Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'da Gündem Sergen
Alt 15.05.2015, 08:35   #21
muspol58
Tecrübeli Yiğido

muspol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 muspol58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'da Gündem Sergen

hoca değişikliğine karşıyım son haftalara bakıpta aldanmayın sergen hocaya güvenin yönetim desdeklerse sergenle iyi bir sezon geçiririz
Alt 15.05.2015, 08:45   #22
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

lige iyi futbolla başlayıp sonlara demir atarak devam ettik. sahamızda şanssız ve son dakika golleriyle puanlar kaybetmesek durum böyle olmazdı. Antep, Eskişehir, Fener ve iki Rize maçı bizim yüzde yüz almamız gereken maç iken son dakika golleriyle ya yenildik ya berabere kaldık. Sergen büyük hoca en azından bişey söyleyip, dik duruyor. PFDK ya sevkedilmesine ve ceza almasına bile seviniyorum desem yeridir. hakkımızı savunurken o yürekli konuşmaları, sivassporumuzun fener ile olan dirsek teması nedeniyle soğuduğum futbola geri ısıttı. uzun lafın kısası SERGEN KALMALI
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor'da Gündem Sergen
Alt 15.05.2015, 09:50   #23
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim için iyi futbol oynayıp ,ligin dibine demir atmaktansa,kötü oynayıp ligde kalmak daha iyidirde,elbetteki eldeki malzemede buda ,şu gerçeği de kabul etmek lazım ,bu takım ,borjan ve aydın haricinde geçen sezon avrupaya gitmeye kakkazanmış [onca hakem hatalarına rağmen]takım,geçen sezonun asist kralını,gol kralını çıkartmış takım,tüm tv yorumcularının sivassporu seyretmekten zevk alıyorum,yensede yenmesede önemli değil dedikleri takım,rıdvanın tabiriyle deselerki sivas 5 atmış inanırım,deselerki sivas 5 yemiş yine inanırım dediği takım,ancak bakıyorsun,erciyes gibi takımdan farktan kurtuluyorsun,başak şehire karşı şut çekemeden ,korner atamadan ,kaleciyi ilk gol haricinde yere yatıramadan ,kaleye isabetli şut çekemeden ,sarı kart kırmızı kart görmeden ,enfazla 45 dakka oynayan takım oluverdik,kimseyi kimseyle kıyaslamıyorumda,aradaki futbol farkı bariz ortada,gs ye karşı 7 8 pozisyon bulan takımdan ,gs den 4 yiyen ,pozisyon bulamayan takıma dönüş yaptık,malzemeyse aynı malzeme,üstelik aydın da var kadroda oynatılmıyor,sergen bizi ligde bıraksın yeter diyorduk bıraktı,teşekkür ediyorum elbetteki,ancak bu inatçılıyla adaletsizliğiyle sivassporun beklentilerini karşılayamaz,emenike ,emre ,caner hocaya ,taraftara ne hareketler çekiyor,ismail hoca yinede şampiyonluk aşkına oynatıyor,snejder hamza hocaya demediğini bırakmıyor,emre güngör oyundan alınınca hocasının elini sıkmıyor ,yinede kadroda yer buluyor,sergen hocanın aydın ,mehdi,musasinanı oynatmama inadı yüzünden takım halaaa matematiksel olarak düşme hattında ,ve kupada şansı yok kadar az ,değermiydi bunca inada ,hiç sol açıksız oynamaktansa ,hadi aydına gıcık bari defansada gelen musayı oynatsa bugün ligde enaz 45 50 puanımız olurdu ve kupadada şanşımız devam ediyor olabilirdik ,buda hocalık farkı işte daha biraz ekmek yemesi lazım sergen hocanın ,kalır kalmaz o ayrı ,eğer hepimizin gördüğü eksik mevkilere adam alınmazsa değil sergen lucescuyuda getirsek nafile
futbolda inatçılıga yer yoktur sergen futbolculugunda neyse teknik direktörlügünde de öyle hep ben bilirim hep ben dogru söylerim kafasında gidiyor
Alt 15.05.2015, 13:14   #24
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu takımı süper ligde bırakmış bir hoca olarak gitmesini istemek aptallık olur bence sergenden ziyade yönetimin aklını başına alıp son yılların aksine istikrarlı kaliteli transferler yapması gerekiyor.
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
gündem, sergen, sivassporda

Seçenekler Arama
Stil