Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Deplasman fatihi, Zara Belediyespor
Alt 14.11.2011, 20:59   #11
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1004 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Deplasman fatihi, Zara Belediyespor

Sivas futbolunun ve özellikle futbol altyapısının güçlenebilmesi için 4 Eylül ve Zara Belediyespor'un dışında da takımlara ihtiyaç var,darısı diğer takımlarımıza diyelim. Yalnız benim anlamadığım bir nokta var.Sadece Sivassporu desteklıyorum dıyen arkadaslara da tepkı gosterılmemelı. Bu mesele gönül meselesi sırf Sivas ilçesi diye kimse Zaraspor'u yada diğer ilçe,belediye vs takımları desteklemek zorunda değildir arkadaşlar. Bakınız bir takım illerimizde en büyük rekabetler hatta düşmanlıklar aynı şehrin takımları arasında. Bırakalım isteyen sadece Sivasspor desın,isteyen il sınırlarımızdaki istediği takımları tutsun.Yeterki şu İstanbul takımlarından vazgeçilsin!
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GuVeN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.11.2011, 21:08   #12
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Lächeln Cevap: Deplasman fatihi, Zara Belediyespor

Tebrikler Zara sana !

2 takımımızdan en az birisini Play-Off'a gondermeliyiz ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.11.2011, 21:12   #13
kara
Tecrübeli Yiğido

kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kara ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

TEK AŞK SİVASSPOR GERİSİ YALAN UMRUMDA OLMAZ...
kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.11.2011, 23:59   #14
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
GuVeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas futbolunun ve özellikle futbol altyapısının güçlenebilmesi için 4 Eylül ve Zara Belediyespor'un dışında da takımlara ihtiyaç var,darısı diğer takımlarımıza diyelim. Yalnız benim anlamadığım bir nokta var.Sadece Sivassporu desteklıyorum dıyen arkadaslara da tepkı gosterılmemelı. Bu mesele gönül meselesi sırf Sivas ilçesi diye kimse Zaraspor'u yada diğer ilçe,belediye vs takımları desteklemek zorunda değildir arkadaşlar. Bakınız bir takım illerimizde en büyük rekabetler hatta düşmanlıklar aynı şehrin takımları arasında. Bırakalım isteyen sadece Sivasspor desın,isteyen il sınırlarımızdaki istediği takımları tutsun.Yeterki şu İstanbul takımlarından vazgeçilsin!
Desteklemek ayrı bir şey, küme düşsünler, beter olsunlar demek ayrı bir şey. O takımlarda belki de ileride gurur duyacağımız, belki de Sivasspor'a vereceğimiz öz sivaslı çocuklar var. Ben konuya bu açıdan bakıyorum....
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.11.2011, 01:19   #15
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 834 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

bravo
ama birtek seyin altini cizmek gerekiyor basari destek olur bunu birkez daha anladik destegin olmadigi yerde basari cok zor destegin oldugu yerde basari hicde zor degil
onun icin lutfen sivaslilar SIVASSPOR"a herzaman destek
Alt 15.11.2011, 08:36   #16
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Valla helal olsun Zaraya 4 eylülüden birşey olmuyacağ belli Geçen gün maçına gittim futbolcular sanki Allah canımı al diye oyun oynuyor Keçiören 4 eylüldend aha iyiydi 10 numaralı ftubolcuları var adı yasinmi ne tam artis gibi oyun oynuyor çok topu ayağında ezip pas vermiyor.
Zara 3. liğe çıksada onu yada özel idareyi takip etsek
Zaranın aldığı puana bakarsak deplasmanda daha iyi oynuyor demekki. Tebrikler Zara
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ankastre'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.11.2011, 14:18   #17
Rallim58
Gast

Alıntı:
GuVeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zorla destek verilmesi yönünde despot uygulama içerisinde olduğu kimse düşünmüyordur herhalde..

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Desteklemek ayrı bir şey, küme düşsünler, beter olsunlar demek ayrı bir şey. O takımlarda belki de ileride gurur duyacağımız, belki de Sivasspor'a vereceğimiz öz sivaslı çocuklar var. Ben konuya bu açıdan bakıyorum....
Gölge edilmesin yeter mi?
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.11.2011, 16:55   #18
mm1970
Acemi Yiğido

61 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 mm1970 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
noname87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor hariç hiç bir takımı desteklemiyorum
bu güzel ama gardaşım bu takımlar amatör ligte oynuyorlar..süper lig takımı deillerki bi arkadaşımız konu açmış tşk ederim çok doğru yapmış ama bu takımlarda sivaslı ve sivasspor a genç oyuncular yetiştiriyorlar maçlarını sivasta oynuyorlar şimdi soruyorum zara spor maçlarını neden sivasta oynuyor zarada sahalarımı yok ufakta olsa bi stadları var ve ayrımcılık yapmıyolar sivaslıyız diyorlar amatör ligle ilgilenmezsin onu anlarım ama böyle ayrımcılık yapma lütfen il özel idarede zarasporda 3 lige çıkar inşallah ve biz ist bulda 4 eylülün maçlarına giderken diğer kulüplerimizinde maçlarına gideriz inşallah
mm1970 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mm1970'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.11.2011, 15:39   #19
Ozan5858585858
Yiğido

Ozan5858585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 516 Ozan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISI

Bugün Deplasmanda Kırşehir'ide yendik Bir Zaralı Olarak Takımımla Gurur Duyuyorum DEPLASMAN FATİHİ ZARASPOR
AATIF CHAHECHOUHE #92# JOHN UTAKA #99#
[center]
Ozan5858585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ozan5858585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.11.2011, 16:27   #20
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bazi arkadaslar bir tek sivasspor diyorlar ama o zaman diger takimlar basarili olmasa sivas futbolu nasil ilerleyecek

Etiketler
belediyespor, deplasman, fatihi, zara

Seçenekler Arama
Stil