Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Otyakmaz Ankara yolcusu
Alt 25.06.2010, 13:27   #21
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Otyakmaz Ankara yolcusu

bu kadroyu yeterli görüyorsan senin futbol anlayışından şüphe etmek lazım
Alt 25.06.2010, 14:08   #22
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
ready Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu kadroyu yeterli görüyorsan senin futbol anlayışından şüphe etmek lazım
ben asil sizlerin futbol anlayisindan süphe ediyorum bizim alabilecegimiz futbolcular bizimkilerdn cokmu iyi bos konusmayin bizi milyonlar veripte oyuncu alicaz uyum saglarmi saglamazmi mechul elimizde kaliteli bi kadro var ilk bes mac sonra görüsürüz ligin neresindeyiz dibinde olmicamiz kesin
sanki transfer yapsak messiyi getiricez
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2010, 14:45   #23
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaslihakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben asil sizlerin futbol anlayisindan süphe ediyorum bizim alabilecegimiz futbolcular bizimkilerdn cokmu iyi bos konusmayin bizi milyonlar veripte oyuncu alicaz uyum saglarmi saglamazmi mechul elimizde kaliteli bi kadro var ilk bes mac sonra görüsürüz ligin neresindeyiz dibinde olmicamiz kesin
sanki transfer yapsak messiyi getiricez
Dostum ben bu formdakilerin cogunun futbol bilgisinden düspheliyim. Bak söylüyüm bi kaç örnek: geçen sene colin Kazım Sivasspora gitmez mi? semih'in daumla arası bozukmus biz alalım.. Daha bu sene di natale yi alalım diyenleri duydum Millet sanıyo ki Sivas az kendini sıksa Messiyi getirebilecek Bende bu transferleri sallamayanlara bi kaç soru soruyorum. şampiyonluga oynayan kadrodaki ibrahim dagaşan nerden geldi? sezer badur nerden geldi ? hatta kaptan Mehmet Yıldız nerden geldi? Murat Sözgelmez nerden geldi? sanki adamları fenerden galatasaraydan aldık.. zaten bizim yıllardır transfer politikamız bu orta sınıf oyunculardan takım yapmak..
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2010, 17:43   #24
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dostum ben bu formdakilerin cogunun futbol bilgisinden düspheliyim. Bak söylüyüm bi kaç örnek: geçen sene colin Kazım Sivasspora gitmez mi? semih'in daumla arası bozukmus biz alalım.. Daha bu sene di natale yi alalım diyenleri duydum Millet sanıyo ki Sivas az kendini sıksa Messiyi getirebilecek Bende bu transferleri sallamayanlara bi kaç soru soruyorum. şampiyonluga oynayan kadrodaki ibrahim dagaşan nerden geldi? sezer badur nerden geldi ? hatta kaptan Mehmet Yıldız nerden geldi? Murat Sözgelmez nerden geldi? sanki adamları fenerden galatasaraydan aldık.. zaten bizim yıllardır transfer politikamız bu orta sınıf oyunculardan takım yapmak..
beni birtek sen anladin galiba bunlarin anlayisi istanbul takimlarindan transfer yapalim yasinide gördük dimi cihan yilmazida nerden geldikleri belli
bilica nerden gelmisti sorarim elimizde bu ligi force edicek kadro bulunuyo hatta iddia ediyorum elimizdeki yabancilar taider olsun devre arasi transfer ettigimiz öbürleri olsun bize cok faydali olucaklar
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.06.2010, 02:17   #25
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaslihakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
beni birtek sen anladin galiba bunlarin anlayisi istanbul takimlarindan transfer yapalim yasinide gördük dimi cihan yilmazida nerden geldikleri belli
bilica nerden gelmisti sorarim elimizde bu ligi force edicek kadro bulunuyo hatta iddia ediyorum elimizdeki yabancilar taider olsun devre arasi transfer ettigimiz öbürleri olsun bize cok faydali olucaklar
kardeş agzı olan konusuyor. Cihan Yılmazı ben kaf kaf 'da izlemiştim. Orda cok begenmiştim. Aynı takımda ferhat kiraz vardı sanırım hacettepede bu sene o adam da on numara alabilsekde 2.ligin en kalitelilerini alıp bi kadro kursak yok suarez giresundan gelmis tek alınma sebebi bize 2 gol atmasıymıs. Suarezi canlı izledim bize gol atmasada fikrim degişmezdi.. Ben cok begendim. Aynen kamanan mehmet yıldız ve suarez varken bencede forvet almak gereksiz. saglam bir bek kaleci ve orta sahaya keitanın yanına dirençli bi topcu daha benim için 3 trasferle kaliteli bi kadro kurulmus demektir.
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ankara, otyakmaz, yolcusu

Seçenekler Arama
Stil