muhalif
Acemi Yiğido

34 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 307 muhalif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başkan ders almamış. yapılan tamamiyle hatalı ve sorunlu bir bütce.
yönetimden hiç ama hiç iş yapacak kimse alınmamış bilakis ses cıkartmayacak sessiz tipler.

bütcede de fedarasyon yol ve otel masraflarını karşıladığı halde bunları gider olarak gösteriyorlar. Personel giderleri 1.2 trilyon deniyor ama asgari ücretle çalişan adamlar kaç kişi ki 1 senede 1.2 trilyon yapıyor.
otel giderleri 1 milyon nasıl oluyor federasyon karşılıyor.
bonservis 2 milyon kimi alacaklar merk ediyorum
yöneticilerden 2 milyon gelir varmış bu para veren yöneicileride merakla bekliyorum

aklım hiç almıyor. sivasspor bu kararlarla hayatta süperlige cıkamaz. adım gibi eminim
muhalif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı muhalif'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
0le, devam, mecnun, mesut, odyakmaz, otyakmaz, İle

Seçenekler Arama
Stil