Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İşte Sercan'ın bedeli.
Alt 18.01.2013, 23:54   #241
YÖRÜKOĞLU
Acemi Yiğido

13 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 YÖRÜKOĞLU Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: İşte Sercan'ın bedeli.

Alıntı:
superglam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş 150.000 EURO kiralama bedeli yani bir nevi bonservis diyelim.. oyuncu için galatasarayın yıllık 750.000 EURO garanti ücret ödemesi gerekiyordu ancak GS yarısını ödeyeceğini taahhüt etti bizede diğer yarısı kaldı. maç başı karıştırmazsak bizden çıkan para yarım sezon için 150.000 (bonservis)+375.000(futbolcu ücretinin yarısı) =525.000 EURO hayırlı olsun ne diyelim..
Oyuncunun senelik maaşı 750 bin tl, Galatasaray külübünün bizden aldığı para sadece 150 bin euro bu da Sercan'ın senelik aldığı paranın yarısı.Yani Sercan için her hangi bir kiralama ücreti ödenmedi.Galatasaray'ın sitesinden yapmış olduğu açıklamada bunu demek istemiştir.Aynı durum Kayseri'ye kiraladıkları Ceyhun içinde geçerli 200 bin euro para aldılar çünkü Ceyhun'un senelik maaşıda 1 milyon tl idi.Sercan'ın sadece bizden maç başı ücreti alacaktır tabi bu da sözleşmesinde yer alıyorsa
YÖRÜKOĞLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Yıldırım Transfer
Alt 19.01.2013, 00:06   #242
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Yıldırım Transfer

hakkini vermek lazim bu duzumlarda alinacak en iyi futbolculardan biri insallah hem kendini gosterir hemde sivas'i bir nebze olsun sezon sonuna kadar rahatlatir bravo yonetim
Alt 19.01.2013, 00:36   #243
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

en azından penaltı atıyor sercan
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.01.2013, 01:09   #244
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
Sivasli010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haha evet dikkat etmedim hem numarayi gordum yazdim ben telefondan yaziyom haha Ben hollandadan her sivasin macina bakiyorum(tabi yayin olmassa seyretemiyom), ve tatilde sivasa gidince sivasin maclarina bakiyorum haha
helal olsun kardeşimi oralarda bile sivassporumuzu unutmamak çok güzel. sivastaki ''irlandalılar'' da biraz seni örnek alsalar keşke.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.01.2013, 01:39   #245
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivassporda eski bursadaki günlerine dönecek galiba ama keşke sivasla anlaşırda seneyede bizim topçumuz olur
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2013, 01:37   #246
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yurt dışında seyredilen oyuncular alınmadı onun yerine 1,5yildir yatan Sercan alındı . Abi hazır olmayan adamı ne diye alıyorsunuz . Sercan hazır olana kadar lig biter. Yönetim paraya koyabilseydi yurt dışında seyredilen oyuncular alinabilirdi. Bu beleşçi transfer politikası Sivasspor'u ancak PTT 1.lige götürür . Yönetim bu kötü huyundan bir an önce vazgeçmeli . Vazgeçmiyorsa istifa etmeli!!!
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
atmak, bedeli, geldim, gol, goller, icin, kendimi, sercanın, toparlayabilmek, transfer, İstiyorum, yıldırım, İşte

Seçenekler Arama
Stil