Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Biz kaçıncı büyüğüz?
Alt 22.05.2011, 21:39   #11
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Biz kaçıncı büyüğüz?

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet,beklediğim gibi bir skor ve Fener şampiyon..
Hafta boyu yaşananlar,bilet olayları,esnafın bayraklar asması,58 plakalardan sarkan yüzlerce sarı-lacivert bayrak beni futboldan ve Sivasspor'dan soğuttu..
Bir ümit,Fener'i yenersek ya da direnç gösterirsek bu soğukluk tekrar sevgiye dönecekti..Sadece direnen,oynayan bir takım görmek istiyordum..
Ama yok işte..Yıl boyu maça gelen yiğidolar bu maçı izleyemedi..Gidenlerse bin pişman oldu..
İki sene şampiyonluğa oynadık diye hemen kendimizi 4.büyük ilan ettik..Büyüklük öyle olmaz,büyüklük 2 trilyon paraya kendi taraftarını satmakla olmaz..Şampiyonluk heyecanı bitti,herkes asıl takımına döndü..Büyüklük Fenerle sevişerek değil,savaşarak kazanılır..Bunu iyi anladım kibiz değil büyük bir takım,büyümekte olan bir takım bile değiliz.
Aslında söylenecek çok şey var ama kısaca SİVASSPOR ARTIK BENİM İÇİN BİTMİŞTİR.TEK BİRMAÇINA DAHİ GİTMEYECEĞİM..ÇOK SEVDİĞİM SİVASSPOR GÖZÜMDE İTİBARI SIFIRLAMIŞ,SIRADAN BİR ANADOLU TAKIMI OLDUĞUNU CÜMLE ALEME GÖSTERMİŞTİR..ALDIĞINIZ O İKİ TRİLYONA DA İYİ BİR TOPÇU ALIRSINIZ VE KÜMEDE KALIRSINIZ ARTIK..FENER'İN ARKA BAHÇESİ BİR TAKIM OLMAKTAN KURTULANA KADAR YOKUM..
Senin hangi takımlı olduğun nickinin üzerindkei resimden belli.=)) bir yenilgide sivasspolru terk edenlerle Sivasspolrun işi olmaz gerçek Sivasspolulu8k yağmur dmeden çamur dmeden kış demeden yenmede yenilmede yanında olanlardır
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ahwettt'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2011, 21:42   #12
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Ahwettt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Senin hangi takımlı olduğun nickinin üzerindkei resimden belli.=)) bir yenilgide sivasspolru terk edenlerle Sivasspolrun işi olmaz gerçek Sivasspolulu8k yağmur dmeden çamur dmeden kış demeden yenmede yenilmede yanında olanlardır
Sen kesinlikle okuma özürlüsün..
O maç,Trabzonspor'un,Günay Kıbrıs Rum takımı Anırthosis Famagusta'ya 3-1 yenildiği ve Türkiye'yi rezil ettiği maçtır..O benim TS nefretimin sembolüdür..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Metal Gear'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2011, 21:43   #13
bugra5858
Yiğido

bugra5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 231 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 bugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISI

Bizim tepkimiz mağlubiyete değil varsın yenilelim ama bizim tepkimiz sivas'ı utanç verici duruma düşürenlere Bugün stadı komple verdik onlara para diyorsunuz her şey paramı efendim! Ar,Namus,Şeref gibi kavramlarda var! Bugün ise noldu? 4 Eylül stadı peşkeş çekildi kendi evimizdeki maçı deplasmanda gibi oynadık! Herkesin ağzına sakız olduk sakız! Bütün anadolu takımları dalga geçiyorlar bizimle! Paranızla kurtarın siz bizim imajımızı! FB Yalakaları!
Alt 22.05.2011, 21:44   #14
serdal58
Yiğido

serdal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serdal58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Sen şimdiye kadar kaç defa feneri yendinde maça satıldı diyorsun kardeş. hatta her zman fark yerken bu defa 90 da dahi gol atıyorsun başka ne yapacaktınkii. şimdiye kadar yenilenler hepmi maçı sattılarr. Sivasspolrum deyipte maçı sattık diyenelrein sivasspolruğundan şüphe ederim
maç satıldı mı yazmısım,,,iyi oku yazdığımı,,,
manzara kötü diyorum,,fenerin stadı doldurmasından bahsediyorum,,,idrak idrak idrak
serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda serdal58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.05.2011, 21:44   #15
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Evet arkadaşın hangi takımlı olduğu gün gibi aşikar Has bir Sivassporlu oraya koyduğu resimde lazsporla dalga geçmek için bunu bile anlamaktan aciz bir insanın edebiyat yapması hiç hoş değil. Ne febeş ne tese ne gese ne bejeke dedik Saf Sivasspor dedik anlamadınız anlamıyorsunuz anlamayacaksınız!!!!
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı fatihada58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2011, 21:45   #16
fatihada58
Yiğido

Alıntı:
serdal58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
maç satıldı mı yazmısım,,,iyi oku yazdığımı,,,
manzara kötü diyorum,,fenerin stadı doldurmasından bahsediyorum,,,idrak idrak idrak
Kardeş boşuna yorma kendini ahwett saf bir febeşli yorumlarından belli olduğu üzere. O statta full fenerli görmek nazıl bir Sivaslının kanına dokunmaz anlamıyorum. Tabiki kanı bozuk değilse orası ayrı.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı fatihada58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2011, 21:47   #17
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet,beklediğim gibi bir skor ve Fener şampiyon..
Hafta boyu yaşananlar,bilet olayları,esnafın bayraklar asması,58 plakalardan sarkan yüzlerce sarı-lacivert bayrak beni futboldan ve Sivasspor'dan soğuttu..
Bir ümit,Fener'i yenersek ya da direnç gösterirsek bu soğukluk tekrar sevgiye dönecekti..Sadece direnen,oynayan bir takım görmek istiyordum..
Ama yok işte..Yıl boyu maça gelen yiğidolar bu maçı izleyemedi..Gidenlerse bin pişman oldu..
İki sene şampiyonluğa oynadık diye hemen kendimizi 4.büyük ilan ettik..Büyüklük öyle olmaz,büyüklük 2 trilyon paraya kendi taraftarını satmakla olmaz..Şampiyonluk heyecanı bitti,herkes asıl takımına döndü..Büyüklük Fenerle sevişerek değil,savaşarak kazanılır..Bunu iyi anladım kibiz değil büyük bir takım,büyümekte olan bir takım bile değiliz.
Aslında söylenecek çok şey var ama kısaca SİVASSPOR ARTIK BENİM İÇİN BİTMİŞTİR.TEK BİRMAÇINA DAHİ GİTMEYECEĞİM..ÇOK SEVDİĞİM SİVASSPOR GÖZÜMDE İTİBARI SIFIRLAMIŞ,SIRADAN BİR ANADOLU TAKIMI OLDUĞUNU CÜMLE ALEME GÖSTERMİŞTİR..ALDIĞINIZ O İKİ TRİLYONA DA İYİ BİR TOPÇU ALIRSINIZ VE KÜMEDE KALIRSINIZ ARTIK..FENER'İN ARKA BAHÇESİ BİR TAKIM OLMAKTAN KURTULANA KADAR YOKUM..
güle güle kardeşim..
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda burakkova'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.05.2011, 21:48   #18
fatihada58
Yiğido

Alıntı:
burakkova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
güle güle kardeşim..
Niye fenerin arka bahçesi olmak çokmu hoşuna gidiyor?
Alt 22.05.2011, 21:50   #19
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Biz kaçıncı büyüğüz?

BÜYÜKLÜK, BÜYÜK TAKIMLARLA SEVİŞEREK DEĞİL ,SAVAŞARAK KAZANILIR SİVASSPORLA FB ŞAMPİYONLUK MAÇINA ÇIKSA SİVASSPORU DEĞİLDE FB Yİ TUTACAK KADAR ADİLEŞMİŞ TARAFTARI OLAN HİÇ BİRTAKIM BÜYÜK MÜYÜK OLAMAZ .
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2011, 21:51   #20
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
fatihada58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Niye fenerin arka bahçesi olmak çokmu hoşuna gidiyor?
adam yokum demiş.. ben de güle güle dedim.. sen neden cevap veriyorsun.. hep beraber mi bırakalım sivas'ı..
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
biz, büyüğüz, kaçıncı

Seçenekler Arama
Stil