Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor lisanslı bebek ve çocuk ürünleri istiyor
Alt 10.08.2016, 12:36   #1
YigidoGenclik38
Usta Yiğido

YigidoGenclik38 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

800 Mesajına 1.592 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 YigidoGenclik38 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Sivasspor lisanslı bebek ve çocuk ürünleri istiyor

Bilindiği üzere lisanli ürün alabilmek icin E Yigido diye adlı sitemiz var ama ne yazık ki istenilen ürünler mevcut degil bir çok taraftarımız şehir dışında buna bende dahilim hem kulübümüze katki saglamak hemde çocuklarımıza Sivasspor sevgisini aşılamaktan başka bir şey değil bu . Umarım yetkililer bi an evvel bu konuyu dikkate alır.
Hayırlı günler Yigidolar...
Cevap: Sivasspor lisanslı bebek ve çocuk ürünleri
Alt 10.08.2016, 16:32   #2
engin2609
Tecrübeli Yiğido

engin2609 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 engin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivasspor lisanslı bebek ve çocuk ürünleri

Geçen sene bi yazi okumuştum başkan ilgi yok demişti siteden alişverişe bence yine ayni tas ayni hamam devam eder ( insallah ben yanilirim) bi kere baska takimlarin urunlerine baktigimzda bizimkiler onlarin yaninda eksilerde bileklik yok dedigin gibi cocuk urunleri yok bi kere reklam yapimiolarki yani bu konuda Sivasspordan birsey beklemeyelim.
engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.08.2016, 17:04   #3
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Kardesim defalarca ayni konu acildi, yazdik cizdik, elestirdik öneriler yazdik, sonucta degisen birsey yok. Internet üzeri zaten satis yok yurt disina, bu sene Sivastaki magazayada ugramadim. Kimse kusura bakmasin ama o magazada üc yillik eski aynî formalar satildigi sürece ben tekrar forma almam.
Baskanin yok taraftar forma almiyor maddi destek olmuyor tantanasi hikaye, cikardinizda yeni formalari 50.yil icin özel ürünleri almadimi taraftar? Bu taraftar afedersiniz mi enayimi de her yil ayni formaya para verip alsin?
Alt 10.08.2016, 18:55   #4
GraveYard
Acemi Yiğido

36 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 348 GraveYard FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
halilxx58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardesim defalarca ayni konu acildi, yazdik cizdik, elestirdik öneriler yazdik, sonucta degisen birsey yok. Internet üzeri zaten satis yok yurt disina, bu sene Sivastaki magazayada ugramadim. Kimse kusura bakmasin ama o magazada üc yillik eski aynî formalar satildigi sürece ben tekrar forma almam.
Baskanin yok taraftar forma almiyor maddi destek olmuyor tantanasi hikaye, cikardinizda yeni formalari 50.yil icin özel ürünleri almadimi taraftar? Bu taraftar afedersiniz mi enayimi de her yil ayni formaya para verip alsin?
Aynen hocam katılıyorum ek olarakda storenin yeri yanlış yaptıkları ürünler kalitesiz ve göze hitap etmiyor. Formalar ne zaman zamanında basıldı ki ayrıca gurbetçi vatandaşlarımız gidiyor sezon başlıyor 1 2 hafta sonra formaları piyasaya çıkarıyor. Çalışanlarından birisi Navratilin felan oynadığı zamanlardaki spor toto göğüs reklamlı formamızdan yaklaşık 10.000 adet ellerinde bulunduğunu ve satılmadığı söylemişti. Yapılması gereken istasyon caddesinde bir mağza satın alıp sivasspor stor açılmalı ve adam akıllı bir tasarımcıyla çalışılıp güzel kaliteli ürünler çıkarırlarsa eminimki satışları artacaktır. Ben kaç yıldır şal atkı almak için storeye gidiyorum ama malesef bu zaman kadar göremedim çıkarmayınca adamlar gittim kendime özel yaptırmak zorunda kaldım ve başkaları kazandı malesef.
GraveYard isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı GraveYard'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.08.2016, 20:04   #5
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
GraveYard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aynen hocam katılıyorum ek olarakda storenin yeri yanlış yaptıkları ürünler kalitesiz ve göze hitap etmiyor. Formalar ne zaman zamanında basıldı ki ayrıca gurbetçi vatandaşlarımız gidiyor sezon başlıyor 1 2 hafta sonra formaları piyasaya çıkarıyor. Çalışanlarından birisi Navratilin felan oynadığı zamanlardaki spor toto göğüs reklamlı formamızdan yaklaşık 10.000 adet ellerinde bulunduğunu ve satılmadığı söylemişti. Yapılması gereken istasyon caddesinde bir mağza satın alıp sivasspor stor açılmalı ve adam akıllı bir tasarımcıyla çalışılıp güzel kaliteli ürünler çıkarırlarsa eminimki satışları artacaktır. Ben kaç yıldır şal atkı almak için storeye gidiyorum ama malesef bu zaman kadar göremedim çıkarmayınca adamlar gittim kendime özel yaptırmak zorunda kaldım ve başkaları kazandı malesef.
Kardes storenin yerini gectim, carsiya yakin sonucta sıkıntı olmaz gidilir oraya. Madem öyle 10000 eski forma var depoda cürüyecegine dagitin orta okullarda liselerde asilayin genclere Sivasspor sevgisini gs fb bjk formalari giyeceklerine Sivasspor formasi giysinler. Bugün formayi giyerler yarin stada gelirler. Depoda cürümeye mahkum formalardan zaten bir kazanc beklenemez
Alt 10.08.2016, 22:24   #6
GraveYard
Acemi Yiğido

36 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 348 GraveYard FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
halilxx58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardes storenin yerini gectim, carsiya yakin sonucta sıkıntı olmaz gidilir oraya. Madem öyle 10000 eski forma var depoda cürüyecegine dagitin orta okullarda liselerde asilayin genclere Sivasspor sevgisini gs fb bjk formalari giyeceklerine Sivasspor formasi giysinler. Bugün formayi giyerler yarin stada gelirler. Depoda cürümeye mahkum formalardan zaten bir kazanc beklenemez
Valla hocam senin gibi düşünse yönetim keşke dicem ama yaptıkları formalar small bedenden aşşa yok onlarda çocuklara çuval gibi gelir malesef Sivasspora gönül vermiş çok az taraftarımız var 3 büyütülmüşü tutup hemde sivası tutuyoruz diyenler, Sonra küme düştükten sonra yok 3 büyükleri göremicez diye üzüldük diyenler felan valla nerden baksan bir tutulur yanı yok şehri sahiplenme konusunda sıfırız. Tribünde malesef çıkar peşinde olanlar felan bakılınca bu şehre herşey mübah dicem ama tepkide alacağım belki. Bu şehre 3.ligdeki 2.ligdeki takımı sahiplenen yürekli taraftarlar lazım.
GraveYard isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2016, 00:33   #7
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

ürünlerden zayıfız almıyoruz
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2016, 09:52   #8
AvRuPaNiNKrALi58
Acemi Yiğido

AvRuPaNiNKrALi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

59 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 AvRuPaNiNKrALi58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Nasil Ilgi yoktur ya... Avrupa´ya kargo varmi diye mail atiyoruz adamlar cevap bile vermiyor.. Yazik yani Süper Lig seviyesinde oynamis bir kulübün Merchandise bölümü bukadar mi beter olur ya?

Deger vereceksin arkadas böyle seylere, bak ozaman elin adami bile tutup senin Formani gelip alir.. Biraz özen gösterilsin istiyoruz sadece!
AvRuPaNiNKrALi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2016, 13:38   #9
karayiğido
Yeni Yiğido

4 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 karayiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetime acilen işetme mezunu birileri gelmeli olmadı başkan açıktan okusun her arz kendi talebini oluşturur. siz adam akıllı bi mağazaya adam akıllı ürün koyun bakın nasıl alınıyor. mağazaya giriyorum moralim bozuluyor ya. eski formalar üstelik 3 4 farklı sezona aitler hangi sezondu bu diye 1 2 dk dusunmek gerekiyor. dandik örgü yada penye atkılar vs kısacası rezillik. seyyarda satılan ürünle storeda satılan ürün kalitesi aynı, hatta seyyarda ilgi alaka ve çeşit daha fazla biraz masraf edin adam akıllı ürünler getirin bol çeşit olsun satış nasıl artıyor göreceksiniz. sadece seyyar satıcıdan alınan atkıyı formayı kulüp satsa yeter.
karayiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2016, 15:13   #10
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Yetişkinler için forma bulduk da çocuklar için istiyoruz
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bebek, çocuk, istiyor, lisanslı, sivasspor, Ürünleri

Seçenekler Arama
Stil