Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: DURUM ACIL !!!
Alt 13.08.2012, 13:25   #61
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: DURUM ACIL !!!

Alıntı:
badboysefaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
süper bir yazı olmuş kalbimdekileri okumuşsunuz.Ben iyi gün taraftarı asla olmadım ben amatörde de sivas maçlarını izleyen birisi olarak bu sezon maçlara gitme taraftarı değilim alnımıza kara bir leke sürdüler ve bu senede çıkarttıkları takımı düşürüp gidecekler helal olsun aldıkları oyunculara bakıyorumda gülünç durumdayız diğer anadolu takımları ne transfer yapmış?biz?bank asya seviyesinde dahi değil transferlerimiz yazıklar olsun hepsine....
değerli kardeşim amatördede maçlarını izleyen biri olarak demişin yaşın 23 sivasspor 7 yıldır süperligde ondan öncede 8 10 yıllık 2.lig serüveni var daha sonra 15 16 yıllık3.lig serüveni var kısa hesap bende 5 yaşından beri sivassporu takip eden biri olarak yaklaşık 35 yıldır sivassporu takip ederim sivassporumuzun istanbuldaki 3 4 maç hariç hepsine gitmiş ankaradaki 8 10 maçına gitmiş biri olarak amatöre düştüğünü hatırlamıyorum burdaki birçok taraftar gibi takımdan umutlar kesilmiş herkes adeta küme düşmeyi şimdiden kabullenmiş şu son maçlarda alınan sonuçlar belki hepimizi üzdü kızdık yönetime hocaya futbolculara yanlız okadarda değil geçen yılda böyle konuşan çok oldu sonuç hakem hataları defans ve kaleci hatalarından avrupa trenini kaçırdık şu düşme lafını artık ağzınıza almayın bu konuda fikir sahibi olmak için ilk 10 hafta geçmesi gerekir geçen yılki kadroya birçok oyuncu eklendi siz ve sizin gibi düşünenler takımdan desteğini çeker çekmez o sizin bileceğiniz iş hele bi lig başlasın yeni transferler takıma adapte olsun diğer takımları görelim sonra konuşuruz yok gerçekten düşeceğimize inanan varsa benle idda oynasın 500 $ yada boş boş konuşup moral bozmasın kal sağlıcakla
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2012, 15:29   #62
SempaticH
Tecrübeli Yiğido

SempaticH - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 SempaticH isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yönetimin çıkıpta bir bilgilendirmesi lazım taraftarın ne oluyor ne bitiyor bilmesi lazım neden böyle yapıyorlar anlıyamıyoruz o zaman hiç takımın peşine gitmeyelim maçada gelmiyelim yani banane diyip başka takım tutalım olurmu memleketin zaten hiç bir eğlencesi faliyeti yok bu sivassporda bitsinde kurtaralım istiyorsanız o başka siz sivasspora neden geldiniz tüm sivası sivaslıları yani yiğidoları bilgilendirmek mecburiyetindesiniz bunu böyle bilin bizim varımız yoğumuz bir sivassporumuz var hazırlık maçıda olsa bu sonuçları hak etmiyoruz edemeyiz varsa bir derdiniz açıklayın yiğidolar bilsin gerekirse destekleyelim.yoksa olmuyor bu sizin vurdum duymazlığınız olmuyor beyler olmuyor bizleri üzmeye hakkınız yok eğer varsa bu işi bırakın başkaları yapsın.
SempaticH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2012, 15:46   #63
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

ah bide yonetimden birileri gelip bu yorumlarin hepsini bi okusa...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2012, 16:20   #64
gara
Yeni Yiğido

7 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mayhos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeşim koskaca sivas ı bu duruma düşürenlere hakarette ederim küfürde adamların yaptıklarına baksana ya görün artık birşeyleri ....tamamen duygusal..kim düşünmüş sivassporu allah aşkına..düşünen bunları yapmaz...hep para için bunlar...7 yıllık süper lig geçmişimde parasızlıktan ağlamadığıız sezon yokk..ne iştir anlamadım bizden başkada ağlayan yok...anlatabildimmi...herşey sivas için....şu doğaya erhana sandroya radaya atillaya uğura ve birkaç oyuncu daha var bunlara para ödeniyorsa yazıkya...

şu doğa kazmasının hangi futbol bilgini getittiyse cebinden versin parayı.torpillimi ne anlamadım gitti.yemin ederim sivas amatörde onun gibi çok oyuncu var arayın bulursunuz.inanamıyorum ya..sonrada kızınca küfredindce suçlu oluyozz....................
bu takımın hiç kongresi olmayacakmı kulübün paralara nerelere harçanıyor ne hesap veren var nede soran
gara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2012, 17:07   #65
badboysefaa
Yiğido

badboysefaa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 205 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 badboysefaa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
değerli kardeşim amatördede maçlarını izleyen biri olarak demişin yaşın 23 sivasspor 7 yıldır süperligde ondan öncede 8 10 yıllık 2.lig serüveni var daha sonra 15 16 yıllık3.lig serüveni var kısa hesap bende 5 yaşından beri sivassporu takip eden biri olarak yaklaşık 35 yıldır sivassporu takip ederim sivassporumuzun istanbuldaki 3 4 maç hariç hepsine gitmiş ankaradaki 8 10 maçına gitmiş biri olarak amatöre düştüğünü hatırlamıyorum burdaki birçok taraftar gibi takımdan umutlar kesilmiş herkes adeta küme düşmeyi şimdiden kabullenmiş şu son maçlarda alınan sonuçlar belki hepimizi üzdü kızdık yönetime hocaya futbolculara yanlız okadarda değil geçen yılda böyle konuşan çok oldu sonuç hakem hataları defans ve kaleci hatalarından avrupa trenini kaçırdık şu düşme lafını artık ağzınıza almayın bu konuda fikir sahibi olmak için ilk 10 hafta geçmesi gerekir geçen yılki kadroya birçok oyuncu eklendi siz ve sizin gibi düşünenler takımdan desteğini çeker çekmez o sizin bileceğiniz iş hele bi lig başlasın yeni transferler takıma adapte olsun diğer takımları görelim sonra konuşuruz yok gerçekten düşeceğimize inanan varsa benle idda oynasın 500 $ yada boş boş konuşup moral bozmasın kal sağlıcakla
vallaha size herhangi bir ıspatta bulunmaya gerek yok bizi bilen bilir ben burda kaç deplasman kaç forma aldığımı yazıp show yapmam.burda herkes düşüncesini açıklamakta hür ve özgür olduğu için forumlar var o yüzden düşeriz düşmeyiz bunlar bizlerin düşüncesi endişesi kimsenin düşüncesi kimseyi alakadar etmez idda oynayalım falan seviyeyi korumak açısından size cevap vermeceğim bu takımın düşmesi benim hayatımda en son görmek istediğim şey ancak biz bunları hazırlık dönemine göre söylüyoruz tabiki ligde başka olması en büyük temennim eklemeyi unutmuşum amatör dediğim için kusura bakmayın 3.ligden beri takip ettiğimi söylemek istemiştim

Konu badboysefaa tarafından (13.08.2012 Saat 17:17 ) değiştirilmiştir.. Sebep: .
badboysefaa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
acil, durum

Seçenekler Arama
Stil