Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Seçenekler Arama Stil

4 Eylül'de Küfüre Son!
Alt 25.04.2015, 13:30   #1
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 841 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart 4 Eylül'de Küfüre Son!

Küfredeceksen GELME!

Merhaba arkadaşlar her zaman yaşadığımız bir durumun doruk noktasına ulaştığı dün ki maçın ardından "Sivasspor Tribünlerinde küfürü bitirmek üzere harekete geçme zamanı!" deyip tribünlerimiz için elinden geleni yapmaya çalışan arkadaşlarımıza desteğimizi esirgemeyelim.
Sivasspor tribünlerinden küfürü silip atmabilmek için elimizden geleni yapmak istiyoruz, lütfen sizlerde destek verin küfür edenlerin fotoğraflarını bizimle paylaşın. Küfür edenler yüzünden tribünlerimize ne kadınlar gelebiliyor ne de çocuklar. Özellikle Maraton ve Kale Arkası tribünlerini bu konuda uyarıyoruz, bu tribünler üzerinde özellikle durulacak küfreden kim olursa olsun fotoğrafı çekilecek yayınlanacak.

Futbolu biz bir eğlence aracı olarak görüyoruz ve ona göre maçlara gidiyor. Ona göre tezahürat yapmaya çalışıyoruz, yıllarca taraftar gruplarının çok küfür ettiğinden şikayetçi olundu ve sonunda taraftar grupları bilinçlenip küfürü kendi içlerinde sonlandırdılar. Düne kadar taraftar gruplarına kızanlar bugün kendileri bu konuda utanmadan sıkılmadan ısrarcı davranıyorlar. Buna istinaden bundan sonra Sivasspor Tribünlerinde küfür edenlerin fotoğrafı çekilecek facebook sayfalarında yayınlanacaktır. Lütfen Sivasspor tribünlerin birisi küfür ettiği zaman ya susturun ya da fotoğrafını çekip bizlerle paylaşın. İnsanları rencide etmeyin utandırmayın derseniz, Tribünde onlarca yüzlerce kişinin duyabileceği şekilde bağırarak çağırarak küfür ederken utanmayanlar fotoğrafları yayınlandığı zamanda utanmayacaktır!

Dünki maçın skorundan çok tribünlerde dahada üzüldüğümüz bir durumla karşı karşıya kaldık.. Bazı şahıslar yediğimiz gollerden sonra Başkanımız Mecnun Otyakmaz ve Teknik direktörümüz Sergen Yalçın'ın ailelerine kadar çok ağır ithamlarda,küfürlerde bulunan bir çoğunluk vardı..Sivasspor taraftarının ismini "Küfürbaz" a çıkaran bu isimlerin mümkünse tribün ile ilişiğinin kesilmesinden yanayız.
-Bizde aldığımız yeni karar doğrultusunda bu şahısları sayfamız üzerinden fişleyeceğiz.Her kim olursa olsun Başkanımıza veya teknik heyetimize küfürde bulunanları yaş,cinsiyet farketmeksizin fişleyeceğiz..Burada sizlerede büyük iş düşüyor arkadaşlar.Tribünde böyle bir manzara ile karşılaştığınız takdirde şahısın fotoğrafını çekip sayfamıza gönderiniz..

Sivasspor CAPS adlı Facebook sayfasının organizasyonudur. Sivasspor'a gönül vermiş herkesin desteğine açıktır.

Her şey bir yana, biz Müslümanız hangi Müslümün'a yakışıyor küfür etmek? Hangi Müslüman bir insana sırf bir oyun için küfretme hakkına sahip olabilir, kendimizi hesaba çekelim küfürü ne hayatımıza sokalım, ne de tribünlere taşıyalım.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: 4 Eylül'de Küfüre Son!
Alt 25.04.2015, 14:06   #2
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 410 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 4 Eylül'de Küfüre Son!

Zaten gecen yil da ceza almayan bir taraftariz biz. Umuyorum ki kufur olayi tamamen kapanacaktir
Alt 25.04.2015, 14:24   #3
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Eleştiriye evet,küfüre hayır kötü Söz sahibine aittir.
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2015, 14:40   #4
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Ne yapsin bu futbolcular adami zorla küfürbaz ediyor maalesef.
1-0 ondesin 2 dk kalmis macin bitmesine, sonra skoru koruyama elin adami gelsin maci alsin gitsin sonra millet niye küfür ediyor.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2015, 14:58   #5
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 841 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
YigidooSivas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne yapsin bu futbolcular adami zorla küfürbaz ediyor maalesef.
1-0 ondesin 2 dk kalmis macin bitmesine, sonra skoru koruyama elin adami gelsin maci alsin gitsin sonra millet niye küfür ediyor.
Hiç bir sebep bir oyun için birilerine küfür etme hakkını vermiyor.. Takım ne kadar kötü olursa olsun tepkimizi küfürsüz gösterebiliriz.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2015, 16:11   #6
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hiç bir sebep bir oyun için birilerine küfür etme hakkını vermiyor.. Takım ne kadar kötü olursa olsun tepkimizi küfürsüz gösterebiliriz.
Haklsn yigido ama bunu bizim taraftara anlatamazsin bunlarin huyu boyle bizde hemen sinirlenip hakaret ediyoruz.

bunun önüne gecebilmek icin gelecek sezon guzel kadro kurulmali.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.04.2015, 16:47   #7
4eylul58
Acemi Yiğido

4eylul58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 442 4eylul58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sonuna kadar destekliyorum..
Alt 27.04.2015, 00:40   #8
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bunda en büyük etken sağlam taraftar gurubunun olmamasidir.

Gercekten kufre karsi olan, statta sözü geçen , ağırlığı olan statta her tribüne yön verebilen bir grup olsa münferitlerde küfre yeltenmeden evvel 2 kez düşünür.

Ancak geçen sene geldiğim bir maçta sözde tribün abileri ! Coluga çocuğa küfürle beste söylemetmeye çalışıyorlardı.

Küfüre eyvallah karşıyız ama resimle filan olacak iş değil komik duruma düşeriz bilinç olmadıkça adam resmini görünce kahkaha atıp yine küfür eder.
Alt 27.04.2015, 09:28   #9
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Valla arkadaşlar beni tanıyanlar bilir, Ankara'da ikamet eden birisi olarak mümkün olduğunca iç saha maçlarına ve deplasmanlara (Gençler, Eskişehir, Konya gibi) maçlara gidiyorum. Bu maçların çoğuna da eşimle gidiyorduk. Şimdi bir evlat sahibi olduk, bu nedenle ben tek başıma ya da iç saha ise babamla gidiyorum.

En son Mersin maçında, şimdiye kadar görmediğim bir küfür deryası yaşandı. Topluca tezahürat halinde değildi ama tribünden birkaç tane yaşını başını almış, yolda görsen adam zannedeceğin "kişiler", avazı çıktığı kadar yüksek sesle ana avrat küfür edip durdular. Etrafındakiler de (biz de dahil) bir şey diyemedik. Deli midir maynak mıdır kim bilir?

Doğal olarak düşünmeden edemiyorum, hasbelkader eşimle gittiğimiz maçların birinde bu durum olsa ben ne yapardım? Bunu yapan yeni yetme gençler olsa etraf uyarır, önler. Ama yaşlı başlı "emmiler" olunca kimse bişey de diyemiyor. Canı çıkarcasına bağırarak aralıksız küfür etmek nedir yani?
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Soyözen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.04.2015, 11:17   #10
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Soyözen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Valla arkadaşlar beni tanıyanlar bilir, Ankara'da ikamet eden birisi olarak mümkün olduğunca iç saha maçlarına ve deplasmanlara (Gençler, Eskişehir, Konya gibi) maçlara gidiyorum. Bu maçların çoğuna da eşimle gidiyorduk. Şimdi bir evlat sahibi olduk, bu nedenle ben tek başıma ya da iç saha ise babamla gidiyorum.

En son Mersin maçında, şimdiye kadar görmediğim bir küfür deryası yaşandı. Topluca tezahürat halinde değildi ama tribünden birkaç tane yaşını başını almış, yolda görsen adam zannedeceğin "kişiler", avazı çıktığı kadar yüksek sesle ana avrat küfür edip durdular. Etrafındakiler de (biz de dahil) bir şey diyemedik. Deli midir maynak mıdır kim bilir?

Doğal olarak düşünmeden edemiyorum, hasbelkader eşimle gittiğimiz maçların birinde bu durum olsa ben ne yapardım? Bunu yapan yeni yetme gençler olsa etraf uyarır, önler. Ama yaşlı başlı "emmiler" olunca kimse bişey de diyemiyor. Canı çıkarcasına bağırarak aralıksız küfür etmek nedir yani?
Ben aynı muhabbetten dolayı 4 Eylül'deki Bjk maçında sıkıntı yaşadım. Eşimle gittim oturdum, maç başladı ana-avrat küfür maç bitecek ana-avrat küfür. Adam en az 50 yaşında, dayanamayıp çıkıştım adama utanıp kusura bakma diyeceğine getirmeseydin o zaman, ben bu takım için oraya buraya vs deplasmana gidiyorum her yerde biz vardık diyor. Sonra dışarıdan birileri Sivas'a yobaz deyince kızıyoruz. Böylesi yobazlar içimizde mevcutken bir daha düşünmek gerekiyor eşinle maça gitmek için. Yoksa ALLAH ya sana verir, ya da o terbiyesize... Ayrıca dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama bu tür şahıslar Sivasspor için beste girilip bağırılmaya başlayınca birden sus pus oluyorlar ama takıma, rakibe veya hakeme küfür edilince tek başlarına da dahi olsa sahaya seslerini duyuruyorlar.

Etiketler
eylÜlde, küfüre

Seçenekler Arama
Stil