Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: SİVAS BASININA
Alt 07.03.2016, 22:28   #11
Kalasnikof58
YASAKLI ÜYE

Kalasnikof58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Kalasnikof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİVAS BASININA

mecnun odyakmaz malesef berbat hatalarlar takımı uçuruma sürükledi ve şuanda tam kıyısındayız limitimizi doldurmaya yaklaştım amaaaaaa DAHA DOLDURMADIK son bir şansımız var bu hafta hamsiler mersini yener fener GAYseriye çakar esesde akhisarı yenemez bu kesin eğerki kasımpaşayı YENERSEK herşey yeniden başlar o yüzden doğru kadroyla çıkmalıyız bakkalcı mesut gör artık gör burhanı oynat akını ve beykanı oynatma bizi delirtme
Kalasnikof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Kalasnikof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2016, 00:37   #12
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasta yerel basın mı var
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2016, 01:23   #13
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

o kadar sene spor programları yapıldı hangi babayigit çıkıpda mecnun bey ve yöneticiler hakkında en ufak bir söz söyleyemedi ancak işleri güçleri suçu ya hakemlere yada taraftarlara attılar neymiş efendim sivas kenti takımına gerekli ilgiyi göstermiyormuş sivasspor sevdalısı oldugunu söyleyen yerel basının taraftara tepki vereceginiz yerde bu babayigitligi mecnun bey ve yönetici bozuntularına neden konuşma cesareti gösteremediniz nedeni belli o cesareti gösteren kim olursa tesislerden içeri giremez olaki takım düştügü zaman sizin kıytırık programlarınız kim seyreder
Alt 08.03.2016, 02:07   #14
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aslında yerel basından ziyade ,ülkemizdeki basını irdelemek gerekiyor,ülkedeki basın özgürlüğünü tartışmadan ,yerel basını tartışmanın anlamıyok,yerel basını genel basından ayrı tutmak anlamsız,herkes çıkarının peşinde,ülkemizde bi huy var ,hiçbir yönetici kendini soruşturan hiçkimseyi sevmez,toplantısına almaz,,yanında gezdirmez,düşman olur,bugün sivassporun bugünkü durumunu anlatsalar neden böyle oldu diye kritik etseler ,ertesi gün antrenman sahasına sokulmazlar,hiçbir yönetici telefonla bağlanmaz,canlıyayınınıa katılmaz,sivasspora yaklaştırılmaz,onedenle adam gibi medya yok,kusura bakmasınlar ,eğer sivasda gerçekten yerel medya olsaydı,sivasın değerleri tek tek sökülüp götürülmezdi,sivasspor bu durumlarda olmazdı,bu spor proğramlarını sunan kişilerin futbol bilgilerini tartışmamda,ancak yerel medya görevini layıkıyla yapmadı,ben sadece sporla alakalı olan yönlerini eleştiriyorum,eğer sağlıklı medya olsaydı sezon başındaki yanlışlıkları basbas bağırırdı,yönetimi ikaz ederdi,öyle maç öncesi 2 3 röportaj yerine seyircilerin,yada taraftarların çoğunluğunun düşüncelerini dile getirirlerdi,meselaa sergen yardımcılarını yollayınca kardeşinin bu takıma yetmiyeceğini dile getirirdi,sergene karabüğü küme düşüren oyuncuların sivasda iş yapmıyacağını ,sivasıda düşürebileceğini söylerdi,meselaa sayın başkan ,kendi hatalarını kabul etmeyip ,yada bazen böyle oluyor diye geçiştirip ihaleyi taraftara yıktığında ,işte forma almıyolar,5 tl verip maça gelmiyorlar,kombine almıyorlar dediğinde,[başkan sonuna kadar haklı tabi]1 spor yazarıda şöyle diyecek cesaret varmı?haklısınız sayın başkan da ,<akhisarda akhisarın formaları kapış kapışmı gidiyor?akhisarlılar yemeyip içmeyip aylıklarını akhisarsporamı verdilerde 4.5. oldular,yada akhisarda elmas madeni çıktıda haberimizmi yok diyebildimi?aynı şekilde hiç taraftarı olmayanb başakşehir ,200 300 kişiye oynayan Kasımpaşa aynı şekilde ,neticede bizde bi söz vardır,[insan çamura çökünce yol gösteren çok olur ]çamura çökmeden yol göstrecekti herkes,medyanın,şimdiden sonrada hiçkimşeyi eleştirmesinin ,şu şöyle olsaydı böyle olsaydı demesinin faydası yok,şimdi yapacakları tek şey ,bu takım düşerse neler kaybedeceğimizi,destek olunmazsa sonunda pişman olunacağını millete izah edip,mümkün olduğu kadar şehrin ileri gelenlerini özellikle deplasmana gidecek seyircileri finansa etmeleri yönünde teşvik etmeliler ,seyirciyi trübüne davet etmeliler başkada yapacak bişeyleri yok
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2016, 06:25   #15
eroltas58
Yiğido

eroltas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 eroltas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Uzun zamandır yazmıyordum, ama devamlı sıvasporumuzu vede bu sıteyı takıp edıyorum. Bızler umutsuzluğa kapılmamalıyız, bu sene vede daha oncekı senelerden bellı edıyordu takım. Kıl payı kurtardık bir kaç sefer. Takım büyük s.o s verıyordu vede bu devam edıyor maalesef. Hepımızın yüreği yanıyor bu duruma,ınşallah zor olsada çikmamiş Can'dan umut kesılmes. Farz edelim bu takim düştü bızler bu takımı yıne yalnız bırakmayız, bızler hepımız sıvasspor Sevda'sı olan ınsanız, o yüzden saflarımızı sık tutmalıyız elımızden geldığı kadar bu son derece kötü durumdan neyı kötü neyı iyi yaptık deyı bır düşünmemız gerekiyor. Tekrar dıyorum vede dua edıyoruz bu takım duşmes,duşsede seneye ıyı bır takım kurarak ptt 1 lıgınde desteklemeye devam ederız.saygılar son derece üzgün bır taraftar.
eroltas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eroltas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Sivas Basınına
Alt 08.03.2016, 08:36   #16
atabey58
Acemi Yiğido

47 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 atabey58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas Basınına

yerel tv tam bir korkak eleştirmiyor eleştiremiyor ama başka bir yönetim olsaydı yani halkın içinden birisi ozaman siz göreydiniz ama şimdi eleştirmek yemiyor adamlar kaç yıldır sivasspor u ne hale getirdiler ama bir tık eleştiri var mı yok tabiki hangi babayiğit eleştirecek ...............
atabey58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivas Basınına
Alt 08.03.2016, 08:56   #17
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Sivas Basınına

bazen izleyim diyorum 10 dk tahammül edemiyorum. daha gelen mesajları okuyamıyorlar. biraz kalite lazım herşeyde olduğu gibi. oynamıyorlar hocam seyirci gelmiyor yönetim daha ne yapsınla program bitiyor. seyirci gelmez tabi yıllardır aha düştük aha düşeceğiz korkusuyla yatıp kalkıyoruz. belki son beş sezondur seyirciyi ateşleyecek tek şey r. corlosun sivasa gelmesiydi. o sezonda avrupaya gidemedik ceza aldık vs.
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
basinina, basınına, sivas, sİvas

Seçenekler Arama
Stil