Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Onlara teşekkür ediyorum
Alt 04.03.2014, 07:05   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Onlara teşekkür ediyorum

Sivasspor Kulüp Başkanının konuk olduğu ortak yayın spor proğramı, Büyük Otelden canlı olarak yayınlandı. Sivas'ta yayın yapan Tv'lerin spor sorumluları ve yorumcularının sorularını cevaplayan Otyakmaz, "Bazen herşeyi açıklayamıyorsunuz. İstanbulda yemekli toplantı yapıyoruz verilen sözler belirli kişilerce ödeniyor, gerisinden ses gelmiyor. Bir bölgede yapılan organizasyondan 5 bin adet forma gönderin satalım deniyor 2 adet forma satılıyor. İlgisiz kalıyoruz duyarsısız. Biletleri uygun fiyat yapıp katılımın sağlanmasını istiyoruz ama maalesef olmuyor. Sivassporun Sivas'ın marka değeri olarak olması Sivas'ın ne kadar gelişmişliğinin göstergesidir. Oysa Sivas'ın başka marka değerleri olmalıdır" dedi.

Sivassporda üstüste alınan yenilginin sonucunda futbolculara tepki gösterilmesini yadırgadığını belirten Otyakmaz; "Sivassporun bugüne kadar alınan puanları da bu futbolcular aldı. 2 şanssız sonuç aldık diye homurdanmaların olmasına anlam veremiyoruz. Virüs gibi yayılacak homurdanmalar devam ederse yönetim olarak farklı düşünmeye başlarız. Yönetime talipli olan var ise bunu uygun şekilde devretmeye de her an hazır olacağımızı belirtmek isterim" şeklinde konuştu.

Basın mensuplarının taraftarlar konusundaki görüşlerinin sorulması üzerine Otyakmaz, "Gruplar dışındaki tüm taraftarlarımızdan Allah Razı olsun onlara teşekkür ediyorum. Grupların çirkin tezahüratları nedeniyle 50 bin lira ceza aldık. Gruplar geçmişte bir karşılaşmaya küsmüş, gelmemişlerdi. Ne kadar güzel bir ortam olup maçıda rahat kazanmıştık" diyerek taraftar gruplarına olan kırgınlığını kızgınlığını aleni olarak ilk kez ifade etmiş oldu.

Borcu olmayan ancak kasasında parasıda olmayan kulüp olduğunu belirten Otyakmaz, "Kulübü borçlandırmak gibi niyetimiz yok. Borçlanan kulüplerin akıbetleri ortada. Onun için borçlandırmayı düşünmüyoruz" dedi.

Sivasspor kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz; "Disiplinsiz futbolculara gereği ne ise onu yapıyoruz, suskun değiliz ama yaptığımız ya da yapacaklarımızı da medya yoluyla duyurudan kaçınıyoruz. Kimse endişe duymasın Sivassporun her türlü hakkını her alanda savunuyoruz. TFF'de de savunuyoruz, kulüp içerisinde de savunuyoruz" dedi.

TFF başkanlığını düşünüyor musunuz? şeklinde gelen soruya ise Otyakmaz, "Çok farklı bir atmosfer var, bize göre değil. Sivas'taki hizmetlerimiz bir gün sona erecektir. Burası bizim babamızın yeri değil: Sivasımızın ortak değeridir. Bir gün görevi sonlandırıdığımızda ailemle, çocuklarımla birlikte olmayı yeğlerim" dedi.

Sivasspor kulübü başkanı Mecnun Otyakmaz'a, TV 58 Sporaktif Proğram yapımcısı Mustafa Ateş tarafından plaket takdim edildi. Proğrama, Sipas Vizyondan Nail Sertakan, SRT'den Ali Yavuz ve yorumcuları katıldı.

Sivasspor.Com Özel haberidir.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 13 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Onlara teşekkür ediyorum
Alt 04.03.2014, 07:43   #2
atrium58
Yiğido

atrium58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 atrium58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Onlara teşekkür ediyorum

Fener maçından sonra taraftar Aziz beyin şikayeti üzerine iyiden iyiye sorgulanır oldu. Bu yapılamayan transferlerin veya takımdaki düşüşün temel nedeni olmasa gerek vesselam..
atrium58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda atrium58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2014, 08:18   #3
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1578 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Güzel bir programdı üç saatten fazla süren bu güzel programın tamamını takip ettim. Bu güzel programda emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ederim.

Sorulan tüm sorulara Başkanın ayrı ayrı aydınlatıcı cevaplar vermesi gayet güzeldi, Başkanın bu açıklamalarından ben birçok şey çıkardım kafamdaki birçok sorunun cevabınıda aldım diyebilirim.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2014, 08:43   #4
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

İstanbulda yapılan yemekli toplantıda kulübe maddi destek vereceğiz diye bakanın yanında parmak kaldıranlar sonradan kaybolmuş birkaç kişi dışında sözünde duran olmamış.

Başkanın taraftar gurupları için söylediği net açıklamalar dikkate alınırmı bence alınması gerek.
Alt 04.03.2014, 08:59   #5
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bosuna para harcaniyor, madem ki paramiz yok ozaman bosuna kotu oyuncuya para vermeyin.

Ucuz oyuncular da iyi olabilir ama simdiki Oldoni ve bunda onceki yabanci forvete bosuna para vermeyin sayin yonetim. Adamlar gelip burda yatiyor yiyip icip gidiyorlar. Katkilari nerdeyse sifir.

Bundan haric sonuna kadar destek ve tebrik ederim Mecnun baskanim.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2014, 08:59   #6
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

abi isimleri ile teşhir edilsin. yemekli toplantıda ahkam kesenlerin sivasa katkısı sıfırdır.sivas için ne varsa tribündeki beş parasız ama onurlu gururlu taraftarlarda var. en azından her hafta sapasağlam yerindeler
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58svs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2014, 09:04   #7
chatlaq
Yiğido

92 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 chatlaq FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu tarz toplantılarda prestij yapmak için kurusıkı atanları teşhir etmek lazım. Onlara en iyi ceza böyle verilir ama başkanın bunu yapacağını zannetmiyorum.

Güzel oldu program geç kalınmıştı başkanın görüşlerini öğrenmiş olduk. Sezon sonu kesinlikle aynı şekilde ortak yayın yapılmalı.
chatlaq isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2014, 09:22   #8
Rallim58
Gast

Mecnun Odyakmaz ;

"Sezon başı 5 milyon açığımız vardı bunu toplayabilsek güzel transfer yapacaktık ama toplayamadık, İstanbul'da yapılan yemekte söz verilen 1.7 milyon gelmedi, İsmail Erdem ve Doğan Ürgüp ve yönetici arkadaşlarımın desteği ile 1.3 milyon ancak topladık"

İstanbul yemeğine Bakan'ın yanında katılarak, "benden ....." diyenlerin listesi açıklanır sanırım.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2014, 09:30   #9
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gece düzenliyoruz gelen yok binlerce forma gönderiyoruz 2 tane forma satılıyor diye açıklama yapmış başkan peki siz yönetim olarak devre arasında bu takıma layık görüp kaliteli bi kaç oyuncu aldınız mı mevcut kadrodaki oyuncuları niye sattınız bunlara bi açıklama getirmelisiniz bence...Ligde ve kupada taraftarı umutlandırıp daha sonra hayal kırıklığına uğrattınız...ziraat türkiye kupasında 2-3 maç daha kazansa bu takım kasanıza 3-5 trilyon para girecekti...Rengifo oldoni aykut fatih kıran ahmet şahbaz mahmut bezgin bu oyuncuları layık gördünüz bu takıma ve taraftara...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı onur0634'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2014, 09:33   #10
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir klüp yönetim 5-10 trilyon borçtan korkuyorsa eğer başarıyı bi noktadan öteye götüremez zaten...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı onur0634'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ediyorum, onlara, teşekkür

Seçenekler Arama
Stil