Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Bir musibet, bin nasihatten iyidir
Alt 26.05.2011, 00:35   #1
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 863 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Bir musibet, bin nasihatten iyidir

Bir musibet, bin nasihatten iyidir
2011-05-26

Abdullah YİĞİT

Bir önceki sezon Ankaraspor'un küme düşürülmesi,Diyarbakırspor'und a sürekli cezalar alması (saha kapatma ) ve sonrada futbolcuların bir bir şehri terk etmesi ,Sivasspor'un o sezon ligde kalmasında çok büyük rol oynadı. Bu sezon ise,ara transferde alınan futbolcuların takıma olumlu katkı yapmaları ki,genellikle ara transferde alınan futbolcuların takımlara fazla katkısı olmaz,yada çok azının olur.Ama Sivasspor (birazda yüksek rakam ödeyerek) çok isabetli transferler yaptı,bide buna zaman zaman alınan şans puanları ve ayrıca Bucaspor'un önde olduğu bir çok maçı son dakikalarda kaybetmesi Sivasspor'u ligde tutan başlıca unsurlar oldu. Tabi,Buca'daki 4-0'lık galibiyeti,Beşiktaş'a son dakikada atılan golü de unutmamak gerekir. Bütün bunları üst üste koyduğumuz zaman Sivasspor'un iyi futboluyla birlikte şansınında yardım ettiğini rahatlıkla söylemeliyiz.Elbette,şanssız maçlarda kaybetti,örneğin Eskişehir'le oynanan iki maç gibi.
Sonuçta şunu söylemek istiyorum. İki sezondur Sivasspor'u Allah koruyor!. Eğer yine vasat bir takımla lige başlanırsa bu defa ne olur bilemem! Hani bir söz vardır “ çekirge bir sıçrar,iki sıçrar….”
Ligin ikinci yarısının başlarında Başkan Mecnun Otyakmaz “ Eğer bu sezon kümede kalırsak gelecek sezon artık kesenin ağzını açacağız” gibi ifadeler kullanmıştı.
Aslında sezona kesenin ağzını açarak başlamamak maddi açıdan kulübe daha fazla yük getiriyor. Galibiyetin yaklaşık 750,berberliğin ise 350 bin TL. olduğu ligde,birde devre arasındaki harcamaları eklersen,neredeyse sezon boyu ayrılan bütçe kadar kayıp ortaya çıkıyor.
Bu işin birde manevi yanı var. Aslında bu en önemlisi.
Şu son iki sezonunda Sivaslı'ların son yaşadığı stres,sıkıntı ve ızdırap ne parayla ölçülür,nede pulla!
Sürekli olarak “ Keşke sezon başında ben gelseydim ve transferi ben yapsaydım” diyen Rıza hocaya güveniyor,bu yolda başarılar diliyorum.

Hürdoğan
Cevap: Bir musibet, bin nasihatten iyidir
Alt 26.05.2011, 00:53   #2
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Bir musibet, bin nasihatten iyidir

NE NASİHATI KALDI NE MÜSÜBETİ 2yıldır imanımız gevredi artık strres kaldıramayız,sezonun başında işi sıkı tutmalıyız .
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.05.2011, 00:55   #3
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Bir musibet, bin nasihatten iyidir

Iki sezondur ecel terleri dökerek ,sansinda bizim yanimizda olmasi sebebiyle bilhassa rakiplerimizin beceriksizligi sonucu bu yilda ligda kalmayi basardik.Gecen yil sezon acilisindaki transferlerde yas haddi cok büyük oldugundan bayagi zorlandik.Yasli olan kadroya dahada yaslilari ekledik.Bu yil Sivasspor bambaska bir sayfa acmali.Riza hoca bir yillik anlasmasini yapti ve sezon basi yapacagi transferlerle yeni bir Sivasspor olusturmali.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2011, 01:00   #4
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Abdullah Yiğit Sivasın gaspedilen puanlarınıda yazssaydı ortaya bu kadar karamsar bir tablo çıkmazdı..Örnek mi: Bursa maçı...Kesinlikle Sivassporun hakettiği bir maçtı gerek oyunla gerekse yönetim yanlışlarıyla...Diyarbakırspor uda sanki haketmeyen ama ceza werilen bir kulup gibi ifade etmişki bu oldukça yanlış...Herkes neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor...
Alt 26.05.2011, 01:05   #5
terazi
Acemi Yiğido

terazi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 terazi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

iki sezon once gogusumuzu gere gere geziyorduk iki sezondurda
elimizi gotumuzde kaldirmiyoruz yani anlayacaginiz yigodolugumuz kalmadi
Son macta
terazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2011, 08:11   #6
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 538 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2 sezondur dişimizi sıkmakdan ağzımızda diş kalmadı rıza hoca içinde bir şans takımı kendisi kuracak şimdi umarım başarılı olur
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2011, 08:49   #7
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Sivasspor transferler için yüksek bir miktar ödemesse tabi düşer.

inşALLAH yeni sezona başlarken güzel transferler,kaliteli transferleri takıma katarak,daha iyi bir Sivasspor olacağız..
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2011, 10:17   #8
sefa58
Yeni Yiğido

sefa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sefa58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ben şunu söylüyorum. Bu sene aynı hatalar olursa kesin düşerizzzzzzzzzzz. neden Abdullah yiğitin dediği gibi bu sene rakipler zorlu ve şansa bırakılamaz. büyük şehirler samsun vemersin çıktı kesin iyi takım yaparlar parada çok istek ve beklentide çok. AMAN NE OLUR DİKKAT DİYORUM. SAYIN BAŞKAN SESİMİZİ DUY. DEMİŞDİM DEDİRTME NE OLUR
sefa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2011, 10:26   #9
<Sivasspor58>
Yiğido

<Sivasspor58> - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65 Mesajına 109 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 <Sivasspor58> FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abdullah abinin dediği gibi kesinlikle gerekli önlemler alınmalı yoksa bu sefer işimiz çok zor olur yönetim uyumaz inş. bu sene
<Sivasspor58> isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2011, 11:27   #10
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Doğru tespit abi,umarım sayı baka ve yöneti bunları iyi okur ve birdaha bizi hasta etmez
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bin, iyidir, musibet, nasihatten

Seçenekler Arama
Stil