Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Cicinho uyarılmalıdır
Alt 01.10.2013, 19:53   #21
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Cicinho uyarılmalıdır

Kesinlikle doğru tespit, ayrıca Da Costanında şiddetle uyarılması gerekiyor. Nihayetinde nerdeyse maç sayısı kadar sarı kart görecek (çift sarı kart olayı) Ayrıca kalecilerimizin daha dikkatli ve profesyonelce çalışmalarının yanında Ziya kardeşimizinde ofansa dönük oynaması neticesinde bazen savruk pozisyonlara düşebilmekte. Tabi sezon uzun bir maraton, her zaman böyle olmayacaktır diye düşünüyorum. Benim endişem Adem Koçak konusunda idi, Allahdan yokluğu şimdilik hissedilmedi. İnşallah en kısa zamanda dönüşü gerçekleşir. Çünkü mevki oyuncusu çok az. Sakatlığı kart cezalısı derken sıkıntıya girebiliriz. Ayrıca Mehdi de çok iyi, özellikle son 2-3 maçta bayağı hoşuma gitti. Hayırlısı olsun... Sayın Bülent Yavuzunda bir tarafının Sivaslı olmasıda ayrıca beni mutlu etti.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2013, 20:46   #22
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

futbolda sertlik olacaktır ,bunlar futbol kuralları içinde olmalıdır,pozisyon icabı olmalıdır,kasten rakibe vurmak,tekmelemek olmamalıdır,hertakımda öyle oyuncular var bizde olmamalıdır,sivassporun bir duruşu vardır sivaslı hiçbir oyuncu bir melo,eboue ,burak,engin baytar,çağlar gibi yörelerinin ,takımlarının karakterini yansıtmamalıdır,insanın adı çıkacağına canı çıksın,böyle adı çıkar yarın elin hakemi durduk yere kırmızı verir ,ondan sonra zaten geç kalınmıştı drerler çirkef oyuncuydu derler onedenle cicinyo pozisyon icabı hariç sertlik yapmamalıdır
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.10.2013, 22:35   #23
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kesinlikle doğru tespit, ayrıca Da Costanında şiddetle uyarılması gerekiyor. Nihayetinde nerdeyse maç sayısı kadar sarı kart görecek (çift sarı kart olayı) Ayrıca kalecilerimizin daha dikkatli ve profesyonelce çalışmalarının yanında Ziya kardeşimizinde ofansa dönük oynaması neticesinde bazen savruk pozisyonlara düşebilmekte. Tabi sezon uzun bir maraton, her zaman böyle olmayacaktır diye düşünüyorum. Benim endişem Adem Koçak konusunda idi, Allahdan yokluğu şimdilik hissedilmedi. İnşallah en kısa zamanda dönüşü gerçekleşir. Çünkü mevki oyuncusu çok az. Sakatlığı kart cezalısı derken sıkıntıya girebiliriz. Ayrıca Mehdi de çok iyi, özellikle son 2-3 maçta bayağı hoşuma gitti. Hayırlısı olsun... Sayın Bülent Yavuzunda bir tarafının Sivaslı olmasıda ayrıca beni mutlu etti.
Agabey uyarsan bile ayni seyi yapar portekiz sert oynamayi cok seviyiorlar ogrenkler(simdi oynayanlar) Pepe, coentrao, bruna alves, ronaldo, raul meireles, almeida, quaresma bunlar hepsi ayni tarz oyuncular

Bence da costayi uyarlarsa bile ayni seyi yapar
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasli010'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.10.2013, 23:06   #24
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yav Allah aşkına bu kadar da olmaz be! Eleştirilecek hiç birşey bulunamadıya böyle saçma sapan detaylar eleştiriliyor! Cicinho kadar kariyer sahibi kimi gördünüz ki bu takımda şimdiye kadar? Tamam centilmenlik önemli fakat biyere kadar. Uğur Kavuğu hatırlatayım ben size en iyisi. Ben sahadaki Uğur kavuk yerine kulübedeki hatta tribündeki Cicinhoyu tercih ederim. Ya siz? Halimize şükredelim az diyorum. Ben maçları Ankara'da izliyorum da, cicinhoyu görenler bu adam Sivasa nasıl gelmiş diyorlar. Eleştirecek bir şeyler aramayalım lütfen şükredelim, değerini bilelim ve daha nice cicinholar görelim costalar görelim bu takımda. Elimizdeyken değerini bilemezsek kaybedince çok ararız ama ne fayda...
Alt 01.10.2013, 23:23   #25
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

Mhknin hakemleri Sivasla başa çıkamadıya bu ara nasıl etsem de şunların ibiğinden tutsam diye uğraşıyorlar. madem Sivasın hakkını bu kadar gözetiyorsunuz biz kaç senedir hakemlerden ne çekiyoruz o zaman niye yoksun? ıstanbulda olsun trabzonda olsun hakemler maça değil taraftara bakıp karar veriyor hiç mi vicdanınız sızlamiyor! Adam maçta nerde duracağını bilmiyor sonra top çarptı oluyor bilmem ne eleştiriyormusunuz bir 'Sivaslı' olarak elestiriyormusunuz o hakemleri? Hayır. Resmen Sivasspor düşmanı hakemler var sizin de bildiğiniz üzere ve inatla hâlâ Sivasın maçlarına atanıyor. Lig de hakemlerden mağdur olan böyle bir takım daha yok! MHK duyuyormu peki hiç sesimizi? Hayır! Dinime küfreden de müslüman olsa demişlerya hani.. Sen görevini yap yeter, artık yıldığımız şu hakem senaryoları yaşanmasın. Cicinhonun senden önce hocası var bi sorun varsa da seni hiç ilgilendirmez!
Alt 01.10.2013, 23:27   #26
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

uyarılmalıdirmiş...söylesene sen barış şimşeği kaç kez uyardın? Fırat aydınus u kaç kere uyardın? Deniz çobanı? Önündeki kazığı görme eldeki çöpe laf et töbe töbe..
Alt 01.10.2013, 23:35   #27
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

dirsek atan, çifte atan, bacak yaran, burun kıran tüküren, el kol sallayan... Hangisini uyardınız şimdiye kadar veya kaçına kart verdiniz? 3 büyütülmüşe gelince bir başka oluyor demi? Sizin derdinizi de anlıyorum ben adam sinirden bir tekme attı hakem görmedi kart vermedi onun acısı var elinizden gelse siz vereceksiniz kartı. Yazık... Sivaslıymiş... Yazık...
yiğido58sinan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2013, 23:47   #28
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

zaten alıştık canım bunlara ne zaman düzlüğe çıksak illa bir taş konacak yolumuza yoksa olmuyor demi! Yarın iki maç daha kazanalım o alışık olduğumuz haberlerde başlar artık: costa gsye aatıf bjkye cicinho fenere... Carlos şuraya o buraya şu oraya... Sahada yapamadıklarını buralarda yapıyorlar. Bunların varya alayı cehennemin dibine yeter ya!
Alt 01.10.2013, 23:49   #29
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

mehmet yıldız dediniz hallettiniz grosicki dediniz hallettiniz erman kılıç dediniz hallettiniz sıra geldi cicinhoya mi? Ha?
Alt 02.10.2013, 00:11   #30
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Ne bicim Sivasliymis.

Babaannesi belki gercek sivasli , dogal olarak da Sivasli ama neymis Carlos gelince takip etmeye basladim....

Demekki iyi bir sivasli degil -
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
cicinho, uyarılmalıdır

Seçenekler Arama
Stil