Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Masum değiliz...
Alt 27.04.2016, 11:39   #11
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 460 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Masum değiliz...

Bence yönetimin merkezindeki tek kişi mecnun başkan kendini bile bile zayıf bıraktı. Bunların sebeplerinide söyledim. Tesislerin yanındaki araziyi hepiniz görmüşsünüzdür. Para nereye aktı ne planlar dönüyor diyenlere duyrulur. Ailevi problemleri.. Tarftarın hala kemikleşmeyip sürekli cahilliğine cahillik katıp cıktıgımızdan beri aynı teraneyi calması kendini eğitememmesi. Cagın gereklerine ve yapısına uygun ahlakı ve tribünde yapması gereken seyleri yapmayıp cıktıgımızdan beri aynı cahilliklerine devam etmesi. MEsut bakkala kimse laf söyleyemez. Cok sevdigim bir hocadır.En azından sezon basında gelse bu baskı olmadan cok farklı bir sivasspor izletirdi. Hocanın sıkıntısı umut verecek taraftar. 1 maçta ortalıgı kasıp kavuran taraftar değil. Dönek bir yapıya sahip taraftar topluluğu adam gibi adamın bile dışarıya karşı mayasını bozar. Bahsettiğimiz adamlar karakterli yaşı başını almış edeple tanınan insanlar. Sıkıntı taraftarın ilkokul terk olması tabiri caizse. Kendini terbiye ve tribün akademısınde eğitmemesi. Kendi renklerini taşlayan bir sivaslı ve sivasspor tarftarı var. 1 kuruşun değerini bilipte pinti ve kibirlilikte cag atlamış sivasspor tarfatarı. Ulu camı kadar asil ve edeple duramayan sivasspor taraftarı. 5 liraya kendini acındıran dünyanın en masum zavallıları. Kuru ekmek bulamayan.

Bir takımın geleceği insanlar taopluluğundan ibarettir. Manaya fesat kibir ve bir kuruş destek katmayan maç secip bir araya geldimi kendi kulubünü basına yıkan sivasspor tarftarıdır. Kimse Osman secilmiş ve MEcnun otyakmaz olamaz. Bu takım bu lige bu sehre fazla. Az burnunuz sürtsün kardeşim. Pttde de sahip cıkmazsanız alır asagıya kadar cakarlar benden soylemesi. Sınanıyorsunuz insanlar size derdini anlatamamaktan bıktı bende bıktım acıkcası. Yeni sınavına hazır ol adı sivassporlu.

(NOT)Kendi payına düşen alsın.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.04.2016, 12:03   #12
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Burası Almanya ya da İngiltere mi siz hangi taraftardan bahsediyorsunuz? Bu ülkede bütün takımlar dolu tribünlere oynuyor da bir biz mi boş tribünlere oynuyoruz? Türkiye'de Anadolu kulüpleri taraftarından ne fayda görüyor da işler kötü gidince sorumlu taraftar oluyor? Vallahi güzel bahane bulmuşsunuz işler kötü gidince vurun taraftara çok güzel bravo böyle devam.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.04.2016, 12:11   #13
Rallim58
Gast

Serdar hocam haklısın masum değiliz.

Hiç kimse masum değil, ancak yine de en masumun, 3-5 bin sabit sayıda olan cefakar-vefakar, biz "taraftarlar/yiğidolar" olduğunu düşünüyorum...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.04.2016, 12:16   #14
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 460 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

alın güzel bir tahlil bir arkadaş facebook sayfasında yapmış.Bir de böyle bakın. Sadece oyuncular için gecerli olan yorumları için paylaştım.

Sen evinde gsyi 2-0 yenerken maçı 2-2 bitirirsen. (+2)
-Sen rizede öndeyken skoru koruyamayıp 1 puana razı oluyorsan (+2)
-Sen evinde mersini 2-0 yenerken 2-2 maçı bitirirsen. (+2)
-Sen hem evinde başakşehiri yenerken 2-2 bitirisen.(+2)
-Hemde başakşehir deplasmanında 2-0 öndeyken maçı 2-2 bitirirsen. (+2)
-Sen kayserisporla evinde 0-0 berabere kalırsan (+2)
-Sen mersini yenemezsen... (+3)

Kusura bakma ama ligden düşersin.!

Şu öne geçtiğimiz maçlarda puan kaybetmeseydik şuan:
25+15= 40 puanla orta sıralardaydık... ama ne yazık ki ne oyuncularda ruh var nede hocada akıl.!

Biz hesap yapa yapa kafayı yedik siz napıyorsunuz acaba...? Ruhsuzlar.!
https://www.facebook.com/SivassporLa...type=3&theater
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58Yiğidoo58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.04.2016, 12:28   #15
Rallim58
Gast

Alıntı:
58Yiğidoo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
alın güzel bir tahlil bir arkadaş facebook sayfasında yapmış.Bir de böyle bakın. Sadece oyuncular için gecerli olan yorumları için paylaştım.

Sen evinde gsyi 2-0 yenerken maçı 2-2 bitirirsen. (+2)
-Sen rizede öndeyken skoru koruyamayıp 1 puana razı oluyorsan (+2)
-Sen evinde mersini 2-0 yenerken 2-2 maçı bitirirsen. (+2)
-Sen hem evinde başakşehiri yenerken 2-2 bitirisen.(+2)
-Hemde başakşehir deplasmanında 2-0 öndeyken maçı 2-2 bitirirsen. (+2)
-Sen kayserisporla evinde 0-0 berabere kalırsan (+2)
-Sen mersini yenemezsen... (+3)

Kusura bakma ama ligden düşersin.!

Şu öne geçtiğimiz maçlarda puan kaybetmeseydik şuan:
25+15= 40 puanla orta sıralardaydık... ama ne yazık ki ne oyuncularda ruh var nede hocada akıl.!

Biz hesap yapa yapa kafayı yedik siz napıyorsunuz acaba...? Ruhsuzlar.!
https://www.facebook.com/SivassporLa...type=3&theater

Üstad biz bunu defalarca söyledik..

Mersin ve Eskişehir GS'yi yeniyorsa, Osmanlı FB'ye Saracoğlunu dar edip 2 puan kaybettirebiliyor, Konya da ezip geçiyorsa, Kasımpaşa BJK'yi alt ediyorsa sen de lütfedip yenmelisin...

Bırak yenmeyi, 2-0 öne geçtiğimizde bile tereddüt yaşayıp 1 puana "moral oldu" diyorsak, kusura bakma senin yerin süper lig değil, DİYEMİYORUM...

Çünkü bu Sivasspor bizim, sel gider kum kalır, herkes gider biz kalırız..
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.04.2016, 20:33   #16
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Simdi aklimiza göre mersiyeler düzme zamani degil birlik ve beraberlik zamani gecmisten bugüne yapilan hatalar bugünmü akliniza geldi heyhaat cok gec bunlarinan mesgul olana kadar gelecege dönük hesablar yapsan herhalde cokdaha verimli olur o hocayi bu baskani elestirmekten baska konulara girecek zamanimiz kalmadi kus elde iken degerlidir ucduktan sonra kimseye faydasi olmaz o artik elindir bos seylerle ugrasmiyalim
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.04.2016, 21:18   #17
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
-Eeee çekirge geldiğimiz nokta itibarıyle artık ihalenin birilerine kalma vakti yaklaşmışmıdır artık.
-Ne ihalesi üstad, lig bitiyor takım küme düşüyor kale direklerini yeniden fahiş fiyata birilerine mi yaptıracaklarmış.
-Yaw çekirge boşver ihaleyi fesadı, takımın düşüşü sebebiyle diyorum. Birilerinin canı acırmı?
-Bu birilerinin taraftar olacağı aşikar üstadım.
-Sende haklısın yaa.. Yarın Mecnun Başkan gider Fenerbahçe alt yapıyla ilgili bir yerde direktör olur, raconunu orada keser. Mesut hoca diğerleri gibi 6 aya kalmadan bir takım bulur. Futbolcular zaten illa takım bulur.
-Bulur mu diyorsun üstad?
-Gene haklısın çekirge, bu futbolculardan bir çoğunu bir Süperlig ekibi almaya almazda onlarda bizimle beraber PTT'ye düşerler.
-Peki sorumlu kim üstad?
-İşte ihale taraftara kalıyor ama taraftar da bunu haketmiyor değil çekirge. Bak ligin bizim adımıza final maçlarından birisi stadda 2650 adam var.
-E önceki haftadan cezalıydılar üstad, sende ortalığı kırıp geçirme istersen?
-Çekirgeeee, önceki hafta stadda ne yaptılar bilmiyorum ama nasıl Spartalı bozması topçu o kırmızıyı gördü haftaya yok diye püskürüyorsak, taraftarda kırmızıyı görmeyecek. Birde o taraftar kırmızı gördü, 300.000 nüfuslu şehirde 6000 kişi taşın altına elini koymaz mı?
-Sonraki sorumlu kim üstad?
-Sonraki sorumlu en büyük sorumlu. Başkan.
-Aman diyim üstad bu yazıyı okuyanlardan, başkan istasyonda VOLTA atıyor git derdini anlat diyenler çıkabilir. Sen kalender adamsın kendine yazık etme.
-Aman be çekirge ölmüş eşşek kurttan korkmazmış, bu saatten sonra kurttan mı korkacağız. Ama başkan başka yazının konusu.
-Derdin kimle üstad? Kime kafayı taktın
-Bakkal Mesud Amca'ya...
-Hayır mı?
-Bak çekirge adamın yüzünde umut görüyorum. Ameliyat masasındaki hastaya hem kalp masajı yapıyor hemde umut saçıyor.
-Eee daha ne yapsın adam üstad?
-35 yaşındaki topçuları kurtarıcı diye saha sürmesin çekirge. Yorulduysa Tanase, çıkarsın daha da oyuncu almasın. Dün İbrahim AKIN oyuna hiç girmese en kritik yerde 10'a yakın topu alıp rakibe teslim etmezdik. Koşmaktan aciz adamları bize çare diye sunmasınlar çekirge. Texeira ve Tanase'nin yapamadığı hangi işi yapmış Kabze ve İ.Akın
-Taraftar küme düşerken bile olsa savaşan oyuncu görsün istiyorsun yani üstad
-Allahına gurban çekirge. 35 liklerden bize fayda yok. Düşerken bile savaşarak düşelim.
-Yazı uzamadı mı üstadım. Bizim halk uzun yazıyı görünce kaçar.
-Haklısı çekirge burda yazarken kaç sayfa oldu diye bakamadığımdan yardırdım gidiyodum.

Selametle...
Sizi öz ve net yorumlarınızı öncesinden anımsıyorum...Yorumunuz genel sorunlar nedenleri gelinen sonuç baz alındığında harika bir analiz eşliğinde espritüel yaklaşımla çok daha yapıcı ve anlamlı olmuş...İlk okuduğumdada bunu düşünmüştüm...Katılmadığım bir konu var diyeceğim lakin öyle bir yorumda bulunmuşsunuz ki katıldığım noktayıda beraberinde yazmışsınız )..Mesut BAKKAL ı ben hep savundum...Şimdi herkes kötü ben suçu yok diyor isem bile...herkes bir noktada birleşmişse sanırım ben yanılıyorum ...Bende kabul ediyorum iyi bir hoca olmadığını (Bunu kriter alınız ) Şimdi soruyorum suçlu mesut hoca mıdır ..yoksa Mesut hocaya bu takımı bırakıp 35 liklerle devrim yapmasını bekleyenlermidir...veya Mesut Hocayı bu takımın başına getirenlermidir...Bu Hoca ilk defa gelmiyor daha öncede gelmişti ...Madem biliniyordu bu adamın iyi bir hoca olmadığı neden getirildi peki ?
Alt 01.05.2016, 22:36   #18
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yüreğine sağlık.
Alt 02.05.2016, 10:20   #19
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

geçmiş yazılarımı okursanız sivasta olup maça gitmek isteyenlere kombine hediye etmek istiyorum diye girişimde bulundum 100 tane daha kombine hediye edecek adam para topladı. kimse kombineye tenezzül etmedi bedava maça bile gitmediler. olacağı buydu
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58svs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2016, 17:24   #20
berk5858
Acemi Yiğido

28 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 452 berk5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şehir olarak kenetlenmeyi bıraktık ve bizi kıvamında bulup düşürdüler... Daha doğrusu kimsenin bir şey yaptığı yok... Kendi ipimizi çektik... Artık bilmem kaç yıl sürecek ptt 1.lig serüveni başlıyor... Ne zaman kenetlenir çıkarız Allah bilir... Çok da önemli değil... Biz sevdamızı mekana göre değil yüreğimizdekilere göre gönlümüze kazırız... Hangi ligde olduğu benim için mühim değil.... Her ligde sevdamız kırmızı - beyaz...
berk5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değiliz, masum

Seçenekler Arama
Stil