Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

ARTIK ŞAMPiYONLUK UZAK DEĞiL
Alt 24.03.2009, 10:06   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart ARTIK ŞAMPiYONLUK UZAK DEĞiL

Nail SERTAKAN / Sivaspostası

Geçene yılın aksine şehir ve taraftar biraz olsun havaya girdi. Belki de süper lig tarihinin kendimiz adına seyirci rekorunu kırdık. Eline bayrağını alan, boyuna kaşkolü takan tüm taraftarlar tribünleri hınça hınç doldurdu. Güçü yetiği, aklı erdiği kadarıyla maçın başından sonuna kadar takımını her zamanki gibi centilmence destekledi. Artık bu işin şakası yok. Tüm yiğidolar iyiden iyiye bu işe inandı. Geçen yılın tecrübesizliği tüm derbi maçlarında bu kez bize tecrübe ve puanlar olarak yansımaya başladı. Bu da liğin sonunda nerede olacağımızı açıkca gösteriyor.

Bir gün önce rakiplerin aldığı sonuçlar hem Beşiktaş'ı, hem de Sivasspor'u daha stressiz oynama ortamına çekti. Zaten sahadaki kadrolar oynanan oyun önce bir, sonra yakalarsam 3 puan üzerine idi, biz önce 3 puana yaklaştık sonra da istemesek te bir puana razı olduk. Yani sonuçtan herkes memnun oldu. Alınan bir puan, devam ettirilen liderlik kadar benim için Sivasspor ligin ilk yarısındaki oyun anlayışına ve havasına girmesiydi.

Rakibimiz Beşiktaşla geçen sezon sonu olduğu gibi 4'lü averaj değil genel averaja kalan bir skor çıkması da çok enterasan oldu. Herşeye rağmen Beşiktaş'ın derbi maçlar oynayacağını düşünürsek, alınan bir puan, hele de oynanan futbol hiçte kötü değil. Yine Sivasspor'un kimseye ihtiyacı yok. Kalan 9 maçı da kazandığımız takdirde zaten şampiyon olacağız. Artık ligde iyice ısındı, Sivasspor taraftarıda. Bu işin bu sene olacağına inanmaya başladı. Bence en önemlisi de lige verilen ara bize ilaç gibi oldu. Yorulan futbolcularmıza biraz olsun dinlenme fırsatı sağladı.

Sedat'ın Milli takımda olmasına ne kadar sevindiysek, Mehmet Yıldız, Apo ve diğerlerininde Milli kadroda olamamalarını üzüntüyle izledik. Zaten 4 yıldır Sivas'ın yollarını bilmeyenlerden fazla birşey beklemekte bizim için sürpriz olurdu herhalde.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: ARTIK ŞAMPiYONLUK UZAK DEĞiL
Alt 24.03.2009, 10:10   #2
yiğidoemin58
Acemi Yiğido

16 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 yiğidoemin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ARTIK ŞAMPiYONLUK UZAK DEĞiL

çok güzel söyledin gerçekten maçta taraftarlarımız çok heyecenlıydı iyi desteklediler çarşı değilde başka taraftar gurubu olsa rakip takımın hiç sesi çıkmazdı eğer sadece büyük maçlarda değil kalan 4 maçta böyle olursak şampiyon oluruz 4 maçıda kazanırsak kesin şampiyonuz inainın artık
yiğidoemin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: ARTIK ŞAMPiYONLUK UZAK DEĞiL
Alt 24.03.2009, 10:43   #3
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ARTIK ŞAMPiYONLUK UZAK DEĞiL

Nail abi akşam programınızı beğeniyle izledim sonuna kadar izledim .Abi birazda şu takım kurgusunda küçükte olsa yapılan yanlışlıkların üzerinde dursanz çok iyi olur haddim olmayarak .takımımız gerçekten çok iyi ama eleştiri anlamında değilde sadece bir görüş olarak ama sizler her şeyin en iyisini daha iyi bilirsinz .şu anda c trübünnde memlekette ne kadar emekli insan varsa oraya toplanmış hiç heyecan yok sadece çekirdek yiyip keyiflerine bakıyorlar ben 4 sezondur c den kombine alıyorum elimden geldiği kadar onlara telkinlerde bulunuyorum sizlerinde iyi niyetlilikle bu konulara deyinmenizi rica ediyorum.İSTİYORUMKİ AYNI BEŞİKTAŞ MAÇI GİBİ tribünler hep ayakta olsun her hafta stadımız dolsun taşsın
.seni seviyoruz nail abi
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
artik, değil, uzak, şampiyonluk

Seçenekler Arama
Stil