Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kupa Erciyes'in
Alt 07.09.2013, 20:33   #11
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Kupa Erciyes'in

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Erciyesspor yedek agirlikli ve yabanci futbolcusuz oynamasina ragmen Kupayi aldilar.
Roberto Carlos'un isi zor cünkü stajyer hoca ve nerede ise sifirdan kurulmus bir takim. Bakalim bu sinavdan nasil cikacak.
'Sivasspor'da yedek kadroyla cikti. Ibrahim Sürgüllü , Jakup Navratil , Murat Akca , Hakan Arslan , Hernan Rengifo , kaleci Korcan Celikay , Eren Aydin ilk kez ilk 11 de sans buldular. Ayrica Grosicki'de 2 hafta sonra tekrar sans buldu.

Sürekli oynayanlardan bir tek Aatif , Utaka ve Kadir Bekmezci vardi suana kadar.

Sivasspor'un durumu iyi , Timur Bayram Özgöc , Aydin Karabulut ve Abdulkadir iyilestikden sonra daha alternatifli ve iyi kadro olusturulacaktir .

Ben Jakup Navratil ve Hernan Rengifo yu hic begenmedim. Ibrahim Sürgüllü fena degildi ilk maicna göre. Cok iyi bir Sivasspor gelecektir .

Ayrica taraftarlar ****e Hakem diye bagirmasi hic hos olmadi !!!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.09.2013, 20:37   #12
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

erciyesi kutlamak lazım,2 takımda yedek ağırlıklı taKımla çıktı bu maç lig için ölçü olmamalı ,yedek bile olsa aynı hataları tekrar ediyoruz ,yan top ,kanat organizasyonlarına karşı koyamıyoruz,sivassporun önliberoları sivassporu taşıyacak kalitede değil,ortasahada batalla ,alex ,fernandes gibi top daıtacak kalitede adam yok,forvet hattı halaa sorunlu,r.carlos takımı görmek için pek değişiklik yapmadı,bence bu kadrodan en fazla groseçki ,hakan,navratil ilk 11 e girer rengifoda en ufak ilerleme yok takım 10 kişi değil 9 kişi oynadı ,oynayamadı 10 kişi oynamış olduk kaptırdığı toplar bize atak olarak döndü rakip 12 kişi gibi oynadı,groseçkiye yedek kalmak yaramış,bugün bayaa göze çarptı gayretliydi,skoru penaltıya bırakmıyacaktık r.carlosda halaa tecrübesiz ,burhaN ve mehdi 20 dak oynasa maç dönerdi,sahada göreceği herşeyi 70. dak. kadar gördün çıkar artık rengifoyu utakayı ligdede böyle inatlaşırsa işimiz var ALLAH tan bu takım ligde mücadele etmiyor yoksa maç kazanmamız zor olurdu
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.09.2013, 20:41   #13
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Kupayi bir kayseri takimina armagan ettik resmen!
Alt 07.09.2013, 20:47   #14
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
'Sivasspor'da yedek kadroyla cikti. Ibrahim Sürgüllü , Jakup Navratil , Murat Akca , Hakan Arslan , Hernan Rengifo , kaleci Korcan Celikay , Eren Aydin ilk kez ilk 11 de sans buldular. Ayrica Grosicki'de 2 hafta sonra tekrar sans buldu.

Sürekli oynayanlardan bir tek Aatif , Utaka ve Kadir Bekmezci vardi suana kadar.

Sivasspor'un durumu iyi , Timur Bayram Özgöc , Aydin Karabulut ve Abdulkadir iyilestikden sonra daha alternatifli ve iyi kadro olusturulacaktir .

Ben Jakup Navratil ve Hernan Rengifo yu hic begenmedim. Ibrahim Sürgüllü fena degildi ilk maicna göre. Cok iyi bir Sivasspor gelecektir .

Ayrica taraftarlar ****e Hakem diye bagirmasi hic hos olmadi !!!
Navratil gecen sene banko oynuyordu, Hakan Arslan zaten forma sansi buluyor, Korcan Borjan'in yerine oynasin deniliyor, Rengifo banko 11 oynasin diye alindi vs.

Bence sorun bazi futbolcularin henüz formunda olmayisi ve yeni kurulmus takim olmasindan dolayisi uyum sorunu olusu.
Burada Carlos'a büyük görev düsüyor.
Yeni kurulmus futbolcu toplulugundan takim yaratmasi lazim.
Takim yaratamazsa basari gelmez
Isersen 11 tane süper oyuncu transfer et, takim olmasi lazim
Ben bugün sahada takim göremedim.
Bu mac hazirlik maci gibi birseydi
Eskisehir ve Kasimpasaspor maclari yol gösterici olacaktir
Bekleyelim bakalim
Rengifo'yu sahada görmedim aklimda ilk yarida kacirdigi bir pozisyon kaldi baskada birsey yapmadi.
Utaka formsuz bu cok net görünüyor. daha süreye ihtiyaci var
Korcan bugün Borjan'dan kötü oynamadi bazi kritik kurtarislari oldu
örnegin 88. dakikada
Alt 07.09.2013, 20:53   #15
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Navratil gecen sene banko oynuyordu, Hakan Arslan zaten forma sansi buluyor, Korcan Borjan'in yerine oynasin deniliyor, Rengifo banko 11 oynasin diye alindi vs.

Bence sorun bazi futbolcularin henüz formunda olmayisi ve yeni kurulmus takim olmasindan dolayisi uyum sorunu olusu.
Burada Carlos'a büyük görev düsüyor.
Yeni kurulmus futbolcu toplulugundan takim yaratmasi lazim.
Takim yaratamazsa basari gelmez
Isersen 11 tane süper oyuncu transfer et, takim olmasi lazim
Ben bugün sahada takim göremedim.
Bu mac hazirlik maci gibi birseydi
Eskisehir ve Kasimpasaspor maclari yol gösterici olacaktir
Bekleyelim bakalim
Rengifo'yu sahada görmedim aklimda ilk yarida kacirdigi bir pozisyon kaldi baskada birsey yapmadi.
Utaka formsuz bu cok net görünüyor. daha süreye ihtiyaci var
Korcan bugün Borjan'dan kötü oynamadi bazi kritik kurtarislari oldu
örnegin 88. dakikada
A2 takimiyla cikacak halimiz yokya.

Ayrica Rengifo'yu hic kimse begenmiyor bu macta denedi ama tutmadi , lig macina gelince Fenerbahce maci disinda hep iyi oynadik iyi de olcacigz.

Aydin Karabulut , Timur Özgöc , sonra Rafik Djebbour gibi oyuncularimizda var....

Gecen Sezon RIZA CALIMBAY hocayla lige cok iyi basladik da ne oldu ?

Önemli olan tabiki takim olmak ve bunu Sivasspor adim adim daha iyi yapacak.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.09.2013, 21:59   #16
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
58_babacan_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim anlamadığım biz bu utakadan rengifodan penaltıdanda olsa bir gol izleyemiycekmiyiz ya ? Murat akçaya bile penaltı kullandıran carlos, utaka ve rengifoya attırmadı.
bence carlos bu golcüleri göze gelmesin diye saklıyor nazarlarsalar mazallah
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.09.2013, 22:00   #17
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
33 binlik stad isteyenler nerede ben göremedim. 1000 kişi vardı stadda. bedava olmasına rağmen kimse gelmedi
1.000 kişi mi ? Abartma istersen. Maraton ve karşısı doluydu. Sadece kale arkaları boştu.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.09.2013, 22:06   #18
myyiğido58
Tecrübeli Yiğido

myyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 302 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 myyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblick

yahu bu grosıckıde nıye bu kadar ısrarlıyız adamdan hıc bı halt olmuyo ıste gıtsın
Alt 07.09.2013, 22:34   #19
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
33 binlik stad isteyenler nerede ben göremedim. 1000 kişi vardı stadda. bedava olmasına rağmen kimse gelmedi
33 bin kişilik stadı da ne yapacaksınız doldurabilecek misiniz diyen arkadaş sana sadece dün ki milli maç Kayseri de değil de Sivas da oynanabilirdi diyorum.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı psychology58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.09.2013, 22:38   #20
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu takımdan bu sene bişi olmaz 1 sıfır ondeyken maçı penaltılara kadar getirip yenilen tek takım biziz harelde
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
erciyesin, kupa

Seçenekler Arama
Stil