Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mesut Hocamızdan ilk açıklamalar...
Alt 07.02.2016, 21:02   #21
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 415 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mesut Hocamızdan ilk açıklamalar...

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
DUA edelimde rıza hoca bize bi kıyak yapsında gençleri yensin ,kazayla gençler yenerse değil mesut bakkal ,dünyanın eniyi hocasıda gelse bizi kurtaramaz,sivasspor treni 2.devrede kaçırdı,madem gelecekti bakkal,2.yarı başında okanla yollar ayrılmalıydı,enaz 3-4 puanımız daha olurdu,14 maçta 8 puan farkı kapatmak çok zor ,inşallah kasımpaşa yener,şayet yenilirse alttaki 3 takım ptt liginde rezervasyon yaptırabilir,belki matematiksel olarak şansımız devam edebilir ancak çok zor,mesut hoca bizi kurtardığında ,yeteneği kısıtlı ancak terinin son damlasına kadar mücadele eden keita vardı,bazılarının aşşağıladığı agbetu vardı 12 puan kazandırdı,şimdi kimle maç kazanacak mesuthoca merak ediyorum,konuşmalarından yiğiti,burhanı ,hasanıtakıma monte edeceğini çıkardım,mücadele edecek oyuncuları oynatacağını söyledi,7 galibiyet 3 beraberlik hedefi olduğunu söyledi ,yukarıyla aramızı böyle açmıyacaktık,enaz 20 puanda olmalıydık,şanssız şekilde kaybettiğimiz maçlara üzülmemek elde değil,sonumuz ne olursa olsun,mesut hocaya suç bulmam,kurtarırsa eğer sivassporu,özel olarak gidip elini öpecem,yönetimden sivasspor tesislerinde heykelini dikmesini,mesutbakkal spor tesisleri açılmasını,sivasda bir sokağa mesut bakkal adının konulmasını ,fahri hemşerilik ünvanıyla sembolik sivas anahtarı verilmesini,küme düşürse bile sezon başı yine takımın yönetiminin mesut hocaya verilmesini isteyeceğim,şöyle fixtüre baktım,sivassporun çok iyi fixtürü var,hernekadar şimdiye kadar bunu avantaja çeviremesekte,şöyle serii 3 galibiyet alabilirsek işimizin daha kolay olacağını,özellikle son 3 haftadaki maç sonuçlarının kaderimizi belirleyeceğini düşünüyorum,hocaya zor görevinde başarılar diliyorum,gerçekten ateşten gömlek giydi,ALLAH yar ve yardımcısı olsun,yardımcılarının 2 3 tanesi sivaslı olmasınada sevindim.
Mesut Bakkal'ın direk Kabze'yi Yiğit'i veya önceden tanıdığı Ziya'yı sırf kaşının gözünün hatrı için oynatacağını sanmıyorum. O isimleri saymasını ben daha çok daha önceden tanıdığım bildiğim takıma geldim dedikten sonra teknik ekibindeki Sivaslıları falan söyledi o konuda söylemişti o yüzden oradan kadro yapısını çıkarmamak gerek. Ben kadro tercihini biraz daha tecrübeli isimlerle kuracağını çom radikal değişikliklere ilk maçtan gireceğini düşünmüyorum. Ama taktiği Sivassporun yıllardır oynadığı 4-2-3-1 yapmayıp daha farklı 4-4-2 veya 4-1-4-1 e dönme ihtimalini daha olası görüyorum ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2016, 21:26   #22
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

öncelikle bütün camiaya hayırlı olsun.rize maçında taraftar desteği çok önemli.inşallah taraftarlarımız gereken desteği verir.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2016, 22:07   #23
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Mesut hoca çok iyi niyetli ama işi çok zor. Eğer bir sürpriz yapıp takımı ligde tutarsa büyük iş başarmış olacak ama düşersekte bundan en son sorumlu olacak kişidir. Kendisine yeni görevinde başarılar. Bütün camiaya hayırlı olsun.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2016, 22:24   #24
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

osmanlı maçında staddaydım hatta Faruk başkanın yanında oturuyodum. Mesut Hoca 70. dk civarı cıktı gitti. Hatta maçın başında cok neşeliydi giderken cok uzgun gorunuyodu. Hatta o giderken bi iki kelam ettik suratı baya dusmustu. O an anlamıstım hocamızın Mesut Bakkal olacagını. Gercekten iyi niyetli şehri bilen, seven işini layığıyla yapan iyi bir insan. Taraftarımızında desteğiyle ve biraz da şansla biz bu ligde kalcaz arkadaşlar
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2016, 22:28   #25
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Hocamızın açıklamaları gayet olumlu. Bir arkadaşın dediği gibi geldim bu takımı küme düşüreceğim demesi beklenmez. Gerçekçi olmak gerekirse Ateş'ten bir gömlek giydi. Başarırsa artık hersene küme düşmemek için mücadele eden takımlar mesut bakkala sarılır. Maçı 70 dakika izlediğini söylüyor. Hazır oyuncularla mücadele edeceğini belirtti. Ziya hasan yiğit E forma vereceğini bir nevi belirtti. Osmanlıspor maçında Ziya'nın yaptığı bir hareket sonrası maçı kapattım sinirden. Ziya bu formuyla 2. Ligde oynayamaz. Yiğit keita gibi mücadeleci ve sert bir oyuncu. Bu iş sadece mücadeleyle olmaz öyle maçlar olacak ki sadece bireysel yetenekler kazandıracak.

Artı yıllardır ligde hep ceza sahası dışından attığımız gollerle galip geliyorduk. Mohammed ali, sezer badur, kadir pekmezci, Erman kılıç, de costa, utaka,, bu sene galip gelmememizin bir sebebide bu olabilir, elimizde bir Atif kaldı
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2016, 22:29   #26
4eylul58
Acemi Yiğido

4eylul58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 442 4eylul58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Teşekkürler hocam inşallah herşey istediğimiz gibi olur
Alt 07.02.2016, 22:33   #27
Rallim58
Gast

Çaykur Rizesporun kurt hocası Hikmet Karaman bugünden itibaren canlı yayınlarda ağlamaya başladı....

Ümit ederim, MHK Sivas-Rize karşılaşmasına performansı üst seviyede ve gördüğünü çalabilen cesur hakem atar...

Hikmet Karaman'ın ağlamalarının faturası bize kesilmesin de (Allah Korusun)...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2016, 22:35   #28
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mesut hoca bu işi başaracak inanıyorum ama işler ters giderse sakatlık vs.düşersek mesut hocayla sonuna kadar devam edilmeli.
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2016, 23:18   #29
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mesut Hoca'mızın açıklamalarından boşta iken 'boş durmadığını' anlıyoruz. Süperligi yardımcılarıyla çok iyi takip ettiği, özellikle de Sivasspor'umuzun maçlarını ve rakiplerini daha bir dikkatle izlediği de belli. Zaten geçen hafta Denizlispor'un ısrarla hocalık teklifine olumsuz cevap vermişti. Sivasspor'a hazırlandığı aşikar.
Takım kadromuzu, kalan maçları etüt etmiş, kabaca ne oynatacağını, kimi nasıl kullanacağını biliyor. Taraftara umut vermesi, ilk günden yanına çekmesi güzel. Oyunculara da doğru yaklaşım gösterirse bu iş olur.
Atıf, Cicinho ve Burhan gibi iyi bir motivasyonla tek başına skor değiştirebilecek oyuncularımız hala var. Bu liderleri iyi işleyip, yanlarına da Yiğit gibi görev adamlarını doğru yerleştirip, takımın direncini de artırırsak, önce en azından gol yememeyi öğrenir, sonra da üstünlük kurabiliriz.
Rizespor galibiyeti anahtar. Rakip Rize de hiçbir maça olmadığı kadar bizim maça asılacak. Hatta hakemi etkilemek üzere maç içinde türlü psikolojik oyunlar, kendini yere atmalar vs. seyredebiliriz. Bu nedenle, çok deneyimli bir hakem ataması olması gerekiyor.
Hoca, Rizespor'un zaaflarını ve tehlikeli taraflarını futbolcularımıza anlatmalı. Umarım Mesut Hoca'nın analistleri Sergen ve Okan'ınkiler kadar beceriksiz değillerdir. Biz de forumda maç önü ve esnasında neler yapabileceğimizi tartışabiliriz.
Türk milli takımının istatistikleri devire devire nasıl 2016 finallerine kaldığını biliyoruz. O yüzden 'Allah'tan umut kesilmez'.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2016, 23:47   #30
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hayırlı Uğurlu Olsun!...Mesut Bakkal ligin deneyimli hocalarından...Bakalım neler yapacak..Asıl sorun hocadan çok takım kadrosunda...Takımda yeni gelen 5 oyuncu ile eski oyuncular arasında hiç uyum yok...Takımda oldukça sakat oyuncu var..Bunlar eğer önümüzdeki günlerde düzelirse en azından kadroda derinlik olur...Sivassporun yumuşak karnı bence Orta sahası...Buradan rakipler kalemize çok rahat geliyorlar..Osmanlı maçında hoca mecburiyetten orta sahayı Hussain-Adem-Omari-Atıf gibi oyunculardan oluşturmuştu...Hussain ve Omari -Adem ilk kez yan yana oynadılar...Adem sakatlıktan yeni dönmüş bir oyuncu;hiç hazır değil...Omari ön liberoda belki de ilk kez oynadı..Hussain de Ndiaye yi tuatayım derken maç bir anda 3 -0 olmuştu...Mesut Hoca ne yapacak bilmiyorum..Elinde sihirli de değnek yok...orta sahanın sert adamları Kone ve Yiğit sakat..Sivasspor maç kazanmak istiyorsa mutlaka Kone ve Yiğit in bir an önce iyileşip takıma dönmesi lazım..Uzun zamandır oynamayan Mehdi gardaşımın da sakat olduğu söyleniyor...O da iyileşirse en azından orta sahamız belki biraz daha iyi olur...Kone ve Yiğit iyileşmeli ki Hussain de daha fazla ileri çıkıp arkadaşlarına pas atıp,kaleye şutlar atsın...Golcü Teixeira ya maç boyunca sadece 1 tane pas geldi...Bu maçta Beykan da oynayacak...Umarım şans takımın ve Mesut Hoca nın yanında olur....Umarım bir daha Osmanlı maçı gibi bir maç yaşamayız...Yakaladın mı atacaksın arkadaş başka yolu yok....Sivassporun en büyük rakibi kendisi...Umarım herşey Mesut Hoca nın istediği şekilde olur...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
açıklamalar, hocamızdan, ilk, mesut