Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Diğer Sporlar > Diğer Sporlar

Diğer Sporlar Diger Sporlar

Seçenekler Arama Stil

Efsane sözler
Alt 15.09.2011, 23:34   #1
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt
Standart Efsane sözler

"Eğer bir takım küme düşerse futbolcular gider, adamlar kalır"Pavel Nedved

"Bugüne kadar 1600 maça çıktım ama şahsen kimin şampiyon olacağını bilmiyorum. Eğer Nani bunu biliyorsa benden 1600 kez daha akıllıdır"

Arsenal Menajeri Arsene Wenger'den, Manchester United'ın Portekizli futbolcusu Nani'nin şampiyonluk tahminine verdiği yanıt!

"Hagi sana 40 metreden bir çakar; nereye koyacağını bilemezsin o istatistikleri" Metin Türel

"Beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. Ama Messi’yi durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var" Hristo Stoichkov

"Onu durdurabilmenin tek yolu stadyumun ışıklarını kapatmaktır" Claudio Ranieri'nin, o dönem İnter forması giyen Adriano için yorumu...

"Onun topla yaptıklarını ben portakalla yaparım" Zlatan Ibrahimovic'ten John Carew'e...

"Takımı kaybettiğinde ağlamayan futbolcu, yıldız olamaz" Gheorghe Hagi

"Fenerbahçeli sevenlerim kesinlikle üzülmesinler, ben hiç bir zaman Revivo kadar profesyonel olamam. Bu kulübü, bu taraftarı gördükten sonra önüme altından halı da serseler Galatasaray'a gitmem. İstesem de yapamam, kendime yakiıştıramam bunu" Milan Rapaic

"Hasan Şaş şöyle eliyle 'Allah belanı versin hocam' gibilerinden bir hareket yaptı" Süper FM'de Galatasaray-Fenerbahçe maçı spikeri

"Fenerbahçe bizi, kalesinde Alex veya Anelka olup da yenene kadar ezeli rekabet bitmiştir" Sergen Yalçın

Gökmen Özdenak: "Biraz daha geliştirmen lazım son vuruşlarını."

Necati Ateş: "Abi biz senin penaltı atıp Ritz Carlton'da turist vurduğunu da biliriz."

"Bir gün Atatürk Havalimanı'na bir Türk takımı şampiyon olarak inecek" Ali Şen

"El Barca es mes que un club" "Barcelona bir futbol kulübünden ötedir"

"İnsanlar bana ribaund tekniğini soruyorlar. Teknik şu... 'Şu lanet topu al!'" Charles Barkley

"Cennetteki ilk antrenmanında sağ açığa geçip, sol bekteki Tanrı'nın başını döndürmüştür. Bana takımında bir yer ayırtmasını çok isterim. Best'in takımında tabii! Tanrı'nınkinde değil" Eric Cantona

"İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

"İstatistik mini eteğe benzer çok şey gösterir ama asıl göstermesi gerekeni göstermez" Alex Ferguson

"Eğer Pep bana, Cam Nou'nun 3. katından aşağı atlamamı söyleseydi, kendi kendime 'Aşağıda güzel bir şeyler olsa gerek' derdim"Dani Alves

"Açıkçası hiç hata yapmam, çünkü hata yapmak bayağı çaba sarfettiren bir şeydir" Johan Cruyff

Gazeteci: "Takım yorgun muydu?" Mourinho: "Yorgun? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur. Biz değil"

"Fenerbahçe Cumhuriyeti ortalıkta yoksa, Türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" İslam Çupi

"Yıldızlarla çalışmak zor değildir. Zor olan daha az yetenekli olup kendisini yıldız sananlarla çalışmaktır" Guus Hiddink

"Sol ayağı zayıf, kafa vuruşları sıfır, savunma yapamıyor, fazla da gol atmıyor. Onun dışında fena değil" George Best'ten David Beckham'a...

"Bir yıldız futbolcunun kafasını tekmeleyen savunmacıya çok az rastlanır. Maalesef Servet gibi kazmalar futbolcu oluyor" Maradona'dan, Agüero'nun kafasına tekme atan Servet Çetin'e...

"Amerika'da milyoner 15 tane siyah adam var ve yarısı şu an aşağıda soyunma odasında" Bir All-Star maçı öncesi Charles Barkley'nin söylediği söz...

Spiker: "Hükümet yetkililerinin futbolla ilgili olması konusunda ne düşünüyorsunuz?" Amokachi: "Çok normal, ikimiz de trübünlere oynuyoruz"

"Postacılar pazar günü çalışmaz" Chicago Bulls - Utah Jazz NBA finalinde Bulls forveti Scottie Pippen, Jazz'ın "Postacı" lakaplı forveti Karl Malone'a serbest atış öncesinde bunu söylemiş ardından Malone serbest atışlardan yararlanamayıp şampiyonluğun Bulls'a gitmesine neden olmuştu.

"Taraftarın takımı asla kazanamaz, çünkü hiç sahaya çıkmaz" Jupp Derwal

"Futbol, ezilen halkların mutluluğudur" George Weah

Büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar büyük takımlara karşı aldıkları skorlarla övünürler" Michel Platini

"Baba, ama Noel Baba gibi her lafa giriyorsun" Ziya Şengül'den Ahmet Çakar'a...

"Zaten bizim Neuchatel'den de 5 tane çocuğumuz var" Ümit Aktan

"Seyirci küfür ettiğinde, içimden 'ben de seni' diyordum" Cem Papila

"Sahada 5 kişiyi nasıl geçeceğimi değil, o 5 kişinin beni nasıl durduracağını duşunürüm" Michael Jordan

"Gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı" Mehmet Ali Yılmaz'ın Kevin Campbell hakkındaki yorumu

"Eskiden mezarlıklarda falan sabahlar, sabah ezanıyla buluşur kavga ederdik" Amigo Sefa

"Bu bir derbi değil, Katalunya'nın İspanya'ya karşı verdiği özgürlük mücadelesi. Kendimi Katalan askeri zannettim" Gary Lineker (Nou Camp'ta oynadığı ilk Real Madrid maçı sonrası...)

"Livorno'yu eşimden daha çok sevdiğimi söylerler. Fakat onu da en az Livorno kadar seviyorum" Cristiano Lucarelli

"Burada kendini Papa zanneden biri var herkes ona inanıyor, Napolyon zanneden biri var ona da inanıyorlar, ama ben Maradonayım dediğimde kimse inanmıyor" Diego Armando Maradona

"Sparta Prag'ı Sparta'da yeneceğiz" Ümit Özat

"Hayatla ilgili her şeyi Baba filminde bulabilirsiniz, futbolla ilgili herşeyi ise bir derbide" Graeme Souness

"Futbolda uğur yoktur. Akıllıysan, güçlüysen, kuvvetliysen, en önemlisi zekiysen bir adım öne çıkarsın. Uğur mu? Var. Show TV'de Maraton programında. Olan bir şeyi ileri geri oynatırsın" Erman Toroğlu

"Barcelona - Real Madrid derbisinde de oynadım, fakat Boca - River derbisi yanında bir hiç olduğunu söylemeliyim. Göğsüm yanıyor gibi hissederim. Julia Roberts'la yatmak gibi bir şey" Diego Armando Maradona

"Sarı-Kırmızılı renklere küçükten beri hayrandım. Galatasaray İzmir'e geldiğinde okuldan kaçar, maça giderdim. Bence Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım" Metin Oktay

"Yediğimiz golü önceden çalışmıştık" Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca (Galatasaray maçı sonrasında)

"Recep uyuma Madida'ya sahip çık" Beşiktaş'ın eski futbolcularından Fani Madida'ya, rakip defans oyuncusunun yaptıgı sert faulden sonra Beşiktaş taraftarının Recep Çetin'e hitaben yaptığı tezahürat!

"Çok gençtim. Her kulüp peşimdeydi. Ciddi ciddi Beşiktaş'a gidiyordum. Korktum. Heybetinden çekindim. Baba Hakkı'nın olduğu yerde belki elim ayağım birbirine dolanır dedim ve Beşiktaşlı olmaktan vazgeçtim" Lefter Küçükandonyadis

"Boca'nın teknik direktörlüğünü yapmak, pencereler açık olarak sevişmeye benzer. Mahremiyetiniz yoktur" Claudio Borghi

"Eğer bana üç kişiyi çalımlayıp 30 yarddan Liverpool'a nefis bir gol atıp tribünleri ayağa kaldırmak mı yoksa dünya güzelini yatağa atmak mı? diye sorsanız karar vermesi çok zor olurdu. Şanslıyım çünkü her ikisini de yaptım. Ama birini 50 bin kişinin gözleri önünde" George Best

"Herkes kendine pahalı arabalar,yatlar alırken, ben bugün Livorno forması aldım" Cristiano Lucarelli

"Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır" Zeki Demirkubuz

"Biz futbolcular, sürekli üzerimizde çok baskı olduğundan yakınırız. Baskı, ancak evlerine beş peso getirip çocuklarını geçindiremeyen insanların üzerinde olur. Binlerce dolar alıp, sahaya çıkıp oynuyoruz ve ağzımızı açınca stresten bahsediyoruz. Stres bu ülkede, sabahın altısında kalkanlar içindir" Diego Armando Maradona

"Karısını aldatan, bunu itiraf edecek yüreği olmayan ve pencereden kaçıp giden bir koca gibiydi" Inter Başkanı Massimo Moratti'den Jose Mourinho'nun ayrılığı için yaptığı yorum...

"Aslında her şeyden biraz var Türk futbolunda. Ama hiçbir şey tam yok" Frank Rijkaard

Bir gün beni alkışlayan bir kişi bile kalmazsa basketbolu bırakabilirim" Steve Nash

Eğer ben Amerika'da doğmuş olsaydım, herhalde bu cüsseyle ya basketçi, ya da Amerikan futbolcusu olurdum. Tanrıya şükür ki Jamaikalıyım ve atletizm yapıyorum" Usain Bolt

"Şota ve Arçil’i getirdik. Bunlar 6 ay önce bizde kiralık oynamışlar ve çok gol atmışlardı. Biz de düşünmeden aldık. Ama kötü oynuyorlardı. Artık 4. maça geldik. Biz önde oturuyoruz. Arkadan biri bağırıyor. 'Ha bu yönetim ne kadar geri zekalıdır. Aynı adamlardan iki tane almış' diye."Faruk Özak (Trabzonspor Kulübü Eski Başkanı)

"Rooney'i abartmayın, medya pohpohluyor, çok fazla çekinilecek bir oyuncu değil" Rooney'nin hat-trick yaptığı 28 Eylül 2004'teki Manchester United - Fenerbahçe maçı öncesi Ziya Şengül'ün yorumu

Spikerden Hami Mandıralı'ya: "Penaltıyı kaçırdın ne diyeceksin?" Hami: "Canım sağolsun"

Manchester karşısında, Galatasaray'a yüzde 1 bile şans vermiyorum" Ali Sami Alkış (1993-94 Şampiyonlar Ligi Ön eleme kura çekimi sonrası)

"Köpekler istedi diye atlar ölmez" Mircea Lucescu

"Bakirelik yalnız bayanda mı olur? Mesela hakemin bakiresi olmaz mı? Yani bozulmamış bir hakem" Erman Toroğlu

"Barcelona'yı en çok top rakibindeyken izlemek bana keyif veriyor. En fazla 10 saniye içinde geri alıyorlar" Johan Cruyff

Varisim Bülent Akın" Gheorghe Hagi

"Türkiye tercihi bir seçim değildi. Evimin kapısını kapattım mı ben Türk'üm" Nuri Şahin

Ali Eren: "Recep ağabey en kazması sendin" Recep Çetin: "Sen gölgene bile tekme atıyordun"

"Bizim taraftarımız asla Galatasaray taraftarı gibi olamaz. Kimse böyle bir taraftar grubu önünde oynamak istemez" Javier Irureta - Deportivo La Coruna

"Altyapı antrenörü Charly Rexach bize hep 'Tek pas bile yapmayın. Yarım pas yapın' derdi" Xavi

Ali Tandoğan: "Ben Brezilya Milli takımı'nda oynuyor muyum?" (Aurelio'nun Türk Milli Takımı'nda oynamasına yaptığı yorum)

Sunucu: "Sergen, 18 yaşından küçüklerin de iddaa oynadığı görülüyor, onlara ne söylemek istersin?" Sergen Yalçın: "Almanya Ligi'nden uzak dursunlar çok sürpriz oluyor."

“Bir futbolcu İngiltere'ye gitmek istiyorsa, elbette ki gider. Fakat bilmeliler ki; orada kötü yaşıyorlar, kötü yemekler yiyorlar ve kadınları kıçlarını yıkamıyor" Aurelio de Laurentiis - Napoli Başkanı

"Kezman benim gibi... Ben de çok top oynamak istiyorum ama halim yok. Kezman da öyle... O da çok istiyor oynamak ama oynayamıyor. Geliyor, gidemiyor. Ben de geliyordum, gidemiyordum" Sinan Engin

"Benim için kültür, Marco van Basten'i seyretmektir." Diego Armando Maradona

"Her dezavantajın bir avantajı vardır" Johan Cruyff

"Mucize yaratamam ama hep deniyorum" Zlatan İbrahimovic

"Benim oynadığım dönemde Trabzonspor'a karşı korner kazandığımızda gol atmış gibi sevinirdik" Rıdvan Dilmen

"Ben bir teknik direktörüm. Harry Potter değil. Harry büyücüdür. Ama gerçekte büyü diye bir şey yoktur. Büyü düş, futbol ise gerçektir" Jose Mourinho

"Maçlar dizilerimle çakışıyor" Bir maça geç geldiğinde muhabirlerden birisinin neden geç geldiğini sorması üzerine Charles Barkley'nin yanıtı

"Her takım eşittir ama üç büyükler daha eşittir" Ahmet Çakar

Sergen Yalçın: "Hocam doğru söylemiş" Tigana'nın "Sergen'i Platini'ye benzetiyorum" sözü üzerine...

"Bir Fransız bir Almandan, bir Türk ve bir İngiliz takımlarının maçında özür diliyor" Ümit Aktan (Manchester Utd-Galatasaray maçında Cantona Stumpf'a yaptığı faulden sonra özür dilerken...)

"Taraftar 5 istedi, 6 attik. 10 istedi ama zaman yetmedi" Serhat Akın

"İspanya’da yarım sezonda almadığım darbeyi burada (Türkiye) bir hazırlık maçında aldım. Bu nasıl futbol!" Simao Sabrosa

"Biz bu Bolton'ı orada yeneriz" (Beşiktaşlı bir yöneticinin, tek maçlı sistemi bilmeyip, Bolton'a karşı kaybedilen UEFA kupası grup maçı sonrası söylediği söz) Ertesi hafta Beşiktaş taraftarı da basketbol maçında pankart açtı; "Yönetim Bolton'a otobüs kaldır"

"Elin zencisi, elin arabı hat-trick yapıyor, bizim Hakan’ımız, bizim Oktay’ımız uyuyor..." İlker Yasin, Oliviera’nın hat-trick yaptığı Belçika-Türkiye maçı esnasında...

"Hayatta iki şeyden çekiyoruz. Bir Mahmut Hoca bir de Trabzonspor" Kemal Sunal ("Hababam Sınıfı Uyanıyor" filminden...)

"İyi püskürtmüş" Şansal Büyüka'nın, hakeme tüküren oyuncu için yaptığı yorum...

"Resultante importante" Fatih Terim

"Bana 100 bin kişilik uyku tulumu yapın" General Franco (Santiago Bernabeu Stadı'nın yapılması için emir verirken...)

"Bugüne kadar birkaç yeni oyuncudan 'Yeni George Best' diye bahsetmişlerdi ama bu ilk defa benim için iltifat oldu George Best'ten Cristiano Ronaldo'ya...

"Dünden bugüne bir günde gelinmez" Hıncal Uluç

"Hakemleri dinlemem. Benden daha az para kazanan kimseyi dinlemem" Charles Barkley

İngiltere Futbol Federasyonu Başkanı'ndan Alex Ferguson'a: "Bu adamla (Ryan Giggs) konuşup, İngiltere Milli Takımı'nda oynamaya ikna edelim" Alex Ferguson: "Ben İskoçya için denedim, olmadı"

"Eski koçum bana 2 sayının her şekilde 2 sayı olduğunu söylerdi. Ama eski koçum smaç basamazdı" Vince Carter'ın bir reklam filmindeki sözleri

"Ne olursa olsun her zaman agresif ol" Michael Jordan'ın kariyerinin son maçlarından birinde Kobe Bryant'a söylediği söz

Charles Barkley'e yeni yıl dileği sorulduğunda verilen cevap: "Ailem ve kız arkadaşLARımla iyi bir ilişki. Hey! "LAR"ı yazma" Charles Barkley

"Yarış bittiğinde 'Game Over' yazısını bekledim. Çünkü bir video oyununda gibiydim" Usain Bolt (2009 Dünya Atletizm Şampiyonası'nda erkekler 200 metrede 19:19 ile dünya rekoru kırdıktan sonra...)

"Ahlaka dair bildigim ne varsa futboldan öğrendim. Çünkü top hiç bir zaman beklediğim köşeden gelmedi" Albert Camus

TTomas Pekhart'tan Tomas Zapotocny'e: "Bana sahada bir tecavüz etmediği kaldı" Tomas Zapotocny'den Tomas Pekhart'a: "Ben Türkiye'de F.Bahçe ve G.Saray derbilerinde oynadım. O sertlik görmemiş. Ben tecavüzcü değilim"

"Bu golü değil Şımaykıl, bütün Maykıllar biraraya gelse çıkaramaz" Spiker Ümit Aktan'ın, Manchester United deplasmanında Arif'in attığı aşırtma golü sonrası canlı yayında yaptığı yorum...

"Birinciysen birincisindir, ikinciysen hiç birşey" Bill Shankly
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı ZiDaNe58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Efsane sözler
Alt 15.09.2011, 23:36   #2
skullo**58
Acemi Yiğido

21 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 478 skullo**58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Efsane sözler

en güzel söz nedvede ait bence
skullo**58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı skullo**58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.09.2011, 23:44   #3
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Bir tanede benden taze daha yeni çıktı fırından.Şota ya sormuşlar Süleymanu yu neden gönderdiniz diye.Takımda kendimden büyük topçu istemiyorum demiş
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.09.2011, 23:50   #4
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Güzel konu.Teşekkürler.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.09.2011, 00:48   #5
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

"Ne zıplıyosun oğlum? Sanki benim çektiğim şutu kurtarabileceksin." (Recep Çetin, kendi kalesine attığı golden sonra kalecisine)

''Ankaragücü - Gençlerbirliği maçını başkent ekibi kazandı." TRT spikeri

" Onlar kendi toplarını getirsin. Çünkü bu topla biz oynayacağız ''Uruguay milli takım teknik direktörü
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.09.2011, 00:54   #6
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

nedvedin lafi kapak olsun juventusu birakip kacanlara ardindan nedveddel piero ve buffon kalmisti ve birkac tanesi digerleri birakip kacti

lafi onlara cuk diye oturtmus
Alt 16.09.2011, 01:11   #7
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

"Türkiye tercihi bir seçim değildi. Evimin kapısını kapattım mı ben Türk'üm" Nuri Şahin

Adamsın ADAM !

"İspanya’da yarım sezonda almadığım darbeyi burada (Türkiye) bir hazırlık maçında aldım. Bu nasıl futbol!" Simao Sabrosa

bizim sivas bjk hazırlık macı sonrası
Bu Konuda velibircan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.09.2011, 05:40   #8
recep cevik
YASAKLI ÜYE

58 Mesajına 89 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 recep cevik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Güzel Konu Teşekkürler
recep cevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda recep cevik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.09.2011, 00:41   #9
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

"Yediğimiz golü önceden çalışmıştık" Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca (Galatasaray maçı sonrasında)

"Gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı" Mehmet Ali Yılmaz'ın Kevin Campbell hakkındaki yorumu

"İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Bir gün beni alkışlayan bir kişi bile kalmazsa basketbolu bırakabilirim" Steve Nash

"Eğer ben Amerika'da doğmuş olsaydım, herhalde bu cüsseyle ya basketçi, ya da Amerikan futbolcusu olurdum. Tanrıya şükür ki Jamaikalıyım ve atletizm yapıyorum" Usain Bolt
Alt 18.09.2011, 00:48   #10
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ZiDaNe58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

"Eğer bir takım küme düşerse futbolcular gider, adamlar kalır"Pavel Nedved
Alt Lige düşürülen Juvenstus'tan ayrılmama nedeni. Helal olsun başka ne denebilir ki
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
efsane, sÖzler

Seçenekler Arama
Stil