Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İşkence devam ediyor...
Alt 23.09.2013, 23:53   #21
58MySouL
Yiğido

58MySouL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt
Standart Cevap: İşkence devam ediyor...

en büyük sıkıntılarımızdan bir tanesi de stad dış taraf giriş ve cıkısları ben oglumla her maça gelmem de ezilme tehlikesi ile karsı karsıya kalıyoruz.yıllardır aynı şeyi şikayet etmekten bıktım yönetim bu konuya neden el atmaz hala anlamadım.Buda ayrı bir eziyet taraftara.Bir maç sonrası cıkısta bizmi yıkalım oraları anlamadım gitti.
58MySouL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2013, 01:21   #22
özmen58nadim
Acemi Yiğido

özmen58nadim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 496 özmen58nadim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Yiğidoları staddan uzaklaştırmak için ellerinden geleni yapan zihniyeti şiddetle kınıyoruz...

Her defasında, "bu hafta ayakta izleyici olmayacak, maratonun üst kısmı geçiş için boş kalacak" diyen tüm sorumluları da kınıyoruz.

Ailesiyle gelen ve yurt dışından misafiri olan yakın arkadaşımıza yaşatılan çirkin tavırlar için ise, Sivasspor Yönetimindeki, stadyumdan sorumlu üyeyi de görevini yapmaya davet ediyoruz.

Fotoğraflarla da belgelendiği üzere, geçişlerde zorlukların yaşanması, ayakta bulunanların ayaklarını koltuklara uzatılması vs. gibi hoş olmayan görüntülerin acilen yok edilmesi gerekmektedir.

Güvenlik görevlilerinin, "bize talimat gelmedi" dediği bu uygulama için, Sivasspor yönetimini göreve davet ediyoruz.
bu resimleri buraya ekleyen bu konuyu açan arkadaş neden yönetimi suçluyor anlamış değilim bu adamlara ayakta biletmi verildi ? bu7nu cevabını ver bakalım önce
yadan bu adamlar maraton trübününe kaçak giriş yaptı sen bu konuyu açan arkadaş bu ayakta olanların biletlerini kontrol et bakalım yönetimi suçlamadan önce kimse ayakta bilet satmaz
özmen58nadim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2013, 08:32   #23
Rallim58
Gast

Alıntı:
özmen58nadim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu resimleri buraya ekleyen bu konuyu açan arkadaş neden yönetimi suçluyor anlamış değilim bu adamlara ayakta biletmi verildi ? bu7nu cevabını ver bakalım önce
yadan bu adamlar maraton trübününe kaçak giriş yaptı sen bu konuyu açan arkadaş bu ayakta olanların biletlerini kontrol et bakalım yönetimi suçlamadan önce kimse ayakta bilet satmaz ve kimsenin iyi giden birşeyleri proveke etmeye hakkı yoktur
Canım kardeşim stadyumların kontrol ve düzeninden, öncelikli olarak "özel güvenlik" şirketi sorumludur. Özel güvenliğe işveren ise kulüp yönetimidir. Yönetim Kurulu görev taksimatında, üyelerden bir kişi bu görevden sorumludur. Dikkat buyuyursanız, stadyumdan sorumlu yönetim kurulu üyesini "görev yapmaya davet" edilmiştir.

Ayakta bilet tabirini siz söylüyorsunuz, elbette ağırlıklı olarak biletli giriş yapılmıştır. Alınan veya verilen..! bu bilet numaralarındaki koltuklara oturması, koridor ve merdiven boşluklarının boş tutulması ise "müsabaka talimatnamesinde" yer almaktadır. Gözlemcinin raporuna sirayet ettiğinde gelecek cezanın kaç kuruşunu bu arkadaşlarımız karşılayacaktır.

Bir müsabaka esnasında eşiniz ve kızınızla birlikte, maratonun üst koltuklarına oturmaya sizi davet edeyim, yaşanılanları görün sonra buradan ben sizden özür dileyeyim. Sigara dumanı ve küllerinin, yenilen çekirdek kabuklarının üzerinize gelmesi, ayakların koltuk kenarlarına basılması, kısaca "yaşada gör" misali, davetime icabet edin, yaşayın haksızlığımı çıkarın, özür dileyeceğim. 40 yılı aşkın süredir bu stadyumlardayız. Eski sistem beton tribünleri özler olduk. Bilmem anlatabildim mi?
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.09.2013, 19:15   #24
58MySouL
Yiğido

58MySouL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt

Alıntı:
Canım kardeşim stadyumların kontrol ve düzeninden, öncelikli olarak "özel güvenlik" şirketi sorumludur. Özel güvenliğe işveren ise kulüp yönetimidir. Yönetim Kurulu görev taksimatında, üyelerden bir kişi bu görevden sorumludur. Dikkat buyuyursanız, stadyumdan sorumlu yönetim kurulu üyesini "görev yapmaya davet" edilmiştir.

Ayakta bilet tabirini siz söylüyorsunuz, elbette ağırlıklı olarak biletli giriş yapılmıştır. Alınan veya verilen..! bu bilet numaralarındaki koltuklara oturması, koridor ve merdiven boşluklarının boş tutulması ise "müsabaka talimatnamesinde" yer almaktadır. Gözlemcinin raporuna sirayet ettiğinde gelecek cezanın kaç kuruşunu bu arkadaşlarımız karşılayacaktır.

Bir müsabaka esnasında eşiniz ve kızınızla birlikte, maratonun üst koltuklarına oturmaya sizi davet edeyim, yaşanılanları görün sonra buradan ben sizden özür dileyeyim. Sigara dumanı ve küllerinin, yenilen çekirdek kabuklarının üzerinize gelmesi, ayakların koltuk kenarlarına basılması, kısaca "yaşada gör" misali, davetime icabet edin, yaşayın haksızlığımı çıkarın, özür dileyeceğim. 40 yılı aşkın süredir bu stadyumlardayız. Eski sistem beton tribünleri özler olduk. Bilmem anlatabildim mi?
Noktasından virgülüne kadar haklısınız.
58MySouL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MySouL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.09.2013, 22:11   #25
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Gözlemcinin raporuna sirayet ettiğinde gelecek cezanın kaç kuruşunu bu arkadaşlarımız karşılayacaktır.

Abimiz haklı
http://www.sivasspor.org.tr/tr/haber...kasimpasa.html burdaki resimlerden de anlaşılacağı üzere kapasiteden çok giriş olmuş bunun da suçlusu varsa Ayakta durmak "zorunda " olanlar değil stadyumdaki güvenlik sorumlularıdır.

Hayır sahaya çakmak , bozuk para , kar topu atanlarla sizleri bir tutmuyorsak ; Sizlerinde bizleri bir tutmanız doğru değildir.

Boşuna konuşuyoruz zaten burda söylenmeyecek şeyler var bir ara yüz yüze görüştüğümüzde de anlatırız.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.09.2013, 23:42   #26
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Zan altında kalıyoruz.Lütfen olayları farklı boyutlara taşımayalım.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2013, 10:49   #27
SivasLady
Gast

öncelikle sunu diyeyim ayakta duran arkadaslarin bileti yok diyen yok
biletsiz girdiler diye suc atan yok
herkese sorulmasada cogunun biletinin oldugunu biliyoruz
zaten herkes biletinde yazan koltuk nr. otursa sorun olmayacak

arkadan gelen sigara dumani, cekirdek cöpleri cok rahatsiz verici
bundan öte birinin arkanda tepende dikilmesi hic hos degil
gecit yollarinin kapali olmasi ve bir ön siradan gecmek icin rahatsizlik verilmeside gereksiz
bu tür seyler herkesi rahatsiz eder helede bayansan daha cok

görevliler birsey yapamadilar, bir iki söylendiler sonra pes ettiler
ne halleri varsa görsünlere cekildiler
sen orda görevliysen agirligini koyman gerek ve talimatlari uygulamalisin ama bizim insanlar herseydeki gibi bu görevlerindede saliverdiler

dileriz yönetim bu konuyu düzene sokar ve gerekeni yapar
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.09.2013, 12:05   #28
silverli
Acemi Yiğido

silverli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 94 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 silverli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Yiğidoları staddan uzaklaştırmak için ellerinden geleni yapan zihniyeti şiddetle kınıyoruz...

Her defasında, "bu hafta ayakta izleyici olmayacak, maratonun üst kısmı geçiş için boş kalacak" diyen tüm sorumluları da kınıyoruz.

Ailesiyle gelen ve yurt dışından misafiri olan yakın arkadaşımıza yaşatılan çirkin tavırlar için ise, Sivasspor Yönetimindeki, stadyumdan sorumlu üyeyi de görevini yapmaya davet ediyoruz.

Fotoğraflarla da belgelendiği üzere, geçişlerde zorlukların yaşanması, ayakta bulunanların ayaklarını koltuklara uzatılması vs. gibi hoş olmayan görüntülerin acilen yok edilmesi gerekmektedir.

Güvenlik görevlilerinin, "bize talimat gelmedi" dediği bu uygulama için, Sivasspor yönetimini göreve davet ediyoruz.

staddan çıkarkenki rezillik daha büyük herkes koyun gibi deliklerden geçiriliyor..çıkarken stad dışındaki kapıların tamamen açılması gerekiyor.

Artık bu görüntülerin son bulması lazım..tam anlamıyla rezillik..
silverli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda silverli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2013, 01:24   #29
özmen58nadim
Acemi Yiğido

Alıntı:

eyvallah canım kardeşim yazdıklarının noktasına virgülüne kadar sana katılıyorum ama yinede biraz sağduyulu biraz anlayışlı olsalardı bu resimdeki şahsiiyetler gider yerlerine oturur efendi gibi maçını izler takımını destekler sonrada paşa paşa evine giderdi fakat bir noktaya dikkat çekerimki yıllardır süre gelen bir olumsuzluğunda önüne geçilemiyor kadıpa duran güvenlikçin
in eşi dostu akrabası arkadaşı yada x bir kişi geliyor o kişi ya biletsiz yada bir biletle 1 den fazla kişi alıyorlar yönetimin yapması gerekense ben yine suçlamıyorum yönetimi fakat yapması gereken bu güvenlikçilerle yollarını ayıracaklar yada çekip bunları işlerini doğru dürüst yapması konusunda telkinlerde bulunacaklar ben türkiyenin bir çok stadında maç izledim inan bu sorun sadece bizim stadımızda değil süperligdeki bir çok takımın başında aynı sorun var tek çare ya güvenlik firmasıyla yapılan mukavele fesh olunacak yada tez zamanda E-BİLET sistemine geçilecek yoksa bu tür sorunlarını önüne hiç kimse geçemez
Alt 26.09.2013, 01:32   #30
özmen58nadim
Acemi Yiğido

Alıntı:
58MySouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Noktasından virgülüne kadar haklısınız.
2004/2005 sezonun süperlige çıktığımız günden beri her sene 2 taneden az olmamak kaydıyla kombine bilet alıyorum tam 4 sene maraton trübününden kombine aldım yukarda yazdıklarınıza bire bir şahit oldum artık yıldım usandım ve son 5 senedir VİP tirübününden kombine alıyorum kafam rahat içim rahat sıkıntı olmadan strese girmeden maçımı izliyor ve evime dönüyorum

Etiketler
devam, ediyor, İŞkence

Seçenekler Arama
Stil