Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tek Hedef Mutlak Galibiyet
Alt 14.04.2012, 10:13   #11
TEKOTORİTE58
Acemi Yiğido

55 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 TEKOTORİTE58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tek Hedef Mutlak Galibiyet

birkerde yenilince kimseyi leştirmesenizde şöyle desiniz ne olur arkadaş rakip bizden daha iyi oynadı yendi tebrik ederim ne olur
10:02
TEKOTORİTE58:
sivaspor playofu lider bitirecektir bunu ben şimdi söylüyom başkaları gibi yenince degil benim farkım bu bir maçla sevinmem bir maçla yerlebir olmamam
10:01
TEKOTORİTE58:
bursaspor bizi böyle perişan edemezdi birde kendi hatamızdan goller oldu ama pazar günü bursasporu parçalar
09:57
TEKOTORİTE58:
sizin düşmeseydi dediniz samsunsporunuz en iyi adamımızın ayagını kırdı murat akçanın otobüsün camını kırdı siz hala samsunu düşünün murat olsaydı
09:57
58megayigido:
Bursa macni kesn kaznmalyz
09:56
TEKOTORİTE58:
eneramoymuş suarezmiş yok cihanmış bunlar vasat oyuncular
09:55
TEKOTORİTE58:
ancak benim ta sezonbaşında dedimki bu takımın bir kalecisi iki santraforu yok ben bubu şimdi degil sezon başında dedim
09:54
TEKOTORİTE58:
samsun maçında oynayıp yenince göklere çıkarıyorsunuz bir yenilgide herşey bitiyor tekrar ediyom bu ligin en iyi takımı sivaspordur
09:53
TEKOTORİTE58:
şunu birkere iyice kafanıza sokun sivaspor bu snen böyle grafik çizdi istikrarsız örnek kayseri6 çekti fb yendik gs 4 çekti gittik kupada eledik
09:50
TEKOTORİTE58:
eger sivas bursaya bir gol daha ataydı maç 3-3 olurdu ben gs 4-0 yenilince dedimki bu takım gs eler bana güldüler şimdi diyomki pazargünü görüşelim
09:49
TEKOTORİTE58:
bursaspor hangi büyük takımı elemişte buraya gelmiş el insan gs gibi takımı kim eledi bursamı eledi bjk trbz bursamı eledi
09:48
TEKOTORİTE58:
tamam artık abartmayın bir yenilgiyi unutun pazargünü bursayı yerle birederiz merak etmeyin sanki kupayımı alacak elesin eskişahir bursayı eler
TEKOTORİTE58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 11:56   #12
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
YİĞİDO EMİR 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
korcan,kıvanç,pedriel,rajnoch 11de oynayacak.uğurda oynamasın a2den adam çıkar kardeşim!!!! eneramo-pedriel çift forvet yap
Uğur konusunda size katılmıyorum. Bursa maçında ayakta kalmaya çalışan oyuncularımızdan bir tanesi idi Uğur. Tamam lig başından beri çok eleştirdik, hatta bende eleştirdim. Ama Uğurun özelliği lig sonlarında performans yakalaması. Uğurun yerine alternatif kullanmak bana göre sağ kanatta intihar etmek demektir. Bizim sol kanata ve defans ile orta sahaya yardımcı olan Kıvançı iyi hazırlamamız gerekiyor. Ayrıca Rajnoch ile Navratilin mutlaka yanyana oynaması, Orta sahada Kıvanç ile Kadirin bozulmaması lazım. Bir önemli norta ise Kamil Grosicki, artık bu adam bizde oynamıyor. Bunu belli etmeye başladı. Adeta 10 kişi mücadele ediyoruz. Onun yerine Pedrieli koysan malum oda kapasitesiz bir oyuncu. Belki o noktaya başka alternatifler bulmalıyız diye düşünüyorum. Hocamızın işine karışmak haddimize değil ama Kamil maalesef oynamıyor. Olan ise orta sahada mücadele etmek zorunda kalan Erman ve Kadire oluyor.

Kırılgan bir takımız, ritim tutturunca şaha kalkıyor, demoralize olunca fark yiyoruz. İnsan Psikolojisine uyarladığımızda tam psikolojik vakayız. Allah yardımcımız olsun. Elimizde tek play-off kaldı. Tabi ne kadar mantıklı burada mücadele etmek oda tartışılır. Çünkü farzetki burayı lider tamamladın, Farzetki rakibimiz geldi onuda eledik. Uefa ya katılma hakkı elde ettik ne olacak. Gaziantep'in durumuna düşeceğimizi tahmin ediyorum. Erken sezonu açacağız, buda maalesef Türk takımlarına yaramıyor. Ya ilk maçları yedek kadrolarla oynayacak, eleneceğiz yada erken form tutup ligin belli periyotlarında çuvallayacağız demek. Neyse hayırlısı olur inşallah...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 12:03   #13
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizm takıma bursa kupa maçının ligtv.com.tr de ki haber yorumlarını okutsun Rıza hoca taktiğe falan gerek kalmaz. adamlar resmen dalga geçmişler. hani sadec bursalılar değil ts liler bjk lılar fenerliler gs liler yapmayın beyler siz bu değilsiniz bu bursaya bizim 4 atmamız lazımdı. GERÇEK GÜCÜNÜ GÖSTER YİĞİDOOOO
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 14:05   #14
ledig
Acemi Yiğido

40 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 ledig FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçtaydım ve ne olduğunu anlayamadan 3-0 geriye düştük. Defansın göbeği tam bir fiyasko idi özellikle Faty çok kötü oynadı ve Navratil ile iyi bir ikili olamıyoruz diye bas bas bağırdı. Taraftar stadı doldurmuştu, zaman zaman iyi tezahürat da yapıldı, galip gelsek belki daha iyisi de olurdu. Ancak bu konuda da almamız gereken yol var, Sivas'ın İBB maçlarını da hep takip ediyorum ama Bursa taraftarının tezahürat birliği ve senkronizasyonunu biz hiç yakalayamadık.
ledig isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 14:39   #15
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 863 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Kupa olmadı bari Avrupa olsun be hocam.
Alt 14.04.2012, 15:20   #16
karakaplan58
Acemi Yiğido

karakaplan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 511 karakaplan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

RIZA HOCAM ISTANBULDAN TARAFTAR G ELMEZ DEDINIZ GELDIK NE OLDU FATIY UGUR KAAN MEHMET NAS A 2 DE OYNAR KEITA YI SATTINIZ DIOLLO SAKAT SATTINIZ CIHAN SATTINIZ MURAT SÖZGELMEZ SATTINIZ NEDEN HOCAM FARKI SIZ GÖRUN HOCAM ISALLAH BU SENEDE TRANSFERDE DEFANS KALECI LAZIM BIZE HOCAMMMM
karakaplan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 16:01   #17
sivasliapocan
Yiğido

49 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sivasliapocan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hadi yiğido görelim yenelim şunları
sivasliapocan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 16:34   #18
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

İ.B.B ile ES.ES berabere kalarak birer puan aldılar puanlarını 26 yaptılar.

Bizim bu maçtan mutlak galibiyet almamız gerekki haftaya c.tesi saat 15:00 te Eskişehir de oynayacağımız maça rahat çıkalım.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 18:13   #19
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

korcanı oynatsın yada senckyy atılla yemın ederım amatorde oynatmazlar
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 19:31   #20
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

riza hoca birkaç oyuncu kapi disari edilmeli ve yerine birkaç hirsli oyuncu alinmali !

Etiketler
galibiyet, hedef, mutlak, tek

Seçenekler Arama
Stil