Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur
Alt 21.05.2010, 09:27   #131
yigidoo
Tecrübeli Yiğido

yigidoo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

Sivasspor yönetimi burda hakli. bu kadar uzatmaya da gerek yok.
Alt 21.05.2010, 09:39   #132
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Sivassporumuzu günlük takip ediyoruz severek. Takimimizi destekliyoruz eger bu site olmazsa avrupadan izlemeyecegim ondan sonra yönetim sampiyon kadroyu olustursun. Bülent uygun sampiyon yapamadi ve düstü gitti. Yönetimden anlayis bekliyoruz
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Elbeyliliyiz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2010, 09:42   #133
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt

SAYIN SİTE YÖNETİMİ SİZ Bİ DUYURU YAPIYORSUNUZ VE DUYURUYU YORUMA AÇIYORSUNUZ EĞER YORUMA AÇILAN DUYURU VARSA ONA HERKEZ GÖRÜŞÜNÜ YAZABİLİR EĞER KENDİ GEREÇĞİNİ YAZMAYIP SİTE VE SİTELER İÇİN YAZAN VARSA VEYA BAZILARIN DEDİĞİ GİBİ KARIŞTIRMAYA GELDİĞİMİZİ BEYAN EDENLER HERKEZİ KENDİ GİBİ GÖRENLERDİR,
BEN SİTEYİ DEVREDİN VEYA VERİN DEMİYORUM O İŞ BENİ BAĞLAMAZ
İLK YAZIMI BURNUNZUN DELİĞİYLE DEĞİL GÖZÜNÜZÜN BEBEĞİYLE OKUYUN,

BURDA İŞİNİZE GELEN KONUYU ANA SAYFADA BAŞLIK YAPARSINIZ İŞİNİZE GELMEYENİ SİLER ATARSINIZ BU SİZİN YETKİNİZ VE GÜCÜNÜZ,

BİRLİK VE BERABERLİKDEN BAHSEDERKEN SON HALİYE BENİ NASIL REZİL ETTİĞİNİZ YAZARSAM BURDA CEVAP YAZAMAZSINIZ,

ONUN İÇİN BEN SİTEYİ ÇOK KÖTÜ VERİLSİN RESMİ TARFATAR OLSUN DEMİYORUM,,

BEN SİTEYİ KÖTÜLEMİYORUM YANLIŞ GÖRDÜĞÜMÜ YAZIYORUM HATALARINI SÖYLÜYORUM,

İYİ ALGILAYIN VE NET AÇIKLAYIN www.istder.com KURULDUKTAN SONRA NİYE İSTDER'e SELAMI SABAHI KESTİNİZ BEN BUNU SORGULADIM AMA SAĞ OLSUN DAĞA DÜN ÜYE OLAN SÖZDE YENİ ÜYE ASLINDA BELKİDE YÖNETİMİN KULLANDIĞI BİR ÜYE BANA YAZDIKLARINI GÜLEREK CEVAP VERDİM BİR LAF VARDI GEÇMİŞTEN "TAVŞAN DAĞA KÜSMÜS DAĞIN HABERİ YOK" EVET BEN VE BENİM GİBİLER TAVŞAN DAĞ İSE BU SİTE,

BİZ KİMSEYİ NOKTALARDA COM LARDA SEVMEDİKKİ NOKTALAR VE COM LARDA SİLELİM BİZ GERÇEK SİVASSPOR TARAFTARI NASIL OLURUZ DEDİK VE BUNUN İÇİN KOŞTURDUK UĞRAŞTIK BUNUN İÇİN DESTEK İSTEDİK SONUÇ KOCAMAN O(SIFIR),

BURDA BANA HAKERET VE AŞALIYICI YAZI YAZAN ARKADAŞ EĞER BİRAZ GERÇEKCİYSEN AÇIK KİMLİĞİNLE YAZ,

BERABERLİK SENİNLE OLMAKSA YALNIZ O BERABERLİK DEĞİL GRUPÇULUKTUR KENDİ ADIMA YAZIYORUM BENİM İÇİN HER SİTE EŞİT,

YAPACAĞIMI AÇIKCA YAZARIM GZİLİLK BİLMEK POLİTİKA BİLMEK KALBİMDEN GELENİ YAZARIM DÜŞÜNEREK YAZMAM SİYASET YAPMAM,

ARAŞTIRMACI HİÇ OLMADIM OLAMAM OLANA KARIŞMAM,

AYANAYA BAKDIMI SADECE KENDİMİ GÖRÜRÜM BAŞKASINI ARARMAM.
Alt 21.05.2010, 09:43   #134
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Yorumları okudum'da birşey dikkatimi çekti. bu siteyi nede çok istemeyen varmış ellerinde gelse bir dakikada kapatacaklar.iyiki ellerinden birşey gelmiyor.yaw bırakın gidim madem istemiyorsunuz niye boşa yorum yazıp kendinizi hem yoruyor hemde küçük düşürüyorsunuz.burayı bilen biliyor.buda yetiyor zaten.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2010, 09:46   #135
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Sivasspor.com bizim yerli plakamiz
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Elbeyliliyiz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2010, 10:06   #136
digu
Yeni Yiğido

digu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 digu isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sivasspor.com sayfasina sivasspor kulübünün sitesini ararken girdim. Taraftar sitesi olmasi beni cok sasirtti ve hayretlere düsürdü.

Duygusal degil mantikli olmamiz lazim. www.sivasspor.com sayfasinin kulübün resmi sitesi olmasi gerekiyor. Hangi kulübe ararsaniz arayin bu böyledir ve böyle olmasida gerekiyor. Taraftar sitesini baska bir isimlede sürdürebiliriz...
Böyle karsilikli basin bildirileri yayinlarayak ancak Sivasspora zarar verip dünya aleme rezil oluyoruz. Ortak bir noktamiz var, oda Sivasspor. Kendi cikarlarimiz degil kulübün cikarlari icin calismaliyiz.

Ancak sunuda belirteyim, Sivasspor yönetiminin sanal alemde biraz daha etkin olmalarini bekliyorum, isim hakkini belkide gec davrandiklari icin ellerinden kacirdilar. Halan sayfalarinda bir webshop yok, yazilan maillere cevap gelmiyor, gelsede aylar sonra geliyor.

Bir Sivasli ve Sivasspor'lu olarak bu sürtüsmeden hic hosnut olamdigimi belirtmek istedim. Maksadim kimseyi kirmak, incitmek ve kizdirmak degil.
Saygilar
digu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2010, 10:07   #137
58Taraftar
Yiğido

87 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 58Taraftar BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
V1CT0RY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Baştan Sona Kadar Hemen Hemen Bütün Yazıları Okudum...Asıl Konuya Neden Olan Unsurlar Tartışılmamış Genelde.Yani Bu Sitede Almanyada Sivassporun Yaz Okulu Açacağı Tarzında Bir Haber Görmüştüm Yanılmıyorsam.Sonra Kulup Bunu Yalanladı Hukukı Boyuttan Bahsetti.Sonra Site Bunun Asılsın Olmadığını İspatlar Bir Belge Sundu Kamuoyuna Sanırım...Olay Bu Diye Biliyorum...Ortada Bir İhmal veya Hata Varsa Sonuçlarına Katlanmalı Diye Düşünüyorum...

GARDAS KÜCÜK BIR DÜZELTME YAPACAGIM
BURDAKI SITEDEKI HABERDE YAZ OKULUNDAN BAHSEDILMEDI, SIVASSPOR AVRUPA SECMELERI DIYE YAZIYORDU VE IKI GÜNLÜK BIR SECME DIYORDU OKUL KELIMESI BILE YAZMIYORDU. NERDEN CIKTI BÖYLE UYDURMA HABER ANLAMADIM
58Taraftar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2010, 10:50   #138
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

bu sitenin farkı da bu işte...

seven sevmeyen, çeken çekemeyen herkes koştur koştur buraya gelip yorum yapıyor...

hehheh işin ilginç yanı bu değil mi?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2010, 11:26   #139
ayazoğlu
Yiğido

ayazoğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 ayazoğlu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Butür cekişmelerin zamanı deyil karşılıklı anlayış herşeyi düzeltir stat için takım için mucadele edelim
ayazoğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2010, 11:36   #140
Bestepeli_58
Acemi Yiğido

Bestepeli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Bestepeli_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

benim çevremde ki insanların bir cogu bu siteyi kulubun biliyor

Etiketler
adalet, asib, avrupa, basın özgürlüğü, çok seslilik, demokrasi, duyurulur, hukuk, kamuoyu, kamuoyuna, rüştü elmas, saygıyla, sivasspor, taraftar, taraftarın sesi, yiğidolar, özgürlük

Seçenekler Arama
Stil