Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Anketimiz: 3. Takım Hangisi Olur?
Sivasspor 15 3,66%
Trabzonspor 141 34,39%
DÇ Karabükspor 19 4,63%
Elazığspor 15 3,66%
İstanbul BBSK 86 20,98%
Orduspor 69 16,83%
Gaziantepspor 65 15,85%
Katılımcı sayısı: 410. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Küme Düşecek 3. Takım Hangisi Olur?
Alt 12.03.2013, 13:16   #21
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Küme Düşecek 3. Takım Hangisi Olur?

biz böyle trabzon kayseri antep ibb ordu falan düşsün diyoruzda onlarda bizim hakkımızda öyle düşünüyorlardır. ALLAH korusun ya biz düşersek???
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2013, 13:24   #22
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1226 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Trabzonspor her şıkda olsa hepsindede Trabzonspor'u işaretlerim bu takım bu lige yakışmıyor. Ama gelin görün ki gizli eller onları ne yapar ne eder kümede bırakır...

Bu ligden düşmesini en çok istediğim üç takım var. İstanbulbelediye, Orduspor, Gaziantepspor. Hele hele Gaziantepspor bana göre süper lig misyonunu doldurdu artık düşmesi gerekiyor.

Belediye'ye gelince bu takımı hiçbir zaman süper lige yakıştırmadım bize de zaten ters gelip duruyor

Daha önceleri de dediğim gibi biz ligden düşmeyiz bizim daha bu ligde yapacak çok işimiz var...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yerliturkuaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.03.2013, 13:52   #23
starkhan
Yeni Yiğido

starkhan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 starkhan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Biz düşmeyelim de kim düşerse düşsün...
Ama gönlümden geçeni sorarsanız Trabzon düşsün
starkhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda starkhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.03.2013, 14:06   #24
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1484 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Trabzonun düşmesini çok isterim

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.03.2013, 14:31   #25
Rallim58
Gast

Arkadaşlar bu kadar kinli bir yaklaşımda bulunmak kim(ler)e ne kazandırır?. Gönülden geçen başkadır, realiteler başkadır. Trabzonsporun düşme ihtimaline inanan kaç kişi var. Sıfıra yakındır. Bırakın şu, takımlar, şehirler arasındaki kırgınlıkları, kindarlıkları... Elimize ne geçer?, kocaman bir hiç... Bu gençleri bu şekilde yönlendirmeye çalışırsak; yazık ederiz diye düşünüyorum...

Akl-ı selim düşünmek varken bu tür yorumların, söylemlerin bizlere, gençlerimize, geleceğimize ne faydası olacak?. Kötülüğü, herkes yapar, yakmayı, yıkmayı herkes yapar. Ama bizler, yapıcı, seven ve sevgiyle yaklaşan olmalıyız ki farkımız farkedilsin... İşte yiğido farkı da bu olmalıdır diyorum...

Düşecek takımlar arasında, son haftalarda aldığı mağlubiyetlerle, trendi aşağı doğru inen Karabük olursa üzülürüm. Malum takımları dize getiren Bakkal hocamın takımının düşmesini istemem...

Kısa ve net: Sivassporum'un adının dahi anılmasını istemediğim bir olayda; kim düşerse düşsün derim... İyi oynayan kalsın... Bu nedenle oy da kullanmadım...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.03.2013, 14:33   #26
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

biraz önce football manager oyununda ordu ve mersin düştü. şu an ligde de aynı durumdalar bakalım sezon sonunda oyundaki gibi olacakmı
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2013, 14:39   #27
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

gönül trabzon diyor
Ama gerçekçi olursak en çok ibb ile antebin düşmesini istiyorum
Ikisi de bize şampiyonluk yolunda en büyük darbeyi vurdu
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2013, 14:55   #28
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaslıadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gönül trabzon diyor
Ama gerçekçi olursak en çok ibb ile antebin düşmesini istiyorum
Ikisi de bize şampiyonluk yolunda en büyük darbeyi vurdu
onlar darbe vurmadı naptıysak kendimiz yaptık bülent efendi saolsun
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2013, 15:02   #29
kempes
Yiğido

kempes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 122 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 kempes Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

şampiyonluğa oynadığımız sezonda demirörenin memleketi antep sıkıntı çıkardı bize, beşiktaşa çalıştılar. antep düşsün, bilolu antep...
kempes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2013, 15:12   #30
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar bu kadar kinli bir yaklaşımda bulunmak kim(ler)e ne kazandırır. Gönülden geçen başkadır, realiteler başkadır. Trabzonsporun düşme ihtimaline inanan kaç kişi var. Sıfıra yakındır. Bırakın şu takımlar, şehirler arasındaki kırgınlıkları, kindarlıkları... Elimize ne geçer?, kocaman bir hiç... Bu gençleri bu şekilde yönlendirmeye çalışırsak; yazık ederiz diye düşünüyorum...

Akl-ı selim düşünmek varken bu tür yorumların, söylemlerin bizlere, gençlerimize, geleceğimize ne faydası olacak?. Kötülüğü, herkes yapar, yakmayı, yıkmayı herkes yapar. Ama bizler, yapıcı, seven ve sevgiyle yaklaşan olmalıyız ki farkımız farkedilsin... İşte yiğido farkı da bu olmalıdır diyorum...

Bana göre; son haftalarda aldığı mağlubiyetlerle, trendi aşağı doğru inen Karabük olursa üzülürüm. Malum takımları dize getiren Bakkal hocamın takımının düşmesini istemem...

Kısa ve net Sivassporum'un adının dahi anılmasını istemediğim bir olayda; kim düşerse düşsün derim... İyi oynayan kalsın... Bu nedenle oyda kullanmadım...
Kusura bakmazsanız söylediklerinize katılmıyorum... Kardeşlerimiz kim düşşün sorusuna ilk önce trabzon ibb antep diyorsa bilki birnedeni vardır biraz geçmiş maçları hatırlarsanız niye bunların düşmesini istediğimiz daha iyi anlaşılır ben biraz hatırlatma yapıyımda belki bilmeyenler olur TRABZONSPOR =süperlige çıkmamızı hazmedemeyen sivassporun başarısını hazmedemeyen anadolunun efendisi biziz diye tüm anadolu takımlarına düşmanlık besleyen SİVASSPPORun takım otobüsüne siyen sivasspor başkanına fiiili ve galiz küfürlerle saldıran hepsinden önemlisi sivassporlu oyuncuları trabzonda linç etme terbiyesizliğini gösteren buna rağmen biz mesele yapmadığımız halde bize kin ve nefret besleyen erkekçe mücadele etmemize rağmen her ortamda bizi şikecilikle suçlayan sosyalmedyada sivasa sivaslılara hertürlü küfürü hakareti mübah gören şehirlerine gelen basın adamlarını uzun çarşıya aşşağı dönerbıçağıyla baltayla kovalayan rakip takım otobüslerine farozda taş ingiliz anahtarı ile saldıran havalimanına giderken araçla takip edip silah doğrultup ateş eden sahaya hertürlü don atlet ayakkabı meşale atan rakip oyuncuların başını yaran hocasının beline kafasına tasla yaran kendi oyuncusunu hocasını şehrinmerkezinde linç etmiye kalkan futbolcularının evini soyan futbolcu eşlerinin kalçasına pandik atıpçarşıda laf atıp taciz eden haksız oldukları hallde haklıymış gibi sağa sola saldıran herortamda sivassporun küme düşmesini isteyen takımın düşmesinide bizde isteyelim müsadenizleİBB =genlerinde nuri albayrağın izi bulunan 2.ligdeyken karadeniz kökenli oyuncu ve teknik heyetleri çok uçuk paralara bu takıma transfer edilen araştırıldığında iski ye rahmet okutacak yolsuzluğun danıskasının yapıldığı başta ts olmak üzere karadeniz takımlarına hertürlü kolaylığı yapıp sivasspora gelince sanki yunan savaşına çıkmış gibi oynayan istanbuldaki forma parası oynıyacak saha bulamayan amatör takımlar kanağlarken oralara akıtılacak paraları uçuk fiyatlarla transfer parasına akıtan trabzonun pilot takımı gibi davranan benim için gereksiz taraftarsız bize uğursuz bu lanet takımında canı cehenneme olsun amatöre kadar yolu var bizim şampiyon olmamızın önündeki en büyük engeldi bu lanettakım GAZİANTEPSPOR=bu takımın adını duyunca aklıma herzeman şike gelir şike deyincede ilkönce antep gelir celal doğan yönetimi döneminden beri adı herzeman şikeyle anılır bu şikeci takımda sivassporun şampiyonluğunun gitmesine ençok yardım eden bjk ye yalakçılık eden aydına tabataya 15 milyon €vererek şikeyi açık açık belgeleyen taraftarları s..miş sivas olamazsın şampiyon bjk ...ke ...ke şampiyon diye davar gibi bağıran ibrahim kızılla tüpçünün iş ortaklığı arkadaşlığı ortada ayrıca anteplilerin büyükçoğunlunun bjk yaltakçısı olduğu ortadayken adı herzeman yolsuzlukla anılan birinin başkan olduğu tıpkı malatyaspor ve diyarbakırsporda olduğu gibi böyle takımın süperligde işi olmadığına inanıyorum ayrıca antepte ve trabzonda 100 şiddetinde deprem olsa sadeece hayvanlara üzülürüm okadar yanikinse kin nefretse nefret ORDUPOR=normalde hemşerimiz sanırdım hiçbir zaman kötülük düşünmezdim fakat gelgörki biz nekadar iyilik düşünsekte onlarında sivasa karşı nedendir bilinmez kini nefreti varmış kendileri zaten şikeyle a kategorisine çıktılar iptal olması gereken maçı eskişehirle 3 aysonra tekrar ettirdiler öyle çıktılar ses etmedik ortaya düşmedik son şike sürecinde gerek başkanlarının eski GS yönetici olması gerekse ts yalakalığı yapmak adına sivassporun küme düşmesini yürekten istediklerini üzülerek gördük ordudaki maçtada sivaslılara nasıl düşmanca davrandıklarını gerek amatör gerekse 3.lig maçlarında sivasa karşı nasıl hasımhane davrandıklarını gördük düşselerde üzülmem bakıp göreceğiz kim düşecek
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
düşecek, hangisi, küme, olur, takım