Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ultraaslan Sivasspor Camiasından Özür Diled
Alt 03.04.2012, 22:32   #11
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ultraaslan Sivasspor Camiasından Özür Diled

[QUOTE=Ferhat06;778389]Ultraslan neyse o niye özür diliyor,GS yönetiminin asıl özür dilemesi gerekmez mi?[/Q

Fatih terim bunların bir Adnanı varya kasıntı ooo daha sonra sanırım kulüp başkanı falan aramış özür dilemişler
Alt 03.04.2012, 22:36   #12
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

kapıcılar olmasa soğuktan bi yerleriniz donar ekmeğinizi suyunuzu kim getirir akıllı olsunlar. acınızdan ölürsünüz ya.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.04.2012, 22:38   #13
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 916 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Özür dilemek erdemdir amenna. Özürü gerektirecek eşşekliği yapmamak daha büyük erdemdir.
Alt 03.04.2012, 22:42   #14
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Valla biz kapıcının oğluyla gurur duyuyoruz.Diğerlerinin ne düşündüğünün önemi yok..
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı burak58as553'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.04.2012, 23:13   #15
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

allah rıza hoca'ya sabır versın,ayıptır adamın babasıyla ne alıp veremediğiniz var,rıza hoca'nın babası bu ahlaksız adamlara bısey yaptı kı arada cıkıp boyle terbıyesız laflar ediyorlar,
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2012, 08:55   #16
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 935 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Ultraaslan Sivasspor Camiasından Özür Diled

" Kapıcının Oğlu " şeklinde ifade eden şerefsizi değil, onu bu şekilde yetiştiren

Ana - Babasına yazıklar olsun !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2012, 10:36   #17
ramazan5842
Yiğido

ramazan5842 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 ramazan5842 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende o programı izledim.ama şuna sinirlendim açıkçası.
konuyla ilgisi yok fakat.programda rıza hoca iddalara cevap verdikten sonra.
erman toroğlu rıza hocaya dediki.
"Hocam sizin ilk 4 e girememinizdeki asıl etkeni açıklarmısınız."
rıza hacoda bu soruya hiç cevap vermedi.tekrar malum konuya dönüldü.
hocam ne güzel erman toroğlu sana pası vermiş sende golü at be.
şu hakemlerin rezilliğini programda dillendir.
bu arada erman toroğlunuda bir kez daha kutluyorum..
Alt 04.04.2012, 13:30   #18
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bu haberi dün okuduğumda sevinmiş güzel demiştim ancak bir düşünce paylaşma gereği duymamıştım, Ancak bugün ulusal medyadan da bu konuyu gördüğümde ultra aslan grubunun yaptığının gerçekten erdemlilik olduğunu anladım nedeni sivasspor camiasından bi çok kimsenin haberi yokken hatta ulusal basından hiç kimsenin haberi olmadan bu özrü dileyip bu özür sayesinde herkes böyle bi olay yaşandığını duyuyor ise bu gerçekten erdemliliktir ve kendi camiamıza gösterilen bir saygıdır. Şöyle düşünelim ört bas etseler bugün ne bizlerin ne de ulusal medyanın hiç kimsenin haberi dahi olmayacaktı. Bazı arkadaşların yorumlarına katılmıyorum ortamı germek yerine yapılan güzellikleri görmek daha doğru olur diye düşünüyorum. Malum bazı arkadaşların görüşleri doğrultsunda gerçekleşse her şey bugun butun rakıp takımları ıle duşman olacaz.
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı benozgurr'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2012, 14:16   #19
izmirliyigido
Gast

İŞTE OLAY VE O HABER

Galatasaray Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder'in, Sivasspor ile Türk Telekom Arena Stadı'nda oynanan karşılaşmada Rıza Çalımbay'a "Kapıcının çocuğu" diyerek hakaret ettiği iddiaları ortalığı karıştırdı.

20 Mart Salı günü Türk Telekom Arena Stadı'nda oynanan ve Sivasspor'un, Galatasaray'ı 1-0 yenerek tur atladığı Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasında tribünde yaşanıldığı iddia edilen olaylar gündeme bomba gibi düştü.

Olaylara bire bir şahit olan bir kişi, o anları hurriyet.com.tr’ye anlattı.

İşte Türk Telekom Arena Stadı'nda yaşanan olayların detayları:

“Serdar Eder, Galatasaray - Sivasspor maçı sırasında Rıza hocaya "Kapıcı çocuğu", "Takımı Galatasaray'a karşı bilerek böyle sert oynattırıyor" gibi laflarla birlikte küfür etti. Hemen ön tarafında da Rıza hocanın kızı, damadı ve akrabaları vardı. Rıza Çalımbay'ın kızı, Eder'in sözlerine dayanamayıp arkasını dönerek "Sen ne biçim konuşuyorsun, o benim babam" diyerek tepki gösterdi. Serdar Eder'in, Çalımbay'ın kızına cevap vermesi üzerine bu kez olaya Rıza hocanın damadı da dahil oldu. Kişiler arasında sözlü tartışma yaşandı, sonra da araya girenler sayesinde ortam sakinleştirildi.”

YÖNETİCİLER VE TERİM ÖZÜR DİLEDİ

Yaşanan bu olayları öğrenen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk ve Yönetici Abdurrahim Albayrak, 21 Mart Çarşamba günü Rıza Çalımbay'ı arayarak olaydan dolayı yaşadıkları üzüntüyü dile getirdi ve özür dilediler.

"SERDAR EDER'İ GÖREVDEN ALMAYACAĞIZ"

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk yaşanan olaylarla ilgili olarak hurriyet.com.tr'ye şu açıklamayı yaptı: "Sahamızdaki Sivasspor maçında bir şeyler yaşanmış. Hemen bir sonraki gün ben kendim Rıza hocayı da Mecnun Başkanı da arayıp özür diledim, olayı hallettik. Serdar Eder'i görevden almamız gibi bir durum yok.

Galatasaray Yöneticisi Abdurrahim Albayrak ise şunları söyledi: "Maçtan önce Rıza hoca, çocukları için Fatih hocadan yer rica etmiş, Fatih hoca da bana söyledi. Ben de 10 kişilik yer ayarladım. Tribünde neler yaşandı hiç bilmiyorum ama karşılaşma sonrasında Rıza hoca teşekkür için beni aradı sonrasında da "Galatasaraylılar şunu iyi bilsinler ki; benim babam da sizin kadar Galatasaraylı'dır" dedi ama tribünler neler oldu neler yaşandı pek de haberim yok.

GALATASARAY TARAFTARI EDER'İ İSTİFAYA ÇAĞIRDI

Yaşanan olayları öğrenen sarı-kırmızılı taraftarlar da Serdar Eder'e büyük tepki gösterdi. Taraftar grubu ultrAslan, internet sitesinden yaptığı açıklama ile Serdar Eder'i istifaya çağırdı.

İşte ultrAslan'ın açıklaması: “Galatasaray, Sivasspor arasında Türk Telekom Ali Sami Yen Spor Kompleksi Stadı'nda oynanan maçta, Galatasaray sicil kurulu başkanının vermiş olduğu talihsiz söylemleri üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz, bulunduğu makamın önemi ile tamamen ters düşen bu tutum ve söylemlerini kınıyoruz. ultrAslan olarak büyük bir özveri ile uzun zamandır tesis etmeye çalıştığımız edepli ve huzurlu ortama aykırı olan bu tür davranış ve söylemleri kabul etmemiz söz konusu değildir. Bu vesile ile Rıza Çalımbay ve Sivasspor camiasına da özürlerimiz iletmeyi bir borç biliriz. Galatasaray makamlarının ağırlığını taşıyamayan, gerektirdiği duruşu ve söylemleri sergileyemeyen sorumluların gereğini yapmasını bekliyoruz.”

TWITTER TEPKİLERİ

@_znc: Serda Eder derhal kulüpten uzaklaştırılmalı. Böyle terbiyesizlik olmaz.
@demirtanik: Serdar Eder istifa etmeli veya ettirilmelidir. Çok büyük bir ayıp bu yaptığı.
@arasbsmcgl: Bu işler hiç ama hiç hoş değil.
@tuncayozata: Rıza Çalımbay'a "Kapıcı Çocuğu" diyerek hakaret ettiklerini sanıyorlar.

Kaynak: hurrriyet.com.tr

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konuyu buraya taşımak belki doğru değil ama RIZA HOCAMIZIN kişiliğini, karakterini tüm Türkiye bildiği için, adam olduğu için, beyefendi olduğu için, bizden biri olduğu için, bu hakaretin onu küçültmeyeceğini bildiğimiz için, aksine böylesine sağlam bir aileden güçlü olarak yetiştiği için bizim gözümüzde de asla küçülmeyeceğini ifade etmek için paylaşıyoruz.

Onun damarında ve kanında asillik var. Bu terbiyesizliği yapan kişi kendi neslinin, atasının, ailesinin vermiş olduğu zayıf terbiyeden dolayı böyle davrandığını bilemeyecek kadar aciz biridir. İnsanlar etiketlerine göre sınıflandırılmaz. İnsanlar karakterlerine ve kişiliklerine göre sınıflandırılır. Bu zat'ın kişiliği de tartışılmayacak kadar alt seviyelerde olduğu için ne biz YİĞİDOLAR, ne de RIZA HOCAMIZ asla kaale almıyoruz. Biz ona diyoruz ki " Bir vızıltı duyduk. SİVRİSİNEK'miydi"

Ayrıca her ne kadar 3 büyükleri sevmesekte Ultraslanlar Grubuna da teşekkür ediyoruz.

.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2012, 14:20   #20
izmirliyigido
Gast

Ş.refsiz adam !.. Rıza hocamız ne geçmişini, ne ailesini nede memleketini inkar etmiyor. O bütün olumsuzluklara rağmen çalışıp, didinip, Türk Futbol tarihine adını altın harflerle yazdırdı, büyüdü, yüceldi. Sen ise ne idiğün belli değil ama bugünden sonra camiamızda küçüldün, yerlerde sürüneceksin rezil adam SERDAR EDER !..

.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
artik, belirledi, camiasından, diledi, ellerinden, gündemi, sevİyesİzler, siktiniz, sivasspor, telegol, ultraaslan, yeter, öpüyorum, Özür

Seçenekler Arama
Stil