Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 15.11.2005, 13:47   #31
casus84
Usta Yiğido

casus84 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 217 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 814 casus84 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Beitrag

Bir millet uyanıyor

Fenerbahçelisi, Galatasaraylısı, Beşiktaşlısı, Trabzonsporlusu,Sivaslısı Tek yürek olduk... İstiklal Marşımız’a saygısızlık yapan, her türlü çirkinliğe başvuran İsviçre’den hesap soracağız....

İsviçre ile yarın Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynayacağımız tarihi maç öncesinde tek ses, tek yürek olduk. F.Bahçelisi, G.Saraylısı, Beşiktaşlısı, Trabzonsporlusu... Hepimiz Bern'deki maçta Milli Marşımız'a yapılan saygısızlık ve İsviçreliler'in yaşattığı çirkinlikler nedeniyle kenetlendik. Dev maçın biletlerinin büyük çoğunluğu tükenirken, sponsorlara verilen 3 bin bilet de taraftar organizasyonları için kullanılıyor.

Hedef güçlü taraftar gruplarının tribünlere tam olarak hakim olması ve Avrupa'nın göbeğinde Milli Takımımız'a zulüm yapanlara medeniyet dersi vermek. Taraftarlarımız ise hiçbir taşkınlık yapılmaması, Türkiye'ye zarar verecek herhangi bir yanlış adım atılmaması konusunda uyarıldı. İsviçreliler, Kadıköy'de maç boyunca ıslıklanacak ama milli marşları çalınırken saygısızlık yapılmayacak.

Tarihi seferberlik
G.Saray ve F.Bahçe'nin taraftar siteleri de milli maç için seferberlik ilan etti. www.ultraslan.com: "YAŞASIN TÜRKİYE!.." www.antu.com: "TÜRKİYE İÇİN" başlığı atarak şu açıklamaya yer verdi: "Haydi Türkiye, çarşamba akşamı F.Bahçe, G.Saray, Beşiktaş veya Trabzon yok. Sadece Milli Takım var."

www.pasfotoma.com.tr'den alıntıdır.
Eklenen Resim Ön İzlemesi

casus84 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.11.2005, 13:53   #32
casus84
Usta Yiğido

casus84 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 217 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 814 casus84 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Onur Büyükdere Nickli Üyeden Alıntı
KRİTİK MAÇA 1 GÜN KALDI .DÜNE DÖNERSEK HAVAALANIN DA CILIZ BİR KARŞILAMA OLDU..NERDE İSTANBUL TAKIMLARININ TARAFRARLARI BİR TANE GELDİĞİ ZAMAN HAVAALANINA KOŞAN İSTANBUL TARAFTARI İSVİÇRE'Yİ PROTESTOYA NİYE GELMEDİ..BİRDE MAÇ BİLETLERİ ÇOK PAHALI BU BİLETERİN ÇOĞUDA SPONSORLARA VERİLİYOR ..TARAFTAR GÜCÜ DÜŞÜYOR..MİLLİ MAÇLARDA .ÇOK AZ TEZAHURAT VAR İLK 10 DAKİKA SONRA HERKES SUSUYOR BİZDE MİLLİ TAKIM SEYİRCİSİ YOK..

500'den fazla taraftar vardı havaalanında ama polis güçleri bizleri oyunculara yaklaştırmayarak olay olmasını önlediler.Yoksa baya çok kişi vardı havaalanında.Zaten Havaş çalışanlarıda bizlere bayrak vererek bizlere yardımcı oldular.Buradan bizlere bayrak veren Havaş çalışanlarınada teşekkürlerimi iletiyorum.
casus84 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.11.2005, 14:53   #33
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 Serd@r BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ya ağabeyciğim bırakalım artık şu onlar utansın onlar yaptılar ama biz yaparsak ceza yeriz muhabbetini ben kendimi bildim bileli hep alttan alan TÜRK milli takımı oluyor sonuç ne adamlar İstiklal marşımızı ıslıklıyor,Futbolcumuza küfrediyor hatırlarmısınız bilmem Zidane saha kenarında bulunan TÜRKCELL in tam TÜRK yazan bölümüne Fransanın golünü attıktan sonra tekme atmıştı ne oldu cezamı yedi tabiki hayır ee way efendim bize ceza keserlermiş kessinler.BİN KERE KORKMAKTANSA,BİR KERE ÖLMEK DAHA İYİDİR.Haydi Türkiye AYNI şekilde karşılık vermeye(kimse demesin biz onların seviyesine düşmeyelim diye,zaten alttan ala ala seviye falan kalmadı)
Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Türkiye'nin En Büyük Mehteri Şükrü Saracoğlu Stadında
Alt 15.11.2005, 16:49   #34
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 813 Kaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekannt
Pfeil Türkiye'nin En Büyük Mehteri Şükrü Saracoğlu Stadında

Türkiye'nin En Büyük Mehteri Şükrü Saracoğlu Stadında

Milli Takımımız 2006 Almanya biletini alabilmek için 2-0’ın rövanşında Çarşamba akşamı Şükrü Saraçoğlu’nda ağırlayacağı İsviçre maçı öncesi Mehteran-ı Eyüp Sultanla coşacak. Futbol Federasyonunun talebi üzerine Türkiye’nin en büyük Mehterini bu tarihi maç öncesi Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadında görevlendiren Eyüp Belediye Başkanı Ahmet Genç, Mehter konseri ile 60 bin taraftarın statda, milyonların’ da ekran başında coşacağını söyledi. Başkan Genç yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Bizden bu tarihi maç öncesi talepte bulundular. Bende seve seve hemen Mehterime talimatı verdim. Milli takımımıza ve Ay Yıldızı seven herkese muhteşem bir konser vermelerini söyledim. Türkiye’nin en büyük Mehter takımını Şükrü Saraçoğlu’nda Çarşamba akşamı vereceği konserle coşacak, coşturacak. İnşallah 11 yiğidin sahada koyacağı yürekle, Ay Yıldızımıza gönül verenlerin yüreği aynı noktada birleşir ve Almanya biletini alırız. Bizler inandık, sizlerde inanın” dedi.

http://img88.imageshack.us/img88/1423/6a82d9d035wv4.gif
Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.11.2005, 16:52   #35
ElbeyLi58
Usta Yiğido

ElbeyLi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 918 ElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz sein

http://de.bluewin.ch/news/index.php/...0051115:brz005

dünyaya duyururlar artik ....bizi kötülemek icin

selam
Alt 15.11.2005, 17:00   #36
x_burnley
Yiğido

x_burnley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 x_burnley ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart selam

ben daha önce söylemiştim isviçre bizim için zor rakip değil bizim için tek rakip uefa bu denli maçta hakem hataları ile yenileceğimizi biliyordum maç skorunu 2-1 olarak yazdım ama 2-0 bitti inşallah kadıköyde türk milli takımımız zoru başarıp almanyaya gidecektir

saygılarımla
uğur kolukısaoğlu
x_burnley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.11.2005, 17:04   #37
MERİÇ
Tecrübeli Yiğido

MERİÇ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 MERİÇ isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

onlar daha ne gördüküüüüüüüüüüüüüü!!!!!!!!!! !!!!
MERİÇ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.11.2005, 19:45   #38
serhat3358
Acemi Yiğido

serhat3358 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serhat3358 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Ser58dar Nickli Üyeden Alıntı
Ya ağabeyciğim bırakalım artık şu onlar utansın onlar yaptılar ama biz yaparsak ceza yeriz muhabbetini ben kendimi bildim bileli hep alttan alan TÜRK milli takımı oluyor sonuç ne adamlar İstiklal marşımızı ıslıklıyor,Futbolcumuza küfrediyor hatırlarmısınız bilmem Zidane saha kenarında bulunan TÜRKCELL in tam TÜRK yazan bölümüne Fransanın golünü attıktan sonra tekme atmıştı ne oldu cezamı yedi tabiki hayır ee way efendim bize ceza keserlermiş kessinler.BİN KERE KORKMAKTANSA,BİR KERE ÖLMEK DAHA İYİDİR.Haydi Türkiye AYNI şekilde karşılık vermeye(kimse demesin biz onların seviyesine düşmeyelim diye,zaten alttan ala ala seviye falan kalmadı.)
Serdar kardeşim sana katılmamak elde değil.Az bile yazmışsın
KORKUTMAZ MUSALLAH TASLARI BİZİ...
OLUMUNE SEVIYORUZ
SİVASIM SENİ.
serhat3358 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.11.2005, 09:44   #39
1967_DERNEK_HeMSo58
Yeni Yiğido

1967_DERNEK_HeMSo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_DERNEK_HeMSo58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Daumen hoch

BU AKŞAM TÜM DÜNYA TÜRKİYE'MİN GÜCÜNÜ GÖRECEK İNŞALLAH.
TEK YÜREK TEK SES TEK NEFES TEK HEDEF>>>>ALMANYA2006 DUNYA KUPASI
1967_DERNEK_HeMSo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.11.2005, 09:58   #40
eren1
Gast

İNANIYORUM BU AKŞAM ALMANYA 2006 YA GİDECEĞİZ.........

İMPARATOR FATİH TERİM.......

bir günde tahta çıkmadık
bir gün de inmeyiz
ölene kadar seninleyiz
FATİH TERİM

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil