Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 04.12.2013, 19:24   #11
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tur atladik.Fakat rakip Silivrispor olunca 1-0´lik sonuc seyredenlerin mutlaka uykusunu getirmistir.Sanki Sivasspor´da bir düsüs var gibi geliyor bana.Galatasaray macinda herkes Halis Özkahya´ya yüklendi fakat,o maci kaybetmemizde Halis Özkahya´mi sadece hataliydi?Bizde bir düsüs oldugu cok acik bir sekilde görülüyor.
hep öyle oluyor zaten.
zaten bu takim ne zmn lig boyunca durmaksizin basarili olmus ki ?
ilk 10 hafta iyi olsa geri kalan haftalar düsüyor yada tersi oluyor.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.12.2013, 19:34   #12
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
UltraYigido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hep öyle oluyor zaten.
zaten bu takim ne zmn lig boyunca durmaksizin basarili olmus ki ?
ilk 10 hafta iyi olsa geri kalan haftalar düsüyor yada tersi oluyor.
Niye Sivasspor'un basarisi kanına mi dokunuyor ? 2 sene üst sıralarda oynadık şampiyonluk kovaladık. Oblar basari dégil mi?
Alt 04.12.2013, 19:36   #13
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

her şey bir tarafa bu nasıl bir taraftarlık yahu:

stad nerdeyse bomboş,yönetim bir şeyler yapmalı,taraftar grupları kurmalı bunu para vererek yapmalı gerekirse,ne biçim zihniyet bu yaa,önemsiz bir maç değil ki bu,niye kimse gitmiyor stada,ah sivas da olacaktım ki 3 saat önceden giderdim.

yönetim uyuma taraftarı yok bu takımın,düzen yok,tezahürat yok,rakibi baskı altına almak yok.

taraftar grupları oluşturmalı kendi haline bırakırsanız byle boş tribünleri izleriz.
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.12.2013, 19:42   #14
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***takım ruhu yoktu eren,utaka,kamil yerine su ana kadar hic sanş verilmeyen oyuncularımza yer verilseydi güzel olurdu belki birini takıma kazandırabilrdik.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.12.2013, 19:54   #15
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

borjan 7

cicinho 9

ümit 7

da costa 7

eren 6

burhan 9

mehdi 9

grosicki 8

utaka 5

kadir 6

cihan 4

niyazi 7

notlar 10 üzerinden değerlendirildi...

hücum-ofansif futbol 8

defansif futbolumuz 5

takım savunması 4 (maalesef çok kötüyüz)

topla oynama 8

taraftar baskısı 1

hakem performansı 9

centilmenlik 9

futbol görselliği ve heyecan 5

notlar 10 puan üzerinden.
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivastatlıbelam'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.12.2013, 20:02   #16
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Karşılaşmanın açık kanaldan veriliyor olmasına rağmen, 1000 kadar gerçek yiğidoların takımın stadyumda destekleyen yiğidoları tebrik ediyorum.
Sivasta olacağan maç olacak mazeretin olmayacak ve maça gitmiyeceğin! Bunu anlamış değilim mantıklı bir açıklaması olan varmı? Sivassporlu olarak.
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dedebali58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.12.2013, 20:10   #17
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 471 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maçın neyini degerlendiriyim tek kelimeyle rezillik
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.12.2013, 20:46   #18
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Mesai saatleri maalesef maçın tamamını seyretmeme mani oldu... Ama seyrettiğim kadarı ile antreman mahiyetinde ve fazla sıkmadan ''bak kardeşim bir atarsan iki atarım'' görünümlü bir maç oldu. Kart cezalılarımızın formlarının düşmemesi ve atmosferden kopmaması için bundan ideal bir hazırlık olamazdı. Ama açıkcası öğle maçlarının sonuçlarını görünce neden yalan söyleyeyim tedirgin olmadım değil. Aman Allahım Trabzon elenmiş Birde onun sevinci de var işin içinde

Mini sohbette ve yazılanlardan gördüğüm kadarı ile Kamilin iştahlı bir ilk yarı geçirmesi beni hayli sevindirdi... İzlediğim bölümlerde özellikle Utakanın verimsizliği, Mehdinin çelimsizliği, Borjanın gereksizliği gözüme çarptı... Ama bir Niyazi girdi ki onada oldukça sevindim doğrusu... Ama özellikle Cicinhonun profesyonelliğine hayran kaldığım kadarı ile bu profesyonelliğinin uzağında kalan itiraz etme güdüsüde onun kariyerinde bir insana yakıştıramadım. Çünkü resmi müsabakalarda olur olmaz gereksiz kartlar, bizi takip eden diğer resmi müsabakalarda zor durumda bırakacağını bilmeli ona göre tutum sergilemeli diye düşünüyorum.
Bir sevindiğim noktada bizim maç haricinde 45 dakikasını özellikle Ahmet Aras için belirtmem gerekiyor. Zinde ve rahat oyunu beni mutlu ediyor. Ayrıca gol yollarındaki arayışlarıda cabası... Güzelde bir gol attı... Aferin ona...

Artık bu maçı geçtik guruplara kaldık. Öyle yada böyle yarı final görmeliyiz, geçtiğimiz yıllardaki çizgimizin bir tık üzerinde hedef belirlemeliyiz. Zaten buda bizim finale itecektir. Artık kupa statüsüde değişti. Eskiden final oynasak ve kaybettiğimiz takım UEFA veya Şampiyonlar Ligine katılmaya hak kazansaydı, biz gidebiliyorduk. Şimdi Kupayı kazanmak gerekiyor. Diğer durumlarda Lig sırlamasına göre Avrupaya gidiş olacak... Dikkat edilmeli, yaz-boz tahtası devamlı kontrol edilmeli...
Hafta sonunda çok önemli bir müsabakamız var. Üzerimizdeki naaş toprağını atmalıyız. Silkelenmeli puan veya puanlar çıkarmalıyız. Bu güç bizde var sadece inanmak kafi gelecek.. Haydi çocuklarrrrrr....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.12.2013, 21:21   #19
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Utaka ,/Allah canımı alsada kurtulsam havasında oynuyor hiç mi hiç isteği arzusu yok , utaka bitmiş çok iyi gördük bunu.. kamil efendi golü atana kadar iyiydi, koştu aldı-verdi kaçtı ama golü attı bencillik tekrar nüks etti..burhan ile aralarında bir soğukluk vardı sanki hiç anlaşamadılar ikisi ayrı kanattaydı ama bunu yüzlerinden okumak zor değildi..kamil yine oyundan çıkarken yüzünü ekşitti aha dedim carlosun devreler atacak.. ne yalan söylüyüm gerginlik olacak sandım bir an , ama RC nin o içten gülüşü ve kamili tebrik etmesi bırak benim gururlanmamı ölüyü diriltir hacı...
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etlidöktürek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
O KUPA BURAYA GELECEK!
Alt 04.12.2013, 21:22   #20
06batu58
Yiğido

06batu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

59 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart O KUPA BURAYA GELECEK!

SİVAS SPOR geçen yıla göre zorlayacak rakip kalmadı! Bugün oynan maçlar'da trabzon ve fenerbahçe kupa dışın'da kaldı.Sivas spor ise Ziraat Türkiye Kupası 4. tur mücadelesinde Sivasspor, Spor Toto 3. Lig ekibi Silivrispor'u konuk etti. Sivas, karşılaşmadan 1-0'Lık galibiyetle ayrılarak kupada 5. tura adını yazdırdı. Kamil Grosicki, 18. dakikada attığı golle Yiğido'ya galibiyeti getiren isim oldu. Buna rağmen gol yollarında kısırlık var.Devre arasında forvet hattına transfer şart,yabanıcı santrafor yerine Rize spordan oynayan teyfik köse veya Galatasarayda oynayan:aydın yılmaz talınmalıdır.Hem yabancı kısıtlamasında işimize yarayan transferler olur.Ama teyfik köse transferi harika olabilir.Orta sahamıza her ke tarafından,istenilen futbolcu S.HOLMEN transferi gerçekleşmesse başka bir yerli olan,yekta kurtuluş olabilir.Defansa ise giray kaçar harika olur bu isimleri alabilirsek,avrupa deyil şapiyonlar ligine gidebiliriz.
AMA AVRUPAYI GARNTİLERİZ................... .............................. ...............
ANKARADAN İYİ GÜNLER BÜTÜN SİVASLILARA
06batu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
buraya, değerlendirelim, gelecek, kupa, maçı

Seçenekler Arama
Stil