Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: SİVAS SİZİNLE GURUR DUYUYOR
Alt 31.05.2009, 22:40   #101
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: SİVAS SİZİNLE GURUR DUYUYOR

Alıntı:
emi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bize hakkaten çok şey öğrettiniz en başta bir trabzonspor taraftarına SİVASSPOR u desteklemeyi öğrettiniz HELAL OLSUN ne diyeyim...süper lig e kattığınız bambaşka hava için teşekkürler...sadece sivas değil bence tüm anadolu gurur duyuyor sizinleYİĞİDOLAR...fazla söze gerek ŞAMPİYON SİVASSPOR...
valla ne diyim gardas ilk defa bir trabzonlunun agzindan böyle birsey duyuyorum saol tesekkürler keske bütün ts seningibi düsünse ama maalesef gecen yil olayli macta ts taraftarinin sahaya girmesiyle baslayan olayda ts liler bütün sucu sivas a atip bizi düsman ilan ettiler belki bir gün bu hatayi anlar ve iyi niyet düsünürler sizede uefa da basarilar insallah iyi sonuclar alirsiniz
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karahisarli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.05.2009, 22:54   #102
Champion58
Acemi Yiğido

Champion58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Champion58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bugüne kadar bıraktıgım işimden gücümden ayırdıgım zamana statlarına gittigim maçlara, Ettigim yardım kampanyasına harcandıgım bütün yollara SİVASIMA herşeyime sonuna kadar helal olsun Hepinizi tebrik ediyorum gönülden kutluyorum. Sivası çok düşündüler şampiyon etsekmi etmesekmi kararsız kaldılar. Şampiyonlar liginde gösterecigimiz performanstan sonra sonraki senelere şampiyonlugumuz elde olacaktır. Buna emin olun bu vakitten sonra daha sıkı sarılalım takımımızın yanında olalım o büyük takım artık çok şeyi aştı. Güzel transferlerle başarıları dizdigimiz zaman hiçbirşey bize uzak degildir. Sivas türkiyede Şampiyon olacak bunu herkes biliyor
Champion58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.05.2009, 22:56   #103
emi61
Yeni Yiğido

emi61 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 emi61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
karahisarli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
valla ne diyim gardas ilk defa bir trabzonlunun agzindan böyle birsey duyuyorum saol tesekkürler keske bütün ts seningibi düsünse ama maalesef gecen yil olayli macta ts taraftarinin sahaya girmesiyle baslayan olayda ts liler bütün sucu sivas a atip bizi düsman ilan ettiler belki bir gün bu hatayi anlar ve iyi niyet düsünürler sizede uefa da basarilar insallah iyi sonuclar alirsiniz
bu düşmanlık (aslında düşmanlık demek istemiyorum ama mecburi tabir bu)biçok takım arasında var büyük bi şanssızlık ki bize de denk gelmiş..fanatizmi holiganlığa çevirenler utansın biz napalım gardaşama en azından biz istanbul takımları gibi kung-fu yapmıyoz sahada...inşallah siz şampiyonlar liginde biz de uefa da başarılı oluruz...
emi61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı emi61'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.05.2009, 23:28   #104
Champion58
Acemi Yiğido

Champion58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Champion58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
emi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu düşmanlık (aslında düşmanlık demek istemiyorum ama mecburi tabir bu)biçok takım arasında var büyük bi şanssızlık ki bize de denk gelmiş..fanatizmi holiganlığa çevirenler utansın biz napalım gardaşama en azından biz istanbul takımları gibi kung-fu yapmıyoz sahada...inşallah siz şampiyonlar liginde biz de uefa da başarılı oluruz...
Yorumların için teşekkür ederim emi61: Bende dilerimki madem bu ligte istanbul takımları oldukça marka popüler ve kollanıyor. Bunlar tamamen parasal konular oldugu için tabiki, Anadolu simgesini ilk trabzon yaşattı önderligi o attı ve şampiyonlugunuda yaşadı. Şimdi ise yanlız olmadıgını yanında onunla beraber anadolununda sesi olarak istanbul takımlarının karşısında güçlü anadolu takımları olarak ve ligte bazı dengeleri zorlamak avrupa ve şampiyonluk yarışlarına girmek gün geçtikce maddi olarakta güclenip federasyondada tamamen söz sahibi olmak adına her geçen gün arkamızdan antep bursa kayseri gibi takımlarında başarı çıtasını yükseltip. Ligte çekişmeli bir kalite yaratmak. Artık o alışa gelmiş şampiyonların kim olacagını belli eden durumu yok etmek deviri degiştirmek güzel birşey olsa gerek. Sivas bugün şampiyonlar ligine gidiyor yani demek istedigim bişeyi isteyince zorluyunca oluyor emi61 trabzonun nasılki ilk olarak bu yolda bişeyleri ispatladı yaptı aynı şekilde bizde yanında hep beraber anadoludan yükselen sesler olalım. Bu sene şampiyon gs fb bjk diye bilinmesin artık olurmu
Champion58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Champion58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.06.2009, 01:51   #105
betüs58
Yeni Yiğido

8 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 betüs58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ee yhanii hallamii öle diosunuz..ben susuyomm ok bisi demiomm...az a kanaat etmeyen coguuu bulamazmiss...hecc sasmayinn sivas kötüü olursaa ozman sizde arariz nedenini haberiniz olsun hee...
betüs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda betüs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.06.2009, 08:43   #106
tunga
Acemi Yiğido

tunga - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tunga isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ÇOK KARMAŞIK DUYGULAR içerisindeyim .düne kadar hayal ettiklerimizi yaşıyorum hayallerimi gerçekleştiren bu takımı ayakta alkışlıyorum .analarının ak sütü gibi HELAL olsun .tarifi olmayan mutluluğu yaşadım.ve bu sene şampiyon a nadoludan sözüne hiç destek vermedim vermeyeceğimde seneye şampiyon SİVAS DİYE HAYKIRACAĞIM .HİÇ BİR ANADOLU TAKIMI BİZDEN yana değildi tabiki ist takımlarıda ,bize bizden başka dost yokkkkkkkkkkk .yönetimimize ,idarecilerimize sporcularımıza ,teknik heyetimize ,emeği geçen herkese ama herkese sonsuz teşekkürler.mutluyum gururluyumSİVASSPOR LUYUM
tunga isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2009, 10:01   #107
aldair
Acemi Yiğido

aldair - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 aldair Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

futbolcu kardeşlerimiz intertoto nedeniyle doğru dürüst tatil bile yapamadılar ve sezon boyu çok fazla yorularak bu başarıya imza attılar,başta sayın başkan ve takıma sonsuz teşekkürler.
aldair isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2009, 10:16   #108
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1027 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

yıl boyunca kimi zaman kızdık, eleştirdik, kimi zaman çok sevindik ve sezonu 2. olarak bitirdik...Taraftarı, takımı, teknik heyeti ve yönetimi alkışlıyrum...Teşekkürler Sivasspor Ailesi...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2009, 10:34   #109
Dağcı
Usta Yiğido

Dağcı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 861 Dağcı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Daumen hoch Cevap: SİVAS SİZİNLE GURUR DUYUYOR

Sivasspor son 2 yıldır Türkcell spor lig'e damgasını vurdu. Geçen sene ve bu sene büyük başarılar elde etti. İlk kez bir Anadolu şehrinin bir futbol takımı Şampiyonlar Ligi'ne katılma şansı elde etti.

2 yıldır göhsümüzü gere gere dolaşıyoruz. Hangi takım'ı tuttuğumuzu sorduklarında gururla SİVASSPOR diyoruz. Bunlar kolay elde edilecek başarılar değil. Üstelik Türkiye Süper Liginde.

Sn. Mencun Başkan'a ve şahsında yönetim kuruluna, Sn. Bülent Hoca'ya ve teknik ekibine, tüm futbolcularımıza ve Sivasspor'un başarısı için ter döken takımın masör'ünden tesislerdeki bahçivanına kadar herkese, özellikle de cefakar taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.

Son 2 yıldır artan başarı grafiğine bakarak 2009-2010 futbol sezonunda şampiyonluk yaşamayı temenni ediyorum.

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
...
İnşallah bir daha Kamanan kalciyle karşı karşıya kalınca heyecandan ayağa kalkınca sırtma bir el uzanıp "otur gardaş" demez.
Ayrıca, bu yorum çok güzel olmuş.

"Bir saniyesine bile hakim olamadığınız, hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur."
Muhsin YAZICIOĞLU
Dağcı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Dağcı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.06.2009, 11:15   #110
furkancfc
Tecrübeli Yiğido

furkancfc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

414 Mesajına 689 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 furkancfc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu sezon öğrendiğim tek bir şey var anadolu kardeşliği felan yok bütün maçlarda SİVAS küfür ettiler yazık be yazık...

Yönetim olsun Futbolccular olsun Bülent Hoca olsun klüpte çalışan olsunn bizlere bu gururu yaşatıkları için teşekkür ediyor hepsiyle gurur duyuyoruz...
furkancfc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
duyuyor, gurur, sİvas, sİzİnle