Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Taraftar ve Süper Final Kenetlenmesi
Alt 23.04.2012, 14:49   #31
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Taraftar ve Süper Final Kenetlenmesi

HOCAYA LAYIK OLAMI YOR SIVAS HALKI AYIP TIR GÜNAHTIR HANGİSİNE İNANI YORSANIZ
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2012, 15:22   #32
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Şu anda bizim gündemimizde kesinlikle taraftar olmalı. Taraftar kesinlikle böyle müthiş birtakıma layık olduğu desteği veremeiyor. Trabzon'da bayan veçocuklar 22 bin kişi avni akere geliyor,Sivas7ta ise en kritik maça 5-6 bin sözüm ona erkek geliyorsa burada saatlerce durup düşünmek lazım. Her zaman söylüyorum .u takım taraftarın çooookkk önünde gidiyor. Biz ne zaman taraftar oluruz bunun üzerinde duralım
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.04.2012, 17:01   #33
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu anda bizim gündemimizde kesinlikle taraftar olmalı. Taraftar kesinlikle böyle müthiş birtakıma layık olduğu desteği veremeiyor. Trabzon'da bayan veçocuklar 22 bin kişi avni akere geliyor,Sivas7ta ise en kritik maça 5-6 bin sözüm ona erkek geliyorsa burada saatlerce durup düşünmek lazım. Her zaman söylüyorum .u takım taraftarın çooookkk önünde gidiyor. Biz ne zaman taraftar oluruz bunun üzerinde duralım
bu takım bizim değil göztepe karşıyaka sakarya kocaelinin olsaydı taraftar görün derdim. bizm yaptığımız ayıptır arkadaşlar. dün de yazdım mesajlarda. facedeki grupları gezdim bizm daha hayati maçlarımızda bu kadar yorum yazmayan sözde sivaslılar fb-gs maçı için sayfalar yazmış. dün sivassokaklarında gezen ünv öğrencileri hariç tandık bir sürü sivaslının üzerlerinde fb-gs formaları görmem beni hem üzdü hem düşündürdü. sivassporun lisanslı ürünler satan mağazasının neden açılmadığını anlamış oldum. hayalci olmamak lazım. sivassporun şu memleket verdiğinin hala farkında olmayan sivaslılar açık ve net tarfınızı belli edin. biz sivasvasporu tutuyoruz ama aynı zmanda x takımıda demeyecek taraftarlarla bu yolda yürüyeceğiz. ve unutmayın yiğidolar siz yalnız değilsiniz. bir gün mutlaka bütün Sivaslılar Sivassporlu olacaklar. HEP DESTEK TAM DESTEK... EY SİZ SİVASLI OLUPTA BAŞKA TAKIMLARIN FORMALARIYLA SİVAS SOKAKLARINI ARŞILAYAN GURUH. UNUTMAYIN O TAKIMLARINIZ SİVASSPOR SAYESİNDE BU ŞEHRE GELİYOR. VE UNUTMAYIN ANADOLUNUN SESSİZ YÜKSELEN ÇIĞLIĞIDIR SİVASSPOR.. SİVASLI OLMAK AYRICALIK BEN SİVASSPORLUYUM DİYEBİLMEK İSE CESARET İŞİDİR. VE SİVASSPOR BU YOLDA YALNIZ YÜRÜMEYECEK.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sefilix'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2012, 17:18   #34
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

biraz ağır itam gibi görünecek ama bunlar yani Sivaslı olupta malum takımların formasını giyenler fazyasıyla hak ediyor.

Sivasspor şu anda Süper final avrupa grubunda lider bir takı,acaba hangi yendiği maçtan sonra bunlar şehirde sevinç gösterisi yaptı. Ve asıl söylemek istediğim,bu yalakalar fb,gs ve bjk formasını giyip utanmadan sıkılmadan yüzlerine ter gelmeden gezenlere şunu söylüyorum;

ACABA FLARYAYA GİTSENİZ,DERE AĞIZINA GİTSENİZ YADA BEŞİKTAŞ TESİSERİNE GİTESİNİZ SİZİ KÖPEK NİYETİNE KAPILARINA BEKÇİ YAPARLAR MI?

kİMSE KUSURA BAKMASIN AĞIR FİLAN OLMADI,BUNLAR FAZLASIYLA HAK EDİYOR. öNLERİNDE sİVASSPOR GİBİ BİR TAKIM VARKEN,BU TAKIMLARIN PEŞİNDEN KOŞANLAR EN AĞIR HAKARETLERİ HAK EDİYOR
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2012, 19:26   #35
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

kupa hezimetınden sonra super lig avrupa grubunda lıdermıs,super fınal hedeflenıyormus,grosıckı yıldızmış,bu sozler hilye, bos tenekeden sesler,
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Mutlu Sona Ulaşmak İstiyoruz
Alt 23.04.2012, 21:12   #36
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Mutlu Sona Ulaşmak İstiyoruz

ulaşıcaz hocam merak etme ibbyi yenip bitiricez işi
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2012, 23:21   #37
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sefilix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu takım bizim değil göztepe karşıyaka sakarya kocaelinin olsaydı taraftar görün derdim. bizm yaptığımız ayıptır arkadaşlar. dün de yazdım mesajlarda. facedeki grupları gezdim bizm daha hayati maçlarımızda bu kadar yorum yazmayan sözde sivaslılar fb-gs maçı için sayfalar yazmış. dün sivassokaklarında gezen ünv öğrencileri hariç tandık bir sürü sivaslının üzerlerinde fb-gs formaları görmem beni hem üzdü hem düşündürdü. sivassporun lisanslı ürünler satan mağazasının neden açılmadığını anlamış oldum. hayalci olmamak lazım. sivassporun şu memleket verdiğinin hala farkında olmayan sivaslılar açık ve net tarfınızı belli edin. biz sivasvasporu tutuyoruz ama aynı zmanda x takımıda demeyecek taraftarlarla bu yolda yürüyeceğiz. ve unutmayın yiğidolar siz yalnız değilsiniz. bir gün mutlaka bütün Sivaslılar Sivassporlu olacaklar. HEP DESTEK TAM DESTEK... EY SİZ SİVASLI OLUPTA BAŞKA TAKIMLARIN FORMALARIYLA SİVAS SOKAKLARINI ARŞILAYAN GURUH. UNUTMAYIN O TAKIMLARINIZ SİVASSPOR SAYESİNDE BU ŞEHRE GELİYOR. VE UNUTMAYIN ANADOLUNUN SESSİZ YÜKSELEN ÇIĞLIĞIDIR SİVASSPOR.. SİVASLI OLMAK AYRICALIK BEN SİVASSPORLUYUM DİYEBİLMEK İSE CESARET İŞİDİR. VE SİVASSPOR BU YOLDA YALNIZ YÜRÜMEYECEK.
sivas'ta hala istanbul takımlarının formasını giyip gezen sivaslı(!) varsa allah onların hepsinin belasını versin. bu kadar alçaklık olmaz, olamaz!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.04.2012, 18:46   #38
sinansakru
Yiğido

sinansakru - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 136 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 sinansakru Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

İnşallah Güzel Geçecek İ.b.b maçı
Alt 24.04.2012, 19:20   #39
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu konunun tüm yorumlarını okudumherkes kendince haklı.kimi taraftar yeterince destek vermiyor diyor haklıdır kimi sivaslı bu işin bilincinde degil diyor o da haklı kimi başka şehirleri örnek gösteriyor o da haklı kimide sivaslı olarak başka takımın formasıyla dolaşanlara beddua ediyor...o boş konuşuyor nedenmi bu iş gönül işi kimseye zorla sivassporu sevdirme hakkımız yok.ben 48 yaşındayım 38 yıldır bu takımın peşinde koştum ölene kadarda devam ederim ister süper ligde ister 3. ligde farketmez.biz bu lige çok zor çıktık.düşmek gibi bir lüksümüzde yok.inşallah düşmüyecegiz.şimdi biz 6-7 bin taraftara sahibiz bu rakamı insanlara beddua ederek küfür ederek artıramayız onlara sivassporu sevdirebilirsek o zaman başarırız 10 000 20 000 yaparız.sivaslı takımına hep sahip çıktı çıkmayada devam eder.az ama öz.biz ne zaman aşırı jkonsantre olduysak o maçta yenildik lütfen hatıralarınızı canlandırın hangi maçta ful seyirci olduysak yenildik en son örnegi bursa maçı 25 000 seyircimiz vardı 4-1 yenildik.bence böyle 7-8 bin taraftar çok iyi fazlası bize gelmiyor biz bu rakamı koruyalım yavaş yavaşta artırırsak çok güzel olur.bazı arkadaşlarda oyuncu begenmiyor ne diyelim herkes fikrini söylemeli ancak yapıcı eleştiri olmalı.bizim kimseye defolup gitsin demeye hakkımız yok.gerçek taraftar her ortamda takımına her şartta sahip çıkandır aksi ni düşünende sorun var demektir.biz insanları dışlamadan komşu şllere düşman olmadan herkesin gıpta edegegi bir takıma sahibiz bunu bilmeliyiz.her oyuncu aynı performansı göstermez bazen kötü olur bazen normal bazende süper.son olarak takıma sahip çlıkarken bişeyleri kırmadan dökmeden kimseyi incitmeden birlik te tam destek hep destek olmalıyız.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
final, kenetlenmesi, mutlu, sona, süper, taraftar, ulaşmak, İstiyoruz

Seçenekler Arama
Stil