Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor kesinlikle pes etmez
Alt 10.03.2016, 11:44   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivasspor kesinlikle pes etmez

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor'da teknik direktör Mesut Bakkal, küme düşme mücadelesi veren kırmızı-beyazlı ekibin kesinlikle pes etmeyeceğini, şehir, yönetim, teknik heyet ve takım olarak buna inandıklarını söyledi.

Bakkal, AA'ya yaptığı açıklamada, Sivasspor'un kümede kalma adına çok büyük umutlarının olduğunu belirtti.

Takım olarak istedikleri yerde olmadıklarına işaret eden Bakkal, "Takımın başına geldiğim haftadan bu yana, Mersin İdmanyurdu karşılaşması hariç, gittikçe yükselen bir grafik var. İyi oynadığımız Antalyaspor karşılaşmasında alamadığımız bir galibiyet var. Takımın yükselen bir performansı var. Bizim bunu sonuca yansıtmamız gerekiyor" dedi.

Bakkal, sahalarındaki maçları mutlaka kazanmaları gerektiğini, son üç haftada kaybedilen puanların hesaplarını değiştirdiğini ve bütün maçlardan puan ya da puanlarla ayrılmak zorunda olduklarını ifade etti.

Medicana Sivasspor'un ligde kalması için takımın başında olduğunu vurgulayan Bakkal, şunları kaydetti:

"Sivasspor kesinlikle pes etmez. Şehir, yönetim, hoca ve takım grubu olarak buna çok inancımız var. Belki kısa sürede çok beklenti olmuş olabilir ama, bir anda her şeyi düzeltmeniz ve her şeyin üstesinden gelmeniz çok zor. Geldiğim zaman 14 puanımız vardı. Çok zor olacağını söyledim. Taraftarımızın, kentin, sabrı inanılmaz. Bu sabrın en azından sezon sonuna kadar devam etmesi gerekiyor. Hep birlikte, beraber, buradan çıkacağımıza inanıyorum. Özelikle iç saha maçlarındaki o taraftar coşkusunu arkamızda görmek istiyoruz. Çünkü taraftar bizim için çok önemli. Geldiğimiz bu noktada bir anda bu işin içinden çıkmamız mümkün değil. Ama yükselen bir trend, iyi oynamaya çalışan bir takım, inançlı bir camia var. Bu inanç bize inşallah sezon sonunda mutlu son olarak dönecektir."

"Ben bu işin bu saatten sonra para ile olacağını zannetmiyorum"

Futbolculara Kasımpaşa, karşılaşması için verilecek pirim konusuna değinen Bakkal, "Ben bu işin bu saatten sonra para ile olacağını zannetmiyorum. Bu saatten sonra oyuncunun kendi karakterinin ön planda olacağına inanıyorum. Zaten Sivasspor, paraları çok düzenli ödeyen, borcu olmayan bir kulüp. Futbolcularımızdan bu yönde hiçbir teklif gelmedi. Şehrin dinamikleri böyle bir şeyi harekete geçirmek istiyorlarsa bir nebze de olsa faydalı olabileceğine inanıyorum" diye konuştu.

"Futbolcular çok üzgün"

Futbolcuların, takımın gidişinden hiç memnun olmadıklarını da aktaran Bakkal, şöyle devam etti:

"Özellikle lig başından bu yana ortaya konan bir performans var. Bu saatten sonra hata arama yerine, 'bundan sonra ne yapabiliriz' onu konuşmak gerekir. Bu her zaman bize fayda getirecektir. Ben o inançla başladım, o inançla devam ediyorum. Mersin İdmanyurdu maçı hariç, diğer bütün maçlardan memnunum ama oyuncu grubunun bu durumdan memnun olması mümkün değil. Bu durumdan çıkmak için de mücadele ediyorlar mı? Evet ediyorlar. Kendi aralarında 'bu takım kesinlikle bu durumu hak etmiyor, bu duruma getirenler bizlersek, çıkaracak da bizleriz' diye sürekli konuşuyorlar."

Ligin 25. haftasında Kasımpaşa ile yapacakları maçın çok önemli olduğunu dile getiren Bakkal, "Öncelikle iyi oyun, iyi mücadele ve kazanma coşkusunu yaşayan bir takım ile skorun geleceğine inanıyorum. Ligde kolay maç yok. Son ana kadar taraftarımız ile sabırlı bir sezon geçirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu maçlardan bir tanesi de Kasımpaşa, inşallah bu bizim için bir başlangıç olur. Kazanma adına sahada her şeyi yapacak bir oyuncu gurubunun olacağını düşünüyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor kesinlikle pes etmez
Alt 10.03.2016, 11:52   #2
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivasspor kesinlikle pes etmez

Oyundan memnun değiliz... Dın dın yan paslar, topun bizde daha çok kalması gol attırmıyor. Bize GOLCÜ gol attırıyor. Kısacası biz hocanın oyuncu takıntılarından memnun değiliz. Herbiri yarın bir gün bir takım bulur gider ama bizim takımın ismi oracıkta kalır. Kimsenin üzüldüğünü zannetmiyorum. Hepsininde menajeri var. Son 2-3 hafta sonra hepsi menajerlerini sesler kapağı bir tarafa atarlar hocam sen rahat ol... Sen yeterki İbrahim akını sahaya sürme, Sen yeterki Texeria yı oynat. Acaip acaip oyuncu değişikliklerine gitme bu takım puan yada puanlar alır... Biz inanıyoruz ama gel görki fark çok vahim durumda... Herkes Kayserinin fikstürü bizden kötü diyor ama ben öyle düşünmüyorum. Sen artık Feneri Beşiktaşı da yenmek zorundasın başka çarende yok zaten.. Ama bu takıntılarla zor görünüyor...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.03.2016, 12:49   #3
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şöyle düşünmek lazım, durum zaten ortada. Bu durumda hocanın yapabileceği en iyi açıklama bu. Artık şöyle olsaydı böyle olsaydı vakti çoktan geçti. Hocamız bile hala umutlu ise bize de taraftarlar olarak pes etmemek ve desteğe devam etmek düşüyor. Bu takım düşerse Sivasspor'u bırakıp "esas" takımlarına dönecek olanlar dışında hepimiz değil Ptt'ye, 2. lige bile düşsek bu takımı tutmayacak mıyız? Öyleyse endişelenmeyi ve üzüntüyü "kenara bırakıp" destek olmalıyız. Ha baktık takım düştü, o zaman kenara bıraktıklarımızı tekrar omzumuza alırız.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Soyözen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.03.2016, 12:52   #4
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 415 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ümit Özat parasını almadığı gibi kendi cebinden oyuncusuna ayakkabı almış, Mersin İY takımı başkanı açıkladı. Bunların yediğimönünde yemediği arkasında çıkıpta adam akıllı maç kazanamıyorlar beni çileden çıkaran nokta o .. Az edep eder adam ya hu !

Ayrıca takımın özgüven eksikliği bariz belli ama bunu giderecek nokta yine teknik direktördür, oyuncunun eksiği nedir gediği nedir, özel hayatında mı sorun var yoksa hocayı mı sevmiyor şehri mi sevmiyor ne umdu ne buldu bunları hocanın iyi gözlemlemesi ve anhında teşhis koyup tedavi etmesi lazım. Böyle basına konuşmakla olmaz, oyuncuların her biriyle özellikle ilk 11'e koyduğu her adama özel ilgi göstermesi gerekir hocanın ama zannetmiyorum ki Mesut Bakkal bunları yapıyor ayrıca disiplinde çok önemli disiplinin olmadığı yerde cıvıklık olur başarı gelmez ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı badof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.03.2016, 13:06   #5
canimsivas58
Acemi Yiğido

35 Mesajına 66 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 canimsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eger sivasspor küme düserse sucu sakin mesut bakkalda aramayin, arayan tasa döner. bu takimi sergen sabotaj etti ve okan buruk havaya ucurdu.
adamlar golü atamiyorsa bakkal napsin, cikip kendisimi atsin.
mersin maci haric hepsini süper oynadilar ama beceriksizler atamadi golleri be bilirsiniz atamayani affetmezler..
canimsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı canimsivas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.03.2016, 13:41   #6
kendalli
Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kendalli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Oyundan memnun değiliz... Dın dın yan paslar, topun bizde daha çok kalması gol attırmıyor. Bize GOLCÜ gol attırıyor. Kısacası biz hocanın oyuncu takıntılarından memnun değiliz. Herbiri yarın bir gün bir takım bulur gider ama bizim takımın ismi oracıkta kalır. Kimsenin üzüldüğünü zannetmiyorum. Hepsininde menajeri var. Son 2-3 hafta sonra hepsi menajerlerini sesler kapağı bir tarafa atarlar hocam sen rahat ol... Sen yeterki İbrahim akını sahaya sürme, Sen yeterki Texeria yı oynat. Acaip acaip oyuncu değişikliklerine gitme bu takım puan yada puanlar alır... Biz inanıyoruz ama gel görki fark çok vahim durumda... Herkes Kayserinin fikstürü bizden kötü diyor ama ben öyle düşünmüyorum. Sen artık Feneri Beşiktaşı da yenmek zorundasın başka çarende yok zaten.. Ama bu takıntılarla zor görünüyor...

adres58 söylediklerinin noktası virgülüne kadar katılıyorum ve ilaveten başkanın maç kadrosunu kendisinin hazırlamasını başkandan rica ediyorum, hocanın sürdüğü 11 hepimizi çıldırtıyor, kaleyi korcana derhal teslim etmesi gerekiyor geride cici, boye, yiğit, ziya önlerinde etzaz, adem ileri 4 lü atif, burhan, texeria, beykan cikilabilecek en iyi 11 bu çünkü bu oyuncu kadrosu oyunu dikine oynuyor.
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kendalli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.03.2016, 14:08   #7
HASANFİDAN
Yeni Yiğido

4 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HASANFİDAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizim takımda fark edilmeyen başka sıkıntılar var sanırım
üç teknik adam çözemedi.
kadro istikrarını sağlayamadılar
kaledeki sıkıntıları farkedemediler
gol yollarında hep içeri zorladılar ceza sahası dışından da gol atılabileceğini bir
türlü öğrenemediler atıf hariç diğer oyuncu performansını sorgulamadılar daha bir sürü sıkıntı lafın sonu kasımpaşa maçınız zor kazanır bu takım
HASANFİDAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2016, 14:29   #8
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu hafta Yiğit İncedemir haftanın karmasındaydı.

Sen oyundan çıkardın onu 70 de ondan sonra kaç atak yedik saydın mı?.

Tam canla başla mücadele ederken sen onu çıkartır İ.Akın ı oyuna sokarsan takımı sabote ediyorsun demektir.

Tek sana da extra primverilsin artık lütfen extra salaklık yapmayasın
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2016, 14:56   #9
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hiç bir varlık göstermeyen İ.Akın' ı takımda tutan ,göndermeyen kim ? Başkan ve yönetim, İ.Akın'dan Yılışık Beykan'dan bir fayda gelmez bu takıma, ayrıca Tanase de kondisyon diye bir şey yok biraz depar atmak zorunda kalınca rakibin arkasında kalıyor dili dışarı sarkıyor, Adem desen yan pas oyuncusu..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2016, 16:17   #10
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Sen Hasan'ı 80 dakika oynatırsan, kurtarıcı diye İbrahim Akın ve Adem'i oyuna alıyorsan Sivasspor pes etmiş demektir. Ayrıca oyuncu değiştirmek için bile gol yemeyi bekliyorsun takımı sabote eden bir numaralı adam konumundasın eğer bunları talimatla yapmıyorsan hoca olduğuna dair ciddi şüphelerim var iyisi mi böyle açıklamalar yapıp insanların sinirini bozma BAKKAL efendi.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
etmez, kesinlikle, pes, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil