Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri > 4 Eylül Belediyespor

4 Eylül Belediyespor 4 Eylül Belediyespor hakkında ....

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 4 Eylül'de İSYAN !
Alt 21.04.2014, 23:10   #11
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 4 Eylül'de İSYAN !

yaw bu doğan ürgüp ne kadar kötü biriymişde haberimiz yokmuşadam amatörde sürünen takımı 3 .lige çıkarttırmış,çıktığı gibi 2.lige oynatmış,çamur deryasına paşaçayırına birçok şehirde olmayan modern saha ve tesis yapmış ,taraftarlarıda ücretsiz götürüp getirmeyi söz vermiş kaçsaatte gidiliyor ostada ?köprü trafiğimi var ?otoyol parasımı var?park parasımı ödeniyor?arabalarınızmı taşlanıyor?,biletleride fahiş fiyatla değilde sembolik fiyata satmış ,yetmemiş sivasda olmayan salon sporlarına voleybol takımını çıkartmış,buraya kadar doğan ürgüp suçlu diyelim,peki sivasın ekmeğini suyunu içenlerin ,bana göre bu şehirin bir lokma ekmeğini ,1 damla suyunu,1 soluk havasını solumaması gereken, sözde sivaslıların hiçmi suçuyok?,hafta sonu sivasda negibi sosyal hayat varda onu bırakıpda maça gidemiyorlar yada gitmiyorlar?,o stad herhafta 2500 kişiyle dolsaydı ,hem bu takım evinde onlarca puan kaybetmezdi,hemde kasasına 3 5 kuruş girerdi,seçim sürecine girilmesi kulüp başkanının kendi adaylığıyla uğraşmaktan, takımla ilgilenmemesi ,futbolcularında maddi imkansızlıklar yüzünden moralsiz oynamaları takımı bu hale getirmiştir,yaw kardeşim bu takım beyberbeyinde benle beraber 7 kişiye oynamıştır ,bu ALLAH tan revamı?önce iğneyi kendimize ,çuvaldızı başkasına sokmak lazım ,takımı öyle yada böyle buralara getiren tüm ekibe teşekkür ederim ,yaptıkları hareketi kınamıyorum, medeNİce tepkilerini göstermişlerdir ,umarım alacakları ödenir ,4.eylül takımı sivasspora oyuncu vermemişşse bunu sivasspor yönetimine ve teknik heyetine sormak lazım ,şampiyon olmuş paf takımdan kim sivasspora gelmişki ? 4 eylülden gelsin,bu takım sivaslıların ilgisizliği yüzünden şampiyon olamıyor,bana göre sivasspor yönetimiyle belediye başkanı anlaşma yapıp ,adını sivasspor olarak değiştirip hem futbol, hem karete ,güreş,voleybol takımlarına sahip çıkmalıdır ,bu takımın yıllık bütçesi 2 trilyonu geçmez ,1 rengifoya,1 oldoniye verilen yıllık ücret parası ,yoksa bu ilgisizlikle şampiyon olmayı beklerken gelecek sezon bal ligine döner
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.04.2014, 09:10   #12
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: 4 Eylül'de İSYAN !

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yaw bu doğan ürgüp ne kadar kötü biriymişde haberimiz yokmuşadam amatörde sürünen takımı 3 .lige çıkarttırmış,çıktığı gibi 2.lige oynatmış,çamur deryasına paşaçayırına birçok şehirde olmayan modern saha ve tesis yapmış ,taraftarlarıda ücretsiz götürüp getirmeyi söz vermiş kaçsaatte gidiliyor ostada ?köprü trafiğimi var ?otoyol parasımı var?park parasımı ödeniyor?arabalarınızmı taşlanıyor?,biletleride fahiş fiyatla değilde sembolik fiyata satmış ,yetmemiş sivasda olmayan salon sporlarına voleybol takımını çıkartmış,buraya kadar doğan ürgüp suçlu diyelim,peki sivasın ekmeğini suyunu içenlerin ,bana göre bu şehirin bir lokma ekmeğini ,1 damla suyunu,1 soluk havasını solumaması gereken, sözde sivaslıların hiçmi suçuyok?,hafta sonu sivasda negibi sosyal hayat varda onu bırakıpda maça gidemiyorlar yada gitmiyorlar?,o stad herhafta 2500 kişiyle dolsaydı ,hem bu takım evinde onlarca puan kaybetmezdi,hemde kasasına 3 5 kuruş girerdi,seçim sürecine girilmesi kulüp başkanının kendi adaylığıyla uğraşmaktan, takımla ilgilenmemesi ,futbolcularında maddi imkansızlıklar yüzünden moralsiz oynamaları takımı bu hale getirmiştir,yaw kardeşim bu takım beyberbeyinde benle beraber 7 kişiye oynamıştır ,bu ALLAH tan revamı?önce iğneyi kendimize ,çuvaldızı başkasına sokmak lazım ,takımı öyle yada böyle buralara getiren tüm ekibe teşekkür ederim ,yaptıkları hareketi kınamıyorum, medeNİce tepkilerini göstermişlerdir ,umarım alacakları ödenir ,4.eylül takımı sivasspora oyuncu vermemişşse bunu sivasspor yönetimine ve teknik heyetine sormak lazım ,şampiyon olmuş paf takımdan kim sivasspora gelmişki ? 4 eylülden gelsin,bu takım sivaslıların ilgisizliği yüzünden şampiyon olamıyor,bana göre sivasspor yönetimiyle belediye başkanı anlaşma yapıp ,adını sivasspor olarak değiştirip hem futbol, hem karete ,güreş,voleybol takımlarına sahip çıkmalıdır ,bu takımın yıllık bütçesi 2 trilyonu geçmez ,1 rengifoya,1 oldoniye verilen yıllık ücret parası ,yoksa bu ilgisizlikle şampiyon olmayı beklerken gelecek sezon bal ligine döner
Güzel tespitler, aynen katılıyorum ...

Bu takımı bu duruma düşüren SİVAS HALKIDIR !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2014, 08:55   #13
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: 4 Eylül'de İSYAN !

4 EYLÜL'DE HÜSRAN !

Haftalardır Play-Off’a kalma mücadelesi veren 4 Eylül Belediyespor dün Antalya’da Tekirova Belediyespor’a 1-0 yenilerek şansını kaybetti.

Aylardır alacaklarını alamadıkları için moralsiz olan 4 Eylül Belediyespor’un Tekirova maçında vasat bir oyun sergilemesi dikkat çekti. 50. dakikada Umut Aslan’ın attığı golle geriye düşen 4 Eylül Belediyespor 51 puanda kaldı ve ligin bitimine 1 hafta kala Play-Off şansını kaybetti.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2014, 09:08   #14
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

ben para alamıyorum diye kolay gireceği ilk beşi bilerek saf dışı bırak peki paranız ödendi biz paramızı aldık takım ne olursa olsun misali yazıklar olsun
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.04.2014, 11:44   #15
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

iyi başladığı ligi ,bu şekilde bitirmesi üzücü,ben 1 kez canlı izledim,beyberbeyi maçını öyle çok öne çıkacak oyuncusu yoktu,7 numaralı oyuncusu ile 9 numaralı oyuncusunu beğenmiştim,diğer maçlardaki özetlerini izledim,gerçekten pisi pisine çok puan katbettiler,bana göre bu ligin en iyi takımlarından ancak bazı sebeplerden dolayı playofa girememesine çok üzüldüm,hocanında hatası var,futbolcularında var,yönetiminde var,sahip çıkmayan sivaslılarında ,hakemlerinde hataları var,zaten şampiyonluğa oynuyoruz diye kurulmuş bir takım değildi,umarım yeni sezonda güçlü yönetim oluşturulur,2.lig tecrübesi olan kaliteli oyunculardan takım kurulur,isimli ,kariyerli bir hoca ile yola devam edilir,belki sivaslı geçinenler de biraz insafa gelirde destek olurlarsa 2.lige çıkarlar
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2014, 16:47   #16
cengizzzhan58
Acemi Yiğido

cengizzzhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 440 cengizzzhan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetim Kurulumuz resmi internet sitemiz aracılığıyla Dört Eylül Belediyespor Kulüp Başkanlığı´na seçilen Turhan Tunahan ve yönetim kuruluna tebrik mesajı yayınladı:

Yönetim Kurulumuzun mesajı şu şekilde:

"Bugün yapılan kongrenin ardından Dört Eylül Belediyespor Kulüp Başkanlığı'na seçilen Turhan Tunahan ve yönetim kurulunu tebrik eder, üslenmiş oldukları görevde kendilerine sonsuz başarılar dileriz."

Sivasspor Yönetim Kurulu
cengizzzhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2014, 17:14   #17
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Kimse kusura bakmasın bana bu takım Sivas'ın değil de Trabzonun takımıymış gibi geliyordu Sivaslı oyuncu 2-3 iken dolusuyla Karadenizli oyuncu vardı.Bu takımın öncelikli amacı başarılı olmak değil Sivas şehrindeki gençlere spor yapma imkanı sunmaktır.Ordan bir iki futbolcu çıkar belki milli takımda oynar asıl başarı budur.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
eylÜlde, İsyan

Seçenekler Arama
Stil