Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Diğer Sporlar > Diğer Sporlar

Diğer Sporlar Diger Sporlar

Seçenekler Arama Stil

Sivaslı Nurcan’a 4 yıl ceza!
Alt 17.06.2012, 11:44   #1
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Sivaslı Nurcan’a 4 yıl ceza!

Sivaslı Milli halterci Nurcan Taylan’a Uluslararası Halter Federasyonu (IWF), doping kullandığı gerekçesiyle 26 Ekim 2011 tarihinden geçerlik olmak üzere 4 yıl müsabakalardan men cezası verdi.
IWF yetkililerine savunmasını veren Nurcan Taylan’ın, vücuduna doping içeren maddenin nasıl girdiğini bilmediği ve dopingi kendi isteğiyle almadığı yönünde yaptığı açıklamanın ardından ceza kararı geldi. IWF, gerekçeli kararında Taylan’ın dopingi kendi isteğiyle kullanmadığını belirtmesine karşın, dopingin vücuduna nasıl girdiğini de ispat edemediği için böyle bir karar alındığı belirtildi.
Taylan ise yaptığı açıklmada, bu süreçte çok yalnız bırakıldığını belirterek, “Suçsuzum, 4 yıllık cezanın 2 yıla inmesini temenni ediyorum. Performansım iyi, 35-37 yaşında olup da bu sporu yapanlar var. Benim temennim önümüzdeki toplantıda bu sürenin 2 yılı indirilmesi. O zaman zaten 1.5 yılı geçmiş olacak. Benim mücadelem ve gücüm daha bitmedi. 2013 yılında yapılacak dünya şampiyonasına katılmak istiyorum. Bu süreçte yalnız kaldım. Biraz destek olunsaydı bu cezayı da almayabilirdim” dedi. Milli sporcu, geçen yıl Fransa’da düzenlenecek dünya şampiyonası öncesinde milli takım kampına katılmış ve sonrasında ise dopingli çıktığı için şampiyonaya götürülmemişti.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivaslı Nurcan’a 4 yıl ceza!
Alt 17.06.2012, 12:35   #2
35kağan58
Tecrübeli Yiğido

35kağan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

153 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 498 35kağan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivaslı Nurcan’a 4 yıl ceza!

Yıllardır ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyor. Tv'de izlediğim röportajında ne dopingi yine getirsinler yine kaldırırım demişti.
35kağan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2012, 14:50   #3
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

1 olimpiyat şampıyonluğu(2004-atina),1 dunya şampıyonluğu(2010-antalya),1 dunya 2.liği(2003-vancouver),2 dunya 3.lüğü(2002-varşova/2009-goyang),bunlar sadece başarılarının bır kısmı,avukatının açıklaması ılgınc"4 yılın ıyı bır ceza olduğunu duşunuyorum"seklınde,
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2012, 15:20   #4
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

allah askina bir soyleyin turkiyede futbolculardan baska hangi sporculara iyi davranilmis !!

o yuzden avrupa'ya girmeyi unutalim bence

Etiketler
ceza, nurcan’a, sivaslı, yıl

Seçenekler Arama
Stil