Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gözüme Çarpan Futbolcular 2015-2016
Alt 06.05.2015, 17:51   #41
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gözüme Çarpan Futbolcular 2015-2016

takımı tamamen dağıtmalı başkan sergenle devam edip çok genç bir takım kurup önümüzdeki 5 yılın takımını yapabiliriz hem de çok ucuza
takımdan kadir adem mehdi abdurrahman hakan eneramo burhan utaka musa sinan aydın toraman ertuğrul deniz cihan ibrahim akın gönderilmeli

gelecekte takımın iskeletini oluşturacak genç türk oyuncular hepsi çok kaliteli
serdar gürler-ts-sözleşmesi feshedilebilir
ertuğrul ersoy-bursa-defans-17
emre taşdemir-sol bek-bursa-19
batuhan altıntaş-bursa -forvet-18
oğulcan çağlayan-erciyes-kanat-19
doğan erdoğan-samsun-ortasaha-18
irfan can kahveci-g.birliği-libero-19
musa çağıran-karabük-ortasaha-22
emre can coşkun-gs u21-defans-19
bunlardan birkaçtanesi almak bile büyük birşey
k.paşada kadro dışı kalan castro ve adem büyük de aatif kalitesindeler boş kalırsalar castroyu almalıyız
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2015, 18:40   #42
canimsivas58
Acemi Yiğido

35 Mesajına 66 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 canimsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar, bos yerine kandirmayalim kendimizi,
bunlarin alacagi oyuncular belli. gidip nijeryadan, senegaldan 1 2 dandik topcu getirir, 3. ligden 22-24 yasindaki "gencleri" alir, ve süper ligden 1 veya 2 problemli, yedek, yasli oyuncu alirlar.
ve suanki kadrodan en az 9 tanesi diger sezonda oynar. kadir zaten gitmez.

kuzenim almanyadan sivasa gittiginde necati atesi görmüs sivas havalimanda, bir kac ay olmustu.
canimsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2015, 19:30   #43
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 354 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergen hocayi gercekten cok seviyorum. Ancak onumuzdeki yil bizim Sivassporumizda kalip bize basari yasatmayi tersih etmeyip birakirsa gidecegi takim besiktas olmayacak. Ve gelecek sezonun ortalarinda ligden dusmemek icin cabalayan bir takimin basina gelip belki yine onlari kurtaracak. Bu bi kac sezon daha devam ederse uzulerek soyluyorum ikinci bir yilmaz vural vakasi olabilir kendisi. Lutfen bizde kalip basariyi tercih. Kendisinin futbol bilgi ve yetenekleri futbolcuyken de hocaykende avrupanin en buyuklerini hakediyo. Yonetimbu sefer sahip cik. Sahip ciktigin tek hoca carlos oldu oda zamansiz oldu.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2015, 21:03   #44
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 347 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biraz tepki çeke bilirim ama ben Bülent uygunun tekrar sivassporun başına gelirse 2-3 yıliiçinde tekrar şampiyonluk potasına gireriz diye düşünüyorum. Bu ligde Bülent uygun sivasspor dan başka hiç bir takımda basarili olamaz... Sezon sonu ben Bülent basgani tekrar görmek isterim şahsen. Seven hoca devam etmez gibi geliyor....
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.05.2015, 00:51   #45
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Venezuela lı Roland Vargas Balıkesir den ayrıldı haberleri var;tanımadık sakat,yaşlı yabancılar yerine sivasspora orta sahaya yakından tanıdığımız bu tür bir oyun kurucu 10 numara lazım...Devre arasında sivassporla anlaştı haberi çıkan,hatta İstanbul'a bile geldiği söylenen genç Perulu oyuncu bu takıma seneye ilaç olur;ben bu oyuncu ile anlaşıldığını düşünüyorum..Balıkesir in kalecisi de fena bir kaleci değil;sivasspora kaleci bulamazsa seneye kulübeye olabilir diye düşünüyorum...Buca nın 21 yaşında genç ve ümit milli takımda oynayan kalecisi Ömer Kahveci de bir diğer kaleci alternatifim..Benim duyumlarım seneye sivassporun Tabzonspordan ayrılan kaleci Fatih ile anlaştığı yönünde..Bence sivasspor seneye kontenjan sorunu olmadığı için direkt oynayacak yabancı bir kaleci alabilir diye duyum aldım..Üsküdar da bu yıl çok iyi sezon geçiren Cenk Sarıtaş ın seneye sivassporda oynamasının düşünüldüğünü duydum..Kampa götürülecek diyorlar..Cenk bu yıl şu an kadar ligde 19 gol atmış..2009 da şampiyon olan paf takımının oyuncularından..Cenk ofansif orta saha oynuyor...Yeni bir Ahmet Aras geliyor diyebiliriz..Seneye Fatih Kıran takıma geri dönüyor..Bu yıl Göztepe de ilk 11 de sürekli oynadı..Gurbetçi oyuncu seneye Cicinho nun iyi bir alternatifi olur...Devamı gelecek...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.05.2015, 01:58   #46
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor üsküdar anadoludan enaz 3 oyuncu alabilir,oynatmasa bile bu çocuklar kampta denemeye değer ,kadroda düşünülmese bile ptt ve 2.lig takımları tarafından kapışılır ,hem çocukların önü açılır hemde kulüpler kazanır takımın gençleşmesi lazım transferde 25 yaş üstü oyuncuları almamak lazım takım çok yaşlı seneyede idare edelim derlerse düştüğümüz yıl olur diye diye dilimizde tüy bitti yeni sezonda daha genç ve kaliteli oyuncularla kadro şekillenmeli öyle koca transfer sezonunda millete son dakkaya kadar nöbet tutturmayın sayın yönetim ve teknik heyet yeni sezonda bomba gibi takım bekliyoruz
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.05.2015, 02:28   #47
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1063 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasspor üsküdar anadoludan enaz 3 oyuncu alabilir, sayın yönetim ve teknik heyet yeni sezonda bomba gibi takım bekliyoruz

Öncelikle Sivasspor´un genclere yönelmesi bizleri memnun kilar.Takim arada kupa maclarida olursa iki kulvari kaldiramiyor.

Biz nedense transferi hemen gerceklestiremiyoruz ve sürümcemede kalarak,sonradan son saniye transferleriyle aldigimiz oyuncular hep elimizde patliyor.

Önce transfer dedikodulari olacak,o futbolcuyu tam almaya calisirken maliyetinde indirim olmiyacak filan,sonra vaz gecilecek.Iste bir nevi dogruyu yansitmayan haberlerle günleri gecirecegiz.Sonra beklemeye gecilecek,bu arada kamp baslayacak.Ortada ne futbolcu var nede birsey...

Son saniye transferleriyle ya IT takimlarindan biri,veyahutda yurt disindan yasi futbol icin ilerlemis biri transfer yapilarak kampa gönderilecek.Yani hep ayni senaryolar.Gene kümede kalma savasi ,gene sil bastan.

Biz bu filimi üst üste her yil seyretmeye mecburmuyuz.Biraz yenilikci olsak ve yenilige acik olsak nasil olur acaba?.Sayin yönetim.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.05.2015, 13:10   #48
eXi
Yiğido

124 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 eXi isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

erciyes maçında olcan çok iyiydi bileklerine hakim bir oyuncu erciyes düştü umarım takım takip ediyordur.

Etiketler
Çarpan, futbolcular, gözüme

Seçenekler Arama
Stil