Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

İşkence devam ediyor...
Alt 22.09.2013, 23:32   #1
Rallim58
Gast

Standart İşkence devam ediyor...

Yiğidoları staddan uzaklaştırmak için ellerinden geleni yapan zihniyeti şiddetle kınıyoruz...

Her defasında, "bu hafta ayakta izleyici olmayacak, maratonun üst kısmı geçiş için boş kalacak" diyen tüm sorumluları da kınıyoruz.

Ailesiyle gelen ve yurt dışından misafiri olan yakın arkadaşımıza yaşatılan çirkin tavırlar için ise, Sivasspor Yönetimindeki, stadyumdan sorumlu üyeyi de görevini yapmaya davet ediyoruz.

Fotoğraflarla da belgelendiği üzere, geçişlerde zorlukların yaşanması, ayakta bulunanların ayaklarını koltuklara uzatılması vs. gibi hoş olmayan görüntülerin acilen yok edilmesi gerekmektedir.

Güvenlik görevlilerinin, "bize talimat gelmedi" dediği bu uygulama için, Sivasspor yönetimini göreve davet ediyoruz.
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: İşkence devam ediyor...
Alt 22.09.2013, 23:48   #2
5sekız
Yiğido

86 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 443 5sekız FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İşkence devam ediyor...

hepde goreve davet edıyorsunuz bı cacık yok
5sekız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 5sekız'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.09.2013, 23:54   #3
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 820 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

O bölgeyi en üstteki üç sıra kullanır,o kadar abartmayın ufak defek sorunlara katlanmak zorundayız.Bu sorun nedeniyle stada gelmiyecekler zaten gelmesin.Sözüm meclisten dışarı ama bazı kişiler kombine aldık diye kendini kulubün sahibi zannediyo.(Not:Bende kombine aldım)

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda babapiton'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.09.2013, 00:49   #4
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 918 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sayın babapiton birgün en üst sırada otur maç izle. Sırtında bir ayakkabı izi, kafanda çekirdek kabuğu sigara külü görünce anlarsın sezon boyu orda oturanları. Taraftar isek illaki cefa çekeceğiz ama bu iş tamamen yönetimin vurdumduymazlığı.
Alt 23.09.2013, 07:36   #5
Rallim58
Gast

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
................

O bölgeyi en üstteki üç sıra kullanır
,o kadar abartmayın ufak defek sorunlara katlanmak zorundayız.................... ...
Ne güzel cevap vermişiniz. Olması gereken de söylediğiniz gibi, abartıdan ziyade eksiklikleri olduğunu buna da şahit olmanız için bir defalığına kombineleri takas yapabiliriz. Bakalım abartı mı var eksiklikler mi? Kendin yaşa ve gör.

Gerek yaşanılanlardan, gerekse meydana gelen olaylardan dolayı o bölgede (Maraton en üst sıra) kombine sahibi tüm arkadaşlarımız çok ciddi rahatsızlık duymaktadır.

40 yılı aşkındır, alışkın olduğumuz stadyumumuzda, eski beton tribünleri arar olduk. Hiç değilse beton basamakların arası en az 1 metre kadar mesafeli hatta iki basmak arasına grup, halde oturduklarımız çok olmuştur.

Görevliler, sorumlular gözden geçirilmelidir.
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.09.2013, 07:59   #6
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1578 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

İster kombineli taraftarımız olsun ister bilet alarak maça giden taraftarımız olsun bu gibi sıkıntıları çekmeye hakları yok ama şu an buna çözüm bulunurmu hiç zannetmiyorum.

Bu ve benzeri sıkıntılar burada bitmezde yeni stada geçince ancak biter diye düşünüyorum...
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.09.2013, 08:14   #7
58_Buğra_98
Yiğido

58_Buğra_98 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

417 Mesajına 1.155 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 58_Buğra_98 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bu kadar da sorumsuzluk olmaz ki; her maç başlamadan önce (müsabaka talimatnamesi) anonslar yapılıyor merdiven boşluklarına oturulmaması önemle duyurulur vs.gibi. Hem merdiven boşlukları hem de maratonun üst kısımları ayakta seyredenler (Bence bir çoğu da biletsiz!!!!!) tarafından geçiş engelleniyor. Sorumluların sorumsuzluğu yüzünden taraftara sahip çıkan yok, sesimizi duyan yok...

Babapiton kardeş konuyu biraz saptırmış resmen. Kombine alınca SİVASSPOR'a destek olmak hata mı? Beleşçilerin biletsizlerin bilet alıp da yerinde oturmayıp gelip te üst boşlukları geçilmeyecek şekilde kapatmaları suç değil de....??????

Sen hiç o ayakta duranların önündeki koltuklara oturup ta maç seyrettin mi kardeş? Yanlış hiç bir zaman yanlışla düzeltilemez. Yapanları her zaman taraftarların uyarması olmuyor, biraz da sorumluların sorumluluklarını yerine getirmesi lazım.
58_Buğra_98 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 58_Buğra_98'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.09.2013, 08:25   #8
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sivasspor taraftarı maç izlemek keyif almak için geliyor. İşkence çekmek için değil . Kimsenin kimseyi yargılamaya da hakkı yok. Sanki her maç dolu tribünlere oynanıyor gibi, yok efendim maruz kalınan kötü muameleden stadta yaşan sıkıntılardan şikayetçi olan gelmesin, yok efendim belli bir yaşın üstündekiler gelmesin.

Bırakın yeterince böldünüz taraftarı siz kendi adınıza gelirsiniz gelmezsiniz onun karar sizin ama kimseyi yargılayamayacağınız gibi bu taraftar da sıkıntılarını her zaman dile getirecektir çözüm adına, bu insanlar nihayetinde mazoşist değil.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.09.2013, 09:21   #9
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sigara yasak olmasına rağmen hiç bir şekilde dikkat edilmiyor. Bir insanın özgürlüğü başkasının özgürlüğü başladığı yerde biter. Taraftarımız sağolsun bu konuda çok anlayışlı!!! ben stada her gittiğimde sağımdaki solumdaki önümdeki kişinin pis havasını solumak istemiyorum!!! Yönetim artık bu eksiklikleri bi zahmet görsün yoksa Bimer'e şikayette bulunacağım.
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fark58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.09.2013, 09:35   #10
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1026 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Rallim abi sen burada konu açtıkça bende hep birşeyin değişmeyeceğini söyleyip durdum...emin ol bu böyle gidecek..inşallah yeni stadyumda bu şekil olmaz...bir arkadaş "ABARTMAYIN" demiş ama bence birkaç maç orada seyretmesi lazım..benim kombinem daha aşağıda ama orada oturan arkadaşların çektiği sıkıntıları görüyorum....bu hafta maç başlamadan önce tribünü çevreleyen saclara vurarak kafa şişiren, etrafındaki bayanlara aldırış etmeden 10 basamak aşağıdaki arkadaşlarına o.çoçuğu diye bağırıp küfürler ederek konuşan üç-beş müptezel kılıklı ile hemen yanındaki güvenlikçilerin sohbetlerini gülüşmelerini gördükten sonra bu güvenlik şirketi elemanlarından bir cacık olmayacağı kanaatine vardım...o yüzden abicim ben böyle devam edeceğini düşünüyorum..
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
devam, ediyor, İŞkence

Seçenekler Arama
Stil