Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mecnun Otyakmaz'a güveniyorum
Alt 19.11.2010, 19:03   #11
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mecnun Otyakmaz'a güveniyorum

BİZDE SONUNA KADAR GÜVENİYORUZ FAKAT NERDE BU SİVASLI İŞ ADAMLARI TARAFTARIN SAHİP ÇIKMASIYLA BU İŞLER OLMUYOR BİRAZDA İŞ ADAMLARIMIZ SAHİP ÇIKSIN BU MEMLEKETE TARAFTAR NE YAPSIN SİZLERİN YARDIMI LAZIM ŞU AN BİRER FUTBOLCU ALIN KALİTELİ Bİ SÜRÜ İŞ ADAMI VAR BİRARAYA GELİNDE GÖRELİM KURU LAFLARLA OLMUYOR BU İŞLER
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kaptann58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.11.2010, 21:09   #12
akkuzu
Yiğido

akkuzu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

104 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 akkuzu isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Malesef 2 şeye katılamıyorum.ama 1 gerçek var.1.si bu takım başarılıyken sadece başkan ön planda alkışlanırken bu gün takım başarısızsa başkan iyi ama yönetim kötü mantığı bana ters,başarıyı kim sahipleniyorsa başarısızlığıda o sahiplenmeli.2.si Rıza hocanın başarılı olacağına gelmeden öncede şu anda inanmıyorum.AMA şu gerçekki Şu an bulunduğumuz liğin,başkanın,yönetimin ve takımın her ne olursa olsun düşse dahi kıymetini bilmeliyiz ve hepsini sahiplenip tam destek olmalıyız.Düşürsede çıkartacak olan yine bu değerlerdir.
akkuzu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akkuzu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.11.2010, 21:23   #13
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

futbolda duygusallıga yer yok sayın caprazbize büyük basarılar yakalatması 2 yıl sonra düsüse gecirerek anlamına gelmez..önemli olan o basarıyı yakalamak deil devamlılıgı sağlamak.. buda takımın istekeletini bozmamaktan gecer kayseri ne yaptı kadroyu hic bi zaman dağıtmadı her sene 1-2 nokta transferi yaparak her sene dahada güclendiler.bursa ne yaptı sercanı volkanı satmadı sampiyon oldu..istikrarı olmadıktan sonra neyleym ben öle basarıyı..
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.11.2010, 21:53   #14
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ben anlamıyorum bu adının önünde İşadamı sıfatı taşıyan herkes neden hep laf salatası yapıp sadece gaz veriyor. Ben bu beyefendiyi tanımam ama merak ettim acaba bu güne kadar Sivasspor için ne yapmış?
Yanlış anlaşılma olmasın sözüm bu beyefendiye değil tüm SİVASLI işadamı sıfatı taşıyanlara
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.11.2010, 22:16   #15
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Mehmet bey sizin Mecnun baskana güveniniz sonsuz olabilir,fakat madalyonun öbür yüzü bambaska.Nasilmi ?Gayet basit.Düsme hattindaki takimlara bakarsaniz orada gercekler su yüzünde.Buca ve Kasimpasa´nin ligden düstügünü varsayalim, 3. takim sanayi sehri olan Konya´mi,yoksa Eskisehir´mi olur.Ikisinide düsürmezler olan gene sahipsiz SIVASSPOR´UMA olur.Ilk yarinin son 5 macindan yeterli puan cikaramazsak,bizi kimse kurtaramaz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.11.2010, 23:15   #16
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

takımdaki basarısızlık sayın baskanın baskanlık makamını yargılayamaz ..kaldıki bu kisi mecnun baskansa...kendisini çok fazla tanımam lakin durusu takındığı tawırlarıyla sehrine sahip çıkıp sehrinin buyuk bir kısmının benimsediği ender baskanlardan biridir...ben bu durustaki baskanı taswip ediyor güveniyor ve destekliyorum....
Alt 19.11.2010, 23:20   #17
mgulseven
Yiğido

mgulseven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 120 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 mgulseven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın mehmet çapraz çok güzel konuşmuş ve çok güzel konulara deginmiş.Fakat burada anlamadıgım birşey var....Her zaman birşey istenirken taraftardan ve SİVAS'lılardan isteniyor.Yönetimin yanlış politikası alınan kalitesiz futbolcular yanlış hoca seçimleri bunların taraftarla ne alakası var.Neden önce taraftara hesap soruluyor günah keçisi taraftar ve SİVAS halkımı.Sayısız iş adamlarımız var peki bunlar neden taraftarın yarısı kadar SİVASSPOR ve SİVAS'a yardım etmiyor yatırım yapmıyorlar.Mecliste kendini temsil etmekten aciz millet vekillerimiz var bunlar kimi temsil ediyorlar.Yönetim futfolcuları satıp paraları cebe koyarken onların yerine hiç bir yerde kendine takım bulamayan futbolcuları toplarken taraftaramı sordular acaba şimdi taraftar suçlu taraftar takıma sahip çıkmıyor diye sitem ediliyor.Birde bu konuları gündeme alalım konuşalım.SİVASSPOR hepimizin takımı hepimizin gönlünün şampiyonu hepimizin gönlünde yatan aslan ama suçlu günah keçisi fatura kesilecek olan biz degiliz.
mgulseven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.11.2010, 23:21   #18
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

MECNUN başkan sana canım feda sen üzülme bu durumlardan çıkmak için her türlü azim ve kararlılık gene sende
Alt 19.11.2010, 23:48   #19
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
mgulseven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın mehmet çapraz çok güzel konuşmuş ve çok güzel konulara deginmiş.Fakat burada anlamadıgım birşey var....Her zaman birşey istenirken taraftardan ve SİVAS'lılardan isteniyor.Yönetimin yanlış politikası alınan kalitesiz futbolcular yanlış hoca seçimleri bunların taraftarla ne alakası var.Neden önce taraftara hesap soruluyor günah keçisi taraftar ve SİVAS halkımı.Sayısız iş adamlarımız var peki bunlar neden taraftarın yarısı kadar SİVASSPOR ve SİVAS'a yardım etmiyor yatırım yapmıyorlar.Mecliste kendini temsil etmekten aciz millet vekillerimiz var bunlar kimi temsil ediyorlar.Yönetim futfolcuları satıp paraları cebe koyarken onların yerine hiç bir yerde kendine takım bulamayan futbolcuları toplarken taraftaramı sordular acaba şimdi taraftar suçlu taraftar takıma sahip çıkmıyor diye sitem ediliyor.Birde bu konuları gündeme alalım konuşalım.SİVASSPOR hepimizin takımı hepimizin gönlünün şampiyonu hepimizin gönlünde yatan aslan ama suçlu günah keçisi fatura kesilecek olan biz degiliz.
bende bir çok yorumumda Sivas halkının takımına destek çıkmasını belirttim ve istedim...suclu kimdir illaki birini göster dersen ben her daim bu suclunun baskan ve yönetim olduğunuda belirttim..ama baskana her zamanda destek werdim..birseyleri yanlıs yapmak o kısının kellesını ıstemek olmamalı mantığı we sayın baskanın durusundaki samımıyeti her zaman bu sekilde düsünmemi sağladı...yukarıdaki yorumu yapan kisiyı tanımıyorum ama kisi senin belirttiğin gibi taraftarı ve Sivas halkını günah keçisi ilan etmiyor anladığım kadarıyla.....sadece soruyu soran kisiye cok acık bir sekilde ''bundan sonrada takıma destek werilmeli ''mesajını weriyor..ben herhangi bir kitleyi suclar weya gunah kecısı yapacak bır ifade göremedim bence anafikir sudur burada herkes Sivassporu sewiyor destekliyor.sivasın kötülüğünü isteyen biri yok...sartlar her ne olursa olsun..yapılan yanlıslar fazlada olsa birincil amaç bu çamurdan çıkmak süper lige tutmak olacaksa eğer..çatlak bütün seslere olumsuz her duruma karsı siz sewgili sivasların bu kötü günler bitene dek öncekinden dahada fazla takıma destek vermeli ve sahip çıkılmalı olduğunu düsünüyorum...
Alt 20.11.2010, 13:51   #20
Ertugrul
Gast

Mehmet ağbinin Sivas ve Sivasspor sevdasına yakinen tanıklık etmiş birisi olarak söyleşideki düşüncelerinin önemli ve yol gösterici olarak buluyorum. Elbette bu zor zamanda gemiyi en son terk edecek ve hatta hiç terk etmeyecek olan Sivaslılardır. Futbolcu, teknikdrektör v.s gider ama bu arma bu taraftar her zaman burada olacaktır. Zor zamanda destek olmalıyız, bazen köre kör demekte zulüm olabilir, bu yüzden ara transfer dönemine kadar bu kadro ile yola devam etmek zorundayız. Sıralamadaki puan durumunda da şükürki büyük fark yok, bu senede kıyıdan köşeden döneriz inşaallah.

Etiketler
güveniyorum, mecnun, otyakmaza