Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İtidale davet...
Alt 18.10.2010, 18:30   #41
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: İtidale davet...

Kim ne hata yaparsa yapsın armanın sevdalısıyız..Ama takım kötü gidince yine kahrolan biz oluyoruz,bu kötü gidişe bir kötü dur demek gerekiyor, çünkü yara gittikçe büyüyor..
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: İlla edeb, illa edeb...
Alt 18.10.2010, 19:00   #42
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: İlla edeb, illa edeb...

Alıntı:
karşıyakalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mecnun başkanda artık eski başkan degil çünki başkanda yönetimdeki lere uyarak hedef küçülttü ve takımı para kazanmak hırsıyla dagıttı ve yerine kaliteli adamlar almadı.para harcamadan ligde kalmak için boşta gezen adamları takıma topladılar nasıl olsa ligde kalırız diye düşündüler ama iş istedikleri gibi gitmedi.mecnun başkanda ya tekrar hedeflerini gözden geçirip hedefini yükseltmeli ve yönetimdeki bu düşünceye sahip olanları tasfiye etmeli ve devre arasında yönetim ve oyuncular arasında temizlik yapmalı.yada bu işi bırakmalı .takımın başına hedefleri ligde kalmaktan daha büyük olanlar gelmeli.bu şehir ve taraftar ligde kalmak için oynayacak takıma degil hedefleri büyük olan bir yönetime layıktır.mecnun başkan lütfen hedefini büyüt ve temizlige başla takım içinde en kısa sürede yoksa her şey için çok geç olabilir ve yönetime çevrilen eleştiri okları daha yogun olarak üzerinize gelecektir.
Altına imzamı atıp alnından öpüyorum gardaşımın
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: İlla edeb, illa edeb...
Alt 18.10.2010, 19:05   #43
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: İlla edeb, illa edeb...

Alıntı:
Susehirli-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burda gelipte fazla politika yapmaya gerek yoktur arkadaslar... 15 sene aradan sonra yine sivasa geldim 5-6 gün kaldim ve Sivasspor - Gaziantepspor macini izledim (1-1 skor) ve gelmisken 15TL ye vip de oturdum. ve stadin belki 50% bos oldugu gözüme carpti.... fiyatlarin 5, 10 cw 15 TL oldugunu düsünürsek ve de o kadar bos üzücü bir durum... gelecek sezon dan itibaren bank asya da mücadele edersek de hic kimsenin yönetimi ve tek. direktörü suclamaya hakki yoktur... istanbulda GS - ibb macinin bilet fiyatlari 35 TL den basliyordu... karsilastirin.... kulübün kasasina para girmez ise kaliteli futbolcuyu alamayiz ve kalitesi kisitli olan futbolcularla yola devam ederiz... bir futbolcu 2 cuval patetes icin de futbol oynamaz...
Ohhhhh ne ala 15 yıl aradan sonra gel vur taraftara. Ne kadar kolay değil mi? Biz bu takım için her hafta üzülelim sevinelim bağıralım çağıralım - bilmem kaç derecede malu yerlerimiz dona dona aç seyredelim hem iyi günde hem kötü günde sen gel taraftar suçlu şöyle böyle.

LAF OLA TORBA DOLA
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: İtidale davet...
Alt 18.10.2010, 20:43   #44
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biz önce tenkit ettik onlar dinlemedi hala aynı şeyler iki yıldır çekmediğimiz acı kalmadı şimdide bize edep diyorsunuz sustukça tepemize çıkıyorlar zaten
Alt 18.10.2010, 20:51   #45
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Davete icabet sünnet,davetliye ehemmiyet farz.

Biz görevimizi yapalım.
Alt 18.10.2010, 22:17   #46
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Sivassporun ligde 2 tane kritik maçı vardır bunlardan ;

1. Trabzonspor
2. Kayserispor'dur.

Binlerce taraftar küme düşmeyi bu takımlara yenilmemeye tercih edecektir. Peki Musut Hoca ile biz ne yaptık ? Bu 2 takımdan 2 maçta 10 gol yedik.

Bizi önce trabzona sonra da Kayseriye rezil ettirdi. Takıma genç oyuncu katmadı , transer döneminde yanlış tercihlerde bulundu.

Takımın en önemli değeri Sivassporun 10 yıllık emekcisi kaptanını medya önüne attı takımda birşey yaşandıysa onun gizli kalması gerekirdi.

Yönetimin transfer için açık kapı bırakmasına gerek yok diyerek geri çevirdi. Her mağlubiyetten sonra haftayı bahane ediyor ve bizlerde buna inanıyoruz. Bu takımda gelecek adına hiç birşey yok. Her puan kaybı bize binlerce euro ya neden oluyor.

Hiç zaman kaybetmeden acilen hoca değişikliğine gidilmeli zaman susmak vakti değil.

Mecnun başkanın en kısa sürede gerekeni yapacağına inanıyorum ancak tek üzüldüğüm nokta Bülent Uygundan sonra takımın başına geçmesi gereken Hikmet Karamanı kaçırmak oldu...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: İTİDALE DAVET...
Alt 19.10.2010, 00:09   #47
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İTİDALE DAVET...

ya hocam biz kanı deli insanlarız napalım.bu bizim genlerimizde var.yani ben SİVASSPORumuzun sahada mahkum oynamasına dayanamıyorum kardeşim çıldırıyorum.kendi kendimi parçalıyorum be,yazık değil mi bana.-şunuda söyleyim ben asla ne yönetimimize ne futbolcumuza nede hocamıza hakaret veya küfür etmedim-ama en çok eleştirenlerden biride benim.

elinde erman gibi bi yetenek var kullanamıyosun.madem öyle iyi bir oyuncu değil neden sonra kurtarıcı olarak oyuna sokuyosun,
cihanı yedek soyunduruyosun...ya kiminle maç kazanacaksın hoca sen ALLAH aşkına ya.

ya şu trıkzondan 6 tane gol yiyoruz be kardeşim ya,ele güne rezil olduk be,neydik ney olduk be.
geçen sene kendi sahamızda 4 yedik bu sene kayseride,bizim suçumuz günahımız ne kardeşim bize bunları yaşatıyolar.

YENİLEBİLİRLER AMA SAVAŞARAK YENİLSİNLER Kİ BİZDE GÖĞSÜMÜZÜ GERE GERE GEZELİM BÜTÜN MESELE BU.
Alt 19.10.2010, 00:14   #48
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Şu ligte bir takımdan kapasitesinin tamamını alabilen 4 tane hoca var. 1-mehmet özdilek 2-ertuğrul sağlam 3- yücel ildiz 4- hikmet karaman 2. şık dışındaki hocalardan bir tanesini paraya kıyıp , sezon sonu getirmeleri gerekir.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2010, 08:26   #49
Troy23
Yeni Yiğido

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Troy23 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Katılıyorum..

Boşuna amel defterinize günah yazmayın sakin olun

Yolun sonu belli nasılsa..
Troy23 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.10.2010, 00:32   #50
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 834 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

bu siteye minnettarim cunki bu site olmasaydi simdiye coktan is cigirindan cikmisti ama bu site sayesinde bir agizdan sukunet bir agizdan slogan bir agizdan hareket ediliyor bu konuda sivasspor.comla gurur duyuyorum saygilarim
mucahitbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
davet, edeb, illa, İlla, İtidale, İtİdale

Seçenekler Arama
Stil