Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maç sonu açıklamaları
Alt 09.11.2010, 01:10   #81
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Maç sonu açıklamaları

Alıntı:
Holigann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bu İ.b.b maçına kadar bu takım düşmez rahat olun diyordum ama bu başımızın belası İ.b.b ile oynan karşılaşma benımde kanımı dondurmadı değil. Bu ruhsuzlukla bankasya kacınılmaz son ama toparlanırsak ligden düşmeyız,bugun bızım bankasyaya dusdugumuzun garantı oldugunu soyleyen taraftarların takımlarıyla aramızda 3-4 puanlık fark oldugunuda unutmayalım.Hiçbir şey bitmiş değil.
Bu bi kaç günlük şok sonrasında taraftarlarında silkelenmesi gerekiyor. Karabük maçında küskünlük yapmak bizlere yakışmaz. Her şey bi tarafa o arma uğruna stadda olmalıyız.
kaç gündür anlatmak istediğimi almış 3-5 cümlede ozetlemişssin ..harika bir yorum aynen katılıyorum..
Alt 09.11.2010, 03:52   #82
Bulut@ğlu
Yiğido

Bulut@ğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 Bulut@ğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Holigann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bu İ.b.b maçına kadar bu takım düşmez rahat olun diyordum ama bu başımızın belası İ.b.b ile oynan karşılaşma benımde kanımı dondurmadı değil. Bu ruhsuzlukla bankasya kacınılmaz son ama toparlanırsak ligden düşmeyız,bugun bızım bankasyaya dusdugumuzun garantı oldugunu soyleyen taraftarların takımlarıyla aramızda 3-4 puanlık fark oldugunuda unutmayalım.Hiçbir şey bitmiş değil.
Bu bi kaç günlük şok sonrasında taraftarlarında silkelenmesi gerekiyor. Karabük maçında küskünlük yapmak bizlere yakışmaz. Her şey bi tarafa o arma uğruna stadda olmalıyız.
iyi güzel söylüyonda kardeş uyuşuk futbolcularla nasıl toparlanacaz ki adamlar tam sahtekar yaa bakıyosun bi maçta tek kale oynuyo galip gelemiyor bir diğer maçta bakıyosun ilk 15 dakikada eziliyor bunun sonu nereye varır bilmiyorum. takım iyi oynadığı maçta bile puan alamıyor. taraftar hep silkeleniyor ama silkelendikçe takım bataklığa gidiyor.bu takım çıkmaz bir yola girmiş yönünü bulamıyor sürekli geriye gidiyor..
Bulut@ğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2010, 14:10   #83
GrP_GARDAŞLAR
Yiğido

GrP_GARDAŞLAR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 GrP_GARDAŞLAR ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
karşıyakalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yönetim şimdi hemen toplanıp takımdaki tüm ödemeleri durdurmalıdır.ayrıca tüm oyunculara yüklü bir para cezası vermelidir.dahadaolmuyo 3 tane dangalak oyuncuyu kadro dışı bırakmalıdır .hemde afetmemek üzere.ayrıca devre arasına kadar hedef puan koyup bunada ulaşamazlarsa daha büyük para cezası vermeli takımın çogunlugunun kulüple ilişiginin kesilmesi gerekmektedir.taraftarda seyrediyor olanları yönetimde ne farkları var yönetimin taraftardan

KATILIYORUM KARDEŞİM...
Alt 09.11.2010, 15:18   #84
halilim5858
Yiğido

halilim5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 285 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 halilim5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKhalilim5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Takımda kimlerin gideceği merak ediliyor

Devre arasında köklü bir revizyon yaşayacak olan Sivasspor'da kimlerin gidip kimlerin kalacağı konusu şimdiden merak uyandırmaya başladı. Teknik Direktör Rıza Çalımbay İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçından sonra yaptığı açıklama da "ya futbolcuların beyinleri değiştireceğiz ya da futbolcuları" şeklinde açıklamada bulunmuştu.
Bu açıklama ile birlikte futbolcuların büyük çoğunluğunun takımdan gönderileceği sinyalleri verildi. Sezonun ilk yarısının bitmesine 6 haftalık bir zaman olmasına rağmen Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın bir çalışma yapacağı ve yönetime rapor vereceği öğrenildi.
Bu rapor sonrasın da takımda gidecek kalacak oyuncular netlik kazanmış olacak.
BAKKAL VE
ERTUĞRAL'DA
YÖNETİME
RAPOR SUNMUŞ
Öte yandan Rıza Çalımbay'dan önce görev yapan Mesut Bakkal ve Muhsin Ertuğral'ın da yönetime bir rapor sunduğu öğrenildi.
Bu raporlarda takımdan bazı futbolcuların gönderilmesi gerektiğine vurgu yapıldığı ve raporda ismi geçen oyuncuların takım içerisinde ikilik yarattığı ve acilen takımdan uzaklaştırılması gerektiğinin belirtildiği öğrenildi. Verilen raporları dikkate almayan Sivasspor yönetiminin ise önceki gün ki maçta istifaya davet edilmesi kafalarda soru işareti bıraktı.
"SEZON BAŞINDA BURADA OLSAYDIK"
Rıza Çalımbay'ın daha önceki basın toplantılarında kullandığı "keşke sezon başında bu takımın başında olsaydık" sözünün şifreleri de günler geçtikçe çözülmeye başlıyor.
Sezon başında takımın başında olmak istediğini belirten Çalımbay'ın henüz transfer sezonu bitmeden önce başka oyuncuları takıma kazandırarak yeni bir kadro ile lige başlamayı umduğu gözleniyor.
Çalımbay'ın bu sebepten dolayı sezon başında takımın başında olmak istediği belirtiliyor.
halilim5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda halilim5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.11.2010, 09:09   #85
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

zor oyunu bozar diye bir laf vardır.yönetimin acil radikal kararlar alması lazım.bazı futbolcuların süresiz kadro dışı bırakılması gerekir.ağır para cezaları versinler.belediye maçı tam anlamıyla rezalettir.zaten ok yaydan çıktı artık.şahsen benim takıma hiç bir güvenim kalmadı.maç kazanacaklarınıda zannetmiyorum.sekiz yaşındaki oğlum şöyle diyor.baba bu kadarda kötü olunurmu.sahaya çıkan takımın en azından belediye kadar mücadele ve futbol oynama kapasitesi var.fakat adamlar ununu elemiş eleğini asmış gibi sahada belediyeli futbolcuların oyununu seyrediyorlar.kabus gibi bir pazardı.herşeye rağmen sivassporu düşünerek takıma destek olacağız şu an başka çaremiz yok.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açıklamaları, ediliyor, gideceği, kimlerin, maÇ, merak, sonu, takımda

Seçenekler Arama
Stil