Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'a Özel Davet
Alt 07.10.2012, 21:54   #11
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'a Özel Davet

birakin su kendi aranizdaki siyasi konusmalari burayada siyaset sokmayin ayip bi sey biz sivasa kim hizmet etmis se onlari hep hayirla aniyoruz sizingibi al birini vur ötekine siyaseti yapmiyoruz kimin ne yaptigi ni herkes biliyor
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Külhan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.10.2012, 22:32   #12
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Belediyemiz çalışıyor Allah yardımcıları olsun
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.10.2012, 08:43   #13
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
[b]10 yıldır iktidarda olan A..K.P li zihniyetin belediye başkanının resmini koysunlardeğilmi? iktidarın belediye başkanı sivasa hangi çiviyi çakmış sivası köye doğan ürgüpmü yoksa akp zihniyetinin belediye başkanı ve vekillerimi çevirmiş akplilerin pisliğini temizliyor yetmiyormu adam spor sahası yapmış sivassporu davet ediyor sende bilip bilmeden konuşuyorsun iktidar belediyesinin çaktığı tek çiviyi göster yada akp yalakçıları gösterebilirmi ?siyaset yapacacağım diye boş boş konuşmayın tvde gazetede akpli resmi görünce sinirim bozuluyor hemen hayvanlar alemini açıyorum çünkü hiçbiri hayvan kadar degerli değil gözümde [/b]
Birincisi ben AKP'li değilim oyumuda Muhsin Başkan hürmetine bunlara verdim bütün partilerin canı cehenneme önemli olan sivasa hizmet edilmesi Ben Sami Aydın zamanında harıl harıl çalışan bir belediye goruyordum ben hayatımda görmedim sami aydını tanımam dişarıda yaşıyorum zaten eğer bir çivi çakmadı diyosan sana gözlükte yetmez teleskop önereyim ha Doğan ürgüp çivi çakmıştır doğrudur oda dubaları tutturmak için yolların ortalarına.
Alt 08.10.2012, 09:16   #14
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

madem harıl harıl çalışan belediye görüyorsun yaptığı yada çıplak gözle gördüğün birhizmetini yazbende biliyim ben teleskopla baktım göremedim yok bilen gören varsa yazsın dedim anca dangalak dangalak sataşma yapılıyor adam sivasa spor sahası yapmış doğal olarak sivassporu davet ediyor resmi çımması normaldeğilmi ?çıkmış diyorsunki bu adamın resmini göstermeyin kaldırın söyleyin ozaman kimin resmini koysunlar bende hiçbirsiyasi partinin ne üyesiyim nede bayrağını astım nede asarım nede hiçbirinden 1 bardak çay içmişliğim vardır nede kimseden 1 kuruş çıkarım var sivasa kim hizmet yaparsa başım gözüm üstündedir sizingibi ne idüğü bellisizlere yollara elmas döşesen ağzından girip biyerinden çıksan kimse yaranamaz atgözlüğüyle dünyayı sadece gördüğünüz kadar görürsünüz başkalarınada teleskop önerirsiniz al teleskopuda sana ve seningibilere ver lazım olur
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.10.2012, 09:21   #15
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
Külhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
birakin su kendi aranizdaki siyasi konusmalari burayada siyaset sokmayin ayip bi sey biz sivasa kim hizmet etmis se onlari hep hayirla aniyoruz sizingibi al birini vur ötekine siyaseti yapmiyoruz kimin ne yaptigi ni herkes biliyor
bilip bilmediğin yere konuşma üstüne vazife olmaya şeylerede burnunu sokma herşeye kefal gibi atlama neyazacağımı sendenmi öğreneceğim yalaka mesajlarımı okursan hiçbirinde siyaset yoktur sadece stadyum konusunda yazmışımdır onuda zaten tüm site yazar siyasidir konu çünkü
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.10.2012, 13:11   #16
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu resmi görmek istemiyorum dedim diye yapmadığın hakaret kalmamış doğan beyin avukatımısınız ne bu şiddet yok ne iğüdüğü belirsiz yok. Bunlar nasıl laflar ya kendine gel şahsına bir hakaretim oldu mu benim şu ettiğin lafları dava etsem ne yapacaksın.Sayfadaki tüm arkadaşlardan özür dilerim böyle seviyesiz bir muhabbete girdiğim için haklarınızı helal edin.
Alt 08.10.2012, 15:16   #17
FORZA 58 SİVAS
Acemi Yiğido

FORZA 58 SİVAS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 85 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 FORZA 58 SİVAS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ürgüp efendi artık gitme vakti habip soluk geliyor sivasımız habip solukla büyükşehir olacak
FORZA 58 SİVAS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı FORZA 58 SİVAS'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.10.2012, 16:05   #18
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1578 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Spor Tesisleri 10 Ekim'de Açılacak

Sivas Belediyesi tarafından yaptırılan "Muhsin Yazıcıoğlu Spor Tesisleri", 10 Ekim'de törenle hizmete açılacak.

Paşaçayırı mevkisindeki tesislerde yürütülen çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu tesisle, merhum genel başkanları Muhsin Yazıcıoğlu'nun isminin Sivas'ta ölümsüzleştirileceğini söyledi.

Sivas'ın, Yazıcıoğlu'na karşı bu vefayı göstermesi gerektiğini belirten Ürgüp, tesisin açılışına Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin katılmasını beklediklerini ifade etti.

Açılışta, Türk futbolunun önemli ve efsane isimlerinden oluşan şöhretler karmasının maç yapacağını anlatan Ürgüp, şunları kaydetti:

"Şöhretler karması ile Sivas karması açılışta sembolik bir maç yapacak. Takımlardan birinin antrenörlüğünü Sivasspor Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yapacak. Şöhretler karmasında Hakan Şükür, Tanju Çolak, Rıdvan Dilmen, Ünal Karaman, Hami Mandıralı, İbrahim Toraman gibi Türk futbolunun önemli isimleri forma giyecek. Tesisimizden belediyemiz takımları ve amatör spor kulüplerimiz faydalanabilecek. Bu aynı zamanda sosyal bir projedir. Sadece sportif bir proje diye düşünmemek lazım. Bu manada verilen desteklerden dolayı halkımıza ve tüm ilgililere teşekkür ediyorum. Şehrimize, bölgemize ve memleketimize hayırlı Uğurlu olur."
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.10.2012, 18:56   #19
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
FORZA 58 SİVAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ürgüp efendi artık gitme vakti habip soluk geliyor sivasımız habip solukla büyükşehir olacak
Büyükşehir'i rüyanda görürsün Habib soluğun danışmanımısın?burası propaganda yeri değil stadı 10 senede sonra akıllarına getirdiler,büyükşehirde 20 sene sonra olur.
Alt 08.10.2012, 21:22   #20
Ricardo Pedriel
Tecrübeli Yiğido

157 Mesajına 207 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 495 Ricardo Pedriel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
10 Ekim Çarşamba zaten hafta içi.
yanlış yazmışım hafta sonu demek istedim
Ricardo Pedriel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ricardo Pedriel'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
davet, sivasspora, Özel

Seçenekler Arama
Stil