Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

-->: Ben Dahil Herkes Satılık
Alt 04.11.2008, 19:06   #21
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Ben Dahil Herkes Satılık

takımda herkes satılabılır ama bazı degerlere sahıp cıkmamız lazım mesela kaptan gıtmesı bızım için iyi olaz cunkı sıvasla butunleşmiş birisi gitsede eminimki fazla başarılı olamaz ve geriye doner

ayrıca geçen seneki ayak oyunlarını unutmayalım futbolcu kafası karıştırmaya başladılar yine
Cevap: Ben Dahil Herkes Satılık
Alt 04.11.2008, 19:07   #22
BeRDuŞ
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BeRDuŞ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ben Dahil Herkes Satılık

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivas´ın hocası Bülent Uygun: “Çıkarlarımız doğrultusunda ben dahil herkesi satabiliriz” dedi.

.

Zaten Aşkımız Renklere, sizlere değil
Yanlıs anlasılmasın yazdıklarım Fakat KIRMIZI BEYAZ DAN BASKA SI YALAN
BeRDuŞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda BeRDuŞ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Ben Dahil Herkes Satılık
Alt 04.11.2008, 19:14   #23
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Ben Dahil Herkes Satılık

Yorumları okudukdan sonra şunu söyleme gereği duydum bi yanlışlık var sanırım arkadaşlar biz oyuncu satıyoruz ADAM SATMIYORUZ... Sivasspor gibi ekonomısı kötü olan illerin takımları ancak bu şekılde ayakta kalır maclara gitmeyiz 5 - 15 ytl verip bilet almayız kulubun lisanslı ürünlerınden 1 tane bile almayız sonra yok satmıyalım etmeyelim diyoruz biz takımıza sahip cıkarsak bülent hoca bu şekılde konuşmaz tabiki. Bır cok arkadaşım Kayseri örneğini vermiş kayserisporun paraya ihtiyacı yok bunu da cok önce recep mamur un acıklamasından anlıyoruz yanılmıyorsam 3 sene önce basın mensubu birsii sormuştu mehmet topuz ve gökhan ünal için fenerbahce 20 trılyon teklif ettiği söylenıyor satmayı düşünürmusunuz bu paraya ? recep mamurun cevabı ise cok ilginç ti : bizim 20 trilyona ihtiyacımız yok kı neden satalım ! bilmem bazı şeyleri anlatabildim mi ?
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
--->: Ben Dahil Herkes Satılık
Alt 04.11.2008, 19:46   #24
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Ben Dahil Herkes Satılık

Şampiyonluğa oynuyorsan para içinde olsa adam satmayacaksın.
Sivasspor geçen sene en fazla yayın geliri elde eden klup oldu. diğer gelirleride birçok anadolu klubunun üstündeydi. üstelik Borcuda yok.
Madem şampiyonluk hedefin var bundan iyi fırsatmı olur. üç büyükler dökülüyor
Anadolu takımları üç büyüklere artık kolay kolay maç vermiyor.
Bu sene şampiyon olmayacaksan ne zaman olacaksınki.
Şampiyonluk paradan daha önemlidir. ilk şampiyon olan anadolu takımının tarihe geçeceği bir ortamda yararlı bir futbolcuya 50 Milyon Euro'da verseler satmayacaksın. Tabi şampiyonluk iddan varsa.

Bülent hoca'nın aklı hala büyük takımlarda. şampiyonlar ligi şampiyonu hayaliyle yaşıyor.
Hocanın anlamadığı bazı şeyler var. büyük takımlarda işler küçük takımlardaki gibi yürümez.
sen sivasspor'daki adamla arkadaşlık kurarsın samimi ortam oluşturursun oynatırsın ama büyük takımda o iş kolay değildir.
üstelik orda karışan çok olur burdaki rahat ortamı vermezler. iki maç kaybettinmi 10 tanesi hesap sorar.
Orası değirmen gibidir. nice hocalar nice futbolcular öğütmüştür.

Büyük takımlara transfer olan sonrada şutlanan futbolcular bir daha azla eski performansını gösterememişlerdir.
çoğunun kariyeri, başarıları tekniği taktiği büyük takımlarda yok olup gitmiştir.

Ama basının her gün gaz verip şişirdiği, büyük klublerin biraz parlayan futbolcuyu para kozunu kullanarak takımından ayırdığı bir ortamda hızla çıkan anadolu takımı malesef aynı hızla düşmek zorundadır.

Ancak bir kaç tane anadolu takımı aynı çıkışı yapar aynı mücadeleyi verirse o zaman bişeyler değişebilir.

Umarım Bülent Hoca'nın büyük takım hayalı büyük bir hüsranla sonuçlanıp, kariyerindeki acı bir hatıra olarak kalmaz.
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Shan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.11.2008, 19:57   #25
durufuba
Acemi Yiğido

durufuba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 durufuba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bülent hocam nereye hele sivassporu sampıyon edinn ondan sonraa
durufuba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2008, 21:35   #26
YASİN ÇONGAR
Acemi Yiğido

YASİN ÇONGAR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 YASİN ÇONGAR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ahwettt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın hocam büyük konuşmaa senin Sivasspora gelemden önceki zamanınızıda biliyoruz unutmaki seni sen yapan Sivaslılar ve Sivasspordur.
Gerçekeleri konuşacak olursan sn gitsen bile Sivaspor hiç birşey kayıp etmez ama sen çok şey kayıp edersin hiç bir takımıda bu seviyeye getirmezssin.
Bu büyüklük senden değil Sivasspordandır. Biz kimleri zirveye çıkarmadıkki Mehmet Şahan İsmail Kartal Lorant sahi bunlarda aynı hevesle gittilerdi şimdi nerdeler ....... En az kendi evinde 10.000 kişii le deplasmanalrdadaa 1000 kişilik seyirci kitlesii le oynuyorsunuz. Tesislerde söylemeye gerek yok onun için lütfen ayakalrın yere bassın kendinden değil Sivasın insanalrından Sivaslıların sana sahip çıkmasından bahsetsen daha iyi olur
cok haklısın sonuna kadar katılıyorum
Alt 04.11.2008, 21:36   #27
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1114 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI

takviye yapılmalıdır gidecek futbolcular da bellidir...

Onur Tuncer , Kanfory Sylla

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2008, 21:51   #28
YuNuSPaSa58
Usta Yiğido

YuNuSPaSa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

344 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 YuNuSPaSa58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Ahwettt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın hocam büyük konuşmaa senin Sivasspora gelemden önceki zamanınızıda biliyoruz unutmaki seni sen yapan Sivaslılar ve Sivasspordur.
Gerçekeleri konuşacak olursan sn gitsen bile Sivaspor hiç birşey kayıp etmez ama sen çok şey kayıp edersin hiç bir takımıda bu seviyeye getirmezssin.
Bu büyüklük senden değil Sivasspordandır. Biz kimleri zirveye çıkarmadıkki Mehmet Şahan İsmail Kartal Lorant sahi bunlarda aynı hevesle gittilerdi şimdi nerdeler ....... En az kendi evinde 10.000 kişii le deplasmanalrdadaa 1000 kişilik seyirci kitlesii le oynuyorsunuz. Tesislerde söylemeye gerek yok onun için lütfen ayakalrın yere bassın kendinden değil Sivasın insanalrından Sivaslıların sana sahip çıkmasından bahsetsen daha iyi olur

Çok yükLenmişsin Hocaya.. Şunu unutma Werner Lorant gittiği zaman 17. Sıradaydık. Şimdi ßütün Türkiye ßizi konusuyor... Haksız oLduqu yerLer yok demiyorum ama bu kadarda yüklenmez insan. Elini Vicdanına koy..
Alt 04.11.2008, 22:01   #29
izmirligardaş58
Yiğido

92 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 izmirligardaş58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gitsin tamammı kardeşim kim nereye gitmek istiosa gitsin ne halleri varsa görsünler nolmuş hani daha ne yapmışlar he daha kaç sene olmuş dur bakalım ya geçen sezon bir bu sezon iki kimi nereye kime satacaklarsa satsınlar bnm kalbim onlara deil sivasspora atıor tamammı kardeşim isterse amatöre düşsün ama sivassporun ateşi bikere bnm gönlüme düştükten sonra ne çareki onların feryadı neyle övüncekmiş he gidince allah kimsenin hakkını kimsede bırakmaz bize bu hevesi bu heyecanı verdikten sonra kendince görevini tamamlamış hissetsede bizler ona hakkımızı helal etmeyiz eğer aldıkları maaşları bir gece yatarken düşünürlerse bunda biz taraftarların dahi katkısı ve eklentileri vardır gerek maçlara gittik gerekse sivasspor ürünleri aldık onlar paralarını dahi bu gelirlerden aldılar ya çok moralim bozuldu
izmirligardaş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2008, 22:22   #30
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

ne oldu bülent hocam gözünü şimdide samsuna mı diktin?
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ben, dahil, herkes, satılık

Seçenekler Arama
Stil