Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gurbette Sivassporu yaşamak
Alt 27.02.2013, 16:20   #11
gulaynaz
Yeni Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gulaynaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gurbette Sivassporu yaşamak

BEN DE KIRK YILDIR GURBETTE OLAN BİR SİVASLI OLARAK "HOLİGAN" ARKADAŞIMIN SÖYLEDİĞİ "BİZE HERYER DEĞİL SADECE ORASI SİVAS." CÜMLESİNİ TUTTUM.
SİVASSPOR TARAFTARI DEPLASMANDA BU CÜMLEYİ, SİVASTAKİ MAÇTA DA "BİZE HER YER SİVAS DEĞİL SADECE BURASI SİVAS" PANKARTI AÇARLARSA ÇOK YAKIŞIR. DÜNYADAKİ TÜM SİVASLILARA SEVGİ VE SAYGILAR.
gulaynaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı gulaynaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2013, 16:37   #12
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben yigidolar06 (Deniz abiniz) 1977 yılından beri Ankaradayım.

Gençlerbirliği ve Ankaragücü maçlarını 19 Mayıs stadında Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaşla, oynarken. Sivasspor da 19 Mayısın dış sahasında Arassite ile, Sincanspor ile,Beypazarıspor ile,Kamanspor ile, Çubukspor ile, Kırıkkalespor ile, Yerköyde Yozgatspor ile 3 ligte mücadele ederken ben.
Ankarada çevreme eşime dostuma hep Sivassporu söyledim çevremdeki eşimi dostumu hep Sivassporu aşıladım. Sivassporla yattım Sivassporla kalktım. Bizim gibi gurbette olan Sivaslı hemşerilerimde aynı duyguları yaşamıştır. Sivas ta yaşayanlarla Gurbette yaşayanlar, Sivasspor sevgisini bu www.sivasspor.com sayfalarında paylaşıyoruz. Ortaya karışık hep böyle SEVGİ kargagaşı çıkıyor. Eleştirye açık olmamız lazım, Sivastaki arkadaşlar 4 büyük kulube nefretle bakarken, Bizim arkadaşlarımız bu 4 büyük kulubün taraftarı oluyor.
Onun içindirki Sivassporu Gurbette yaşamak. Bu sayfalarda yazmak çizmek paylaşmak adına biz gurbetteki YİĞİDOLAR a ...............
saygılarımla
Güzel anlatmışsın Deniz abi senin Sivas ve Sivasspor sevgini anlatamam anlatılmaz..Senin sadece Sivasspor'a olan sevgini değil Sivas'la ilgili tüm spor branşlarına nasıl koştuğunu gayet iyi bilenlerdenim.

Bazen sana sen gerçekten Sivassporlu'musun diye soruyorlarya onlara inan gülüp geçiyorum.
Ankara'daki görevini başarılı bi şekilde tamamlayıp Konya'ya gidecek olman en çok beni üzmüştür.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2013, 19:29   #13
holigan
Yiğido

holigan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

132 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 holigan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Daumen hoch Cevap: Gurbette Sivassporu yaşamak

Alıntı:
gulaynaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BEN DE KIRK YILDIR GURBETTE OLAN BİR SİVASLI OLARAK "HOLİGAN" ARKADAŞIMIN SÖYLEDİĞİ "BİZE HERYER DEĞİL SADECE ORASI SİVAS." CÜMLESİNİ TUTTUM.
SİVASSPOR TARAFTARI DEPLASMANDA BU CÜMLEYİ, SİVASTAKİ MAÇTA DA "BİZE HER YER SİVAS DEĞİL SADECE BURASI SİVAS" PANKARTI AÇARLARSA ÇOK YAKIŞIR. DÜNYADAKİ TÜM SİVASLILARA SEVGİ VE SAYGILAR.
ablam isin rast gelsin,yaslaniyoruz demekki artik .SIVAS kelimesi gectigi zaman bile gözümüz nemleniyor, hani trabzonlular diyorya bize heryer trabzon diye benim gurbette cok trabzonlu arkadasim var ben onlara diyorum bize sadece orasi sivas baska heryer gurbet.ama size trabzon olan yerde icinde bir sivasli varsa topunuza yeter diyorum.sivasi ve bütün sivaslilari seviyorum.allah sivasimi sivasliyi korusun yüceltsin. hepinizin isi rast gelsin.

ALEM-I CIHANDA KRALSIN YIGIDOM.....
holigan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı holigan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2013, 21:27   #14
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

gurbette sivassporu yaşamak sivasda sivassporu yaşamaktan zordur bendeki sivasspor aşkı 1975 yılında başladı kırmızı beyaz aşka oyıllarda tutuldum ozamanlar trabzon şampiyonoluyordu karadeniz illerine mensup herkes neredeyse hepsi trabzonsporluydu arkadaşlarımının hepsi bjk gs ts fb taraftarıydı hangi takımı tutUyorsun dediklerinde sivasspor deyince alay ediyorlardı kaçıncı ligde diye sivassporun zor yıllarıydı golcümüz yoktu gol duasına çıktığımız zamanlarını bilirim caddede bir arabanın camında sivasspor bayrağı görsem heyecanlanırdım 3ligde şampiyonluğa oynadığımız zaman abdi ipekçide gün yardımiçin tertip edilmişti yağmurlu gündü topkapıdan yürüyerek gitmiştim sivasspor 2.ligde istanbula ilk geldiği maç inönüde 33 binkişi vardı büyükheyecanla gittik oyuncuların eli ayağı titredi seyirciden 1-1 kaldık darıcadaki maça sivassporu hiçdeğilse son 35 dakkasını seyredeyim diye haydarpaşa lisesinde sınavdan erken çıkıp haydarpaşadan banliyo treniyle gebzeye gittim maç geç başlamış 40 dakkasını izledim alisamiyeni 25 bin kişiyle doldurduk dısarda 5 binkişi giremedi karagümrük maçında 35 bin sivaslı vardı sivasspor küme düşüyordu 2.ligden keçiören aktepe stadına istanbuldan kalktım gittim şekerspor maçı vardı şampiyonluk için çok önemli maçtı omaçada gittim istanbuldan daha sonraki sincandaki maÇA 19 MAYIS stadındaki hacettepe gençlerbirliği ank gücü maçlarının çoğuna gitmişliğim var istanbuldaki sivassporun oynadığı 3 4 maç hariç hepsine gitmişliğim var gurbette sivassporu sevmek böyle birduygu işte trafik ilerlemiyor 35 dak yağmurun aldında sırılsıklam ıslanmaktır sivasspor sevdası uğruna 90 dak sivassporu desteklemek için 6.5 sat git 6.5 geri gel gece 3.5 ta kavacığa gel sabahı bekleki otobüsün ilkseferiyle eve gidesin gurbette sivası sivassporu sevmek işte böyle birşey ankaraya gittiğimde bana deli diyorlardı bunu diyenlerin çoğu sivaslı güya olsunben SİVASSPOR delisi olmaktan gurur duyarım duymayada ömrümün sonuna kadar devam edeceğim sivasdaki hemşerilerim bu şehirli olmanın böyle güzide birtakımın doğal taraftarı olmanın önemini tam olarak kavrayabilmiş değil
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2013, 23:23   #15
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 976 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Ankara beden terbiyesinde çalışan arkadaşlarım vardı. Sivasspor un Beypazarı ile maçı vardı bende o maçta görev aldım. Görevimde bilet kontroluydu. Sivastan otübüslerle maça gelmişlerdi. Bizim Yiğidolar ın tamamına yakınını bedava içeri almıştım. o maçı 2-0 yenilmiştik o üzüntüyle Ankaraya nasıl geldik 80 km yolu bir ben bilirim birde sivastan bu maça gelenler bilir sene 1989
Alt 27.02.2013, 23:38   #16
avsarli58
Acemi Yiğido

avsarli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 avsarli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gurbette yigido olmak gercekten zor.
hele birde istanbul'da
en kalabalık oldugun yerdesin en kalabalık sensin ama asla birlik beraberlik olusturamıyorsun.
herkes kendi rantına dusmus vazıyette
Allah'a sukur bir iki abimiz var onlar olmasa istanbul'da maca gıden bıle olmuyacak gibi bişey.
herkes sanal alemın atarcısı olmus gıdıyor.
baksan ne maca gelen var ne sivasspora destek cıkan var
hepsi aslında bukalemun. baska renkliler ama sivasspor adıyla kendi reklamlarının pesindeler bence..!
sivasspor sevdalılarını birliğe beraberlıge cagırsan birde buna engel oluyorlar.
umarım engeller aşılır.
Sivasspor taraftarı olusumu İstanbul'da saglanır.
Sivas'ı ikinci takım olarak görenler elbet bir gun sadece Sivasspor demeyi basarır.
avsarli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı avsarli58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.02.2013, 00:17   #17
Rallim58
Gast

Gurbeti yaşayan, hasreti çeken, Sivas'ı seven bilir...

Sivas'ta olup stadyuma lütfedip gelmeyen, İT (İstanbul Takımları) peşinde koşanlar utansın...

Sözde değil özde Sivas'lılar bize yeter..

Gurbet elde hasret çeken tüm yiğidolara selam olsun...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.02.2013, 00:27   #18
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
u2sivasspor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haklısın deniz abi bende son 4 yıldır gurbetteyim ve ne zaman sivasa giderim gittiğim maça denk gelsin diye sürekli düşünüyorum sivas halkının biraz dışarı çıkması sivasın ve sivassporun hasretini anlaması lazım

Güzel kardeşim Sivas'ta Sivas'lı kalmadı gurbete çıkacak yedi milyon Sivas'lı olduğu söyleniyor.Daha nekadar gurbete çıkacağız?

Etiketler
gurbette, sivassporu, yaŞamak