Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 25 bin Sivas'a yetmez (mi)
Alt 25.02.2011, 08:40   #11
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: 25 bin Sivas'a yetmez (mi)

Alıntı:
kareas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir Sivaslı olarak özellikle Sayın Mustafa Açıkalın'a ve Hamza Yerlikaya'ya sesleniyorum. Bu konuda yaptığınız çalışmayı ve çabayı biliyorum ve tekrar teşekkür ediyorum. Ancak yapılan bu büyük çalışmayla ilgili ileride pişmanlık duymamak için şimdiden harekete geçip kapasiteyi 30 veya 32 bin 500'e çıkarılmasını talep ediyorum. Bu benim değil,Sivaslı'nın büyük çoğunluğunun isteği.HÜRDOĞAN GAZETESİ YAZARI ABDULLAH YİĞİT BÖYLE DİYOR.

Sayın Yiğit size dikkat ediyorum yazılarınızda ve yorumlarınızda olsun,bir taraf olmak istemiyorsunuz yani birilerine ve bir kısma karşı asla sivrilmek istemiyorsunuz.yazınızda şu üstteki yazı ne demek yani '' bu benim isteğim değil,sivaslının isteği'' demek..sizin bir gazeteci olarak bu konuda düşünceniz yokmu,sivaslının isteğini bırakın,siz arzuhalcimisiniz,sizin o zaman 25 bin kişilik stada evet diyorsunuz..tv 58 de geçen Sayın çalımbaya soru yöneltiyorsunuz,böyle bir şey söyleniyor,deniliyor diyede ısrarla belirtiyorsunuz sorduklarınızın arkasından,hem yeri gelince yiğidoyu eleştireceksiniz yeri gelince deniliyor deyip sivrilmemeyi yiğidonun üzerine atacaksınız.siz bizi aptalmı sanıyorsunuz.şöyle deniliyor demiceksiniz,kendiniz söyleyeceksiniz.biz aptal değiliz.
Eyyamcı hakem olurda; eyyamcı yazar olmazmı ...
Alt 25.02.2011, 08:43   #12
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Evet.Abdullah abi.30.000 bin kişilik stad güzel olur.Hayırlısı.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2011, 09:36   #13
zgR
Yiğido

zgR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 zgR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

en az 30 bin olmazmi lazim bu stadin.madem yapilacak yaptiklari isi tam yapsinlar.25 bin kisilik yapinca sivaslinin gonlunu alacaklarini sanmasinlar.
zgR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2011, 09:56   #14
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
25 bin Sivas'a yetmez (mi)

Abdullah YİĞİT

Nihayet Sivas'a yeni stad yapılması için 3 yıl sonrada olsa önemli bir adım atıldı. Bu kadar uzun süre beklemenin tek nedeni TOKİ'nin mevcut stad yerini ve çevresini ucuza kapatıp kar etmek istemesiydi. Buradan öncelikle Ak Parti Sivas Milletvekilleri Mustafa Açıkalın'a ve Hamza Yerlikaya'ya teşekkür etmek istiyorum. Çünkü,Başbakan'ın talimatına (!) rağmen TOKİ eski stad yerini ya çok ucuza alacaktı,yada bu işten vaz geçecekti. Ama sağolsun bu iki vekil araya girerek,hatta masaya yumruğunu vurarak en son 55 milyon TL. veren TOKİ'yi 77'ye kadar çıkardı. Tabi şimdi insanlar bir şeyi yanlış anlıyor. Mevcut yere karşılık TOKİ sadece stad yapmayacak. Spor salonu,eğitim merkezleri,idari binalar,lojmanlar vs. de yapacak.Bunu hatırlatma yarar var.
Yeni stad için düğmeye basıldığının duyulmasından sonra,25 bin kişilik stadın az olduğu söylenmeye başlandı. Buna bende katılıyorum. Belki şu anda ve gelecek 10-15 yılda 25 bin kişilik stad Sivas için iyi ama birazda ileriyi görmek gerekir. Ayrıca,bu stada da sadece Sivasspor'un oynayacağını düşünülmesin. Buraya Milli maç,Türkiye kupası gibi önemli organizasyonların verileceği de hesap edilmeli.
Böyle bir stad ancak bir kez yapılır. İleride “ Tüh keşke stadın kapasitesi biraz daha fazla olsaydı” dememek için şimdiden harekete geçmek gerekir. Bu yılın sonunda temeli atılması planlanan stadın en az 30 bin olması,futbol bakımından Sivas'ın geleceğinide kurtarmış olacaktır.
Yeni yapılacak stadın kapasitesinin artırılması için taraftarların ve sivil toplum teşkilatlarının bugünden tezi yok Ankara'yı baskı altına alması gerekir.
Bir Sivaslı olarak özellikle Sayın Mustafa Açıkalın'a ve Hamza Yerlikaya'ya sesleniyorum. Bu konuda yaptığınız çalışmayı ve çabayı biliyorum ve tekrar teşekkür ediyorum. Ancak yapılan bu büyük çalışmayla ilgili ileride pişmanlık duymamak için şimdiden harekete geçip kapasiteyi 30 veya 32 bin 500'e çıkarılmasını talep ediyorum. Bu benim değil,Sivaslı'nın büyük çoğunluğunun isteği.

Hürdoğan
Sayın Yiğit güzel şeylere değinmişte bir yazar olarak teşekkür edeceğine bu rakam bize yetmez bende dahil tüm yiğidoların temennisi bu yönde ve bu rakamı asla kabul etmiyoruz etmeyeceğiz deseymiş.

Bizde teşekkür edeceğiz etmeliyizde fakat ne zaman.? Ya bu kapasiteyi arttırırlar ozaman yada ''SANDIKTA''
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2011, 10:08   #15
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın Yiğit güzel şeylere değinmişte bir yazar olarak teşekkür edeceğine bu rakam bize yetmez bende dahil tüm yiğidoların temennisi bu yönde ve bu rakamı asla kabul etmiyoruz etmeyeceğiz deseymiş.

Bizde teşekkür edeceğiz etmeliyizde fakat ne zaman.? Ya bu kapasiteyi arttırırlar ozaman yada ''SANDIKTA''
Zaten topyekün takıma sahip çıkamadığımız için, kamuoyu oluşturamadığımız için böyle ezilip kalıyoruz ya. Halbuki YEREL BASIN'ımız, Trabzon yerel basını gibi olsa, ortalığı velveleye verse, MİLLETVEKİLLERİMİZ el atsa, her maçına gitse, TARAFTAR stadın tamamında gençlerimiz kadar etkili olsa, hakeme stadı dar etse biz bu kadar itilmiş, ezilmiş, UNUTULMUŞ olmazdık.

Neyse bunun SANDIĞI da var daha...

AYK
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2011, 10:22   #16
Salim58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zaten topyekün takıma sahip çıkamadığımız için, kamuoyu oluşturamadığımız için böyle ezilip kalıyoruz ya. Halbuki YEREL BASIN'ımız, Trabzon yerel basını gibi olsa, ortalığı velveleye verse, MİLLETVEKİLLERİMİZ el atsa, her maçına gitse, TARAFTAR stadın tamamında gençlerimiz kadar etkili olsa, hakeme stadı dar etse biz bu kadar itilmiş, ezilmiş, UNUTULMUŞ olmazdık.

AYK
Abi birlik ve beraberlik olmadığından sesimiz çıkmıyor zaten çıksada çıkan sese bakıyorlar rakam az boş ver diyorlar.Boş vere boş vere ne hale geldik.

Önceki yıllarda Sivas gibi bir derdi olmayan, Sivas medyasına selam vermeyen vekiller dahi son günlerde çeşitli bahanelerle televizyon ekranlarını, gazete sayfalarını süslüyor niye önümüz seçim yoksa kim selam verir bize.

Sivasa yapılmayan sadece stat değil tüm yatırımları Sivas basını'nın tamamı dile getirmeli,Buna biz Sivaslılar'da destek olmalıyızki sonuca ulaşalım.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2011, 10:27   #17
Salim58
Usta Yiğido

Biraz stat dışınamı çıktım ne. Neyse hayırlı cumalar ben yavaş yavaş gideyim.
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.02.2011, 10:35   #18
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

biz zaten sivaslı olarak nelere sahip çıktık bir kayseri bir trabzon bakıyoruz memleketleriyle ilgili bir konu oldugu zaman gerek vekileri,yerel basın ve sivil toplum örgütleri sagcısı solcusu birbirlerini sevmeseler bile fikirlerini begenmeseler bile söz konusu şehirleri oldugu zaman bir araya gelip istediklerini alıyorlar..biz ise hep ahkam kesiyoruz.biz zamanında yumrugumuzu masaya vursaydık stat da 35 bin olurdu her istedigimiz olurdu vel hasıl kelam her konuda pasif kalıyoruz..memleketine sahip çıkan adam gibi vekil siyasi idareci sırf işi gücü açılışlara panellere katılmakdan çok maaşımı alır otururum diyen siyasi iderecileri görmek istemiyoruz
Alt 25.02.2011, 11:15   #19
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
ready Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biz zaten sivaslı olarak nelere sahip çıktık bir kayseri bir trabzon bakıyoruz memleketleriyle ilgili bir konu oldugu zaman gerek vekileri,yerel basın ve sivil toplum örgütleri sagcısı solcusu birbirlerini sevmeseler bile fikirlerini begenmeseler bile söz konusu şehirleri oldugu zaman bir araya gelip istediklerini alıyorlar..biz ise hep ahkam kesiyoruz.biz zamanında yumrugumuzu masaya vursaydık stat da 35 bin olurdu her istedigimiz olurdu vel hasıl kelam her konuda pasif kalıyoruz..memleketine sahip çıkan adam gibi vekil siyasi idareci sırf işi gücü açılışlara panellere katılmakdan çok maaşımı alır otururum diyen siyasi iderecileri görmek istemiyoruz

Destek olmalarını geçtik ama köstek olan Sivas'lı !!! insanlarımıza ne demeli ? Stadyumun kapasitesi bize yeter diyen arkadaşlara sesleniyorum. Makul ve tatmin edici bir neden söyler misiniz? Neden en az 30.000 lik istediğimizi bu kadar yapılan yorumlardan anlamışsınızdır sanırım. Ama karşı çıkanlardan ben bir açıklama bekliyorum. Soru şu : Neden yeterli görüyorsunuz bu kapasiteyi ?
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2011, 17:34   #20
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

apdullah beye eleştirilen bir yazısından dolayı verdiği seviyeyi düşüren cevaplarından dolayı çok kızmıştım
sen sivasa vede sivasspora mal olmuş bir gazetecisin senin seni öğenede,seni tenkit edenede saygın olması lazım
konumuza dönecek olursak ben iş yerimde hürdoğan alıyorum birsürü sivasın gazetesi var ama hürdoğan almamın tek sebebi apdullah bey
benim apdullah beyi beğendiğim yönleri kadar beğenmedim yönleride var
bazen yazılarında net olmuyor ortaya yazıyor ortaya konuşuyor gibi oluyorr
ya senin arkanda yiğido var açıkca seslen başbakana ,milletvekillerimize stadyumun kapasitesi istediğimiz gibi olmazsa yiğido sana oy vermez de bırak sana siyaset yapıyor desinler
açıkları bir, bir konuş ya sen kendi değerinin farkında değilsin yada seni çok seven sivasspor taraftarının protostocu dinamiklerini ateşlemeyi bilmiyorsun
destek dedin vermedikmi
SAYIN APDULLAH BEY SEN SİVASIN ÇIKARLARI İÇİN GEREKİRSE DOBRA DOBRA KONUŞ BAZILARI HOMURDANIR AMA BİZİM KALBİMİZDE TAHT KURARSIN
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bin, sivasa, yetmez