Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aatıf Kazanmak istiyoruz
Alt 03.02.2013, 22:18   #41
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Aatıf Kazanmak istiyoruz

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

aynen abi biz de istiyoruz ama hoca aynı tas aynı hamamla oyuna başalrsa ekstra bir önelm almazsa kötü bir sonuçla döneriz...ama umarım yanılır mahcup oluruz...
maç öncesi yorumumda umutsuzdum ama yorum sonunda yazmıştım ki umarım mahcup oluruz diye...ve sivasspor bizi mahcup etti ve bu yüzden çok mutluyum, sen yeter ki hep böyle kazan hep bizi mahcup et sivasspor
Alt 04.02.2013, 00:05   #42
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
güneşyurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şuan ki lig de şu takımdan 3 puan alabiliriz diye bir garanti yok...fener den belki alırız...akhisara kayıp edebiliriz....lig böyle bir lig....

fakat şu bir gerçek ki taraftarımız ister istemez düşme sendromuna yakalandı...yönetim ve rıza hoca da bu stresi iyiden iyiye hissetmeye başladı...ne yazık ki bu kaçınılmaz olarak takıma da yansıyacak...baskılı ve stresli maçlara çıkacağız...üzerimize baskı yediğimiz şu günlerde alacağımız puan ya da puanlar bu baskıyı yok edecek tek gerçek...

eger bu sıkıntılı durumdan önümüzde ki bir kaç hafta içinde çıkamazsak...kupayı unutmak zorunda kalacağız....doğal olarak hedef sapması olacak...

zor fikstürden fb-ts-paşa-bjk-bursa maçlarından 10-11 puan alarak çıkarsak kupadan bizim futbolcular korkmaz...çünkü bizim takım hedefsiz oynamayı sevmiyor...hedef olmayınca çok boş veriyorlar...

lig de neden bu hale geldik...bizim payımıza düşeni hiç çekinmeden söyleyeceğim:

tribünleri boş bırakarak futbolcuları hedefsiz bıraktık...onlara gereken tribün desteğini özellikle bu sene hiç vermedik....sene başından bu yana tribün desteği olsaydı önceki yıllardaki gibi bu takım tıpkı kupa da olduğu şampiyonluk potasında olacaktı...

ha şunu diyebilirsiniz..tribün desteği olmadan kupa da nasıl ilerledik...kupa da ki hedef geçen yıldan takımın beynin de zaten yer etmişti...geçen yıl o kadar süper oynadık...avrupa hedefi bu oyuna rağmen olmayınca teknik ekip ve futbolcular otomatikmen kupaya kanilze oldular....

kanalize olurken ne yazık ki lig unutuldu,kopma olmadı..kopma olmayınca tüm hesaplar alt-üst oldu...tıpkı veresiye dükkanı gibi oldu...

tüm bunlar olurken bizlerde tribünleri boş bırakarak onlara evet doğru yoldasınız..ligde kalalım yeter mesajını takıma farkında olmadan verdik...

giden bazı taraftarlarımızda doğa olayında olduğu gibi olayı şahsileştirdi...doğayı yuhlayıp farkında olmadan takımın tümden kimyasını bozacak bir şeyi yaptılar...ben bu takımda oynayan herhangi biri olsam şunu düşünürüm acaba beni ne zaman yuhlayacaklar der risksiz sönük bir oyunu kendi adıma oynarım...

şuan bizim en formsuz futbolcularımız kim...takımın en iyileri...onları yuhlayalım o zaman olmaz...doğa gidince takım düzeldi mi...hayır tam aksine...bütün hepsi sıradan oyuncular gibi 2 pas yapamadan oynuyorlar...çünkü kimse hata yapmak istemiyor...korktukça da böyle güvensiz saçma bir oyun ortaya koyuyorlar...

kimse korkmasın ALLAH ın izni ile bu ara 2 galibiyet aldık mı rakiplerin direncini kırarız..şuan ipler bizde onlar düşünsün...ama ipleri bir bırakırsak daha vermezler bize....

taraftarımızın panik yapmaması lazım...öyle bir tarftara sahibiz ki bazen ben anlamıyorum...2 galibiyet alsak şampiyonluk narası atan üyeden geçilmyor buradan...takım kötü gidip yeldik mi hemen:

rıza hocadan başlayıp,uğurdan,kadirden devam edip mecnun başkandan çıkıyoruz...ya istifa istiyoruz....ya da yönetim uyuyor diyoruz...olmada mı hakemleri hedef alıyoruz...haklı olduğumuz yönler var ama şimdi değil....

hele bir lig de kalalım...o zaman konuşuruz...şimdi susup destekleme zamanındayız...

ALLAH tan hayırlısı...son bir şey fener maçında saçma sapan goller yemezsek 1 puan alabileceğimizi düşünüyorum...inş.3 puan alırız...
ligi 27 şubata kadar yoluna koyabilirsek kupa durmayacağız....ALLAH ın izni ile düştümüz yer olan antep de kaklıp alıp geleceğiz...
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Aatıf Kazanmak istiyoruz
Alt 04.02.2013, 00:43   #43
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Alıntı:
bahbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu maçta atıf başta olmak üzere yeni transfer piech'den gol bekliyorum inşallah yanılmam maç 0-2 veya 1-2 bizim sahte SİVASLILARA kapak olur
BİRİNİZDE TEBRİK EDİN ARKADAŞ YA
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bahbaba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
aatıf, istiyoruz, kazanmak

Seçenekler Arama
Stil