Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Otyakmaz: Takımımız sahada cevabı verdi
Alt 27.05.2011, 01:31   #111
TEKOTORİTE58
Acemi Yiğido

55 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 TEKOTORİTE58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Otyakmaz: Takımımız sahada cevabı verdi

Alıntı:
aldair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar yorumları hayretle okudum,yapmayın allah aşkına ayıptır ya.siz böyle derseniz elalem ne der?korcan diyorsunuzda milli takım kalecisi ve türkiyenin tartışmasız en iyi kalecesi volkanda zeminden dolayı olmayacak golü yedi.adamlar 16 maçta 15 galibiyet almış biz 3 tane gol attık daha ne olacaktı ne yapacaktık söylermisiniz?ermana ofsayt çaldıysa hakem biz maçı satmışmı oluyoruz,karabük maçını izleyeniniz varmı karabük tsyle resmen idman maçına çıkmıştı.gsli bjkli olupta fenerin şampiyonluğunu hazmedemiyorsanız onu bilemem ama bunu sivasspora çamur atarak yapmayın lütfen,hamsikafalılar çok biliyodularsa yenselerdi feneri ikili averajda üstün olsalardı.kim şampiyon olursa olsun bize ne; ama sahiden elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum ben.iftira en kötü şeylerden biridir,yazık günah ya.
çok dogru yazmışşın kardeş aynen katılıyorum.birde şunu soruyom fb şampiyon oldu bize ne trabzon oldu bizene ama anadolu takımları sivasın şampiyonlugunu hakemler resmen sivasın elinden alıpta hak etmeyen sivası fb trz yenemeyen bjk verince nerdelerdi şimdimi anadolu olduk ha sivasımın şampiyonlugu çalınırken nerdeydiniz.onun için gücü gücüne yetene ise fb gücü trabzona yetti helal olsun.ben sivasspor hariç hiçbir anadolu takımının şampiyon olmasını istemiyom.fb olsun bjk olsun hiç sevmedigim gs olsun ama trabzon bursa antep hiç olmasın uyanın uyanın anadolu diye birşey yok yok.benim için fb bjk gs anadolu dedimiz takımlardan daha mert ve erkek takımlar en azından kimseye yatmıyorlar
TEKOTORİTE58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı TEKOTORİTE58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2011, 09:08   #112
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
TEKOTORİTE58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok dogru yazmışşın kardeş aynen katılıyorum.birde şunu soruyom fb şampiyon oldu bize ne trabzon oldu bizene ama anadolu takımları sivasın şampiyonlugunu hakemler resmen sivasın elinden alıpta hak etmeyen sivası fb trz yenemeyen bjk verince nerdelerdi şimdimi anadolu olduk ha sivasımın şampiyonlugu çalınırken nerdeydiniz.onun için gücü gücüne yetene ise fb gücü trabzona yetti helal olsun.ben sivasspor hariç hiçbir anadolu takımının şampiyon olmasını istemiyom.fb olsun bjk olsun hiç sevmedigim gs olsun ama trabzon bursa antep hiç olmasın uyanın uyanın anadolu diye birşey yok yok.benim için fb bjk gs anadolu dedimiz takımlardan daha mert ve erkek takımlar en azından kimseye yatmıyorlar
feneri trabzona yeten gücüne değil satılan sivasın onuruna kızıyoruz
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58svs58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2011, 12:46   #113
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
TEKOTORİTE58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence de öyle. Anadolu manadolu hikaye. Madem öyleydi niye biz giderken çelmediler bizi. Bundan sonra tek Anadolu var SİVASSPOR, onun haricinde ya 6Saray, ya 8ekiztaş, 7Bahçe olsun. 7rabzsonspor'u falanda istemiyorum.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Örükcülü'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.05.2011, 14:32   #114
Buraq58
Usta Yiğido

Buraq58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

353 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 Buraq58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Katiliyorum.Çünkü Maci Satti Dediler Ve Macin 20'inci Dakikalarinda Ofsayt yoktu O gol Olsa Mac Şekli Tabikide Degişcekti !
Alt 27.05.2011, 23:40   #115
elbeylili
Yeni Yiğido

elbeylili - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylili isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Kimden cekiniyoruz!?
elbeylili isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2011, 23:40   #116
elbeylili
Yeni Yiğido

elbeylili - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylili isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Baskanin istifasini istemek her onurlu sivaslilarin görevi!!
elbeylili isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda elbeylili'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.05.2011, 23:39   #117
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Profilinizde yazan 54 yaşına inanarak,susuyorum..
Ama yaşınız hakiki Sivassporlulara hakaret etme hakkını size vermez..
paşam hakiki sivassporlu başkanına dil uzatmaz. hakiki sivassporlu başkanının önüne geçmez saygı duymasını bilir. bugün sivasspor ayaktaysa mecnun başkana borçludur. siz biliyormusunuz mecnun başkan nasıl başkan oldu. eski belediye başkanı adamın ayağına kadar gidip onu buldu ricalarda bulunarak ikna etti. kendisi canlı şahit. ben sivassporun geçmişte sahipsiz kaldığını hiç bir kimsenin sahiplenmediğini birkaç kasap esnafının zoraki başkan olduğu günleride biliyorum. kardeşlerim saygı göstermeyen saygı göremez. ben sivasta gerçek sivassporlu deyince saygılı ne dediğini bilen sivasspora ve başkanına saygı duyan sahiplenen kişiler olarak anlarım. gerisi sivassporlu değildir.başkacada diyeceğim yok. ben gerçek sivaslıyım. sivasın yerlisiyim. sivası ve sivassporuda çok iyi bilirim.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
cevabı, devam, otyakmaz, sahada, sivasspor, takımımız, verdi, İle, yola

Seçenekler Arama
Stil