Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ertugral'ın Maç Sonu Açıklamaları
Alt 08.03.2010, 20:00   #171
cilgin1966
Acemi Yiğido

cilgin1966 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cilgin1966 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Ertugral'ın Maç Sonu Açıklamaları

hoc daha kaç hafta oldu bir takım kuramadın her hafta bir takım çıkarıyon daha takımın iskeletini oluşturamadın
bir bakıyon iyi oynayan oyuncu öteki hafta takımda yok anlayamadım ilk yarı hele takımı sen kurmadıydın ikinci yarı yaptığın överek bahsettiğin futbolcular ne zaman yüzümüzü güldürecek o kadar adam alanaca üç tane direk oynayan futbolcu alaydın
cilgin1966 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2010, 20:14   #172
vedat58
Yiğido

vedat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vedat58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

MACI SEYREDEMEDIM ISDEYDIM AMA TÜM YORUMLARI OKUDUM OKURKEN GÖZLERIMDEN YASLAR AKMAYA BASLADI , NEDEM AGLADIGIM MALUM SIVASIMIZ ICIN SIVASSPORUMUZ ICIN AGLADIM, KÜCÜKKEN HEP SIVASIMIZI BIRINCI LIGDE HAYAL EDERDIM BELKI BIRGÜN SIVASIIZA FENER BJK GS GELIR SIVASIMIZIN MACLARINI SEYREDERIZ DIYE UMUTLANIR DURURDUM ,VELAKIN ARADAN YILLAR GECTI VE SIVASSPORUMUZ NIHAYET SÜPERLIGE CIKTI ,O GÜN BAYRAM BAPTIK O KADAR COK SEVINMISTIMKI ARADAN AYLAR GECTI ZOR INANDIM EEE KOLAY DEGILLSIVASIMIZ ÖMRÜNDE ILK DEFA SÜPER LIGE CIKMISTI , ILK YILLAR SÜPER LIGDE BOCALAYAN SIVASIMIZ ARTIK KENDINI TANITMISTI VE BÜLENT UYGUNUN GELMESIYLE ADETA SAHLANISA GECMISTI BU SAHLANIS BIR KEZ DAHA BENI INANAMAZ HALE GETIRDI O KADAR UMUTLANMISTIKKI SAMPIYON OLMAYA AMA IKI YIL SÜREN BU HEYECANLI BEKLEYIS BIZLERI COK COK ÜZDÜ , BU YETMIYORMUS GIBI BÜTÜN TÜRKIYENIN ANTIPATISINI KAZANDIK , BUDA YETMIYORMUS GIBI SIMDI LIGDE KALMAK ICIN CIRPINIYORUZ , BEN ALAMAYIMDA KIM ALASIN KARDESIM SIVASSPORUMUZ ELDEN GIDIYOR , SIVASIMIZIN MARKASI ELDEN GIDIYORR , LÜTFEN MECNUN BASKAN BISEYLER YAPIN SIVASSPORUMUZU KURTARIN ,OYNAMAYAN KOSMAYAN FUTBOLCULARA AGIR CEZALAR VERIN AMA BISEYLER YAPINNNNNNNN SABRIMIZ KALMADI , INANILIR GIBI DEGIL GECEN SENE SAMPIYONLUGA OYNAYAN TAKIM BU SENE KÜME DÜSECEK BU NE ISTIR YAAAAAAAAAAAAAAAAA
vedat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı vedat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2010, 20:49   #173
birdokuzaltiyed
Yiğido

98 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 birdokuzaltiyed Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Biraz önce Muhsin Hoca'yı TRT3 de dinledim. Ve şunu gördüm ki ; Hocanın da inancı kalmamış ve maalesef Hoca yorumlarında hiç hırs, mücadele aşkı vs. den bahsetmiyor.Düz bir seyirci gibi şöyle oldu böyle oldu deyip etkisiz biri olduğunu ortaya koyuyor.Sonuç olarak bu beyefendi Hocamız beyefendi bir şekilde istifa etmeli ve PAF takımı şampiyon yapan Ahat KÖMÜRLÜOĞLU takımın başına acilen getirilmelidir.

Sayın Ertuğral için artık kanaat süresi gelmiş geçmiştir.
Bu Hoca neden başarısızdır;

1-Türk futbolunu, mücadelesini vb. bilmiyor.
2-Takım iskeletini oluşturamadı.
3-Takımın maç içinde azmini, aşkını, motivasyonunu vs. yönetemiyor.
4-En önemlisi takım direnci diye bir kavramı veremedi.
5-Kendisine tanınan krediyi kullanamadı.
6-En acı tarafı bundan sonra kalırsa bizi Bank Asyaya salimen kavuşturur.

Yol yakınken bizim takımı içimizden birisi olan, PAF takımı Türkiye şampiyonu yapan Ahat Hoca'ya takımı teslim etmek.

Güney Afrika dan gelip takımın başına geçirdiğimiz Muhsin Ertuğrala güvendik de neden kendi öz insanımıza güvenmeyelim?
birdokuzaltiyed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2010, 20:49   #174
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 948 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
vedat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
MACI SEYREDEMEDIM ISDEYDIM AMA TÜM YORUMLARI OKUDUM OKURKEN GÖZLERIMDEN YASLAR AKMAYA BASLADI , NEDEM AGLADIGIM MALUM SIVASIMIZ ICIN SIVASSPORUMUZ ICIN AGLADIM, KÜCÜKKEN HEP SIVASIMIZI BIRINCI LIGDE HAYAL EDERDIM BELKI BIRGÜN SIVASIIZA FENER BJK GS GELIR SIVASIMIZIN MACLARINI SEYREDERIZ DIYE UMUTLANIR DURURDUM ,VELAKIN ARADAN YILLAR GECTI VE SIVASSPORUMUZ NIHAYET SÜPERLIGE CIKTI ,O GÜN BAYRAM BAPTIK O KADAR COK SEVINMISTIMKI ARADAN AYLAR GECTI ZOR INANDIM EEE KOLAY DEGILLSIVASIMIZ ÖMRÜNDE ILK DEFA SÜPER LIGE CIKMISTI , ILK YILLAR SÜPER LIGDE BOCALAYAN SIVASIMIZ ARTIK KENDINI TANITMISTI VE BÜLENT UYGUNUN GELMESIYLE ADETA SAHLANISA GECMISTI BU SAHLANIS BIR KEZ DAHA BENI INANAMAZ HALE GETIRDI O KADAR UMUTLANMISTIKKI SAMPIYON OLMAYA AMA IKI YIL SÜREN BU HEYECANLI BEKLEYIS BIZLERI COK COK ÜZDÜ , BU YETMIYORMUS GIBI BÜTÜN TÜRKIYENIN ANTIPATISINI KAZANDIK , BUDA YETMIYORMUS GIBI SIMDI LIGDE KALMAK ICIN CIRPINIYORUZ , BEN ALAMAYIMDA KIM ALASIN KARDESIM SIVASSPORUMUZ ELDEN GIDIYOR , SIVASIMIZIN MARKASI ELDEN GIDIYORR , LÜTFEN MECNUN BASKAN BISEYLER YAPIN SIVASSPORUMUZU KURTARIN ,OYNAMAYAN KOSMAYAN FUTBOLCULARA AGIR CEZALAR VERIN AMA BISEYLER YAPINNNNNNNN SABRIMIZ KALMADI , INANILIR GIBI DEGIL GECEN SENE SAMPIYONLUGA OYNAYAN TAKIM BU SENE KÜME DÜSECEK BU NE ISTIR YAAAAAAAAAAAAAAAAA
Adeta dalga geçer gibi futbol oynayan, daha doğrusu oynamayan, bu işi çocuk işi sananlar, yenildiği maçtan sonra utanmadan sırıtarak, sağa sola pişmiş kelle gibi aptal aptal bakan haysiyetsizler, umarım bu yorumu okuduktan sonra yüreğimize soktukları hançerin artık içimizi delip sırtımızdan çıkmak üzere olduğunu görürler!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2010, 20:56   #175
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 948 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Hocam beyefendisiniz, kibarsınız, eyvallah çok şekersiniz, Sivasspor'un imajı açısından on numara adamsınız!

Ama eğer bu ruhsuzlar ordusuna, ekmek yedikleri tekneye ihanet eden şahsiyetsizlere karşı kulüp içerisinde de böyle beyefendi davranıyorsanız yandık demektir. Bu adamaları döverek, söverek, kafalarına vurarak oynatacaksınız!

İnsanlıktan anlamayanı kötekle yola getireceksin, bak Yılmaz Vural'a adam döve döve oynatıyor, ruhsuz adama ruh üflüyor. Yeter artık be yeter, bardağa son bir damla daha koyacak olursanız, korkarım ki bu durum ne sizin için, ne futbolcular için ne de Sivas için hayırlı olmayacak!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2010, 19:25   #176
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

baks asyaya düşsede amatör kümeye düşsede adama koymaz da bu ruhsuz ve kişiliksiz futbol tarzı adama koyar
Alt 10.03.2010, 11:53   #177
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Hocam size nasil yardimci olabiliriz yavas psikolojimiz bizi ziyaret etmeye basladi bilesiniz
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2010, 14:20   #178
yigidokolik
Yeni Yiğido

10 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidokolik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu hocayla bu iş gitmez abi. getirdiklerini gördük çok yazık vallaha hemde çok yazık
yigidokolik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2010, 15:07   #179
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

aklını başına al hoça.....................

Etiketler
açıklamaları, ertugralın, maÇ, sonu

Seçenekler Arama
Stil