Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Çalımbay'dan Cimbom'u zora sokan iddia
Alt 30.11.2011, 13:14   #1
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1226 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart Çalımbay'dan Cimbom'u zora sokan iddia

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray ile Sivasspor arasında oynanan maçın yankıları sürüyor!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Galatasaray ile Sivasspor arasında oynanan maçın ardından Engin Baytar'ın kamp yapılan otele geldiğini ve attığı golde hakem Bülent Yıldırım'ın faul verebileceğini söylediğini ifade etti.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Galatasaray - Sivasspor maçının ardından Fatih Terim hakkında söyledikleri, Engin Baytar'ın attığı gol ve yaptığını iddia ettiği faul, hakem Bülent Yıldırım, Türk futboluna kazandırdığı Alper Potuk hakkında Sporx.com editörlerinden Fatih Şamlıoğlu'na açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile Sivasspor arasında oynanan maçın ardından Engin Baytar'ın kamp yaptıkları otele gelerek kendilerine ziyarette bulunduğunu belirten Rıza Çalımbay, "Engin Baytar da attığı golde Milan Borja'ya faul yaptığını ve hakemin buna faul verebileceğini söyledi" dedi.

"PEDRIEL'İN POZİSYONU PENALTIYDI"
Maçın hakemi Bülent Yıldırım'ın kötü ötesi bir maç yönettiğini belirten Çalımbay, "Galatasaray ile oynadığımız karşılaşmada hakem Bülent Yıldırım çok kötü bir yönetim gösterdi, açıkcası ben uzun yıllardır böyle bir yönetim görmedim. Yıldırım'ın tek doğru kararı Elmander ve Engin'in atılması yönünde oldu. Burada tek tek pozisyonları irdelemek istemiyorum ama Pedriel'in pozisyonunda verilmeyen penaltı ve Engin Baytar'ın attığı golde kaleciye yaptığı bariz faul maçın kırılma anları oldu." dedi.

ENGİN BAYTAR OTELE GELDİ VE...
Engin Baytar'ın Sivasspor'un kamp yaptığı otele geldiğini belirten Çalımbay, "Maçtan sonra Engin Baytar bizim kamp yaptığımız otele ziyarete geldi ve attığı golde Borjan'a faul yaptığını söyledi. "Hakem o pozisyonda faul verebilirdi" dedi. Tabii bri de karşılaşmada 2 kırmızı var, 4 sakatlık ve oyun o kadar durmuş ama hakem Bülent Yıldırım maça 4 dakikalık uzatma veriyor. Bundaki tek sebep; Bülent Yıldırım'ın maçı Galatasaray 2-1 lehine tamamlama düşüncesi." ifadelerini kullandı.

"ANTEP MAÇINDAN SONRA NEDEN TEBRİK ETMEDİ?"
Fatih Terim'in Arena'da Gaziantepspor ile oynanan maçtan sonra da o maçın hakemini tebrik etmesini beklediğini ifade eden Terim, "Fatih Terim biz milli takıma yeni yeni çağrılmaya başlarken kaptanımızdı sonra teknik direktörümüz oldu. Bize her zaman her platformda sahip çıkmıştır, ona olan sevgimiz ve saygımız sonsuzdur. Ancak karşlaşmanın ardından hocamızın açıklamalarına açıkcası şaşırdım. Hakem Bülent Yıldırım'ın maçı kötü yönettiğini nasıl sezemedi gerçekten anlayamadım. Baktığımız zaman Bülent Yıldırım'ın tebrik edilecek bir yönü yoktu, ben de "Galatasaray maçı kaybetseydi, Fatih Terim böyle konuşmazdı" dedim. Bu söylediğimin yanlış olduğunu düşünmüyorum. Fatih Terim, Arena'da oynanan Gaziantepspor maçından sonra da hakemi tebrik etseydi" şeklinde konuştu.

ALPER POTUK'U O BULDU! RIZA ÇALIMBAY...
Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un transfer gündeminde olan Alper Potuk'u altyapıdan kendisinin çıkarttığını ifade eden Rıza Çalımbay, genç futbolcunun şu anda yüzde 60 kapasiteyle oynadığını belirtti.

Alper'in İstanbul takımlarına transfer olması durumunda hiçbir adaptasyon sorunu yaşamayacağını belirten Çalımbay, "Alper Potuk kişilik ve karakter olarak müthiş güçlü bir insan. İstanbul'a transferi konuşuluyor ve kafalarda bazı soru işaretleri var ancak ben bu düşüncelerin yanlış olduğunu düşünüyorum. Alper, İstanbul'a gelip de kendisinden ödün verecek bir isim değil. Önemli bir aileden geliyor ve altyapısı da sağlam." dedi.

"ALPER ŞU ANDA YÜZDE 60'LA OYNUYOR"
Alper Potuk'u Türk futboluna kazandıran isim olan Çalımbay, "Alper Potuk'u biz altyapıda keşfettik ve o zaman kendisinde büyük bir potansiyel olduğunu gördük. O zamanlarda bu çocuk kulüpten para alamıyordu, yönetim 'Ne yapacak parayı genç çocuk' diyordu; ancak biz devreye girdik ve Alper'in o dönemde Eskişehir altyapısından kalmasını sağladık. Daha sonra da Alper'i A Takım'a çıkarttım ve fazlaca forma şansı vermeye başladım. Alper şu anda kapasitesinin yüzde 60'yı ile oynuyor. Yaşam kalitesi ve yetenekleriyle Alper Potuk'un sanılandan çok daha iyi bir noktada olacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Çalımbay'dan Cimbom'u zora sokan iddia
Alt 30.11.2011, 13:23   #2
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Çalımbay'dan Cimbom'u zora sokan iddia

bütün dünya gördü bir hakem görmedi
Alt 30.11.2011, 14:26   #3
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

gündemi sallamış hocamız
Şu an yönetimin yapamadığını hakkimizı arama işini tek başına yapıyor ve medyayı iyi kullanıyor
Bu konuyla ilgili dava açılabilir en kısa zamanda yönetim elini çabuk tutmalı
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslıadem'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.11.2011, 14:53   #4
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 940 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

keşke karabük eskişehir ve beşiktaş maçlarınıda gündeme tasisaydi hakemlerin sivasspora bakış acılarını gündeme tasisaydi
Alt 30.11.2011, 15:04   #5
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Calmbay Trabzondan puan istiyor

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, sahalarında karşılaşacakları Trabzonspor maçına iyi bir şekilde hazırlandıklarını belirterek, ''Galatasaray ve Gençlerbirliği maçında kaybettiğimiz puanları burada kazanacağız'' dedi.

Çalımbay, kulüp tesislerindeki idman öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, zorlu Trabzonspor maçına çok iyi hazırlandıklarını ancak sakatlanan oyuncuları Eneramo, Rasmussen ve Kıvanç'tan bu maçta yararlanamayacaklarını söyledi.

Bu oyuncuların dışında bir problemlerinin olmadığını bildiren Çalımbay, ''Yüzde yüz kendi sahamızda iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor. Trabzonspor'un gücünü de biliyoruz. Şiddetli puan ihtiyacımız var. Galatasaray ve Gençlerbirliği maçında kaybettiğimiz puanları burada kazanacağız. Zor maç olacak, bunun bilincindeyiz. Trabzonspor'a da saygımız sonsuz'' ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'a, UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşacakları Lille maçında başarı dileyen Çalımbay, ''Kendilerine de futbol adına başarılar diliyorum. İnşallah çok başarılı olurlar. Çünkü oradaki alacakları başarı Türkiye için de çok önemli. Ama bizim de burada mutlaka, bu maçta puan veya puanlar almamız gerekiyor'' dedi.

Galatasaray maçında çok büyük hakem hatalarıyla karşılaştıklarını savunan Çalımbay, şunları kaydetti:

''Bundan önce de zaten hakem hataları yaşadık. Bu nedenle çok zor durumlara düştük. İnşallah Trabzonspor maçında aynı hatalar olmaz. Sadece normal bir yönetim istiyoruz. Kimseden bir şey istediğimiz, beklediğimiz de yok. Zaten büyüklere baktığımız zaman, bize baktığımız zaman bizim sesimiz az çıkıyor. Onun için de büyük temennimiz Trabzonspor maçında, Galatasaray maçındaki hataların olmaması.''

Çalımbay yönetiminde gerçekleşen idmanda futbolcular koşu, açma germe hareketleri ve istasyon çalışması yaptı. Antrenmanda sakatlıkları süren Eneramo, Rasmussen ve Kıvanç yer almadı.

AA

yani kamil maçta oynayabilir demek oluyor bu haber
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslıadem'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.11.2011, 15:07   #6
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

fatih terim ve gs li oyuncular gerçekleri konuşşsalar hepsine saygı duyacaktım deselerdiki hakemler herzaman hata yapar bugün hakem şansı bizden yanaydı kötü yönetti demeleri gerekirdi
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2011, 16:09   #7
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yerliturkuaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray ile Sivasspor arasında oynanan maçın yankıları sürüyor!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Galatasaray ile Sivasspor arasında oynanan maçın ardından Engin Baytar'ın kamp yapılan otele geldiğini ve attığı golde hakem Bülent Yıldırım'ın faul verebileceğini söylediğini ifade etti.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Galatasaray - Sivasspor maçının ardından Fatih Terim hakkında söyledikleri, Engin Baytar'ın attığı gol ve yaptığını iddia ettiği faul, hakem Bülent Yıldırım, Türk futboluna kazandırdığı Alper Potuk hakkında Sporx.com editörlerinden Fatih Şamlıoğlu'na açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile Sivasspor arasında oynanan maçın ardından Engin Baytar'ın kamp yaptıkları otele gelerek kendilerine ziyarette bulunduğunu belirten Rıza Çalımbay, "Engin Baytar da attığı golde Milan Borja'ya faul yaptığını ve hakemin buna faul verebileceğini söyledi" dedi.

Maçın hakemi Bülent Yıldırım'ın kötü ötesi bir maç yönettiğini belirten Çalımbay, "Galatasaray ile oynadığımız karşılaşmada hakem Bülent Yıldırım çok kötü bir yönetim gösterdi, açıkcası ben uzun yıllardır böyle bir yönetim görmedim. Yıldırım'ın tek doğru kararı Elmander ve Engin'in atılması yönünde oldu. Burada tek tek pozisyonları irdelemek istemiyorum ama Pedriel'in pozisyonunda verilmeyen penaltı ve Engin Baytar'ın attığı golde kaleciye yaptığı bariz faul maçın kırılma anları oldu." dedi.

Engin Baytar'ın Sivasspor'un kamp yaptığı otele geldiğini belirten Çalımbay, "Maçtan sonra Engin Baytar bizim kamp yaptığımız otele ziyarete geldi ve attığı golde Borjan'a faul yaptığını söyledi. "Hakem o pozisyonda faul verebilirdi" dedi. Tabii bri de karşılaşmada 2 kırmızı var, 4 sakatlık ve oyun o kadar durmuş ama hakem Bülent Yıldırım maça 4 dakikalık uzatma veriyor. Bundaki tek sebep; Bülent Yıldırım'ın maçı Galatasaray 2-1 lehine tamamlama düşüncesi." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'in Arena'da Gaziantepspor ile oynanan maçtan sonra da o maçın hakemini tebrik etmesini beklediğini ifade eden Terim, "Fatih Terim biz milli takıma yeni yeni çağrılmaya başlarken kaptanımızdı sonra teknik direktörümüz oldu. Bize her zaman her platformda sahip çıkmıştır, ona olan sevgimiz ve saygımız sonsuzdur. Ancak karşlaşmanın ardından hocamızın açıklamalarına açıkcası şaşırdım. Hakem Bülent Yıldırım'ın maçı kötü yönettiğini nasıl sezemedi gerçekten anlayamadım. Baktığımız zaman Bülent Yıldırım'ın tebrik edilecek bir yönü yoktu, ben de "Galatasaray maçı kaybetseydi, Fatih Terim böyle konuşmazdı" dedim. Bu söylediğimin yanlış olduğunu düşünmüyorum. Fatih Terim, Arena'da oynanan Gaziantepspor maçından sonra da hakemi tebrik etseydi" şeklinde konuştu.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un transfer gündeminde olan Alper Potuk'u altyapıdan kendisinin çıkarttığını ifade eden Rıza Çalımbay, genç futbolcunun şu anda yüzde 60 kapasiteyle oynadığını belirtti.

Alper'in İstanbul takımlarına transfer olması durumunda hiçbir adaptasyon sorunu yaşamayacağını belirten Çalımbay, "Alper Potuk kişilik ve karakter olarak müthiş güçlü bir insan. İstanbul'a transferi konuşuluyor ve kafalarda bazı soru işaretleri var ancak ben bu düşüncelerin yanlış olduğunu düşünüyorum. Alper, İstanbul'a gelip de kendisinden ödün verecek bir isim değil. Önemli bir aileden geliyor ve altyapısı da sağlam." dedi.

Alper Potuk'u Türk futboluna kazandıran isim olan Çalımbay, "Alper Potuk'u biz altyapıda keşfettik ve o zaman kendisinde büyük bir potansiyel olduğunu gördük. O zamanlarda bu çocuk kulüpten para alamıyordu, yönetim 'Ne yapacak parayı genç çocuk' diyordu; ancak biz devreye girdik ve Alper'in o dönemde Eskişehir altyapısından kalmasını sağladık. Daha sonra da Alper'i A Takım'a çıkarttım ve fazlaca forma şansı vermeye başladım. Alper şu anda kapasitesinin yüzde 60'yı ile oynuyor. Yaşam kalitesi ve yetenekleriyle Alper Potuk'un sanılandan çok daha iyi bir noktada olacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Sen zaten kimi türk futboluna kazandirdiysan o gelip sana karsi cift kisilik oynadi
al alper,al servet,al engin baytar,hepside sana karsi asiri motivasyonla oynuyorlar hoca
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2011, 16:41   #8
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

ts maçına odaklanın bırakın gs maçını
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2011, 18:39   #9
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

birakin lazlara konsantre olun allah askina
Alt 01.12.2011, 07:33   #10
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

nightmare58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

251 Mesajına 468 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Çalımbay'dan Cimbom'u zora sokan iddia...

nightmare58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
calmbay, Çalımbay, Çalımbaydan, cimbomu, iddia, istiyor, puan, sokan, trabzondan, zora

Seçenekler Arama
Stil