Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Carlos'un yeni gözdesi çok mutlu!
Alt 08.11.2013, 12:17   #1
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Carlos'un yeni gözdesi çok mutlu!

Ziraat Türkiye Kupası'nda forma giydiği Bucak Belediye Oğuzhanspor maçında 2, Ankaragücü maçında ise 1 gol atarak teknik direktör Roberto Carlos'un dikkatini çeken Hakan Arslan, ligin 10. haftasında ikinci 45 dakikada görev aldığı Gaziantepspor maçında da 2 kez gol sevinci yaşadı. Arslan, ligde daha önce Eskişehirspor, Gençlerbirliği ve Kayseri Erciyesspor'un 89. dakikalarında oyuna girmişti.

Hakan Arslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gaziantepspor maçında Nijeryalı forvet John Utaka'nın sakatlığı sonrası oyuna girdiğini belirterek, "Sonradan oyuna girmek futbolcular için zor bir durumdur. Ligde, daha önce kısa süreler oyunda kaldım ama bu maçta 45. dakikada oyuna girdim. Benim için de çok heyecan verici bir durumdu. Oyuna girdikten sonra 2 güzel gol atarak takımıma katkı sağladım. Hem kendi adıma hem de takımım adına maçtan güzel bir sonuçla ayrıldık" diye konuştu.

Geçen sezon devre arasında Sivasspor'a geldikten sonra kısa sürede takıma adapte olduğunu ve ilk 11'de şans bulduğunu anımsatan Arslan, bu yıl ise ligde çok az forma şansı bulduğunu belirtti.

"Her futbolcu oynamak ister"
Çalışmayı hiçbir zaman bırakmadığını, forma şansının kendisine de geleceğinden emin olduğunu dile getiren Arslan, şöyle konuştu:
"Kupa maçları özellikle ligde oynamayan futbolcular açısından önemli. Bu bilinçle ve işi çok ciddiye alarak maçlara hazırlanıyorum. Oynadığım 2 kupa maçında da iyi performans sergilediğimi düşünüyorum. Nitekim teknik direktörümüz Roberto Carlos'un gözüne girip, Gaziantepspor maçında devre arasında beni oyuna almasını sağladım. Sivasspor'a geldiğim günden beri ilk 11'de oynamak istiyorum. Sonuçta her futbolcu oynamak ister. Sistem ve taktik açısından da yedek kaldığımız dönemler oluyor. Süre verildiğinde bunu iyi değerlendirmeyi düşündüm. Büyük-küçük maç ayrımı hiçbir zaman yapmadım. Ziraat Türkiye Kupası'nda Ankaragücü maçını da iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Bu maçları iyi geçirmem ligde de süre almamı sağlıyor. Oynadığım maçlarda da yine takımıma katkı sağladım. İlk 11'in değişmez oyuncusu olmak istiyorum."

Sezon başında Carlos ile görüştüğünü aktaran Arslan, Carlos'un kendisine ligde ve kupada çok maç olduğunu, şans bulacağını ve kendisini başka bir yere göndermeyi düşünmediğini söylediğini anlattı.

Hakan Arslan, o günden sonra farklı bir psikolojiye büründüğünü dile getirerek, "Ligde ya da kupada illa ki forma şansı gelecek. Bu bilinçle hazırlandım. Her zaman kendimi hazır tuttum. Nitekim şans geldi ve bu şansı da iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. İnşallah, bundan sonrası için hayırlı olur" dedi.

Defansif orta saha oyuncusu olmasına rağmen sürekli golü düşündüğünü vurgulayan Arslan, Carlos'u mahçup etmediğini için mutlu olduğunu söyledi.

Arslan, her maça galibiyet parolasıyla hazırlandıklarını belirterek, şöyle devam etti:
"Hocamız bu bilinci bizlere yerleştirdi. Tamamen galibiyete odaklanıyoruz. Önceden olsa 'deplasmana gidiyoruz, 1 puan iyidir' düşüncesine giriyorduk. Artık her deplasmanda galibiyeti düşünüyoruz. Galibiyetler takımda psikolojik olarak farklı hava yaratıyor. Ligde 3. sıradayız. Hedefimiz ligde ilk 4'ün içerisine girmek. Avrupa kupalarını hedefliyoruz. Hocamız Roberto Carlos, Şampiyonlar Ligi'nden bahsediyor. İyi bir hava yakaladık ve inşallah sonunu getiririz."

KAYNAK

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Carlos'un yeni gözdesi çok mutlu!
Alt 08.11.2013, 13:17   #2
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Carlos'un yeni gözdesi çok mutlu!

Hakan çok çalışkan bir futbolcu,bunu oyununa yansıtıyor zaten.Başarıların devamını dilerim Hakan`ım.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2013, 13:34   #3
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Arslan, her maça galibiyet parolasıyla hazırlandıklarını belirterek, şöyle devam etti:
"Hocamız bu bilinci bizlere yerleştirdi. Tamamen galibiyete odaklanıyoruz. Önceden olsa 'deplasmana gidiyoruz, 1 puan iyidir' düşüncesine giriyorduk. Artık her deplasmanda galibiyeti düşünüyoruz.

Şu cümle Roberto Carlos ile Rıza Çalımbay arasındaki farkı ortaya koyuyor...
Alt 08.11.2013, 13:49   #4
TEKOTORİTE58
Acemi Yiğido

55 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 TEKOTORİTE58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor için yazdıgım bir şiiri paylaşıyım

NAVRATİL ZİYA COSTA SİVASPOR NE ÇİLEK NEDE PASTA BÜTÜN DÜNYA SİVASA HASTA

roberto karlos koşuyor.sivasspor onla çoşuyor.fener,kartal cimbom buna şaşıyor
TEKOTORİTE58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2013, 14:05   #5
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Joker gibi mübarek forvetsiz mi kaldın koy tek forvet orta saha defans koy oynasın
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2013, 14:19   #6
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
58fatihcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Joker gibi mübarek forvetsiz mi kaldın koy tek forvet orta saha defans koy oynasın
Aklıma naci sönmezi getirdi bu yorumun
Futbolda kalecilik dışında her mevkide oynadım demişti naci kaptan da zamanında
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2013, 14:24   #7
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kamil ve onun gibiler bu oyuncuyu örnek almalı!
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2013, 14:48   #8
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Hakan Arslan cok begendim bir oyuncu! Insallah artik haketti kadar oynatir Carlos emmi.

Kadir - Hakan - Mehd üclüsüyle Barcelonanin Xavi-Iniesta-Busquets üclüsü gibi saglam bir orta sahamiz olur allahin izniyle
Alt 08.11.2013, 15:34   #9
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Onu Adem, Kadir hatta Mehdi'den ayıran en büyük özelliği sürekli golü düşünmesi. Özellikle hocamızın oynattığı oyun şablonunda onun bu özelliği daha çok ön plana çıkıyor ve özellikle Kadir'in yapamadığını Hakan yaptı bu hafta. Ben onun daha çok gol atacağına inanıyorum. Özellikle oyuna daha erken girerse takıma ekstra katkısı olur vede daha çokgol atar...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2013, 18:02   #10
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Sabreden derviş muradına ermiş derler bu söz hakanın durumuna cuk oturdu çünkü Hakan sabırla çalıştı bekledi sabrının sonunda meyvesini iki golle aldı
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
carlosun, çok, gözdesi, mutlu, yeni

Seçenekler Arama
Stil